PS4 podpora pouze pro Thrustmaster

veřejná diskuze teamu a s teamem
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

PS4 podpora pouze pro Thrustmaster

Příspěvek od ToyRipper »

Pokud neplanujete koupi toho plastovyho suntu od Thrustmaster mrknete sem:
http://www.change.org/en-GB/petitions/s ... e_petition
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

PS4 podpora pouze pro Thrustmaster

Příspěvek od ToyRipper »

No jako sorry, ale vyjadreni typu 'we are working on' me moc neuspokojuje.
Co jsem zatim cetl tak to Logitech bali s vyrobou a podporou svych produktu.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

PS4 podpora pouze pro Thrustmaster

Příspěvek od Redjous75 »

No obavávám se že Toyova obava je opodstatněná.Mluvil jsem z člověkem co prodaval Sony a poté šel k Logitechu a řikal a to už bylo minulí rok, že opravdu Logitech konči s volanty a veškerou podporou teď myslím prosazovat tuhle periferii k vývojářům apod.G27 je skutečně posledni model a šlus.Proto se taky Logitech skoro už nikde s podporou přímo od vyvojářů neobjevuje.Takže tuším že se možna ani s Projektama nebo s novým GT neobjeví v nabídce.Já asi přesedlam k Fanatechu.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

PS4 podpora pouze pro Thrustmaster

Příspěvek od Trámek »

Napíšu info co vím já, a mám to od člověka co pracuje v Praze v Elvii v servisu SONY a je to můj "dlouhodobý známý"
Jeho názor na podporu volantů Logitech do konzole PS4 je takový, že podpora bude, protože oni dobře vědí, kolik lidí má volanty Logitech a tak si i umí spočítat, o kolik by případně bez podpory přišly lidí, kteří by si závodní hry a hlavně novou konzoly PS4 pak následně nekoupily. Nemám se prý zbytečně nervovat, volant neprodávat a počkat do vánoc, kdy přijde rozuzlení.
Toť mé info co vím já a tak v podporu věřím ;)

Jo - jen dodám, co se týče nových produktů od Logitechu, to nevím nic, třeba Logitech opravdu končí s výrobou volantů, ale info je k stávajícím produktům, na kterých hraje spousta uživatelů.
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

PS4 podpora pouze pro Thrustmaster

Příspěvek od Redjous75 »

Jirko samozřejmě rozsah periferie Logitechu je obrovsky mezi hráči a bude pri novinkách záležet na selským rozumu.Faktem ale zůstává že se Logitech neobjevuje už na žádném novém projektu a bez podpory a lobingu Logitech nevydrží ani díky rozšíření mezi hráči a do dvou let po něm nikdo nevzdechne a už nyní je velká snaha konkurence se nacpat tam kde Logitech byl což je jen logické.Také je faktem že příkladem Trhrustmaster rozhodně bude dělat všechno proto aby se právě konkurence v jejich podporovaných hrách neobjevovala.Sakra vždyť obrovským přikladem je GT které mělo Logitech jako vlajkovou značku a partnera vždyť se mě na jejich volantu hrdě vypíná znak GT a najednou s GT5 jak dlouho trvalo než GT5 dostala podporu Logitechu a hlavní značkou byl Thrustmaster?.
Jak říkám ani bych se nedivil kdyby se postavili součastné značky proti tomu aby tam vůbec Logitech byl a to bez ohledu na to kolik lidí Logitech volant má.A věř že minimálně 40% lidí pokud nebude podpora Logitechu si proste půjde koupit podporovanej volant aby si svou očekávanou hru mohli zahrát a to znamená že přikladem podporovaným značkám volantů meziročně stoupnou prodeje řádově o desítky procent a to poroste stím že ostatní hráči později stejnak přejdou taky pač jim nic jiného nezbude.Takovej je svět. Čísla mezikvartální výsledky, procenta a tržby. A hráč?. Ovečka vlastních tužeb a chtíče. Já jsem toho příkladem.Vlastnim 5 konzolí a pořad hloubám nad tím zda si mam v září pořídit ten Xboxone když si fakt tu Forzu chci zajezdit?. Dilemata. :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: PS4 podpora pouze pro Thrustmaster

Příspěvek od Hanz.77 »

No tak osobne ja mam ve volantu jasno. Logitech my ma PS3 a PC vydrzi jeste nejakej patek a kdybych si nevymejśel rodiny dovoleny na F1 a doplatky plynu za desetitisice tak uz je davno ten vysnenej Fanatec doma. ;-) pristi rok tedy budu sedet doma na pr...i a pak uz snad budu mit ten kolac doma. :-)
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

PS4 podpora pouze pro Thrustmaster

Příspěvek od osiwaru »

Tak Logitech tvrdí, že důvodem neposkytnutí podpory pro PS4 je absence nějakého bezpečnostního čipu. Naopak SONY zase někde tvrdila (zdroj nenalezen), že podpora by měl být na vývojářích hry.

Logitech se později ještě vyjádřil na Redditu.

Takže to opravdu nakonec vypadá, že G2x a DFGT mají vstup do PS4 zakázán. Sem opravdu zvědavý jak se to vyvine. Protože, pak by hardware pro zde velmi oblíbenou hru vyšel na cca. 19.000,-
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

PS4 podpora pouze pro Thrustmaster

Příspěvek od speedy »

osiwaru píše:...pak by hardware pro zde velmi oblíbenou hru vyšel na cca. 19.000,-
Ale nevyšel, tuhle zmršenou + čínou páchnoucí hnusotu si určitě nekoupím. Z pamětníků poslední LANky na Zbýšově si snad někdo vzpomene, že jsem tam tenkrát přitáhl RS500 od thrustů. Ihned po lance se volant pakoval z5 k prodejci. tohle domů nechci - tím bude pohřbený PS4 i GT7....
----------
Btw; PS4 mám doma zapůjčené na ochutnání. K tomu wolfa, TLOU a Watch Dogs .... Jenže jsem to ještě nepustil, není co komentovat :(
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

PS4 podpora pouze pro Thrustmaster

Příspěvek od osiwaru »

Ale vyšel, PS4 bude stát ±10.000 a volant ±9.000.

Zatím to vypadá, že pro volanty dostal zelenou pouze Thrustmaster. Mad Catz zatím jen pro XBONE a to je také volant za $400. Bohužel Logitech nemá onen bezpečností čip a tak má prostě smůlu (přeci jen to je už starý volant). Právě rozhraní USB umožňovalo hrát pirátské kopie her na PS3. Takže, se tentokrát v SONY na USB zaměřili mnohem více. A nenechají si do USB strčit jen tak něco.

RS500 jsem nikdy nezkusil, ale kdyby z nějakého důvodu odešla moje G27, tak bych asi zaměřil právě na RS500, mě se líbí.

Pokud chce někdo na PS4 jen závodit, nezbývá než si koupit nový podporovaný volant nebo se jen modlit, že to nějak vyjde. Případně se přesunout na PC, kde jsou mnohem větší možnosti. Pokud chce na PS4 hrát i jiné hry, tak budiž. Ale, to už odbočuji od tématu.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

PS4 podpora pouze pro Thrustmaster

Příspěvek od speedy »

upřesnění: "ale nevyjde" jsem myslel, že to prostě kupovat nebudu. U PS4 nepůjde můj volant G27, nepůjde ani můj headset F540, nepoužiju ani aver media HD a kdo ví co ještě nepůjde. To to mám jako všechno vyhodit ?????? Oni jsou asi úplně jeblý, za ty prachy mi pořízení nového nádobíčka nestojí :evil: Prostě mě ty idioti donutí ukončit dlouhou životní etapu strávenou s GT....
osiwaru píše:....RS500 jsem nikdy nezkusil, ale kdyby z nějakého důvodu odešla moje G27, tak bych asi zaměřil právě na RS500, mě se líbí....
1) je nechutně drahý
2) aktivní chlazení je značně hlučné (hlavně v uzavřené místnosti)
3) je to klasický ftalát made in china ... opravdu páchne
4) obrovský feedback má taky odpovídající spotřebu
5) převod uvnitř je dělaný gumovými řemeny - to mi nesedí
6) thrustmaster neudělal nikdy nic pořádného, většinou se rychle jejich hračky pokazí - renomé takové firmy stojí za
7) pádla pod volantem se neotáčí s věncem volantu - jsou obrovská a překáží prstům
8)a milion dalších argumnentů proč nekoupit
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

PS4 podpora pouze pro Thrustmaster

Příspěvek od Hanz.77 »

Já mám jasno. Jestliže to nebude podporovat za chvili můj nový Fanatec ;) :lol: tak to ani kupovat nebudu.
Kuba si to určitě koupí kvůli Assasínu a jiným hrám ale za 13ku nebo kolik to ted stojí no? krásnej další upgrade mý vesmírný mašiny! Aspon ji budu držet v kondici. ;)
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: PS4 podpora pouze pro Thrustmaster

Příspěvek od ToyRipper »

Mi snad jebne. Zasrany 21.stoleti a bezecnostni chipy.
Tak at vymysli nejakou kokotinu co to nahradi ne?
Ja chci jezdit na G27 a vidim to blede :(
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

PS4 podpora pouze pro Thrustmaster

Příspěvek od osiwaru »

Tak jezdi, akorát si místo PS4 kup něco s čím bude fungovat G27. Když, s vámi chce partner (SONY) vyjebat, tak ať si trhne nohou, ne?
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: PS4 podpora pouze pro Thrustmaster

Příspěvek od ToyRipper »

Obavam se prechodu na PC :( Do toho se mi ale vubec nechce.
PS styl vrazim tam placku a jedu mi sedi vic a GTcko me proste bavi.
Skoda, od GT7 jsem si hodne sliboval a bohuzel to asi neklapne.
Treba s tim neco udelaji, ale moc sanci tomu nedavam :(
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

PS4 podpora pouze pro Thrustmaster

Příspěvek od osiwaru »

Uvidíš, že to nebude vůbec bolet. Sám víš, že už to tak není, dnes už i do PC strčíš placku nebo spíš stáhneš a jedeš. A to, že software umožňuje další nastavení je jen velké plus. Ne, třeba jako na PS3 nastavení feedbacku, které se skládalo z jednoho posuvníku 0 - 10, které vlastně nakonec nebyl ani o feedbacku, ale o tom, jak ten feedback potlačíš. To znamená, čím větší číslo tím menší feedback.

P.S. feedback není to, jak velkou sílu musíme vynaložit k otočení volantu. I když se tomu někde říká "force feedback". Pak to jen maskuje ten opravdový feedback, který potřebuješ, aby jsi dostal aspoň tu malou část informací jak se vůz chová.
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: PS4 podpora pouze pro Thrustmaster

Příspěvek od ToyRipper »

Mas pravdu, ale ja se zivim jako ajtak. Takze celej den nekde nastavuju nejaky posr... parametry.
Vecer k tomu sednu o odmitam nastavovat znova. Pro me je tedy ideal prave ten posuvnik co posunu 1x a konec.
Proste cim jednodussi tim lip. Jak moc je to realny uz holt neresim, protoze je to stejne hra a to hlavni tedy pretizeni to proste neumi :) Pockam jak se to s tema Gxx vyvine a podle toho se holt zaridim. Co mi taky zbejva, ze?
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

PS4 podpora pouze pro Thrustmaster

Příspěvek od Redjous75 »

No pane jak se to cele po..... Ja tedy nevim jak Vy ale ja si chtěl koupit Fanatec ale zase problem je v tom že si sním sice par her poradí na PS4 ale co pak s GT když jej hra nejspíš nebude mít.Co vím tak Fanatec je spíš na PC a Xbox. Tak fakt nevím. Vypadáto že závodění na konzoli bude u mě konec a místo investic do čůrákovin použiju prachý na nový PC a začnu opravdu závodit tady i když z duše prostě PC nenávidím.Neustála problematika s pamětí, procesorem, grafikou, viry atd.atd.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: PS4 podpora pouze pro Thrustmaster

Příspěvek od Hanz.77 »

Ale kluci. Stejne vite jak to skonci. Dneska uz tretina lidi ma PS4. A az vyjde GT7 tak si k tomu ty volanty stejne koupite. [emoji6]
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

PS4 podpora pouze pro Thrustmaster

Příspěvek od osiwaru »

Fanatec fungoval na PS3 jen kvůli tomu, že se tvářil jako volant od Logitechu (emulace SDK). Takže na PS4 stejný osud jako Logitech.
Redjous75 píše:Vypadá to že závodění na konzoli bude u mě konec a místo investic do čůrákovin použiju prachý na nový PC a začnu opravdu závodit tady i když z duše prostě PC nenávidím.Neustála problematika s pamětí, procesorem, grafikou, viry atd.atd.
To už tady říkalo lidí a stejně zůstali u konzolí, včetně tebe :P. A k neustálým problémům s pamětí, procesorem, grafikou a viry atd. Proboha proč? Navrhnu PC, koupím komponenty, složím PC, oživím PC, nainstaluji operační systém a pokud něco neshoří tak všechno šlape a mnohem lépe než nějaká konzole za pár tisíc.

Taky si myslím to samé, co píše Hanz.
Odpovědět