Playstation 4

veřejná diskuze teamu a s teamem
Odpovědět
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Playstation 4

Příspěvek od novcze »

hocky píše:Ok dík, to teda bdudu muset sehnat nějakýho kamaráda, co bude zrovna online když tam budu já. hmm to se moc nestává
hele klidně se můžeme někdy domluvit

... co Trámek nenapsal je, že to je omezeno na hodinu a po té musí host znovu poslat pozvánku, technické omezení je taky rozlišení 720p a 30 fps a taky díky kompresi to bude jak když se koukáš na youtube, ale na vyzkoušení hry dobré. Pořád jsi u UPC? ... to by mohla být docela malá latence u ovladače.
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Playstation 4

Příspěvek od pavel67 »

Trámek píše:Dnešní update 2.00

Jo a Share Play se po hodině hraní přeruší, pak musíte navázat nové spojení.

:)
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

Playstation 4

Příspěvek od hocky »

novcze píše:hele klidně se můžeme někdy domluvit
To bychom mohli, ale momentálně nemám ponětí na kdy, nejspíš někdy o víkend asi v sobotu, abych taky našel čas nainstalovat volant a tak.
Jojo jsem u UPC v tom je háček?

edit: tvl, volant asi těžko když mám jen logitek. ups :oops:
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Playstation 4

Příspěvek od Redjous75 »

To NOVcz : Ahoj. Chtěl jsem se zeptat fungují Ti už leaderbords. Mě totiž tak na 10℅. Tragický skoro nikde mě to nenajde třeba tvůj čas na porovnání, ani přes Club.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Playstation 4

Příspěvek od Trámek »

Redjous: ač hru nevlastním, tak u kamaráda se mu jeho přátelé taky nezobrazují. Ale světovej řebříček jak si tam stojíš, tak ten jo. Prý už na tom makaj, aby to fungovalo. Tak nějak bych řekl, že je ta hra trošku ušitá horkou jehlou, ale která dnes né ;)
Dneska budu hrát, tak doufám přijdeš a ukážeš mě, to vyjetí toho kopce v triálech, jak jsi se mě divil :lol:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Playstation 4

Příspěvek od novcze »

hocky píše: To bychom mohli, ale momentálně nemám ponětí na kdy, nejspíš někdy o víkend asi v sobotu, abych taky našel čas nainstalovat volant a tak.
Jojo jsem u UPC v tom je háček?
v UPC háček není, naopak je to lepší, protože jsem taky u nich ...
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Playstation 4

Příspěvek od novcze »

Redjous75 píše:To NOVcz : Ahoj. Chtěl jsem se zeptat fungují Ti už leaderbords. Mě totiž tak na 10℅. Tragický skoro nikde mě to nenajde třeba tvůj čas na porovnání, ani přes Club.
jak píše Tramek, filtrování přátel občas funguje, ale spíš ne.

Světovej funguje skoro vždy když seš připojenej na server, teď nedávno jsem dojel Tour, tak se teď pustím víc do Time Trialu, zatím jsem dost jezdil s Venomem GT na stejném okruhu jako se jede v Tour Venom Hot Lap, jestli máš čas, tak tam zkus posílit klubovou pozici ;-)
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Playstation 4

Příspěvek od Trámek »

USB hub pro PS4

Už se začínám shánět po tomhle zařízení, protože mám problém zapojit všechna zařízení najednou a tohle můj problém vyřeší:

1. výstup USB 3.0 - USB flash disk, nebo HDD na data a muziku
2. výstup USB 2.0 - USB vysílač pro sluchátka
3. výstup USB 2.0 - volant
4. výstup USB 2.0 - kabel na nabíjení ovladače
5. výstup USB 2.0 - kabel na nabíjení sluchátek

Nabízí se více variant, ale třeba tahle HAMA se jeví jak cenově, tak značkou docela okay.
Už to tady někdo kupoval? Doporučíte někdo lepší/levnější zařízení?
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Playstation 4

Příspěvek od Redjous75 »

novcze píše:
Redjous75 píše:To NOVcz : Ahoj. Chtěl jsem se zeptat fungují Ti už leaderbords. Mě totiž tak na 10℅. Tragický skoro nikde mě to nenajde třeba tvůj čas na porovnání, ani přes Club.
jak píše Tramek, filtrování přátel občas funguje, ale spíš ne.

Světovej funguje skoro vždy když seš připojenej na server, teď nedávno jsem dojel Tour, tak se teď pustím víc do Time Trialu, zatím jsem dost jezdil s Venomem GT na stejném okruhu jako se jede v Tour Venom Hot Lap, jestli máš čas, tak tam zkus posílit klubovou pozici ;-)

No to je taky otázka. ,,posílit klubovou pozici" . Nechápu kde borci berou tolik bodů. Za trial s Venomem dostanu sotva 15tis tedy pokud to nejezdím hodinu v kuse a kariéra odjetá. Pak samozřejmě body za věrnost k značce nebo jak to nazvat ( počet km odjetý ve značce vozu ) , Accolade - to vůbec nevím co znamená a za co to je. Za čisté kola 1000,- atd. Jenže to jsou drobáčky pořád. Mám sotva 6.5mil a jsou borci co maj 30levl já 35l ale oni maj třeba 17mil. Kde to berou ????.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Playstation 4

Příspěvek od novcze »

Redjous75 píše: No to je taky otázka. ,,posílit klubovou pozici" . Nechápu kde borci berou tolik bodů. Za trial s Venomem dostanu sotva 15tis tedy pokud to nejezdím hodinu v kuse a kariéra odjetá. Pak samozřejmě body za věrnost k značce nebo jak to nazvat ( počet km odjetý ve značce vozu ) , Accolade - to vůbec nevím co znamená a za co to je. Za čisté kola 1000,- atd. Jenže to jsou drobáčky pořád. Mám sotva 6.5mil a jsou borci co maj 30levl já 35l ale oni maj třeba 17mil. Kde to berou ????.
,,posílit klubovou pozici" jsem myslel, dostat se někam dopředu světového žebříčku s časem v Time Trialu na Tamil Nadu 01 s Venomem, ne grindovat body pro klub ;)
Zatím co jsem zkoušel auta a tratě je docela jednoduché dostat se do první desítky celosvětově.
Ty accolades jsou nějaké ocenění v různých kategoriích, třeba čisté předjíždění, drift, věrnost značce, které si pak můžeš dát na auto ve formě nějakého znaku, ale nějak jsem to ještě nezkoumal.
Body, nebo fame jak tomu říkají se dostávají za různé věci, čisté sektory, úspěšnost v challenge, drifty, předjetí v závodech, zatím jsem neřešil jak vytěžit co nejvíc bodů, zkus ten time trial na Tamil Nadu 01 a než se dostanež na čas 1:14.5xx tak skoro 100k budeš mít ;)
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Playstation 4

Příspěvek od Redjous75 »

Timetrial jsem včera v noci zajel po par kolech něco kolem 1:15.100 dostal jsem za to sotva 12tisic k., Jinak top 10 ani náhodou tam jsou naládovaný nesmysli jako 0:14 sec. atd. Taky mě štve že pokud odjedu třeba závody v karieře např. Německý šampionat je s německými vozy ( omezeno vypsaným závodem ) tak tam do žebříčku lezou časy ze singlového závodění třeba s Ferrari nebo Venomem. Prostě špatný. Hned jak vyjde FC4 letí DC jako swap do JRC. :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Playstation 4

Příspěvek od novcze »

v top 10 je jeden podezřelý čas (prý je jakýsi glitch, který to umožňuje), ale do top 10 se rozhodně dostat dá a vždy to jde ještě vyfiltrovat podle auta
http://i2.minus.com/ipS7z0iP7pffd.jpg
http://i3.minus.com/ibu4g8ROvSzsWT.jpg
http://i4.minus.com/i4mMQvNw7Mn2z.jpg
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Playstation 4

Příspěvek od Redjous75 »

Jo, jo. Ty ale TT jezdíš už jen v singlu že jo. Já jezdím jen karieru ty závody pořád do kola jen s jinýma autama. Jo a taky mě chybí volant. Ten je hlavně potřeba na koncentrovanou vyrovnanou jízdu s těma supersportsma je to na ovladači o ničem. :D
Jinak 1:13 ... Vau to nedám ani náhodou. Né že bych to nějak dřel , ale řekl bych že móžná bych dal ještě tak 0.5sec víc už to nedáám :D

Jinak ty nesmysli jsem myslel hlavně v těch kariérních závodech.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: Playstation 4

Příspěvek od novcze »

jasně že v singlu, Tour jsem odjel a vracet se k tomu nehodlám, navíc tam bylo jen pár TT, v singlu si můžeš vybrat jakoukoliv trať, kategorii auta, počasí, čas, rychlost ubíhání času i kolik lidí bude kolem trati
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Playstation 4

Příspěvek od Redjous75 »

Novcz : Možná jsem natvrdlej ale tohle je asi nejhorší Leaderbords co jsem kdy viděl. V Kariéře v TT to počítá jiné časy do žebříčku jak v singlu, no dejme tomu, ale co je proboha za čísla ( pozice ) u Freinds a Globál v Singl TT. Proč v TT jsem v Globálu ,,56" a ve Freinds ,,27" .
Jinak budu někdy tvůrci vytvářet nějaké světové TT - něco jako v GT sezóní závody ?. Nebo to už nechaj ladem protože pořád na mě hra spíš působí jak nějak tech démo, bez nijakého vnitřního konceptu, jako by to nemělo vůbec páteř tedy pokud pominu to nic co je v tzv. kariéře .
Jinak dnes jsem jezdil ten TT a na ovladači už mě to jde těžko ;) první sektor se Vás pěkně držím pak lehce ztratím v té táhle zatáčce asi v půli traťě a pak v té techničtější už jsem na houbičce a plynu ( hlavně plynu :shock: ) pomalej. Chybí mě bych víc stability s volantem a větší citlivos při práci na pedálech brzda / plyn. Ale baví mě to se přetahovat o každou desetinku, jen jak říkam škoda, že je to bez většího konceptu, takhle ani nevím, kde kdo jezdí a co zrovna můžu překonávat apod.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: Playstation 4

Příspěvek od novcze »

jo jsem koukal, že i s ovladačem ti to pěkně jde. Jestli rozjedou challenge před tím než budeš měnit za FC4, tak ti nějakou pošlu, pak budeš hned vědět kde kdo jezdí.
Pro mě je DC opravdu rally hra, jízda proti času občas proložená online závodem. A je plánována spousta rozšíření zadarmo (https://www.flickr.com/photos/playstati ... 5188270161) a za ten litr na PS Store co byla tak luxus.
Kdyžtak se pak odhlaš z klubu než budeš měnit za FC4, ať o tom víme. A jestli je v FC4 mulťák, tak se možná potkáme, taky budu kupovat, mám z toho takový podobný pocit jako z Just Cause 2 i když FC4 asi nebude tak masivní.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Playstation 4

Příspěvek od Redjous75 »

:D . No faktem zůstává že DC hraju víc než jsem čekal a je to prostě odreágovačka ale tak nějak citím že jakmile se dostanu přes 40 levl. tak to postupně opadne a už jen tím že neodfiltruju třeba jen tvůj nick abych zjistil co jsi jezdil a tak je to nuda nedá se s tím moc pracovat. Ale souhlasim není to špatná hra i když má pár zásadních chyb ,ale tak to i naše slavne GT.
FC4 musím mít :lol: , ja hru zbožňuju od prvního dílu a spolu s Uncharted je to jediná serie kterou jsem kdy odehrál ve všech dílech do konce , jen nevím jestli se potkáme v mulťáku. Spíš ne. Tyhle hry jen jako singl. Já totiž cokoliv střílecího jako mulťák nesnáším. Jen vytáhnu čumák už jdu do věčných lovišť a co hlavně bez příbéhu , sice s živím soupeřem, ale ve finále je to jen zběsilé běhání po mapě.
Ale Novcz !! . Tramis mě uvařil teď do toho Trial Fusion a to je rozhodně výzva. Takže půjdu ještě do téhle hry a chceme s Trámkem atakovat světové špičky - no Tramkovi to bude trvat trochu déle :lol: :lol: :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: Playstation 4

Příspěvek od novcze »

@hocky - jak vypadal ten share play z tvojí strany? ... nějaké výpadky, trhání, dalo se na to koukat?

Kvalitu jsem měl nastavenou na high, ale co to znamená, nějaký bitrate nebo něco u toho neuvádějí.
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

Re: Playstation 4

Příspěvek od hocky »

Nějakýho cukání při hře jsem si nevšiml. Jen se některý věci dlouho loadovali a v posledním TT se mi dokonce ani neukázala výsledková listina s tim že je nějakej problém na serveru.
Hra je to pěkná, hezky nakreslená, karieru jsem radši neotvíral abych ti tam něco nepokazil mulťák se mi vůbec nespustil takže jsem hlavně jezdil ty TT. Na ovladači se dají jet jen ty slabší auta, ale musel jsem si vyzkoušet ArielAtoma, co jsem ho asi před 5 lety viděl na okruhu poprvé na živo a mohl jsem si i na něj šáhnout, jsem čekal kdy konečně ho uvidim na konzoli a myslim že se dost povedl. No to je asi všechno, když neni volant neni holt pořádná recenze.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Playstation 4

Příspěvek od Redjous75 »

Já si byl v neděli ošahat T300 a no je to volant. Nijak zvlášť mě to nepřesvědčilo spíše naopak. 8tis za ten volant je sakra darda. Takže kvůli DC už jej kupovat nebudu , Projektům nevěřím a GT7 je no možna 2017 s PD přístupem. Prej začali nabírat vývojáře kvůli GT7. To mě pobavilo , takže žádná revoluce nebude. Na PS4 první GT bude prachsprostej port z GT6 s pár novinkama nic víc nic míň takže móžna plnohodnotné nové GT tak 2018/19 rok dva před koncem nejplnohodnotnějšího období PS4. Tím chci říct že kdo nepůjde do projektů tak nákup volantu jen kvůli PS4 je investice k ničemu. Hold tahle generace konzole bude především pro Outodorové pařany Fáááár Cry4 a Uncharted4 !!!!!!!!!!!!. Yeees. Good bay Game Cras simulations :lol:

P.. Soorry za angličtinu. Jo a F1 2015, nebo něco jako Colin Dirt na PS4 ???. Asi takhle kdo si to nekoupí v roce 2015 určitě v roce 2016 si koupí novej ročník. :D
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Odpovědět