DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

vše co se týká závodních simulátorů a her
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od Redjous75 »

Ahoj protože tu s Novemcz paříme Driver Club zakládám tohle tema ohledně všeho kolem závodní hry Driver Club.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od Redjous75 »

Dnes sem ještě přidám par Tratí na Trial time ( nejen pro Novacz :D ) , je moc rychlej ale jako motivace dobrá jen by se mohl jestě někdo přidat na porovnávání časů.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od novcze »

ok, tak bude me věci kolem DC psát sem
Redjous75 píše:Novcz : S Atomem 1.flek myslím v Kanadě na trati s tou lodí nevím přesně. Ale je to s ťukancem na mostu, ale jinak OK , takže počítám že to ještě o 2sec. sundáš. Trať je zajímavá hlavně čleňitostí , horizonty a hlavně výjezd z tunelu do toho ostrého světla, kde brzdíš do brutálního esíčka a okamžitě pak musíš přidávat do nájezdu na most kterej je opět do kopce.

tak bylo to Norsko ne Kanada, ale trať s lodí na obrázku je tam jen jedna a trefil jsi se, cca 2 sekundy šly dolů a je tam ještě rezerva
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od Redjous75 »

Ja to věděl tak alespoň mam dnes večer co dělat :D .No rezervu tam taky asi budu mít. Oba mosty a poslední úsek. Tak uvidím. Jinak trať je to super co. Tedy aspoň mě se moc libí hlavně to nasvícení je fenomenální. Mam nastaveno na 12:00hod a změnu denni doby tuším na x15 a pak západ slunka, podnebí zahaléná hora do mraků a vůbec. Strašně si to z kokpitů užívám.
No tak teď jsem zhlednul Tvoje videjko parada. Ten volant je sakra znat, jak to maš klidny. Vyjezd z tunelu do toho světla je maso co. :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od novcze »

Tak určitě je to na volantu lepší už jenom kvůli jemnější práci s plynem a brzdou, T300 má oproti G27 delší pohyb pedálů, takže jde plyn i brzdu dávkovat mnohem jemněji.

Ty přímé uploady videí z PS4 na Youtube jsou fajn, škoda jen, že nejsou kvalitnější, přece jen když to nahrává gameplay pořád, tak by to při lepší kvalitě moc zatěžovalo systém.
Uživatelský avatar
sonyman
 
 
Příspěvky: 175
Registrován: 22.3.2012 10:46
PSN ID: GT-Racing-cz_MR
Bydliště: Olomouc

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od sonyman »

Škoda, dal bych si moc rád s Vámi, ale nemám PS4 ani kompatibilní volant (pokud tedy platí, že G27 na PS4 ne-e).

S koupí PS4 plánuji dvě hry, a to Golf Club a Drive Club. Takže doufám dostanu klubovou slevu. :D :D :D
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od Redjous75 »

Ahoj Martine : No jasně budem se těšit jen místo slevy dostaneš pěknou klubovou samolepku :lol: .
Jinak ano G27 na PS4 nejde - pořád :D . Jinak DC se dá hrát i na ovladači jen to není tak pěkný pokoukání jako když jede Novcz svou koncentrovanou jízdu :D . Ale dá se taky valím na ovladači ( ale je to opruz ) . Tak šup Hocky už taky běží pro DC. ;)
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od Redjous75 »

NovCz : Jo videa by mohli bejt lepší , na druhou stranu není to úplná trága alespoň něco. :D
Včera jsem jezdil Indickou trať z A do B s Ferrari F12 Berlinetta 3 flek , docela dobrý.
Nevíš jestli bude fotomód ?. Včera jsem si tak nějak procházel auta a nějaký samolepky a říkal jsem si že by byli určitě pěkný fotky.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od markoduno »

Redjous75 píše:Jinak DC se dá hrát i na ovladači jen to není tak pěkný pokoukání jako když jede Novcz svou koncentrovanou jízdu :D . Ale dá se taky valím na ovladači ( ale je to opruz ). Tak šup Hocky
Tak šup Sonymane zpátky na stromy. To je degradace, když musíte hrát závody na gamepadu :lol:
Uživatelský avatar
sonyman
 
 
Příspěvky: 175
Registrován: 22.3.2012 10:46
PSN ID: GT-Racing-cz_MR
Bydliště: Olomouc

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od sonyman »

Hej pane diskžokej, koukej se na displej.... ;-) Tak přes gamepad cesta nevede, ten si užiju pri virtuálním golfu a taky to.je.důvod, proč na jinak výborné PSVita závodní hry nehraju. Vyjimkou je WipeOut, ale to jsou rakety a ty se volantem neřídí. :-D

Mrknu na ten volant, co hy se dalo rozumně finančně pořídit, jinak sakra G27 vyhovuje, tak proč neni podpora. Nerad bych kouoil nové kolečko a pak zjistil za měsíc, že bude Logitech nakonec podporován.

Aktuálně se na PS3 bavím WRC4, je to.ted ve.slevě, ruce trochu zamotaný, ale pohodový relax, online jsem včera testnul a da se to. Jen malá odbočka, omluva za OT.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od novcze »

Redjous75 píše: Nevíš jestli bude fotomód ?. Včera jsem si tak nějak procházel auta a nějaký samolepky a říkal jsem si že by byli určitě pěkný fotky.
fotomód bude i replaye budou, déšť a sníh taky, někde na youtube jsem viděl video z nějaké prezentačky https://www.youtube.com/watch?v=SqsOg6XS9TQ
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od Redjous75 »

No tak to počasí vypadá božsky. Těším se.

Maro je to fakt návrat zpět. Ale DC je příjemná odreágovačka na ježdění v krásném prostředí v ještě hezčích autech tak zas ten ovladač tolik neva :D

WRC4 na PS3 rozhodně horší než starší ročník WRC3 je mnohem povedenější. Však jsme ho s Coradem u nás řadně propařili :D
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od markoduno »

jasně Pepo. Jen jsem si dělal srandu. Také se občas odreaguju u World of Tanks či nějaké onlinovce ;)
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od Redjous75 »

NOVcz - Nevíš, kde najdu design, který dostávám k výběru vždy, když překonám level ?. Hledal jsem to v garáži a v nabídce designu nejsou. Taky jsem si všimnul, že ten design je vždy označen klubovou zančkou ( tedy použití pouze, jako člen klubu ).
Jinak je strašně naprd, že tratě z bodu A do bodu B jsou velmi málo ohodnocovány body. Prakticky po dojetí jseš rád když končíš ze 4000tis. bodama a to při levlování prakticky hafo pěkných tratí nejezdíš. :x
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od hocky »

Pánové, v DC neni ani jedna reálná trarť? To jsou tam jen tyhle ala NeedFor speed. Hmm to do toho asi nepudu, nebaví mě jezdit na silnici. A navíc ten volant, za 10 si ho určitě nepořídim.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od novcze »

Redjous75 píše:NOVcz - Nevíš, kde najdu design, který dostávám k výběru vždy, když překonám level ?. Hledal jsem to v garáži a v nabídce designu nejsou. Taky jsem si všimnul, že ten design je vždy označen klubovou zančkou ( tedy použití pouze, jako člen klubu ).
Jinak je strašně naprd, že tratě z bodu A do bodu B jsou velmi málo ohodnocovány body. Prakticky po dojetí jseš rád když končíš ze 4000tis. bodama a to při levlování prakticky hafo pěkných tratí nejezdíš. :x
V garáži máš 4 presety, když jdeš do nich, tak je můžeš měnit a vybírat designy jaký chceš a ten pak uložit a budeš ho mít v presetu připravený, nebo myslíš něco jiného?

Já teď vyjíždím accolades výrobců aut, takže vyberu značku, která ještě není vyjetá a s tou pak jdu na okruh ať už přírodní nebo umělý vyjíždět top časy dokud není accolade vyjetá a z toho je zároveň i dost bodů, A-B tratě si nechávám až nakonec.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od Redjous75 »

Taky vyjíždím jednotlivé značky aut. Jsou za to dobrý odměny . Vetšinou ale jezdím okruhy třeba na 10 až 25 kol. Za závod nasbírám dost kreditu a ještě najedu potřebné km za značku + čistej závod atd. Škoda té arkádové nedotaženosti ve smyslu úkolu s driftováním v samotným závodu, sice ho plnit nemusíš ale vypadá to stupidně a vrcholem je driftovací úsek v Timetrialu za to bych nějakému tvůrci scénáře hry naplácal a vrchol dementnosti :lol: .
No ten design. Vím že si můžu uložit svoje tři + mam k dyspozici klubovej a tovární. Ale při levlování třeba příkladem dostanu za odměnu tři k výběru : kytičku, kolečko a třeba vlnovku. Vyberu vlnovku odmáčknu a pak v garáži ve výběru designu vlnovka není jen postupně se odemykajíci design . Tak nevím.
Jak je to s tím vedoucím klubu. Jde to předat třeba na Tebe a vyměnit neaktivní hráče?.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od Redjous75 »

hocky píše:Pánové, v DC neni ani jedna reálná trarť? To jsou tam jen tyhle ala NeedFor speed. Hmm to do toho asi nepudu, nebaví mě jezdit na silnici. A navíc ten volant, za 10 si ho určitě nepořídim.

No není :D . Je to pojaté jako arkáda se vším všudy :lol: Na druhou stranu tratě jsou jedním slovem nádherný a design tak uvěřitelný že s tím opravdu není problém a to mě věř že třeba v GT reálné traťe jsou na tom hůř než v DC . S volantem mám taky problém hlavně když si řekneš že za tu investici si můžeš opravdu pořídit spoustu jiných věcí. Nakonec si to stejnak koupim jen ješté nepřišla hra která by mě k tomu donutila a to bez ohledu na to jak se teď dobře bavím u DC.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od novcze »

Redjous75 píše: No ten design. Vím že si můžu uložit svoje tři + mam k dyspozici klubovej a tovární. Ale při levlování třeba příkladem dostanu za odměnu tři k výběru : kytičku, kolečko a třeba vlnovku. Vyberu vlnovku odmáčknu a pak v garáži ve výběru designu vlnovka není jen postupně se odemykajíci design . Tak nevím.
Jak je to s tím vedoucím klubu. Jde to předat třeba na Tebe a vyměnit neaktivní hráče?.
V klubu je pořád jedno volné místo, takže jestli znáš někoho aktivního, tak mu můžeš poslat invite.
Kromě designů na výběr v garáži se při levelování odemykají taky klubové věci do znaku klubu, tak jestli nemyslíš to.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od novcze »

https://www.facebook.com/drivecluboffic ... 6460814050

Hi everyone,
The team at Evolution continues to work diligently to resolve all of the server issues. We know you have all been extremely patient and understandably frustrated during DRIVECLUB’s launch, and to show our appreciation for the support during this challenging time, we will be offering the premium DLC packs for November (25th November-SCEA/26th November-SCEE/27th November-SCEJ) free to those who purchased the full game.
These premium DLC packs – The Ignition Expansion Pack and Photo-Finish Tour Pack along with two livery packs – will give you a total of five new cars, 22 new tour events, 10 new trophies and 10 new livery items to play with online and offline.
The Season Pass will be extended to include four extra packs in July 2015 to ensure players who purchased the pass get everything that was promised. So on top of the free DLC in November, the Season Pass will still include 38 cars, 176 tour events and 80 unique liveries.
On Tuesday we will also be releasing our next game update which includes our first round of player requested feature updates.
In addition to Photo Mode, which will allow you to share your most thrilling moments with your friends, we will be adding:
• Improved multiplayer collision physics to reduce frustrating spin-outs
• Adjustments to soften the corner cutting penalty system
• Options in the club menu to view everything your club has unlocked
• A fix to allow all club owners to update their club badges
This update also includes the first new tracks, which we announced back in September as part of our plans to keep supporting and expanding the game as you play. These include the following free new tracks for online and offline play (also playable in reverse):
• India – Yedepalli
• Scotland – Wester Ross
• Chile – Los Pelambres
Although currently we do not have an update regarding the timing for the launch of the PS Plus Edition, we are continually working on improving the server capacity to enable us to launch the PS Plus Edition as quickly as possible.
Once again, thank you for your support. We are truly sorry that the road to delivering the full DRIVECLUB racing experience on PS4 has been such a rocky one.
Odpovědět