GT6: Aktualizace

vše o hře
Odpovědět
perisbond007
 
 
Příspěvky: 166
Registrován: 29.3.2012 15:27
PSN ID: perisbond007

Re: GT6: Aktualizace

Příspěvek od perisbond007 »

Na nic sem nepřišel, napadá mně jenom že nemá trustmaster tak logitech taky nebo zase jenom něco po....
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: GT6: Aktualizace

Příspěvek od Redjous75 »

perisbond007 píše:Něco provedli se zvukem, teda rozhodně při pohledu z kabiny. Jestli je to lepší by musel říct nas zvukař pepa :D .Jinak nevím proč ale nejde mi řadit se spojkou ani klasicky hacko bez spojky. Ještě to prozkoumam.

Se zvukem z kabiny je to tak, že upravili vzdálenost od vnějších mikrofonů snímání zvuku. Dokonce by mělo jít o nastavitelnou volbu zda chceš zvuk z bližšího snímání nebo naopak z dálky.
Osobně nechápu, proč se PD něčím takovým zaobírá ve staré hře na starou konzoli ( sorry PS3ječko ) a celkově je GT6 až příliž aktivní ve směru od vývojářů a přitom jim sáhodlouze utíkájí možnosti PS4. Ať bude GT7 jakákoliv, vyjde již na zajetou konzoli v době, kdy na prknech u Sony se bude rýsovat nová PS5 včetně propočtů na výkon. V tomhle spolupráci Sony a PD nechápu. PD jako špičkové studio muselo mít kit PS4 už tak v roce 2012/13 a testovat její možnosti. Místo na novou cestu GT7 se vydají až po ročním ofiko datu vadání PS4. Při součastném vývoji her 3-4 roky tak budem rádi v roce 2016 za remástr GT6 a později cca 2018 tedy 4 roky po vydání PS4 možná bude zcela nové GT a to říkám možná.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
perisbond007
 
 
Příspěvky: 166
Registrován: 29.3.2012 15:27
PSN ID: perisbond007

Re: GT6: Aktualizace

Příspěvek od perisbond007 »

Už mi to šlape. Zvuk je jinej, při pohledu z kabiny to zní jako když máš hlavu v hrubce. Nebudu sem psát jako když máš na hlavě helmu a jsi v autě to by byla příliš ostrá slova. ;)
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: GT6: Aktualizace

Příspěvek od markoduno »

:lol: :lol: :lol:
trefné Perisi. Musím to vyzkoušet. ;)
22majkl
Příspěvky: 3
Registrován: 3.12.2014 18:17

Re: GT6: Aktualizace

Příspěvek od 22majkl »

cau

potreboval bych pomoct jestli nekde nema zkusenost co s tim ..... na svym ps jsem hru instaloval v pohode i dodatecny aktualizace v poradku a vse slape.ale ted koupil playe bracha a kdyz instaluju vsechny aktualizace najednou (1.14) tak se to pri instalaci sekne a nepodari se.nevite co s tim ? ja mam normal verzi bracha tu anniversary edition ale to snad nema vliv


diky za rady :/
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Re: GT6: Aktualizace

Příspěvek od speedy »

22majkl píše:.....potreboval bych pomoct jestli nekde nema zkusenost co s tim....
pročti topic na foru tady, borcům se to snad povedlo překonat ( čti i druhou stránku, poslední příspěvek řeší tvůj problém ;)
22majkl
Příspěvky: 3
Registrován: 3.12.2014 18:17

Re: GT6: Aktualizace

Příspěvek od 22majkl »

jo jo tohle jsem taky nasel tak to podle toho anglickyho videa zkousim ..... doufam ze to takhle pujde hlavne ta posledni aktualizace !!!!
22majkl
Příspěvky: 3
Registrován: 3.12.2014 18:17

Re: GT6: Aktualizace

Příspěvek od 22majkl »

tak postupna instalace se podarila a ted to slape jak ma :D
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: GT6: Aktualizace

Příspěvek od pavel67 »

Myslím že dost lidí bude celkem spokojeno s poslední aktualizací ;)

http://www.gran-turismo.com/cz/news/00_3293873.html
...každej má něco, já jezdím...
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: GT6: Aktualizace

Příspěvek od Martinsipy »

Tybrďo!!! Midfield! Tak tahle novinka musí pěkně zacloumat i s Tomkem! Jeho oblíbená testovací trať, že by se čestný člen zase po letech chopil padu?!? Co ty na to Tomku!?! ;)
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Re: GT6: Aktualizace

Příspěvek od SJ.sprint »

No ne že by to byla nejaka moje echt trať ale aspon něco :) Je jednoducha na grafiku proto ji tam dali. Třeba takovy NewYork to bych jasal ;)
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: GT6: Aktualizace

Příspěvek od pavel67 »

Problém při vlastním nastavení převodovky - final gear
http://www.gran-turismo.com/cz/news/00_5005325.html

jelikož se ale většinou jezdí "prohibited", nemá to pro nás zásadní význam ;)
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: GT6: Aktualizace

Příspěvek od Redjous75 »

Při víkendové návštěvě u speedyho jsem si dal v GT trať Miedfield a super. Trať je prostě legenda ač je zajímavé že nijak není ničím zvláštní, ale přesto se najdou místa dosti zásadní a to první esíčka, které určí rychlost do stoupání a stejně tak ostrá vracečka u spodního tunelu - tam je zase dosti důležité trefit brzdnej bod rychlost a plynulost průjezdu zatáčkou, když právě výjezd ze zatáčky zase určí dostatečnou rychlost na celou cílovku, pač jak víme poslední esíčkou za tunelem se dá projet pod plným plynem. No bude to asi parádní závod na 125kol.
Docela zajímavé by bylo na téhle trati pustit možnost týmového nastavování vozu. Prostě každý tým by si vůz prostě odladil a taky by se mě líbilo kvalifikace v systému každý každý člen týmu by si zajel jedno zaváděcí kolo a jedno ostrý bez ohledu na chyby prostě dostat co nejrychleji auto za cílovou čáru a součet by rozhodl o pořadí a to ještě tak že by se dalo kvalifikovat systémem průběžně během lanky až do termínu závodu. To znamená, že pokud by pilot cítil, že si chce odjet kvalifikační kolo oznámil by to komisaři a ten by jízdu zhlédnul a zapsal . Taková kvalifikace je pak i celkem napínavá tím, že jednak má pilot kolem sebe diváky :lol: a i tím, že je tam tlak na jedno čisté kolo.
Každopádně ťik, ťak ........ ještě měsíc a pár dní. Kuwa jak se těším :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Odpovědět