DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

vše co se týká závodních simulátorů a her
tom7374
Příspěvky: 11
Registrován: 20.1.2014 12:33
PSN ID: tom7473

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od tom7374 »

umrela mi ps4 takze bude chvili klid od jezdeni dc treba do te doby opravi mapovani tlacitek na volantu
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od novcze »

http://www.gtplanet.net/forum/threads/d ... t-10268862

nějaké videjka, můžete to brát jako challenge
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od Redjous75 »

No vzhledem k bodovému zisku v TT je vidět, že na to první místo jsi se nadřel :lol: :) . Super alespoň mám cíl .
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od novcze »

tak nejde jenom o to dostat se na první místo, jde taky o to poskládat nějak slušně to kolo a pak může být zlepšení podstatně větší, např. www.youtube.com/watch?v=A7lO7iBxchc , teď vyjíždím Ferrari accolade s F12 berlinetta a pak zbývá jen McL, ale to si chci nechat až bude spravené to mapování tlačítek na volantu abych KERS a DRS dal na tlačítka kde je to vyhovující
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od Redjous75 »

novcze píše:tak nejde jenom o to dostat se na první místo, jde taky o to poskládat nějak slušně to kolo
No tak to mě povídej!. První zatáčky do kopce ještě dávám ale soubor těch posledních dvou většinou najíždím blbě a tudíž zbytek kopce už jen ztrácím a nebo se povede celý kopec jenže pro změnu mám naprd první sektor a tak pořád do kola :lol: . Jo však už je jeden ovladač DEATH !. První :?: :roll: :lol:

U Ferrari mě taky chybí asi posledních 100km. Teď už jen odjet nenáviděnou Alfu a ty pseudo sporťáky GTA Spano atd.
Co Lykan ?. Má super palubku a ve večerním závodě je to nehorázně přísný :)
Jinak doufám že opravdu do konce roku bude to počasí. Na to se asi teď nejvíc těším. Doufám, že to bude mít vliv i na jízdní model a bude se muset hódně opatrně . On takovej sníh a K.AgeraR to bude rotika :evil: :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od novcze »

tak jsem chtěl dnes chvíli pojezdit s ferrari a zjistil jsem, že fungují challenge, tak jsem odjel pár kol a hned jednu poslal ... pak jsem brouzdal veřejnýma a mají to celkem slušně udělaný
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od Redjous75 »

Ty jo Challenge fakt dobrý. Udělal jsem par clubových umístění, ale doháňet Tebe v TT je marný :D . Jinak to maj pěkně udělaný. Teď už jen to počasí :D
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od novcze »

Redjous75 píše:Ty jo Challenge fakt dobrý. Udělal jsem par clubových umístění, ale doháňet Tebe v TT je marný :D . Jinak to maj pěkně udělaný. Teď už jen to počasí :D
jj funguje to pěkně, poslal jsem ještě další, kdyžtak tam odjeď jenom nějaký čas a nějak se tím nezalamuj, posílám to kvůli trofeji je mi jasný, že s ovladačem to moc nejde, pokud budeš chtít taky dělat platinu, tak se domluvíme a uděláme to obráceně
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od Redjous75 »

Novcz : Kde pak, po měsíci hraní musím uznat, že pro ovladač maj opravdu hru parádně optimalizovanou, takže v ovladači to není :) . Ano trochu chybí jemnější práce s brzdou a plynem, ale zase na ovladači mužu víc riskovat s autem přece jen prudší korekce houbičkou docela kolikrát umí vytáhnou auto z hodně velké bryndy. Jinak jen posílej dál časovky baví mě to teď na tom posledním Loch Duch je to masakr. Berlinetta doslova lítá vzduchem :lol: a některé pasáže doslova ohejbaj palce u nohou ( víš očem mluvím :lol: ). Jinak nějaké trofeje jsou mě egál , ani v podstatě nevím za co se co dostává a na tohle já vůbec nehraju takže nic nemusíme řešit.
Dnes dojedu Alfu a mám všechny značky v plný . Pak se vrhnu na plnění divizí auta ( Hatchback, sport ... atd. ) a no tam toho ještě je .... :D

P.S. Ještě by to chtělo lepší filtr na hledání po klubech - stačilo by regionální rozdělení . Třeba CZ, DE, It atd.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od novcze »

zítra buď bude přímo update s počasím nebo alespoň řeknou přesně kdy to bude, z jejich facebooku to není až tak úplně jasné
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od novcze »

dnes update, který zlepšil stabilitu challange, docela to šlape a ty poslední nový tratě se opravdu povedly
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od Majkl »

tak dneska jsem taky smažil, jezdil jsem tu kariéru a už to mám skoro dohrané (208 z 225 hvězd), nejde PSN, což je škoda, ještě tam chci vyzkoušet pár věcí a potom pořídit GTA V.

hra je to suprová, pěkně si u toho lehnu, kochám se grafikou a zvukama, nic mi nechybí :D :twisted:
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od Majkl »

nevím jak je to možný, nemám PS Plus a můžu hrát multiplayer.. jednou jsem si to zaplatil, ale členství mi skončilo už v březnu/dubnu tohohle roku, ne, že by mi to vadilo.. :)
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od Hanz.77 »

Buď rád. Asi ti tam hackeři něco připsali. ;) Třeba doživotní PS Plus zdarma. ;)
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od Majkl »

To už je delší dobu, tuším v červenci až srpnu jsem hrál chvíli Sniper Elite a taky mi to fachčilo.. :D
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od novcze »

dnes další update, nová japonská trať ... vypadá to, že se klub dostane na 50 lvl. ještě před Project Cars ;)

www.youtube.com/watch?v=RINZFZusQ_k
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od novcze »

PS3cz klub v DC dosáhl 50 lvl. což je strop. Účast na skóre je následující:

novcze : 47,600,939
JoeKusnir: 38,080,336
Majkl: 18,489,696
Milan CZ: 10,810,134
solidsnake: 9,371,713
millhauz: 6,820,708

dík JKR a Majkle za pomoc se skóre ;-)
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od pavel67 »

Bohužel vám v ničem nepomůžu, ale něco mi říká, že zmíněné pány tak nějak znám... :o že mi prostě jejich nicky něco říkají. Je to možné :?:
:idea: Jednoho Milana jsem znal - měl (má) stránky o Gt4, solidsnake a milhauz mi jsou povědomý z již neexistujícího Syspra, kde jsme kdysi začínali...

http://rady-gt4-dizkuse.webgarden.cz/

http://konzole.syspro.cz/
...každej má něco, já jezdím...
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: DRIVER CLUB ( PS4 ), TRIALY, KLUBY, AKTUALIZACE

Příspěvek od novcze »

oni to jsou lidi hlavně z playstation3.cz, ale je možné, že se objevily i na syspru ... v každém případě hlavní tahouni v klubu jsou z gt-racingu
Odpovědět