LAN 9 - 6-10.5.2015 ***Běstvina u Třemošnice***

veřejná diskuze teamu a s teamem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: LAN 9 - 6-10.5.2015 ***Běstvina u Třemošnice***

Příspěvek od Trámek »

Vstávat !!! Budíček !!!
Tak kterej výtečník Trámečkovi včera vypustil to kolo :?:
Až ho najdu, naliju mu projímadlo do píva :lol:
Je totiž ráno a kolo je furt nafouknutý, takže píchnutý nebylo... vy kujóni :lol:
Tímto děkuji Sergejovi za sehnání kompresoru a vy ostatní....... no jen počkejte :lol:



... jo a ... kdo na LANce nebyl, jako by nežil :mrgreen:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: LAN 9 - 6-10.5.2015 ***Běstvina u Třemošnice***

Příspěvek od eddie »

Usti dorazilo v pohodě domu. Dík všem za super pětidenní pařbu.
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: LAN 9 - 6-10.5.2015 ***Běstvina u Třemošnice***

Příspěvek od Hanz.77 »

Jsem doma. Davam si jelena a vstřebávám všechny zažitky co se odehráli za posledních 5 dni. Vice se rozepisi az zapojim svou konzoli.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Re: LAN 9 - 6-10.5.2015 ***Běstvina u Třemošnice***

Příspěvek od SJ.sprint »

Sergej hlasi přijezd do Milovic už i po kratke navštěvě zlatiček v Čilci :)
Tolik všeho mi ted' probiha hlavou že to musim chvilku vstřebavat... A hele ,zrovna jsem si otevřel energet'ak a koukam že tam je napsano: "AT' TO NENI BEZ TEBE" ... Hoši, jsem strašně moc rad že i tentokrat beze mě nebylo !!! A stejně tak že to nebylo bez Vas všech.
Snažil jsem se s každym z Vas individualně prohodit aspon slovičko a docela se to i povedlo ))
Těšil jsem se na každeho z Vas a jako vždy - NIKDO NEZKLAMAL :D
Mohl bych tady napsat nejednu řadku ,ale kdo by na to byl zvědavy ,že jo :lol:
Ale jen přeci. Děkuji za skvelou akci předevšim organizatorum a zakladatelum tohoto klani - Vy jste prostě jedničky hoši.
Klukum OD VYPEČKU ;) velky obdiv a DIKY !!! Tu Vaši odhodlanos prostě jinak nejde popsat.tečka))
Řikal jsem si že obejdu se bez jmen a nicku ale jen přeci dovolim si projevit velky respect PRECHOVI že už po několikate přijel mezi Nas ze zahraniči( skoro :) ). A doufame kamarade že i u Tebe to bude takova tradice-jsi borec ;) Rad jsem poznal i nove hosty,ktere již nejsou jen hosty ale kamaradi!
Od každeho z Vas se mi do žil vlila troška ty energie kterou jsem potřeboval a doufam že nezklamal ani ja vas (až na to chrapani :roll: )
Začinam se nejak rozplyvat a dokud jsem nezačal byt sentementalni až moc tak zatim ukončim . . .a řeknu všem Vam : Děkuji Hoši,Děkuju!!! Fantasickych 5 dni ktere se zdaji že utekli jako voda...ale vodou to nebylo :lol: a uteklo to jen proto že jste šileni blaznivy hovada ktere mam rad :twisted: :lol: :P
Už jsem se s Vama dneska loučil z každym,tak že loučeni bylo na mě dost... Takže řeknu vam GL a LANPARTYSHOW MUST GO ON
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: LAN 9 - 6-10.5.2015 ***Běstvina u Třemošnice***

Příspěvek od ToyRipper »

Akce super. Dikes vsem! Zase za rok??? :)
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: LAN 9 - 6-10.5.2015 ***Běstvina u Třemošnice***

Příspěvek od pavel67 »

Tak i já jsem v pohodě doma, cesta 2h na minutku přesně, i když na spotřebu jsem nejel - asi pozůstatek z posledního závodu a souboje s Prechem ;)
Co napsat - akce vydařená, účast opět veliká, kuchyně víc než skvělá a setkání s Vámi super, to vše ještě umocněno bouřlivou atmosférou při fandění na dálku Majklovi, pak jejich 3hodinovka na Monze... nedá se to ani všechno vyjmenovat.

Prostě SUPER AKCE, děkuji Vám všem :!: :D 8-)

Jdu zapracovat na těch výsledcích ;)

Jo a abych nezapomněl :!: Nechal jsem tam ten červenej deštník :o :shock: , zůstal asi v místnosti jak byly bečky, tak si ho tam snad příští rok vyzvednu :lol:
...každej má něco, já jezdím...
precho
Příspěvky: 63
Registrován: 1.4.2012 10:10
PSN ID: precho73
Bydliště: Bratislava

Re: LAN 9 - 6-10.5.2015 ***Běstvina u Třemošnice***

Příspěvek od precho »

Chlapi, dakujem vam za 5 super dni a odreagovanie od reality. Som velmi rad, ze ste ma medzi seba takto prijali, ste fakt skvela partia. A Joshuovi zvlast dik za vyborneho partaka na zavody ;)
Vsetko, co som chcel napisat, uz napisal Sergej a neostava mi nic ine iba so vsetkym suhlasit. A nech si kazdy hovori na GT co chce, nebyt GT, tak vas nepoznam.
Uz teraz sa tesim na dalsiu akci s vami.
Gibsn
Příspěvky: 10
Registrován: 5.7.2013 02:50
PSN ID: Gibsn

Re: LAN 9 - 6-10.5.2015 ***Běstvina u Třemošnice***

Příspěvek od Gibsn »

Dobrý večer kamarádi,
jsem moc rád že vás znám, jste opravdu výjimečná parta super pilotů (lidí :D )
akce byla super a jsem moc rád že jste mě vzali mezi sebe. Díky moc a spoustu šťastných kilometrů :-)
PS: moc se těším na další setkání
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

Re: LAN 9 - 6-10.5.2015 ***Běstvina u Třemošnice***

Příspěvek od hocky »

Nazdar braši. Jsem tak staršně rád, že jsem se utrhl z domova a aspoň na ten jeden a půl dne přijel za Vámi.
Super akce a super atmosféra, zvláště při (nikdy bych si nemyslel že tohle napíšu) i-Racingovém 3hodinovém závodě a fandění klukům keří to asi i díky té atmosféře museli vyhrát.
No prostě parjáda a doufám, že příště to dám od začátku.
Uživatelský avatar
SOBMAISTER
Příspěvky: 36
Registrován: 12.5.2014 19:42
PSN ID: SOBMAISTER
Bydliště: Praha 5

Re: LAN 9 - 6-10.5.2015 ***Běstvina u Třemošnice***

Příspěvek od SOBMAISTER »

Čau chlapi... Musím říct že to byl SUPER prodlouženej víkend s váma... Apoň konečně vím o co jsem přišel loni když jsem tam byl jen na jeden den... Je až neuvěřitelné jaká jste parta... Tak snad se zase nějak sejdem na nějaké té společné hře na konzoli nové generace... U PS3 už je u mě konečná... Jinak pro Majkla a Hanze a možná i pro někoho jiného koho to zajímalo... Včera jsem nakonec postoupil ve FIFA 15 mezi posledních 8 na offline finále... Jinak díky všem co se podílely na organizaci akce važně klobouk dolů...
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Re: LAN 9 - 6-10.5.2015 ***Běstvina u Třemošnice***

Příspěvek od Majkl »

Tak to gratulace, proti tobě nemám ve fotbale šanci :D jsi moc dobrej :D

Jinak akce opravdu parádní, skvělá parta lidí, tak to nemohlo být ani jinak ;)

Moc děkuju za podporu při pCARS a také při famózním závodě s Osim na Monze. Dobrá práce Osi! 8-)
Uživatelský avatar
futureboy7880
Příspěvky: 62
Registrován: 9.4.2015 13:47
PSN ID: futureboy7880

Re: LAN 9 - 6-10.5.2015 ***Běstvina u Třemošnice***

Příspěvek od futureboy7880 »

Za mě parádní akce.Děkuji všem co se účastnili a hlavně těm co to dokázali dát do kupy.Taky opozděné rozloučení se Speedym kterýho jsem už v neděli neviděl :D díky za poskytnutí playseatu a kvalitního partáka do endurance závodů.Byla mi čets tě poznat.Taky Sergejovi díky za parádní spolupráci při našem vítězném tažení :shock: Byl to fak parádní víkend kdy jsem uplně zapoměl na práci a bohužel i na rodinu kterým jsem se sotva ozval a hned v neděli po příjezdu dostal vyčiníno :lol: Pokud se bude konat další akce a dostanu pozvánku budu moc rád,ale pochybuju po tom co jsme vám většinu cen vybrali :P
Uživatelský avatar
KAPSA
Příspěvky: 153
Registrován: 6.5.2012 22:08
PSN ID: GT-Racing-cz_IZ

Re: LAN 9 - 6-10.5.2015 ***Běstvina u Třemošnice***

Příspěvek od KAPSA »

Prvně díky za nastartování motoru ,,agregátem"( Jardův Pežot+Márovy kabely)zase stávkovala baterka,cesta domů už pak proběhla v pohodě bez chcípnutí motoru.Všem zúčastněným velké díky za super zážitky :D
Haló haló tady Jarka,děkuji,že jsem mohla být opět přívažek Ivana a že jsem tam mohla být, moc a moc velký dík.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: LAN 9 - 6-10.5.2015 ***Běstvina u Třemošnice***

Příspěvek od markoduno »

Je po akci a nezbytná děkovačka je milou povinností. Chci vám všem poděkovat. Kolimu a Bálisovi za kuchařské umění. Ono nakrmit bandu 33 lidí není žádná prča a to nemluvím o podmínkách, ve kterých se to vše dělo. Holkám za příjemnou společnost a pomoc při každodenním úklidu. Eddiemu a Bálisovi za připravený program. Sice jsem se ho moc nezúčastnil, ale ostatní ano a to v hojné miře. Hanzovi a Osimu za poskytnutí azilu v "IR" koutku ;) Petrovi Kolářovi z Tlapnetu, který se snažil, aby nám internet šlapal bez problémů ( i když se nakonec přecijen vyskytly ) a za sponzorské dary pro nejlepší účastníky GT klání. Díky Kapsovi a Hanzovi za materiál potřebný pro klidný chod této akce. Samozřejmě speedymu za GT-gril :lol: Myslím si, že bez toho by si tuto akci nikdo nedovedl ani představit :twisted: Děkuji samozřejmě všem ostatním za jejich účast, bez které by tato akce nebyla tím, čím je.

Doufám, že se vám na LAN-9 2015 líbilo a akci jste si náležitě užili. Pokud ano, tak jsem velmi rád, protože proto to dělám. Pokud ne, tak se napříště pokusím zlepšit. ;)

Standartní na této akci je, že si zde někdo něco zapomene. Že Pavle? :lol: Kde skončil deštník - nevím
Mám netové kabely Toyrippera. Dám ti je příště.
Eddieho tolik oblíbená a hlídaná třetinka značky Svijany je u Martinasipyho. Prý ji dá Corradovi, aby ti ji předal.

Co se týče vyúčtování, tak podrobnou zprávu dám později.
Ale předběžně:
Celkem se vybralo 71200,-
Po zaplacení všech nutných výdajů za ubytování, pití, jídlo, net, energie, spotřební materiál, chlazení atd. nám zůstalo tuším 2159,- Ty se však ještě následně utratily také za jídlo, protože původní odhad byl menší. Nakonec zůstalo necelých 200,-!!!!!! Ty jsem samozřejmě zaokrouhlil nahoru a poslal zpět na účet. Stejně tak i peníze (1050,-) za poslední nevypitý sud rebelské desítky. Ale jak jsem psal, detaily budou později.

Tak zase příště kamarádi a kamarádky
Uživatelský avatar
KAPSA
Příspěvky: 153
Registrován: 6.5.2012 22:08
PSN ID: GT-Racing-cz_IZ

Re: LAN 9 - 6-10.5.2015 ***Běstvina u Třemošnice***

Příspěvek od KAPSA »

Odpovědět