Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

vše o hře
Odpovědět
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Redjous75 »

Pánové ???. Tak co. Budem to ještě hrát nebo to už s tou hrou definitivně zabalíme?. :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od speedy »

Redjous75 píše:Pánové ???. Tak co. Budem to ještě hrát nebo to už s tou hrou definitivně zabalíme?. :lol:
Abych hrál Demo GT7 (GTsport?) tak to znamená investici 10k+10k+2k+?k ... PS4, volant, sluchátka, hra... na tolik už si GTx necením, není žádný výhled na zlepšení proti GT5/6 :roll:
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od markoduno »

Asi tak nejak Speedy. ;) pockam si, az to nekde vyzkousim a pak mooooozna zauvazuju. A kdyz zauvazuju, tak mozna zainvestuju. Ale pouze "mozna" ;)
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od hocky »

no když už tu konzoli a novej G29 mám, tak to asi vyzkoušim. Láká mě to mega množství aut. V Projektu je jen pár závodních aut a ty co bych si přál si ještě musim připlatit.
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Martinsipy »

Mě GT mín nebo víc , ale vždycky potěší a když už doma všechno je, tak hru taky utáhnu, už se moc těším ;)
RC cars 1/10 elektro
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Martinsipy »

Kdyby se náhodou někdo z místních rozhoupal a sháněl techniku, chtěl při tom trochu ušetřit, mám doma dvě PS4:
jedna konzole 10 měsíců stará, (měsíc odpočívá u mě) krabice, záruka 14měs. (koupená 23.12.2014), dá se říct perfektní stav, hrály se na ní 3hry a dvě dema, cena 8000Kč,
druhá konzole stará 17měs, (já ji mám 5měsíců, párkrát jsem na ní zahrál) záruka ještě 7měs, do 5.2016, bez krabice, ta už trochu provětraná byla, ale funguje bez problémů, ovladač taky skoro jako nový, na konzoli je trochu poškrábaný ten lesklý plast, cena 7500Kč.
Omlouvám se za vybočení od tématu, ale co kdyby někdo chtěl jezdit a pouze na GT nepotřebuje novou bednu. ;)
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
sonyman
 
 
Příspěvky: 175
Registrován: 22.3.2012 10:46
PSN ID: GT-Racing-cz_MR
Bydliště: Olomouc

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od sonyman »

Já bych si i zajezdil, ale bez kompatibilního volantu si můžu na PS4 asi tak jen stavět autodráhu v MInecraftu. Dokud nepojede G27 na PS4, tak smůla, investovat do nového volantu v nejbližší době rozhodně nemíním. :|
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Hanz.77 »

Do PS4 teď opravdu nejdu.
Momentálně jsem si zase trochu vysypal kapsu a objednal jsem si toto kompletně i s doplnky a držáky na monitory:Cockpit K2

Tak až někdy až bude PS4 slim a slíbený poslední odklad GT7 tak pak možná nastane čas kdy si tu krabičku kvůli jedné hře koupím. ;)
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
SOBMAISTER
Příspěvky: 36
Registrován: 12.5.2014 19:42
PSN ID: SOBMAISTER
Bydliště: Praha 5

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od SOBMAISTER »

Moc pěkný Hanzi :-) ale nechceš jít třeba do tohohle byla by to asi pecka si to jen vyzkoušet :-D

http://www.sbazar.cz/charouz.jan/detail ... ripravu-na
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Hanz.77 »

Tak jediné co bych z toho vzal je ta sedačka. Zbytek už mám uplně stejný. Nehlede tedy na to ze Honza ma hlavu Fanatecu V1 a ja uz mam V2 + tedy me tri monitory ktere jeste do LANky upravim z 3x22 na 3x27. Tak se máte aspon v červnu na co těšit. :-)
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od hocky »

Zdravim, kdo má PS4 a nemá pro něj volant a chtěl by přeci jen za málo peněz kroutit starym logitekem, tak tady je návod od kamaráda co se od malička vrtá v elektronice. Teď už na tom jezdí v ProjectCars a je spokojenej moc.
http://www.cabadaj.cz/Web/news.php?readmore=16
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od pavel67 »

fantastický, jednoduchý jako facka :!: jen k tomu bude potřeba nějakej bastlíř + nějakej ajťák :twisted:

ale je vidět, že když se chce - jde všechno :idea:
myslím že to není špatný řešení, co vy na to :?:
A mám takovej dojem, že i vím o nějakým šikovným "bastlíři", kterej by nám to mohl tak nějak zaobstarat do finálovýho podobenství - co ty na to Martinsipy :?:

Díky Hocky
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
sonyman
 
 
Příspěvky: 175
Registrován: 22.3.2012 10:46
PSN ID: GT-Racing-cz_MR
Bydliště: Olomouc

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od sonyman »

Jo vypadá to dobře, sw nastavení bych doporučoval dělat pod virtuálem, ať si nerozhodíte hlavní systém. :idea: Příležitostně si to zkusím spíchnout :geek:, nový volant nechci a na PS4 mi chybí.
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od hocky »

kluci já se v tom nevyznám, ale když tam na těch stránkách napíšete STUovi tak vám to možná zbastlí i on, ale neslibuju nic.
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od pavel67 »

Tak trochu sleduju vývoj toho udělátka, Stu už má nějaký kousky za sebou a podle návodu "vyrobit" to není nic složitýho - v podstatě sletování 2 kousků hotový elektroniky. Samotný "naklonování" už bude trochu opatrnější, ale myslím, že se do toho po novým roce pustím. :idea: ;)
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Hanz.77 »

Tak to začněte vyrábět seriově a ušetříte spoustě lidí 10k za nový volant k PS4. ;)
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Martinsipy »

Celou diskusi sleduju, jen klasika, pred vanoci, nevim, kde me hlava stoji. Letmo jsem koukal, po strance letovani to vypada celkem jednoduse, ten soft neni zrovna muj obor, ale snad jsem porozumel a snad bych si s tim poradil. Za dlouhych zimnich veceru se na to mrknu a zkusebne bych treba jednu chytrou krabicku zkusil, navod byl dobre zpracovany. Kdyztak me kopnete, kdybych zapomel ;)
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Redjous75 »

Tak spoustu nových info a jak to tak vypada YamaGuči nevybočuje a jede si tu svou. Tedy standartka GT, jak se patří. Od všeho trochu. GT vozy se tu proháněj s dalšími pseudo směskama na trati, future cars jak by smet a cele je to tak tipicky granturismovský až běda. Asi na zabavení to bude dobrý ale abychom na tom mohli oživit nějaké super online závody v autentickém duchu závodních víkendů tak to asi né. Licence FIA bere za své když vidím původní tratě z GT , ktere nejsou z velké časti ani pod FIA a ještě spousta jich je jen smyšleně virtuální. Kochat se FIA licencí a prezentovat závody na Willow Springs, která patří pod úplně jinou federaci a kde sotva kdy jezdili GT ve své podobě Blancpian a už vidím tu dokonalou časomíru s rozpitváním jednotlivých sekcí tratě pro potřeby tréninků :lol: . Ne ne ne. GT bude už jen navždy simulátorem jízdy a do závodního simulátoru to ma hra řádně daleko. Škoda.
Přesto určitě budu jeden z prvních co hru bude pařit, ach jo. Jak to ten Guči dělá že pořad obblbuje celý svět tím ničím :D
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od ToyRipper »

https://www.originalky.cz/gran-turismo- ... s4-p75039/
Ma nekdo nejaky info o cca datu vydani? Ja jen vim ze to posunuli na 2017 :?
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od xanavigtr »

originálky.cz - no lumpové první třídy, neveřím jim ani slovo už :-D
Odpovědět