LAN 10 - 2016

veřejná diskuze teamu a s teamem
Odpovědět
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

LAN 10 - 2016

Příspěvek od markoduno »

!!! LAN 10 - 2016!!!
===================

Ahoj přátelé a kamarádi. Dovolte mi Vás pozvat na jubilejní 10 akci pod názvem LAN 10 2016, kterou pravidelně pořádá náš web gt-racing.cz. Akce se bude konat v termínu: 6-10.7.2016
Protože tu budeme již poněkolikáté, pokusím se být stručný.

Areál SLÁVKA je pro naší akci předběžně zamluven. Jedná se o objekt v klidném prostředí, který slušně vybaven. Zde je odkaz na mapu

ORGANIZACE:

- Lan je pořádána nejen pro členy GT-Racing.cz týmu, ale i ostatní hráče ze spřátelených webů. Doufám, že i letos bude účast hojná. Dámská společnost vítána ;)
- V případě nedostatečné kapacity možnost ubytování formou vlastních přistýlek (spacák, karimatka či nafukovačka) nebo formou stanů na přilehlých travnatých plochách. To vše ale až po plném obsazení penzionu. Členové gt-racing.cz týmu budou upřednostněni před ostatními. Děkuji za pochopení.


STRAVOVÁNÍ: Protože letos nemáme kuchaře, tak je strava na každém z nás. Speedy snad zapůjčí gril na steaky, proto si nezapomeňte naložit nějakou tu flákotu ;). Jako novinku budeme mít k dispozici gril ze zadním topením a k tomu 2 vepřové kýty. Takže o atmosféru bude postaráno. ;) Nepsaným pravidlem na této akci jsou vámi přivezené buchtičky, bábovky, perníčky a jiné pochutiny pro mlsné jazýčky nás všech. Nepohrdneme naloženými utopenci, sýry atd.. ;)
Ve vzdálenosti 2 km od penzionu se nachází http://www.lihovartremosnice.cz/, kde si můžete nechat dovézt jídlo až do penzionu. Dále je možnost stravování ve vedlejší hospůdce penzionu (100m od areálu). Nebo si něco ukuchtíte přímo u nás v kuchyni.


UBYTOVÁNÍ:
Majitelka již loni naznačovala zdražení. Po osobním jednání minulý týden svému závazku bohužel dostála a o 50,- na osobu a noc zdražila. I když jsem se jí to snažil vysvětlit a dokonce pohrozit odchodem jinam, nepolevila. Alespoň jsem vyškemral zrušení jednorázového poplatku za energie atd. v hodnotě 3000,- Tak zdražení nebude až tak markantní. Pokusil jsem se vyjednat jiný areál, ale cena by byla stejná a kapacita menší.
Pro přispěvovatele bude cena opět snížena o 100,- za ubytování.


PITÍ:
Bude zajištěno točené pivo (7 sudů), víno, nealko (voda perlivá i neperlivá, kofola, nějaká ovocná limonáda, coca cola, fanta a nějaký ten džus. Káva klasická i rozpustná, nějaký ten čajíček a mléko. Opět budu sledovat akce a nakupovat nápoje za co nejnižší ceny. Objem pití by měl být přibližně stejný jako loni. Pokud bude něco chybět, tak dokoupíme později. Bude zahrnuto v ceně ;)

FINANCOVÁNÍ:
Předběžný rozpočet je stanoven na cca.80,000,- Jistě chápete, že to nepokryji ze svých prostředků. Proto od vás potřebuji znát, zda na akci přijedete a na jak dlouho. Dle toho se totiž bude odvíjet cena za osobu a noc. Penzion je zamluvený jako celek bez ohledu na obsazení.


INTERNET:
Opět zajistím. Bude rozpočítán mezi všechny zúčastněné. Přispěvovatelé zdarma.


PROGRAM:
Bude upřesněno později.


V případě zájmu o tuto akci mi na můj email (markoduno@email.cz) zašlete následující informace: celé jméno, pokud si sebou někoho vezmete, tak napsat počet (+ jedna, + jeden - to z důvodu rozhození pokojů), telefonní číslo, jaké nádobíčko sebou můžete přivézt na akci (playseat, volant, monitor atd.), délku pobytu a odhadovaný čas příjezdu.
Vzor: Marek Krejbich (nick markoduno) + mamina, 5-10.7.2016. Příjezd kolem 10:00, tel.:601 xxx xxx, mohu přivézt playseat, volant , PS3-4 - PC , hru GT., PCars atd., monitor, prodlužovačku s rozdvojkou, UPS atd.
Toto vše potřebuji nejpozději konce dubna 2016 !!!


PLATBA ZA UBYTOVÁNÍ, PITÍ, INTERNET A GRILOVÁNÍ
Jak jsem psal, stále nemám stanovenou konečnou cenu za všechny položky. Celkové náklady mám předběžně spočítané na 80.000,- kč. Cena se bude odvíjet od naplnění kapacity penzionu. Proto doufám, že se akce zúčastníte v maximální možné míře. Cena bude zahrnovat 1 noc, internet, pití a 2 x grilování.
Žádám zájemce, aby neprováděli žádnou platbu, dokud k tomu nebudou vyzváni.



AŽ BUDETE VYZVÁNI, PROVEĎTE PLATBU ZA LANKU NEJPOZDĚJI DO do 20.5.2016 !!!!! a to na můj účet 932118113/0800!!! Do zprávy uvedete jméno. Neposílejte to na účet gt-racing!!! Pokud by měl někdo problémy s platbou, napište mi email. (markoduno@email.cz).

Toto vlákno budu postupně upravovat, doplňovat a tak dále.

Děkuji - MARKODUNO

za případné "tiskové chyby" se omlouvám

Zde je pracovní seznam členů gt-racing.cz a dalších dle přihlášky na emailu či telefonické dohody:
Markoduno .................. st-ne *** playseat, PC, PCars, IRacing, monitor, G27, prodlužka, sluch.
Pavel67....................... st-ne *** playseat, PS3-4, volant, monitor, slivovice, prodlužka, sluch., buchta,
Bális........................... st-ne ***
Corrado....................... 3 dny
SJ Sergej...................... st-ne***playseat, volant, monitor, prodlužka, sluch.
Eddie.......................... st-ne
Hanz.77 ...................... st-ne *** playseat Simetic, PC, IRacing,3x monitor,Fanatec set, prodlužka, sluch.
Kapsa + Jarča ................st-ne *** playseat, monitor,PS3, prodlužka, sluch.
Jarda 75 ......................st-ne *** playseat, monitor,PS3, prodlužka, sluch.
Pájínek........................st-ne *** PS3-4, sluch., playseat, monitor, G29, GT-6(PS3), Project cars(PS4), Dirt
Speedy......................... čt-ne *** vše možné, hlavně gril
ToyRipper...................... čt-ne
Precho......................... čt-ne
Osiwaru........................ ano (doplním později)
Redjous75....................... st-ne *** vše
Ketez + Jarča................. pá-ne
Martinsipy..................... st-ne *** vše
Joshua......................... st-ne
Perisbond...................... čt-ne
Viva............................. čt-ne
Xanavi.......................... pá-ne (možná čt-ne)
Futureboy...................... pá-ne
Majkl ........................... pá-ne
Sobmaister..................... čt-ne *** vše
Tom7374 + 1................... čt-ne + (pá-ne)
Ladyn............................čt-ne
Shaper...........................čt-ne
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: LAN 10 - 2016

Příspěvek od markoduno »

Je třeba se přihlásit do konce tohoto měsíce! Zatím mám potvrzeno 6 lidí. Pokusím se některé obvolat.
pajinek
 
 
Příspěvky: 73
Registrován: 22.3.2012 19:06
PSN ID: GT-Racing-cz_PV

Re: LAN 10 - 2016

Příspěvek od pajinek »

Pajinek
PS3, PS4, sluchátka, playseat + koberec, monitor, volant G29, hry GT-6(PS3), Project cars(PS4), Dirt rally(PS4)
út - ne (upřesním později)
Naposledy upravil(a) pajinek dne 11.4.2016 18:03, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Re: LAN 10 - 2016

Příspěvek od Majkl »

Ještě furt nevím, dám vědět do konce měsíce :)
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: LAN 10 - 2016

Příspěvek od ToyRipper »

Ja a Precho dovalime CT-NE. Vezmu PS3, telku, G29+standpro.
Akci zdar!
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: LAN 10 - 2016

Příspěvek od ToyRipper »

S ohledem na svatky 2016, nebylo by lepsi tu akci lehce uspisit na 2.-6.cervence?
Tedy sobota - streda?
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: LAN 10 - 2016

Příspěvek od markoduno »

Nejsi sám, koho tento termín napadl, ale já bohužel nemohu :-(
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: LAN 10 - 2016

Příspěvek od Martinsipy »

Přijedu ve středu večer, zůstanu do neděle. Přivezu PS3, PS4, GT6, Project Cars, volant G29, stojan VS Pro, 2x TV, sluchátka.
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: LAN 10 - 2016

Příspěvek od markoduno »

ještě min.8 volných míst. Pokud máte kontakty na kluky, kteří s námi byli minule a nejsou členy gt-racing, tak je zkuste oslovit. Pokud totiž nenaplním kapacitu, tak nevím.... :(
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

Re: LAN 10 - 2016

Příspěvek od hocky »

No já eště pořád nevim jak to bude kluci, možná to spíš asi dám jako vloni jen na dva dny v autě :cry:
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: LAN 10 - 2016

Příspěvek od markoduno »

Já vím, že je pro všechny těžké nyní předpovídat, co bude za týden, natož za 2,5 měsíce. Tato situace se však opakuje každý rok. A vždy jste to nějak dali. Nyní je problém penzion obsadit a upřímně řečeno.....pokud nenaplním penzion, tak bude cena vysoká a předpokládám, že pro většinu neakceptovatelná. Už nyní mohu napsat, že jsem nucen zkrátit termín o 1 den. Na 6-10.7.
Vycházím z prozatimních infromací a dat. Pokud bychom penzion naplnili celý, ale s tak malou účastí od úterka, cena by byla pro každého kolem cca.880,-/os/noc!!!! Uznáte, že je to palba. Pokud zkrátím akci o jeden den se stejným počtem účastníků, cena klesne o více jak 100,-. Pokud naplním penzion, tak se cena od středy bude pohybovat kolem 700,-
Už jsem informoval lidi na gtaréně, přes FB jsem si psal se Sobmaistrem, aby oslovil Toma a Kalibabu. Atd., atd..
Pokud máte někoho, kdo by se akce rád účastnil, někoho nového, kdo momentálně s vámi jezdí a zdá se být fajn, klidně ho pozvěte. Místa bude dost.
Díky za pochopení ;-)
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Re: LAN 10 - 2016

Příspěvek od speedy »

I když to teď bude vypadat sobecky, při ceně přesahující 800,- za osobu a noc se na to vybodnu úplně a nepojedu vůbec! Všechno má své hranice a tohle už jde přes čáru. Rozhodnutí akci zkrátit plně podporuji a považuji v dané situaci za odpovídající řešení.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: LAN 10 - 2016

Příspěvek od markoduno »

díky za pochopení. Snažím se cenu ztáhnout co nejníže. Ale pokud bude málo lidí, nepomůže nic. "Malé" zdražení ubytování, absence příspěvku na jídlo a další mini zdražení režijních nákladů dělá své. A hlavně......a to mě trochu zaskočilo.....malá účast. Já však pevně věřím, že vše dopadne dobře ;) a akce se povede ;)

Dnes se přihláil Xanavi. Doufám, že další budou následovat ;-)

MKedit: napsal jsem klukům Tom7473 a Kalibaba.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: LAN 10 - 2016

Příspěvek od Hanz.77 »

Jenom aby jsi pak měl místo až to rozkřiknu mezi své kamarády. :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: LAN 10 - 2016

Příspěvek od markoduno »

zabírám si hezký plácek pro stan :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Re: LAN 10 - 2016

Příspěvek od Majkl »

Přijel bych až v pátek. Asi nemá cenu abych něco bral, co? :D
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: LAN 10 - 2016

Příspěvek od markoduno »

Majkl píše:Přijel bych až v pátek. Asi nemá cenu abych něco bral, co? :D
Vem hlavně sebe ;)
Díky za info
Uživatelský avatar
SOBMAISTER
Příspěvky: 36
Registrován: 12.5.2014 19:42
PSN ID: SOBMAISTER
Bydliště: Praha 5

Re: LAN 10 - 2016

Příspěvek od SOBMAISTER »

Čau zatím zjišťuji co a jak v práci a pokud by to bylo OK rád vás zase uvidím do konce měsíce dám tedy určitě vědět... S Karlosem a Tomem jsem mluvil i když stejně Marko je stihnul kontaktovat o něco dříve... Neslyšel jsem od nich že by jed nechtěly ale vyjádření nechám samozřejmě na nich... Chlapům jsem říkal že by bylo dobré dát vědět do konce měsíce kvůli celkové kalkulaci... Takže ke konci měsíce by mělo být snad jasno...
Naposledy upravil(a) SOBMAISTER dne 28.4.2016 15:31, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: LAN 10 - 2016

Příspěvek od markoduno »

ok. Díky za info. Budu netrpělivě čekat ;-)
Uživatelský avatar
SOBMAISTER
Příspěvky: 36
Registrován: 12.5.2014 19:42
PSN ID: SOBMAISTER
Bydliště: Praha 5

Re: LAN 10 - 2016

Příspěvek od SOBMAISTER »

Čau tak mi to v práci vyšlo a dorazím teda od čtvrtka do neděle... A vzít budu moct asi všechno ps4 a pcars ps3 a gt6 t300 a playseat a sluchatka...
Odpovědět