Závodní tituly od SIMBIN

vše co se týká závodních simulátorů a her
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Závodní tituly od SIMBIN

Příspěvek od Redjous75 »

No jenže já Steam neumím používat a natož něco platit po netu. Já nikam žádný číslakarty zadávat nebudu :lol: . Vím že Steam nějak budu muset k online použít ale platit přes internet nechci. Koupim si klasiku placku a pak se uvidí.Tuším že placka Race O7 obsahuje i GTR Evolution takže dám jednou ranou dvě hry :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Závodní tituly od SIMBIN

Příspěvek od osiwaru »

Redjous75 píše:No jenže já Steam neumím používat a natož něco platit po netu. Já nikam žádný číslakarty zadávat nebudu :lol: . Vím že Steam nějak budu muset k online použít ale platit přes internet nechci. Koupim si klasiku placku a pak se uvidí.Tuším že placka Race O7 obsahuje i GTR Evolution takže dám jednou ranou dvě hry :lol:

Tohle řešit nemá cenu :lol: Ale, jestli chceš, tak ti to můžu koupit přes Steam jako dáreček ;)
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Závodní tituly od SIMBIN

Příspěvek od Redjous75 »

To je od Tebe moc pěkný , ale já si přeci pro to do Kadaně nepojedu :D .

Tohle jsem našel jako poslední verzi : http://www.jrc.cz/hra_pc_race_injection
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Závodní tituly od SIMBIN

Příspěvek od osiwaru »

Redjous75 píše:To je od Tebe moc pěkný , ale já si přeci pro to do Kadaně nepojedu :D.

Takhle jsem to nemyslel, si tě přidám do přátel a koupím to, pak se ti hra ukáže na tvém Steam účtu. Pak jen převedeš na na můj bankovní účet těch pár kaček.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Závodní tituly od SIMBIN

Příspěvek od markoduno »

osiwaru píše:Jinak já jsem trochu v rozpacích z fyziky v Race07, takový "nudný" řekl bych.


Nečekej od toho zázraky, když jsi testoval CARS. Jde spíše o to, že se nás tam může svést 24 a navolíš si na HUDu to, co nám v GT chybí. A samotná pravidla jsou také super. O to jde. Kdyby se spojila grafika GT a ostatní pí..vinky z Race 07, to by bylo něco a nemuseli bychom hledat nic jiného. Ale......to je právě to ale.
U Raců se mi líbí poměr ceny a výkonu (či kvality) Za 100,- má X x více než u GT za 2300,- (včetně addonů DLC atd.).
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Závodní tituly od SIMBIN

Příspěvek od Redjous75 »

Tak OK. Pátek sobotu a neděli mám volůno. Tak v pátek vyřešíme STEAM a není probléma. Dík Osi :D :D
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Závodní tituly od SIMBIN

Příspěvek od Redjous75 »

markoduno píše:
osiwaru píše:O to jde. Kdyby se spojila grafika GT a ostatní pí..vinky z Race 07, to by bylo něco a nemuseli bychom hledat nic jiného. Ale......to je právě to ale.
U Raců se mi líbí poměr ceny a výkonu (či kvality) Za 100,- má X x více než u GT za 2300,- (včetně addonů DLC atd.).


Přesně. Viz poslední UP DATE s těmi PP . Co tohle má za logiku. Vždyť to je nepoužitelný proč nevytvářej online závodní MODY ( Tím myslím hotový šampionáty DTm, ALMS, NASCAR, JGTC, WTCC ) atd, šampionáty, skiny, a všechno závodní. Né matlaj to pátý přes devátý tak že vlastně hra je pro závodění skoro nepoužitelná tedy pokud nepojede početné pole 14 závodníku se stejným vozem a pokud budou mít sakra štěstí na stabilní room. Jako vím že ostatní závodní hry včetně zde komentovaných mají také svoje mouchy atd. ale takhle mrhat doslova GT klenotem, a srdeční záležitostí je nevídané.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Závodní tituly od SIMBIN

Příspěvek od Hanz.77 »

osiwaru píše:O to jde. Kdyby se spojila grafika GT a ostatní pí..vinky z Race 07, to by bylo něco a nemuseli bychom hledat nic jiného.

Jo kdyby se to spojilo ?
Tak by vznikli BOŽÍ Cars !!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Závodní tituly od SIMBIN

Příspěvek od Hanz.77 »

Redjous75 píše:No jenže já Steam neumím používat a natož něco platit po netu. Já nikam žádný číslakarty zadávat nebudu :lol: . Vím že Steam nějak budu muset k online použít ale platit přes internet nechci. Koupim si klasiku placku a pak se uvidí.Tuším že placka Race O7 obsahuje i GTR Evolution takže dám jednou ranou dvě hry :lol:

Ne ne. Je placka Race07 a k ní jsem musel shánět datadisk GTR Evolution!!!
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Závodní tituly od SIMBIN

Příspěvek od markoduno »

ale pokud vlastníte Race 07, tak nic nedokupujte!!! Vše Vám poskytnu. Race on, GTR, STCC, historiky, radicaly, raceroom, kamiony atd. Zbytečné vyhazování peněz.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Závodní tituly od SIMBIN

Příspěvek od Redjous75 »

O víkendu jsem si prožil grafický šok když při hraní GTR2 jsme při jednom ze zapnutí hry zaregistroval hlášku na monitoru že hra se přepíná na rozlišení nějakých cca 800 x 700 47bitů a protože jsem hru hrával již před lety na starším počítači tak mě ani nenapadlo že by v nastavení hry by se dalo také přepnout na vyšší rozlišení. Jenže stalo se a já tedy v konfiguračním nastavení hry přepnul spíše ze zvědavosti na nejvyší rozlišení cca 192.. a něco s 60bity jestli se to vůbec rozjede. To co na mě vykouklo mě vyrazilo dech. Ani jsem nevěděl že ten můj zavirovanej plech tohle dokáže bez problému zvládnout. Fakt nádhera a všechny ty stažený tratě v tom rozlišení to je pastva pro oči. Například závody po paté hodině na prosluněném Sebringu ty vole já normálně zastavoval abych se kochal :lol: :lol: . Jinač tahle trať mě asi móc chybí v GT. Je to skvělej čistokrevnej závodní okruh. Vůbec teď jsme se hodně zabydlel na americkém kontinetu a postahoval jsem si okruhy z ALMS a jako Detroit, Long Beach, Watkins Glen ( nascar verze - úplně nejlepší ), Canadian Mosport park prostě paráda.

Marku ( MK ) : nevíš, jak dostat do hry nové auta ?. Tratě mě jdou, ale u aut nevim jak na to.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Závodní tituly od SIMBIN

Příspěvek od markoduno »

všechny možné addony mám stažené v kompu. Je toho cca.9 GB. Seriály aut a tratí. Speedy je má také. Až u něj budeš, tak si to sosni. A nebo ti to dám v Kytlici.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Závodní tituly od SIMBIN

Příspěvek od Redjous75 »

Velmi zajímavá a potěšující zpráva : http://m.zing.cz/novinky/33787/studio-s ... v-britanii

Jen doufám, že si si to neužijí jen ti divní típci od Písíček !. A udělájí nám nějaký kvalitní kousek i na PS4 :lol: :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Závodní tituly od SIMBIN

Příspěvek od Hanz.77 »

Asi te zklamu Pepčo ale Race Room Expirience je jen na PC a na PC asi i zustane. Je to stejna varianta jako iRacing.
Takze platis clenstvi, trate i auta.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Odpovědět