Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

vše o hře
Odpovědět
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od xanavigtr »

Vyšel apdejtíček, 17GB není málo. Tak že, jasně pro mnohé píčovinky že :lol:

- Přidání fukce směrovky a varovky, není to k zahození.
- V kokpitu je možnost hejbat kamerou vpřed/vzad a nahoru/dolu
- Když zablokujete kola zůstavaj stopy gum na trati
- Při jízdě v trávě jsou za vámy vyjeté koleje
- Upravily zvuky, řekl bych že potalčili ten pískto/vysavač převodovky. Ale - nezkoušel jsem všechny auta a POZOR, když na N300 pojedete DEFAULT převodovku auto zní jako cesťák, když dáte FULLY tedy závodní, začne to vysávat :)
-Forcefeedback se taky změnil, jak ztratíte grip volat tak nějak divně vrní a vynechává feedback či jak to popsat.
-V N300 už nedominuje Lancer :lol:
- přidali pár předmětů na trati jako balíky gum atd, jde to zbořit a natlačit do cesty :roll:
- změna v přepočtu ratingu, zatím jsem nezkoumal
- možnost vypnout ten vyjebaný indikátor BRAKE !! :D
- Rolling start v Daily Race, nezkoušel jsem ale.

- asi tam ještě pár věcí bude tak uvidíme


Musím říci že je to sympatický přístup a je vidět snaha a reakce na odezvu hráčů.
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od pavel67 »

Jo, všimnul jsem si... 8-)
Po tejdnu (možná i víc...) neaktivity jsem to zapnul a najednou update >BUM< - Přinášíme vám toho víc a víc a bude to lepšíííí :!:
Tak jo, výčet vylepšení je super, ještě to ale tahám, takže zkouška asi až zítra po AMD. :roll:
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od xanavigtr »

Vyzkoušel jsem většinu GT3, těch reálných (AMG, R8, 458 atd) a potvrzuji že lehce potlačili zvuk té převodovky/diferáku. Aston Martin V12 už zní podobně jako v PCARS, což bylo pro mě dřív asi největší zklamání mezi GT3 co se zvuku týká. Ty zvuky trošku poladili, taky když se najede na obrubník je to více slyšet jak to na něm vybruje, na trávě to také zní jinak. No prostě musím říci že jsem z toho nadšen a pokud to takhle půjde dál, myslím že, no vlastně nemá cenu to říkat :roll:
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Redjous75 »

xanavigtr píše:.......... No prostě musím říci že jsem z toho nadšen a pokud to takhle půjde dál, myslím že, no vlastně nemá cenu to říkat :roll:

:-))) no nemá. Pořád to bude nic moc jízdní cajdák 8-) :lol: .

A nech mě bejt Mišáku :lol: :lol: :lol: :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od xanavigtr »

Pepo, však už dáááávno vím, že nemá cenu se bavit s někým o nečem, když to ten dotyčný ani nehraje a už dlouho je více méně odpůrcem daného produktu :roll:

Já ti ale jen říkám, že až to vyjde tak se zde začně jezdit jako to bylo v době GT Cupu atd, a nějaký PCARS 2 se tu sice jezdit bude ale na druhé koleji. Proč? Proto že všichni jste vykřikovali jak budete jezdit PCars a od vydání jsem některé v závodě do dnes neviděl :lol: :lol: ruku na srdce, teď se to jezdí jen proto že nic jiného není. Asetto totálně mrtvé i po přidání Lobby a když kouknu na Friendlist v PS4 tak většina lidí hraje BETU Gran Turisma nebo DIRT a nějaký Project tam občas jen problikne.

Prosím vyfoť si to co jsem teď napsal, aby jsme se později mohly mít na co odvolat, že jsem to říkal. 8-)
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od ToyRipper »

Tak jsem to konecne mel moznost testnout na volantu. No a? Dobry!
Slabej feedback, ale pocit z auta OK. Hlavne vaha na brzdy. Parada.
Jeste doladit ten damping feedback ala PCARS a bude to OK.
Jestli to zacne jezdit hodne lidi to bude parada.

Jestli ne tak taji zase budem tvrdnout a cekat na PCARS 2.
BTW: kdy jedno i druhy vyjde?
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od xanavigtr »

PC2 myslím psali říjen 2017. GT SPORT po skončení BETY, podle mě do konce července, už jen proto že oznámili GT ACADEMY 2017, která má být letos a v GT SPORT právě. Moc času není, na podzim se na silverstonu nic dělat nedá a Abu Dhabi řekněme do listopadu, pak už to není ono.


Jinak nevím jestli tady nebo jinde ale někde jsem četl že grafika se od GT6 nikam nepohla. Tak tady je docela pěkné srovnání, pokud člověk nemá 20 dioptrií tak ten rozdíl uvidí.

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... n8ikN3gVSE
Poty
Příspěvky: 80
Registrován: 26.11.2013 15:59
PSN ID: petepoty
Bydliště: Puchov-svk

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Poty »

Myslim že až vyjde GT ,tak to znova ožije.Jazdí sa to dobre a ešte to vyladia.Osobne sa už teším na nejaký ten šampík ;)
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od xanavigtr »

Souhlas Poty, zjistil jsem ale teď jednu věc. Po Update 1.06 se na tom oválu Blue Moon Bay objevily v setupu možnost použít přechodné a mokré gumy.To není ale to co jsem chtěl říci. Dřívě se jezdilo na RACING HARD a čas jsme zajel 40,8xxs WRC STI GR.3, byl to World Record. Teď se změnili gumy na RACING SOFT ale auta paradoxně zpomalili v rozmezí 0.7s až 1.0s, o tom že se opět promíchalo jejich pořadí ani nemluvím, teď je nejlepší ten VW Vision. Další zvláštnost je, že i přes lepší gumy se už poslední zatáčka nedá jet vrchem plný, musí se tam dost zpomalit a rázem je nyní výhodnější najet na apex do spodu a nechat se vystřeli na výjezdu ke zdi, jet tedy stopu jako v klasické zatáčce. Tenhle krok osobně považuji jako krok k horšímu.
Poty
Příspěvky: 80
Registrován: 26.11.2013 15:59
PSN ID: petepoty
Bydliště: Puchov-svk

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Poty »

Dnes som skúsil nejaký ten závod a lagy som nezaznamenal.Odozva parádna a celkovo ten online beží plynule.Až na pár idiotov,ktorí nepoznajú brzdový pedál sa dalo jazdiť.Chýba mi tam ale pri pohlade z kokpitu to spätné zrkadlo,dúfam že to dorobia.Na ovále som vyskúšal snád všetky GT3-ky a myslím že sú celkom vyrovnané.Ale ako som už spomínal,verím že tú hru ešte doladia :)
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Trámek »

Tak po update pěkně změnily fyziku, sice nechápu co to má znamenat, že na softech jsou časy pomalejší než na hardech, ale dejme tomu :-) Hlavně bych řekl, že už to tolik, nebo skoro vůbec nelaguje.. asi na tom chlapáci makaj a to je dobře! Ještě doladit zvuky a rychle s tím do palírny a prodávat :lol:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od ToyRipper »

Snad tyhle krpy odladi driv nez to vypalej na disk. Ty xGB velky zaplaty se mi fakt nechce furt dokola tahat.
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od xanavigtr »

Začala E3, sony by měla mít konferenci cca kolem 3 hodiny ranní našeho času, co je ovšem zajímavé je, že většina konferencí trvala cca hodinu. Jen 30 minut sony bude věnovat hře Gran Turismo SPORT, to už je slušná porce a mám takové tušení, že se dozvíme odpovědi na vše na co se chceme zeptat a na co čekáme. Tak uvidíme, já tedy spát nejdu :lol:
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Martinsipy »

Bez znalosti AJ můžu být vzhůru třeba 3dny a na h.... :lol: :(
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od xanavigtr »

Martine, není třeba znát AJ. Vše je dnes formou videa a k tomu to video komentují a ještě to otitulkují.

Já jsem ale lehce zahořklý až znehcucen. Jako fanda motoristických her samozřejmě sleduji i konkurenci, či jiné závodní hry. Viděl jsem konferenci Microsoftu, zajímala mě Forza Motorsport 7, trailer ok nahajpovaný vším možným ale, v hlavní roli PORSCHE. Teď koukám na konferenci UBISOFTu, ukázali nové The Crew 2, famozní podívaná a NFS je podle mě absolutně v prd..., tohle je totiž nový král v této kategorii ale, v hlavní roli PORSCHE.

Vsadím se až budu koukat na konferenci SONY, tak v tom 30 minutovým bloku věnovanému Gran Turismo SPORT bude v hlavní roli jak jinak PORSCHE.

Je super, že EA vypršela licence a dokonce i chápu, že se toho všichni hned chopili, však všichni an to několik let čekali, nakonec i já, ale tímto tempem to PORSCHE nebudu moci za chvilku ani cítit. Už takhle to není má oblíbená značka ale respektuji její úspěch a význam v automobilovém světě.
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Trámek »

Tak čtu GT Sport opět bez pevného termínu vydání, prý třetí čtvrtletí 2017. Čekal jsem přesnej den vydání a opět nic. Už se tomu fakt směju a moc v to nevěřím a nedivil bych se posunu až někam k vánocům.
Ještě že aspoň víme datum vydání pCars 2, ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Martinsipy »

Tak jsem na tu Sony konferenci taky koukal, jenže v pc i tv mě to vždy běželo s českym komentářem jen pár vteřin a zase to vypadlo, nakonec mě došlo, že by nemuselo stačit Wifi připojení, tak jsem nastartoval PS4, tu jedinou mám přes kabel do routeru, jenže v PSku jsem neměl stažené Youtube, takže celkem půl hodina v pr....,
a z GT jsem viděl h...., až potom jsem zjistil, že tam přesně to h.... taky bylo, vydání 2017, to se asi na na tu konferenci připravovali pečlivě. Takže půlka probdělé noci mě akorát nasr... . Omlouvám se za hrubost, ale snad jsem svoje pocity vyjádřil přesně. :D
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Redjous75 »

Hmmmmmmmmmmmm. Tak GTS možná výjde podzim 2017 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: . Tak to je vtipné datum nestanoveno a ni nevědí. Pro mě je to giga vtipné. Zastaralá hra, které PS4 ani jestě neviděla a ani nejspíš letos neuvidí. :lol:

Vás fanoušku je mě to ale líto. Věřím že čekání na tu revoluci je dlouhé :lol: :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od Trámek »

Ty vůbec nejsi kurwa Pepány :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Si z toho děláš prdel, ale ono fakt vyjde dřív PS5, než GTS :lol: :lol: :lol:

Martine: ty jsi prožil vlastně krásnou noc :lol: :lol: :lol:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Gran Turismo - Sport ( prolog - PS4 )

Příspěvek od xanavigtr »

Martine, v E3 traileru je podzim 2017 no. Vypadá to že konkrétní a definitivní oznámení si nechávají na doma na TGS2017. Z historie GTčka je to logické datum, nakonec GTčko vycházelo téměř vždy v podzimu, z mého pohledu je to ale zase o kus čekání navíc. Tak nějak jsem ale v klídku proto že je pravda že konkrétní datum jsme nikdy neslyšeli, nebylo tedy k čemo se upnout. Uteče to jako voda, a když člověk má co hrát tak to ani neřeší. V září PCARS2, to do vydání GTčka dohraju tak na to pak bude aspoň klid.

Pepane, já jen doufám že když máš tolik blafů, a nemužeš se dočkat PCARS2, že až to vyjde (CARS2 samozřemě) začneš taky konečně jezdit a že ti to půjde aspoň tak dobře jako to kecání :lol:
Odpovědět