Obecná diskuze

veřejná diskuze teamu a s teamem
Odpovědět
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od ToyRipper »

KUMHO sponzoruje spoustu sampionatu po svete, ale v Evrope to neni zrovna no.1 Mel jsem asi pred 10lety a byly OK. Ale jinej typ a rozmer samozrejme. Jestli maji dobry parametry bych se toho nebal :)
Pripravujes Mazdici na LeMans??? ;)
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od Trámek »

Speedy, jistě znáš server Heureka , tak mrkni tam. Já osobně se tím dost řídím u všech věcí co kupuju, hlavně mě tam zajímaj názory lidí. U pneu je trošku problém, protože kvalitu poznáš až po nějakých odjetých km a to už tam víceméně moc lidí názor nenapíše, ale najdeš tam odkazy na testy a recenze.
Já vybíral pneu cca před měsícem a vyšlo mě nejlíp Dunlop a Continental, ale samozřejmě rozhoduje přesnej typ pneu... no mrkni tam a uvidíš. Hlavně u nákupu koukej na DOT a kde jsou vyrobené... ale je to polemika... kámoš z pneuservisu říkal, neber výrobu Polsko, ber Německo, neber DOT 2017 (uplně nově vyrobené) a neber DOT starší 2 roky. Tak snad jsem aspoň malinko pomohl....
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od speedy »

Dík oběma za info, pomohlo to.
Ááááno, skutečně připravuji MPS na LeMans ;)

...Na heureku jsem koukal dlouho, testy pročítal pečlivě - každej tam píše něco jinýho a v tom aby se prase vyznalo :shock: Doopravdy jsou užitečné jen recenze po delší době používání gumy.

...Dunlop jako dobrý gumy :roll: Vždyť převedli výrobu do Polska a vod tý doby je to snad nejhorší guma na trhu :!: Ještě horší jsou už jen GoodYear - ty pro změnu vyrábí pneu v JAR a to je sráč nejhorší (to nešlo ani vyvážit a tak jsem je nasraně z Audiny vyhodil přímo do zmoly)
----
Tak jóó, koupím teda Kumho a snad nás na cestě za životním zážitkem nenechají ve štychu... BtW; už se to blíží ... TIKTAK
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od Hanz.77 »

Vobuj tam Barumky a maš klid. ;-)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od xanavigtr »

Speeďáku, ono asi nejvíc bude záležet na tom co od gum očekáváš a kolik do toho hodláš investovat. Upřímně na suché vozovce jsou ty gumy více méně na stejno, rozdíl je v hluku,spotřebě (+-1l) a v životnosti. Vlastnosti gumy se pořádně projeví až na mokré vozovce nebo při ostré jízdě.Tak že takhle bych na to nahlížel já.

Na vodě jsou dobré Continentály a Mišky. Např. zcela u mě propadly Pirelli Cinturato, to jsme loni skoro poslali na mokrém vjzedu do podzemek Stanga do sloupu :lol: Nebál bych se Speedy ani Yokohamy nebo Hankooků, mají dobrý grip ale na úkor životnosti. Bratr má dva Měďoury (zadokolky) a na obouch má gumy NANKANG už třetím rokem a chrochtá si. Mi je máme na firemní dodávce ale zimáky, ty jsou super. Jsou to ale číny a předsudky mohou být velmi silný faktor ;)
venoid_CZ
Příspěvky: 9
Registrován: 4.12.2013 11:45
PSN ID: venoid_CZ

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od venoid_CZ »

Zdarec. Michale prosím tě jak koukáš na JGTC? Z youtube to mám hodně trhaný. Mám něco u sebe blbě nebo na to koukáš od jinud nebo prostě máme smůlu a musí stačit ta hrozná youtube kvalita. Třeba WTCC mi jedou krásně plynule :(
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od xanavigtr »

Ahoj Venco, hele koukám na Youtube kanál NISMO.TV. Kvalita je v poho a plynulá, ale je fakt že první závod v Okayamě se mi stream občas seknul. Dělalo to i při 3h Blancpain v Monze. Tam byl prý porblém s wifi připojením.
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od pavel67 »

Vím že někteří nemají FB a třeba tohle vůbec nikdo z Vás nesledujete, ale odkaz na poslední díl sem prostě musím dát :lol: :!:

Kancelář Blaník: Toníčku, nevzlykej
...každej má něco, já jezdím...
Hoja
Příspěvky: 7
Registrován: 8.6.2017 10:44
PSN ID: Hujkis

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od Hoja »

Zdravím všechny!
zrovna jsem narazil na Váš web a forum a příjde mi to tady jako skvělá komunita! :)
Se simracingem mám nějaké zkušenosti - začínal jsem na Gran Turismu 2. Poslední dobou jsem na to neměl moc čas, mám jen pár hodin v Assetto Corsa, Project Cars, Dirt Rally, ale nic profesionalního.
Tenhle týden jsem dodělal sedačku s T300, T3PA, TH8A a plánuju začít jezdit Dirt 4 (od zítřka :P), Project Cars 2 na PC a samozřejmě GT Sport, kvůli kterému se mi ještě doma válí PS4.

Doufám, že bych se mohl přidat do nějakých eventů a závodů s vámi.
Jinak v reálu momentálně bydlím v Brně a řídím MR2 spyder (který momentálně prodávám). Příští rok bych si chtěl udělat výlet do LeMans, tak se tam třeba můžeme potkat.

Hezký den,
Hoja
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od ToyRipper »

What Brno a mas MR2 Spyder? Ja jsem taky z Brna a mam MR2 Spyder. Viz. avatar :) ZZW30?
Jinak zavody vidis na hlavnim webu a muzes se pridat kdykoli. Vetsina lidi tu jezdi uz nekolik let.
Jezdime ted PCARS a AC. Netrpelive cekame an GTSport a PCARS2 :) Vse na PS4.
Na LeMans jedeme letos. Mame volne jeste 2 tratacke listky (kemp, autobusy, vsechny tribuny a box v cene) za 1600 :)
Hoja
Příspěvky: 7
Registrován: 8.6.2017 10:44
PSN ID: Hujkis

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od Hoja »

No nejsem z Brna, ale bydlím tu už třetím rokem :)
Jojo, ZZW30 r.2000. Bohužel nemám takovej hezkej hardtop jako ty :( - https://www.sportovnivozy.cz/89853-toyota-mr2-brno . Zatím žádný *vážný* zájemce, budu muset slevit :P

Díky za info! v GTSport se určitě potkáme, snad i v PCARS2, jestli jezdíte na PC.
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od ToyRipper »

Pekna MR2 :) Na foto vypada velmi dobre! Bohuzel rok 2000 = 5ti kvalt bez LSD, 15palcu vzadu a 1ZZ-FE s blbejma pistama. Cenu bych ale chvili nechal. Neni az tak prestrelena.

Jinak tady se jezdi vyhradne PS4. Pouze 2 silenci mydlej iRacing na PC 8-)
Hoja
Příspěvky: 7
Registrován: 8.6.2017 10:44
PSN ID: Hujkis

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od Hoja »

Jojo, přesně jak říkáš. Je vidět, že se vyznáš. No, každopádně jí chci vyměnit za něco na delší cesty. Máme doma ještě Yaris 1.5 TS. - Komu příští víkend asi budu fandit, žejo.
Mimochodem, měl jsi hardtop přímo k autu, nebo jsi ho sehnal extra? Chvíli jsem přemýšlel, že bych dotáhl druhou, s hardtopem, LHD z UK. Když se tam dají sehnat za tak směšný ceny, viz. https://goo.gl/6URqyY

iRacing je fajn, kdysi jsem tam pár hodin s MX-5 najezdil, ale dál by to lezlo moc do peněz.
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od ToyRipper »

Ja to koupil tak jak je. Puvodni hardtop 2003. Vse v cajku jen jsem musel udelat generalku motoru. 1ZZ-FE no. Radsi nebudu komentovat. Ale ted uz vse slape jak ma. BTW: v cervnu mame sraz jak budou jizdy ve Vysokym Myte. Myslim 16.7. nebo tak. Bude jich tam nekolik. Dojed taky :)
Hoja
Příspěvky: 7
Registrován: 8.6.2017 10:44
PSN ID: Hujkis

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od Hoja »

No jo, není nad Japonskou výrobu a 1ZZ-FED :) Budou jízdy? Nemůžu to nikde najít.
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od ToyRipper »

https://www.autickar.cz/trackday
Letos cervenec a rijen. Ja budu mozna v cervenci na dovolene tak pojedu az v rijnu.
Hoja
Příspěvky: 7
Registrován: 8.6.2017 10:44
PSN ID: Hujkis

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od Hoja »

Hmm, to vypadá dobře, díky! Uvidím, jestli do té doby bude prodaná nebo ne, kdyžtak přijedu zničit gumy.
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od pavel67 »

Minulý týden jsem byl v Těrlicku mávat roadracingové závody - Havířovský zlatý kahanec.
videó :)
dokonce přímo já v akci ;)
Jinak já osobně jsem nevyfotil/nenatočil ani jednu motorku, možná v depu na stojanu.

P.S. Jirka/Jarka nebyli doma, byli někde na dovolený... :)
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od Trámek »

edit: 19.7. již je po akci.. :arrow: tahle cena je už nezajímavá

Akce PS4 Pro: mrkni sem ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Odpovědět