Kytlice 2018

veřejná diskuze teamu a s teamem
Odpovědět
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: Kytlice 2018

Příspěvek od Martinsipy »

eddie píše:Nějaké nové info ohledně možností internetu pro Kytlici?
Asi nic nového, než jsem psal. V úvahu připadá ta karta O2? Router mám, kartu taky, jen ji přednabít, připadně na kolik? 5GB = 550Kč, ještě jedna otázka, jaký má O2 na chalupě signál, ví někdo jestli je dostupné LTE? Má někdo zkušenosti, kolik sosá PS4 v online multiplayeru? PS3 v LAN módu moc hladová nebyla. Loni jsme přes Markův internet hráli Project Cars1?
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: Kytlice 2018

Příspěvek od ToyRipper »

Beru hotspot Vodafone s 5GB. V telefonu mi taky cca 4GB zbydou.
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Kytlice 2018

Příspěvek od eddie »

Mě v Kytlici O2 přes telefon šlape v pohodě. Martine ty vezneš sebou switch? Když bude víc zdrojů internetu, tak by se mohlo udělat víc internetových uzlů. ;)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: Kytlice 2018

Příspěvek od Martinsipy »

Switch beru, ten na který jsme jeli teď na poslední Lance.
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Kytlice 2018

Příspěvek od eddie »

Na poslední LANce jich bylo víc, tak by možná bylo dobré i Kytlici jich mít víc, takže jestli můžou dovést switch ti co ho měli u Sergeje bylo by to dobré. Stále více si říkám. že zařídím sebou ten vodafon na zkoušku co nabízejí. Je tam 60GB za cca 500kč, když by to klaplo, tak by jsme tam měli 60GB vodafon + 5 nebo 10GB O2 od Martina a hotspot co vezme Toy. Zítra a nebo v pátek se zastavím ve vodafonu a napíšu info. Ještě zkouší Hanz možnost internetu přímo v Kytlici...dříve to nešlapalo, tak uvidíme co dnes.
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: Kytlice 2018

Příspěvek od markoduno »

Ahoj. I když se akce bohužel neúčastním, tak mi dovolte vám poradit. Dle mého je nejjednodušší cesta ta, jak jsi psal Eddie. Stav se ve vodafonu a objednej si službu:
Wi-Fi síť na doma i na chatu
Datový tarif: Připojení bez kabelu Naplno. Cena je 449,- za 60GB. To tam neprojedete ani omylem. Tedy pokud nebudete sosat nějaké to péčko :-D

Co se týče vrácení, zde je info z jejich stránek:
Mohu si bezdrátový internet nezávazně vyzkoušet?
Samozřejmě. Věříme, že budete spokojeni, proto vám dáváme 30 dnů na rozmyšlenou a případné vrácení modemu a odstoupení od smlouvy. Zboží můžete vrátit bez udání důvodu, a to osobně v prodejně nebo prostřednictvím České pošty.

Ale je to samozřejmě na vás ;-)
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Kytlice 2018

Příspěvek od eddie »

KYTLICE INFO.

Internetové připojení pro pařbu v Kytlici jsme už dořešili....budeme mít Vodafone (stejný jako loni co dovezl Marek) ten přiveze Bális, bude primárně použit na on-line hraní....Martinsipy doveze O2 5GB, ten vyzkoušíme jak v Kytlici šlape a bude nejspíš použit pro volné připojení a nebo podle potřeby pro on-line hraní....Toyrriper přiveze svůj hotspot jako záložní připojení.
Tak snad vše klapne a on-line Kytlici nebude nic bránit. ;)

K organizačním věcem....je nás celkem 23 hráčů + kuchtík Koly + můj a Bálise kamarád Dan a ze čtvrtka na pátek tam bude správce Petr...ti co jezdí do Kytlice pravidelně ve čtvrtek, tak už ho znají.

Udělal jsem předběžné rozdělení na pokoje, je nás skoro plná kapacita chalupy, tak aby nebyl při ubytování zmatek.

Pokoj 1. Hanz, Redjous, Martinsipy
Pokoj 2. Sergej, Trámek, Pavel, Lulu
Pokoj 3. Kapsa, Jarda
Pokoj 4. Perisbond, Viva, Pájínek, Sobmaister
Pokoj 5. Bális, Corrado, Koly
Pokoj 6. Toyrriper, Xanavi, Precho, Gregorko, Hawliss, Majkl
Pokoj 7. Eddie, Joshua, Dan
Správce má svúj pokojík za kotelnou ;)

Pro ty co jedou do Kytlice poprvé, tak lůžkoviny jsou na místě...v kuchyní je sedm lednic, takže místa dost pro případné pamlsky z domova a nezapomeňte si vzít sebou přezuvky.

Budeme se snažit být s Bálisem v Kytlici ve čtvrtek do 15:00, tak můžete svůj příjezd tempovat na tento čas.

To je snad prozatím všechno.

PS: bude nás ve čtvrtek už většina, tak jsme se rozhodli, že vezmeme radši tři velké soudky piva, aby jsme nebyli už v pátek na suchu...částka za občerstvení se nebude muset navyšovat...zústane na 350 korunách jak bylo dohodnuto již dříve.
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Kytlice 2018

Příspěvek od Hanz.77 »

Myslím že už mám vše vyřízeno i zaplaceno. Takže teď už zbývá to jenom zabalit.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
perisbond007
 
 
Příspěvky: 166
Registrován: 29.3.2012 15:27
PSN ID: perisbond007

Re: Kytlice 2018

Příspěvek od perisbond007 »

Už se na tu tvoji sestavičku těším.
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Kytlice 2018

Příspěvek od xanavigtr »

SOS - má někdo číslo na Hanze? Nebo Hanzi prosím cinkni 732666439, děkují
Uživatelský avatar
futureboy7880
Příspěvky: 62
Registrován: 9.4.2015 13:47
PSN ID: futureboy7880

Re: Kytlice 2018

Příspěvek od futureboy7880 »

Mám dotaz.V sobotu 24.3. asi budu pracovně v Liberci což už není tak daleko do Kytlice.Rad bych vás viděl a tak mě napadlo jestli by nevadilo že bych v sobotu třeba kolem 2-3 odpoledne dorazil na cumendu.Prespavat nebudu a budu autem takže pit taky ne, ale není problém nějakou kacku zaplatit.Dejte mi vědět jestli to mám zkusit nějak řešit ;) Díky
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Kytlice 2018

Příspěvek od eddie »

Jasně zastav se, taky tě rádi uvidíme. ;)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Kytlice 2018

Příspěvek od eddie »

KYTLICE INTERNET: Bális s většinou mluvil po telefonu, ale napíši to radši i sem...nezapomeňte doma aktualizovat konzole a veškeré hry co budete chtít v Kytlici pařit, aby jsme se nedostali do potíží z omezení dat na internetovém připojení co doveze Bális.
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
futureboy7880
Příspěvky: 62
Registrován: 9.4.2015 13:47
PSN ID: futureboy7880

Re: Kytlice 2018

Příspěvek od futureboy7880 »

eddie píše:Jasně zastav se, taky tě rádi uvidíme. ;)
Ok když to vyjde tak se ukážu ;)
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Kytlice 2018

Příspěvek od xanavigtr »

Lidičky, když už jsme u toho, co se vlastně bude jezdit? GTčko nebo spíše PC2, to tady frčí asi více teď i na vzdory že více lidí hraje GTS. Já jen jestli mám brát konzolku, volant a atd. Nikde jsem neviděl seznam kdo co bere nebo tak něco. Možná jen blbě koukám
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Kytlice 2018

Příspěvek od eddie »

Co se bude jezdit necháme na vás, konzoli a nádobíčko vem jestli máš na něj místo. Jinak počet souprav má v merku Bális, tak třeba sem něco písne. Já bych si určíte chtěl aspoň chvilku vyzkoušet on-line nové Gran Turismo. ;)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kytlice 2018

Příspěvek od pavel67 »

Myslím že bude dost času dát si dostatečnou dávku z obou her. Michale určitě to vem, konzolí není nikdy dost.

Já osobně nemám nic z GTS připraveného, ale myslím že se to dá nachystat z hlavy na místě - podle zájmu.
Obě hry se budou asi celkem dobře doplňovat v rozmanitosti tratí i aut.

A samozřejmě beru klasicky všechno jako vždycky: PS4, hry, playseats + monitor, svoje kabely, a samozřejmě nějaký dobrý pití a Pepovi asi bábovku. :)
...každej má něco, já jezdím...
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: Kytlice 2018

Příspěvek od Martinsipy »

Rekapitulace: beru 5GB internetu O2, 2x router LTE, 16 port svitch, PS4, G29 na stojanu VS Pro, 2x tv: 80 a 94cm, placku GTS, PC2 - (nehraju ji, nevim co je potřeba, jestli jsou ve hře nějaké kredity nebo něco odemknout, nemám nic, jen pár zavodů z letní LANky), vše zaktualizováno.

P.S.: Kdyby měl náhodou někdo zájem, přivezu jednu placku GT Sport navíc, novou, originál zabalenou na prodej, kdo ještě nehrál a chtěl by zkusit. Jen podotýkám, hra na místě nepůjde rozjet Online, bude tam minimálně 20GB aktualizací.
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Kytlice 2018

Příspěvek od balis »

Zdarec všem.Co se týče sestav,tak ty by měli přivézt:Joshua,Kapsa,Pavel,Toy,Pájinek,Sergej,Hanz,Redjous,Martinsipi a nejsem si jistý co přiveze Bond.Pánové,nezapomeňte na prodlužováky všech typů :) Pokud jsem na někoho zapoměl,tak nevadí,alespoň budeme mít něco v záloze.Koly přijede už ve čtvrtek v noci,takže bude v kuchyni opět kalamita :lol:
Báli se Bálise?
precho
Příspěvky: 63
Registrován: 1.4.2012 10:10
PSN ID: precho73
Bydliště: Bratislava

Re: Kytlice 2018

Příspěvek od precho »

Chlapi, uz sa na vas tesim a neviem sa dockat :)
Btw budu data aj na tv? Kedze zacina F1 ;)
Odpovědět