Obecná diskuze

veřejná diskuze teamu a s teamem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od Hanz.77 »

Taky všem přejeme krásné svátky!
Hanz a Lůca

A banda “lepičů” ;-)
Obrázek


Sent from my iPhone using Tapatalk
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od pavel67 »

...každej má něco, já jezdím...
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od Martinsipy »

Přeju všem příjemné prožití zbytku vánočních svátků, veselého Silvestra, zdraví, pohodu a klid v roce příštím! ... a samozřejmě zase na viděnou!!!
RC cars 1/10 elektro
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od Martinsipy »

Zdar všem! Pánové malá (nebo vlastně VELKÁ) VÝTKA!!! Jen náhodně jsem se doslechl, že se jedná o termínu velké LAN, PROČ o tom TADY není ani ZMÍNKA!!!??? Nemám knihu "ksichtů" a zakládat nehodlám, jsem asi výjimka, ale podle starších ohlasů asi ne sám? Je problém psát o důležitých věcech sem? Sorry za pruzení, ale jen mě přijde líto, že když máme takové stránky, za které se i platí, proč je nevyužíváme??? Je to o tolik náročnější psát sem než k těm "ksichtům" ??? ... konec výlev ... :roll: :lol:
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od pavel67 »

Ahoj Martine, nebylo to o tom, že by si někdo domlouval nějaký termín!
Bylo to o tom, že se zabukoval poslední možný volný termín, který na chalupě v Chotěšicích zbyl.
To je všechno, víc k tomu není co dodávat.
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od eddie »

A ten termín je tedy? Asi jsem to možná v knize ksichtů viděl....ale nějak mě to vypadlo....potažmo můžem založit vlákno.
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od pavel67 »

Byla to fakt rychlovka, protože hrozilo, že nezbude žádný termín.

Chalupa je zamluvená na 17. - 21.9.2019 - je to úterý až sobota.

Neděle bohužel už je někým zamluvená a byl to jediný dlouhý termín, který se tam dal nějak posbírat. Na obsazenost se můžete podívat sami na stránkách, stačí napsat "chalupa Chotěšice" a pod galerií obrázků jít na "volné termíny".
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od SJ.sprint »

Ahoj kuci ... No,to že tady nebyla dlouuuho nejaka zminka o VELKE LANce ..jak řika Martinsipy :) je moje vina. Nejak jsem to naznačil a řešili jsme to na fsb ,jen tak letmo ... Ale jak již psal Pavlik ,děkuji mimochodem, tak termin opravdu nebylo možne již vybirat prtž chalupa je zaplněna už opravdu až do listopadu -nikdo to nečekal . Tak že termin byl vybran opravdu ten NEJvhodnějši ktery již zbyl. Je to o tyden dřive než byl vloni. Tak že ne zbyva než doufat že počasi bude nadherne na jake jsme zvykle. Jediny co je nezvykle je to že nebudeme ad středy do neděle ale od uterka do soboty . V neděli tam totiž najižději dalši hoste takže to baleni bylo by hodně zruky a muselli by jsme vypadnout do 10 hodin co ž je blbost. Zaloha je již zaplacena . Dneska jsem mluvil z majitelem a take jsem ho pořadal aby nam předběžně nechal i ponděli ktere se připadně připlati když bude větši zajem.
Termin je tedy stanoveny na 17 -21 zaři

Ještě jsem domluveny z majitelem že kdyby se něco uvolnilo třeba někdo něco rozmysli a nam se to hodi tak mě bude informovat. Ale to musi byt nahoda . Je stale dost času. Kdyby vas ale někoho napadlo cokoliv i změna arealu ,třeba objevite něco lepšiho a zajimavějšiho tak zaloha je vratna do 31.3 ;) Založim pak vlakno aby to bylo přehlednějši. Jěště jednou omlouvam se za komplikace a nedorozuměni. Nejak toho jsem měl moc .
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od eddie »

Myslím, že lepší areál už nenajdem...dorazili jsme na vrchol ;)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od Martinsipy »

Sláva pánové, díky všem za info!
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od pavel67 »

... a oficial vlákno nahodím(e) po Kytlici.
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od xanavigtr »

V kytlici jsme kecali na téma PS5, repsektive na kompatibilitu s PS4 hardwarem jako je například volant. Sony oznámilo, že PS5 bude mít zpětnou kompatibilitu s PS4 hrami, a to přímou formou kdy má umět číst PS4 hry z disku (cédéčka). To sice popírá dřívější tvrzení, že PS5 bude digitální, bez mechaniky, ale nepřímo to naznačuje, že bude podporovat volanty a další stávající příšlušenství pro PS4.
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od eddie »

Včerejší rozhodnutí závodních komisařů v Kanadě pří závodu F1 k incidentu Vettel vs Hamilton https://www.youtube.com/watch?v=gqhX-ZzPhzo pro mne už asi definitivně F1ku pohřbilo. :shock:
Jsem sice fanoušek Ferrari, ale být to obráceně...tak takové vítězství nechci a pískal bych stejně jako fanoušci v Kanadě pískali na Hamiltna…..absolutně nechápu kdo a jak a hlavně kam tu dnešní F1 vede. :shock:
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od xanavigtr »

Zdar závodnická bando. Musím se vám s něčím pochlubit jelikož je to částečně i vaše zásluha, proto že jste skvělá banda co mě moho naučila a přiučila. Minulý týden ve čtvrtek, jsem byl s Gozdilkou na okruhu v Mostě v rámci soukromého testování + individuální koučink. Tzn. skoro celý den jsme měli Mostecký okruh sami pro sebe. Dopoledne do 12h tam probíhalo težce střežené testování nějakého prototypu od škodovky. Úderem 12h jsme dostali zelenou a mohly až do 17h jezdit po okruhu.

O co šlo? Na okruh se vydala parta lidí co stojí za jedním českým mega projektem. Uričtě jste někdy slyšeli o LibertyWalk alias LB Works. Proč mega? Proto že na celém světe není jediné LB Works GT-R co by fungovalo na okruhu a tento projekt sledují i centrále LB v Japonsku. V ČR jsou tři GT-Rka postaveny na tomto kitu. Dvě staré které jsou prakticky použitelné jako SHOWCAR (tak jako všechny ty ostatní po světě) a jedno FACELIFTové, které se jeho majitel snaží naladit jako funkční závodní stroj. V tomhle GT-Rku je zatím 790 koní a má 990Nm krouťák, keramické brzdy, semislicky atd prostě takový výstavní závoďák. No a já v rámci tohoto testu byl pozván se svým Nismem ať se toho zůčastním. Ne jen jako čumil ale také jako přímý testovací jezdec a konzultant. Dostal jsem tak od borců důvěru a v tomhle monstur jsem se svezl. Jak na běžné silnici tak na okruhu. Zážitek to byl fenomenální. Samozřejěm jsem jezdil hlavně se svým Nismem, a odkroužil cca 20 kol. Měl jsem hodinovou teorii včetně pěší procházky po okruhu. A celou dobu měl k sobě dva kouče. Bohužel brzdy jsou po letošní sezóně prakticky na odopis, tak že to na žádné extra vyskakování už nebylo. Přesto jsem si jedno kolo změřil a čas kterého jsem dosáhl byl 1:51,54. To neuniklo ani senior managerovy z jednoho závodího týmu co byl na okruhu také. Aniž bych věděl tak hoši nesledovali jen jak se vede LB GT-Rku ale také jak si vedu já. Naměřili mi dokonce lepší čas 1:50,2 a prý na to že jsme jel Most prvně v životě, a nikdy jsem to nejel ani virtuálně je to opravdu dobrý čas. Pro představu GT4 speciály to jezdí někde na úrovni 1:49 na kolo. Dokonce i cit pro stopu a čistou jízdu mám dobrý. No a co z toho vlastně pramení. Přes zimu bych měl dostat šanci si zkusit zajezdit na profesionálním simulátoru u ISR (Igor Salakvarda Racing). Ti disponují simulátorem přímo od audi, a jeho hodnota přesahuje částku 3 milióny. Dokonce je zde šance, že když se z toho emočně nesložím a něco kloudného zajedu mohl bych na jaře osedlat GT3 speciál AUDI R8 LMS Ultra GT3 EVO v rámci předsezoního testování.

No, já jsem sice stále snílek, a věřím že lze dosáhnout všeho, zde ale trošku váhám, proto že do GT3 vás jen tak někdo neposadí.

V odkazu dve kolečka z Mostu.

https://www.youtube.com/watch?v=oFdhqkMzCxs&t=2s
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od eddie »

Super...držím palce ;)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od markoduno »

Tak to je super. Moc gratuluju a držím palce. Užij si to
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od pavel67 »

No tak to by byl famózní happy end :D :!:
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od ToyRipper »

Pecka, hlavne sharuj dal info!!!
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od markoduno »

Přeji vám krásné a pohodové Vánoce. A do nového roku vám všem přeji hooooodně zdraví. Mějte se krásně pánové a užívejte života. ;)
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od Hanz.77 »

xanavigtr píše:Zdar závodnická bando. Musím se vám s něčím pochlubit jelikož je to částečně i vaše zásluha, proto že jste skvělá banda co mě moho naučila a přiučila. Minulý týden ve čtvrtek, jsem byl s Gozdilkou na okruhu v Mostě v rámci soukromého testování + individuální koučink. Tzn. skoro celý den jsme měli Mostecký okruh sami pro sebe. Dopoledne do 12h tam probíhalo težce střežené testování nějakého prototypu od škodovky. Úderem 12h jsme dostali zelenou a mohly až do 17h jezdit po okruhu.

O co šlo? Na okruh se vydala parta lidí co stojí za jedním českým mega projektem. Uričtě jste někdy slyšeli o LibertyWalk alias LB Works. Proč mega? Proto že na celém světe není jediné LB Works GT-R co by fungovalo na okruhu a tento projekt sledují i centrále LB v Japonsku. V ČR jsou tři GT-Rka postaveny na tomto kitu. Dvě staré které jsou prakticky použitelné jako SHOWCAR (tak jako všechny ty ostatní po světě) a jedno FACELIFTové, které se jeho majitel snaží naladit jako funkční závodní stroj. V tomhle GT-Rku je zatím 790 koní a má 990Nm krouťák, keramické brzdy, semislicky atd prostě takový výstavní závoďák. No a já v rámci tohoto testu byl pozván se svým Nismem ať se toho zůčastním. Ne jen jako čumil ale také jako přímý testovací jezdec a konzultant. Dostal jsem tak od borců důvěru a v tomhle monstur jsem se svezl. Jak na běžné silnici tak na okruhu. Zážitek to byl fenomenální. Samozřejěm jsem jezdil hlavně se svým Nismem, a odkroužil cca 20 kol. Měl jsem hodinovou teorii včetně pěší procházky po okruhu. A celou dobu měl k sobě dva kouče. Bohužel brzdy jsou po letošní sezóně prakticky na odopis, tak že to na žádné extra vyskakování už nebylo. Přesto jsem si jedno kolo změřil a čas kterého jsem dosáhl byl 1:51,54. To neuniklo ani senior managerovy z jednoho závodího týmu co byl na okruhu také. Aniž bych věděl tak hoši nesledovali jen jak se vede LB GT-Rku ale také jak si vedu já. Naměřili mi dokonce lepší čas 1:50,2 a prý na to že jsme jel Most prvně v životě, a nikdy jsem to nejel ani virtuálně je to opravdu dobrý čas. Pro představu GT4 speciály to jezdí někde na úrovni 1:49 na kolo. Dokonce i cit pro stopu a čistou jízdu mám dobrý. No a co z toho vlastně pramení. Přes zimu bych měl dostat šanci si zkusit zajezdit na profesionálním simulátoru u ISR (Igor Salakvarda Racing). Ti disponují simulátorem přímo od audi, a jeho hodnota přesahuje částku 3 milióny. Dokonce je zde šance, že když se z toho emočně nesložím a něco kloudného zajedu mohl bych na jaře osedlat GT3 speciál AUDI R8 LMS Ultra GT3 EVO v rámci předsezoního testování.

No, já jsem sice stále snílek, a věřím že lze dosáhnout všeho, zde ale trošku váhám, proto že do GT3 vás jen tak někdo neposadí.

V odkazu dve kolečka z Mostu.

https://www.youtube.com/watch?v=oFdhqkMzCxs&t=2s
Super práce!
A do Audiny tě posadí leckdo. Z toho neměj strach. I já už měl tu čest. ;-) :-)
Někde na FB je i video. :-)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Odpovědět