PCars 3

vše co se týká závodních simulátorů a her
Odpovědět
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

PCars 3

Příspěvek od Martinsipy »

Zdar pánové, viděl jsem recenzi na Project Cars 3, docela těžce hru zdrbli, že prý je z toho arkáda, fakt to tak zazdili nebo to je přifouknutá bublina, už jste někdo zajezdili? (Pepína bonznu, už má pár trofejí), Jaká je hra z vašeho pohledu? ;)
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: PCars 3

Příspěvek od Redjous75 »

Ahoj Marty
Ano já hru pořídil i přes upozornění že jde o arcadovější pojetí hry. A opravdu je tomu tak . Paradoxně je to ale to nejlepší z celé hry. Opravdu množství tratí a jejich variant, slušná várka vozu ve všech kategoriích , zábavný kariérní režim , Rivals režim - Tine trial se světem ve vypsaných závodech které jsou buď jednodenní, týdenní a měsíční fakt super režim , vlastní závody, a mukťák. Lehce tuning vlastní úpravy vozů mnó a to je vše. Mám rád arcadovější hry jako byl Dříve Club a podobně takže ve výsledku se hra super jezdí je zábavná a vydržíš u ní. Jenže to všechno když přijmeš jedno velké ale !!.
A tím je celá grafická stránka hry. Tohle totiž museli dělat buď nějací studenti kteří se učí dělat hry , nebo ve studiu jedou fakt hustej matroš, když vůbec dokážou tenhle odporně koukatelný paskvil do světa. Hra je jako mnó skoro z PS2. Kostrbaté hrany, rozpíjející se grafika, chybějící pixely, doskakující předměty dokonce celé zatáčky chybí někde, bilboardy blikají jako semafory a vůbec celý to je totální humus a nechápu že je tohle možný na PS4 vůbec udělat. I první PC1 byl grafický skvost proti tomuhle. Sice teď proběhl Update a hodně toho opravil i tak si myslím že hra na mé stařičké PS4 vypadá prostě strašně grafický zastaralé. Shrnutí. Super a zábavně se to hraje ale hrozně se na to kouká.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Odpovědět