Playstation 5 - PS5

veřejná diskuze teamu a s teamem
Odpovědět
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Playstation 5 - PS5

Příspěvek od Martinsipy »

Zdar pánové. Zakládám nové téma, snad se časem bude hodit. Chystá se někdo na nákup PS5 nebo má už někdo objednáno? Napište zkušenosti, třeba i s odloženou - nevyřízenou objednávkou, ať máme přehled, co se kolem GT5 děje. ;) :) Já se rozhodně hned na nákup nechystám, ale až vyjde GT7, asi to bude morální povinnost ;) :lol:
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: Playstation 5 - PS5

Příspěvek od markoduno »

Ahoj. Mám PS5 objednané u CZC. Nechtějí platbu předem. A přiznám se, že se těším. GT7 zatím nemají v nabídce. Pouze mě budou informovat o dostupnosti. Playseat stále mám, tak je možné, že půjdu i do nějakého volantu. Mňo..... uvidíme. Doufám, že příští rok v termínu 5-11.7.2021 už budeme hrát GT7 :twisted:
Uživatelský avatar
SOBMAISTER
Příspěvky: 36
Registrován: 12.5.2014 19:42
PSN ID: SOBMAISTER
Bydliště: Praha 5

Re: Playstation 5 - PS5

Příspěvek od SOBMAISTER »

Já měl objednáno, ale nikde na mě žadnej kousek nezbyl na DAY ONE :-( takže pokud by někomu zbyla nějaká objednávka byl bych rád kdyby se ozval přidal bych nějakou tisku nebo 2 jako poděkování... víc do toho investovat nechci a z těch překupníku co to prodávají za 20 až 30 k se mi zvedá kufr :-(
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: Playstation 5 - PS5

Příspěvek od Martinsipy »

Máro, překvapils ;) , už jsem o Tebe měl trochu strach, že se místo závodních šlupek chystáš nazout seniorské bačkůrky :lol: , takže super! Jak jsi dopadl, lépe než Jirka? Zbylo na Tebe? Jirko jsem rád, že jsi se ozval, Ty jako neúnavnej pařmen a kandidát na první vlnu, kde jsi měl objednáno?
RC cars 1/10 elektro
Odpovědět