NISSAN GT Academy pro SVK, CZ a HU

Vše o předposledním vydání hry
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Re: GT mini ACADEMY na SVK a CZ :)

Příspěvek od speedy »

zítra to dám do soukromé sekce. Teď už ne, za chvilku u nás bude pořádná buřina....vypnu wifinu
Naposledy upravil(a) speedy dne 7.8.2012 07:41, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

GT mini ACADEMY na SVK a CZ

Příspěvek od CaparzoSK »

wtf? 1:08:900? no klobuk (aj predkozku) dole kamo, rad by som bol svedkom ked bude original gtacademy aj v CZ lebo to asi uz rovno vyhras,nechapem,faakt nie, mimozemsky cas :o
EDIT: tak som vyskusal tvoj setup,dal ten skid recovery a vsetko co si kazal a hla ziskal som cas 1:09:134 a to som si niekedy dal v prvom sektore este 0,255tisicin. Ku co vsetko robi setting a co vsetko pomocnici,fakt som bol ako na kolajniciach
EDIT2: poriadna burka bude zachvilu aj tu skoro ma zabilo žaluzie ktore mi fuklo do hlavy,taky silnyy vietor je tu
Uživatelský avatar
DudySVK
Příspěvky: 102
Registrován: 4.5.2012 14:08
PSN ID: DudySVK

GT mini ACADEMY na SVK a CZ :)

Příspěvek od DudySVK »

ahojte chlapci, tak ako vidim aj vy tu mate pekne rusno ale rusno skor s toho ze ako to pekne dosrali, ten SKID a RS gumy mi pride naozaj ako jedna hovadina co nema nic spolocne s umenim. mne sa to zda ze chcu nalakat co najviac ludi do sutaze aby mohli poslat 100 mailov o nisanne.

majkl cas je to super na to ze si nemal plny vykon ale taky maxyking zajazdil 1.08.702 s automatom a ktomu si vcera pozicial volant. madari robia 1.08.2xx jeden madar to pisal na gtplanet. ja som zatial bez casu lebo u nas na GB sa bavime o tom ze ako jazdit ci cez beton alebo nie. laguna im pisal mail ze nech upresnia nejake veci a dodnes neprisla odpoved tak ze je to nejake cele zvlastne az pokazene.

a dik za setup ja som v tom lama tak ze som si ho ulozil na pracovnu plochu:D
GT Academy 2012 National Finalist (UK & IE)
GT Academy 2012 National Finalist (SVK)
GT Academy 2013 National Finalist (SVK)
GT Academy Race Camp 2013
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT mini ACADEMY na SVK a CZ :)

Příspěvek od Majkl »

Ještě mě napadá, jestli náhodou nastavením Tyre/Fuel na ON nejde něco získat, např. pokud by si vyjel co nejvíce paliva pak na konci dal nový pneu a zajel brutální čas, takže kdo má čas a chce si takhle pomoct tak by to mělo fungovat, jinak Caparzo dobrá práce a dej vědět jestli zkusíš to co jsem tu teď napsal. Zkusím ještě něco vymyslet jak by se to dalo zrychlit pomocí hry a různým nastavením, kouknu na net atd. Každopádně jsem rád, že můj setting pomohl ale taky hodně dělá ten Skid co si budem povídat :lol:

Už vím, proč jsem tak pomalej - tohle jsem se dočetl na GTPLanet

Lower than 1.09 patch, the car has 1120kg, so you have another 2 sec advantage


To znamená, že před patchem 1.09 to auto šlo odlehčit, kdo má to auto odlehčený na tuhle váhu tak ať mi ho prosím pošle jinak to nemá do tý doby cenu jezdit.. 8-) A co možná nejrychleji ať můžu překopat nastavení a tyhle další věci.. :twisted:

Takže čistě teoreticky můžu zajet čas asi tak 1,06:5XX.

Edit: Pak to auto budu posílat klidně dál mezi ostatní, kteří mají zájem jako třeba speedy, Dudy atd.. ;)
Naposledy upravil(a) Majkl dne 7.8.2012 09:59, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
DudySVK
Příspěvky: 102
Registrován: 4.5.2012 14:08
PSN ID: DudySVK

GT mini ACADEMY na SVK a CZ :)

Příspěvek od DudySVK »

Majkl aj ja som cital o tom patchi 1.09 a chcel si napisat ze urobis cas 1.06.5xx a nie 1.16.5xx :mrgreen:
GT Academy 2012 National Finalist (UK & IE)
GT Academy 2012 National Finalist (SVK)
GT Academy 2013 National Finalist (SVK)
GT Academy Race Camp 2013
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

GT mini ACADEMY na SVK a CZ :)

Příspěvek od CaparzoSK »

no dnes by som to vecer skusil s tym vyprazdnenim nadrze ale ako tak citam asi to nema vyznam :) kvoli tomu patchu :) ale vecer to skusim
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

GT mini ACADEMY na SVK a CZ :)

Příspěvek od speedy »

hmmm, samé povzbudivé informace!! Takže sraz v Letňanech se nám odkládá na nikdy :cry:

Při takto nerovných podmínkách je soutěž jen ztráta času a svou snahu končím..... :x :x
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT mini ACADEMY na SVK a CZ :)

Příspěvek od Majkl »

Snad se někdo najde kdo to auto má odlehčený a pošle, zkuste se poptat já taky zkusím..
Uživatelský avatar
DudySVK
Příspěvky: 102
Registrován: 4.5.2012 14:08
PSN ID: DudySVK

GT mini ACADEMY na SVK a CZ :)

Příspěvek od DudySVK »

tak uz je to jasne, cez beton sa moze jazdit. madar urobil cas 1.07xxx atd. len u nas nejako update tabulky zamrzol:D
GT Academy 2012 National Finalist (UK & IE)
GT Academy 2012 National Finalist (SVK)
GT Academy 2013 National Finalist (SVK)
GT Academy Race Camp 2013
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT mini ACADEMY na SVK a CZ :)

Příspěvek od markoduno »

Prosté hledání jak ojebat hru. S tím ať jdou do ......... To si mohu zajezdit NFS a podobné průjmy (bez urážky, kdo to hraje).
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

GT mini ACADEMY na SVK a CZ :)

Příspěvek od SJ.sprint »

Majkl píše:Ještě mě napadá, jestli náhodou nastavením Tyre/Fuel na ON nejde něco získat, např. pokud by si vyjel co nejvíce paliva pak na konci dal nový pneu a zajel brutální čas, takže kdo má čas a chce si takhle pomoct tak by to mělo fungovat.....


...ten napad jsem sem psal ještě včera(stranka čislo 2) :lol: a nemusel jsem chodit daleko napadlo mě to hned-ale zkoušet to nebudu...A NEBUDU TRATIT ČAS NA TAKOVOU KOMEDII...
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

GT mini ACADEMY na SVK a CZ :)

Příspěvek od CaparzoSK »

ja mam az 3kusy poslal som ti jeden ale v tabulke mi ukazuje 1120kg,ked ho vsak otvorim ze details tak ukazuje 1370, tak neviem ako ti dojde daj vediet potom
derek
Příspěvky: 74
Registrován: 22.3.2012 13:30

GT mini ACADEMY na SVK a CZ :)

Příspěvek od derek »

porad de jen o to dostat se do top 30 mezi cechama takze nejakej nacitovanej madar vam muze bejt u *****. Sem dal s neodlehcenou verzi 1.07.6** a jeste tam mam tak 0.3s rezervu, takze ciste teoreticky se to da i za 1.05 :D Opravdy to co vymysleli za TT kloboucek dole c****i
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT mini ACADEMY na SVK a CZ :)

Příspěvek od Majkl »

Auto přišlo a má 1370 kg..
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT mini ACADEMY na SVK a CZ :)

Příspěvek od Majkl »

Něco jsem dnes málo pojezdil a dal jsem 1:08:5XX, každopádně s furt nezajetím autem (cca desetina možná dvě) a na trati se taky můžu zrychlit o dvě desetiny, tak zejtra k tomu sednu snad zase a čas zase posunu o 3 desetiny dolu.. Chtělo by to odlehčený auto a vyjezdit palivo na trati (ale na to jsem moc línej) a to auto asi poslat nepujde, ale tak co celý tohle jejich Academy je šaškárna :lol:
derek
Příspěvky: 74
Registrován: 22.3.2012 13:30

GT mini ACADEMY na SVK a CZ :)

Příspěvek od derek »

no nevim, ale nez vyjezdis palivo tak ti zas klesne vykon :D a ty gumy skidstajlem nevydrzej ani 2 kola :D
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT mini ACADEMY na SVK a CZ :)

Příspěvek od Majkl »

jj to je pravda, a stejně mi to přijde divný to posílání časů a replayů, bůhví jestli to není nějakej dojeb :lol:
derek
Příspěvky: 74
Registrován: 22.3.2012 13:30

GT mini ACADEMY na SVK a CZ :)

Příspěvek od derek »

nahodou mam tu odlehcenou verzi 1120, ale jakmile ho zvolim tak vaha preskoci na 1370 tak 1.05 nebude :D
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT mini ACADEMY na SVK a CZ :)

Příspěvek od Majkl »

tak to bude chtít vyjet palivo ono ti sice výkon může klesnout ale pokud zůstaneš na tý trati tak to ani nepoznáš.. :D ale pokud z toho vyskočíš ven a zkusíš to znova tak už to poznáš :lol:
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

GT mini ACADEMY na SVK a CZ :)

Příspěvek od CaparzoSK »

si myslim ze to je cele hovadina,aspon u SK verzii. pise sa tam 30+30 a sme 3krajiny co by malo byt 30+30+30,tak skor CZ a HU a kludne je mozne ze je to len pre madarov a nissan si iba robi reklamu v "CSFR"
Odpovědět