Monza - 16.09.2012

Archív
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Monza - 16.09.2012

Příspěvek od eddie »

tak i já se musím omluvit z dnešního závodu....víkendová oslava 40tin mě vyčerpala natolik, že bych dnes na trati opravdu jen překážel....tak si to pořádně užijte na Monze. ;)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

Monza - 16.09.2012

Příspěvek od CaparzoSK »

No tak ku zavodu v monze mam totalne super pocity. Zacnem najprv hlavnym zavodom v ktorom som v tretom kole pred druhym esickom predbiehal so slipu ani neviem koho a hned pred nim bol dalsi a nejako ma to tak vcuclo ze som vyletel von a rozbil sa na totalku,zo 14miesta som sa natiahol na 7-takze spokojenost nadovsetko.
Nieco ku sprintu: bojoval som cely cas s Branom co bolo neuveritelne a fakt nadhera. V poslednom kole v parabolice ma Brano isiel obehnut z vnutra co sa mu tak celkom nepodarilo a jednoducho mi na trati neostalo celkom miesto a vysiel som von cim som miesto 3ho miesta skoncil 5. Je to zavodny incident za ktory Brano nemoze,precital si ma,pokusil sa akurat mu to nevydalo a islo fakt len o milimetre. porposim adminov aby zhliadli replay a vyjadrili sa ci islo o race incident alebo to bude hodnotene ako nebezpecne predbiehanie.
Ja som len driver ale sef mojho tymu podal protest :lol: peace
Naposledy upravil(a) CaparzoSK dne 16.9.2012 22:27, celkem upraveno 1 x.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: Monza - 16.09.2012

Příspěvek od novcze »

zajímavé závody, pro mě moc málo zatáček na nějaký dobrý výsledek, ale to bylo očekávané a před SPA snad dostanu nějaké ty PP :-)
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

Re: Monza - 16.09.2012

Příspěvek od CaparzoSK »

novcze píše:zajímavé závody, pro mě moc málo zatáček na nějaký dobrý výsledek, ale to bylo očekávané a před SPA snad dostanu nějaké ty PP :-)
urcite nedostanes ked si skoncil druhy a pak tusim 8?
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Monza - 16.09.2012

Příspěvek od speedy »

mohl by někdo nasdílet záznam mokrého závodu?? Nejen, že hra mi dala divný gumy a ABS 0 .... dokonce mi i odmítla uložit replay !!! asi nějaké temné síly působily :evil:

edit: Pavle díky, nasosáno
Naposledy upravil(a) speedy dne 17.9.2012 09:56, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Monza - 16.09.2012

Příspěvek od pavel67 »

...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
branoeso1
Příspěvky: 176
Registrován: 22.3.2012 11:52
PSN ID: branoeso1
Bydliště: Gbely Obrancov mieru304 SK

Monza - 16.09.2012

Příspěvek od branoeso1 »

Musím povedať že závody na Monze "good job"
Tá mokrá kvalda "super spestrenie" adrenalínové klání ako by ste Vy po Česky asi povedali.
To si musím zapožičať do budúceho šampíku u nás. Šprint som nevedel dobre odhadnúť v pomere rýchlosti osichania trate a preto som sa okamžite prispôsoboval podmienkam na trati tak že som prešiel s rain na Inter a aš potom na sliky. To sa tiež parádne podarilo a bolo to ako v reále. Výhodu možno mali tý ktorý si tento závod v takomto nastavení počasia trénovali a prešli s mokrých rovno na sliky. Ku tomu incidentu s Capim v poslednej zákrute: sorry Capi ale vôbec som ťa nevidel a snažil sa držať vnútornú stopu tak aby si mohol prejsť za mňa o zo slipstrímu na mňa zasa opätovne zaútočiť a namiesto toho som ťa mal vedľa seba a stalo sa. Mimochodom perfektne sme si to tam rozdávali kolo na kolo.
V hlavnom závode som mal v zálohe nastavenie ktoré som na tomto aute ešte neodskúšal pre obrovské riziko havárie pre neuveriteľnú nedotáčavosť tohoto Japonského Smuraia. Proste som kôli PP Handicapu dal prítlaky úplne na minimum + 20 kg do kufra a riskol som to. V tréningu na suchej trati som totiž dával slušné kolá. Nakoniec som bojoval s Michalom o prvé miesto nebyť incidentu v 9 kole v Prabolice kde som tesne pred Miškom dostal na zadok šmyk a v zápetí ranu do kufru čím ma vystrčil von s trate a bolo. Škoda. Samozrejme nebudem vznášať protest. Ale tak isto ako s Capim tak s Michalom sme si dobre zařádili :-) a nakoniec 3tie a 2hé miesto proste spokojnosť. Akurát ako tak pozerám vždy po závode replay a kto akú má techniku v prípade Michala ako tam vysekáva tie zákruty musím skoštatovať klobúk dole ty asi meníš volant každé 3,4 mesiace. Či nie? :-) Neviem či už máš skutočné auto ale toto keby som robil v reále som asi mŕtvola a preto sa nedokážem teda pravdepodobne už zrýchliť musím totiž vypustiť z hlavy realitu a nepokúšať sa to sem do GT5 aplikovať. Ale na druhej strane keď auto ešte nemáš máš obrovskú výhodu práve v tom že si tento "simulátor " zmákol najlepšie ako som kedy niekoho vôbec videl. Máš moje uznanie.

Nič už moc kecám- teším sa na ďalší závod. ;-)

Edit: pre pobavenie si pozrite moje 20te kolo po prejazde prvou šikanou. Asi mi bola moc jednoduchá a chcel som si to vynahradiť slalomom :-) ;-)
Naposledy upravil(a) branoeso1 dne 17.9.2012 11:24, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

Monza - 16.09.2012

Příspěvek od CaparzoSK »

Inak v tom mas.brano asi pravdu ja dost vela.jazdim.na aute a hlavne na stavbu a aj s vozikom takze dost setrne. Uz zo zvykuto asi aplikujem aj v gt5. Mozno preto mi je problem jazdit na doraz. Vcera na sprinte ked sme bojovali som isiel na doraz vzdy ked som bol za tebou a fakt som mal ten pocit ze sa asi zabijem ze idem ako blazon. Automaticky ked som ta predbehol uz som hned zvolnil co bolo vidiet v zakrutach 4-5lesmos. Tam si ma vzdy hned stiahol a aj v variante ascari. Po vcerajsku patri monza pre mna medzi najlepsie trate co som na cupe zajazdil. Ale je vidiet ze setup robi divy
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: Monza - 16.09.2012

Příspěvek od novcze »

jinak Monzu bych už do cupu nedával, docela dost se to stříhalo přes čáru, asi každému se to párkrát stalo ... a někomu v jednom kole třeba hned několikrát, jak jsem koukal na replay sprintu :)
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Monza - 16.09.2012

Příspěvek od speedy »

neoficiální výsledkový servis:
kvalifikace
kvalifikace
wet sprint
wet sprint
hlavní suchý závod
hlavní suchý závod
kolize pilotů CaparzoSK a branoeso1v posledním kole sprintu je vyšetřována sportovními komisaři závodu.
perisbond007
 
 
Příspěvky: 166
Registrován: 29.3.2012 15:27
PSN ID: perisbond007

Monza - 16.09.2012

Příspěvek od perisbond007 »

jj slusna katovacka. ;)
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

Monza - 16.09.2012

Příspěvek od CaparzoSK »

cutovanie no to je take otazne,ja osobne som v mal problem jedine v ascari hned po rovinke na prvej dolava,lebo nikdy som nevedel odhadnut brzdny bod a hlavne v sprinte ked sa menil povrch na trati na RR gumach to bolo vselijake :)
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Monza - 16.09.2012

Příspěvek od speedy »

speedy píše:neoficiální výsledkový servis:
wet sprint full result
wet sprint full result
main race full result
main race full result
kolize pilotů CaparzoSK a branoeso1v posledním kole sprintu je považována za závodní incident bez dalšího postihu. V průběhu posuzování kolize nebyl zjištěn úmysl poškodit soupeře a získat tím výhodu.
Uživatelský avatar
sonyman
 
 
Příspěvky: 175
Registrován: 22.3.2012 10:46
PSN ID: GT-Racing-cz_MR
Bydliště: Olomouc

Monza - 16.09.2012

Příspěvek od sonyman »

S katováním bacha, Trámek za to dostal v prvním závodě velkou penalizaci, takže aby zůstal zachován jednotný metr. Ale nejel jsem, takže nemohu posoudit.

Výsledky zpracuji během zítřka, jsem pár dní napaden nějakou chřipko-angínou či co, takže se na to necítím zatím, by bylo chyb jak maku... Děkuji za pochopení.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: Monza - 16.09.2012

Příspěvek od novcze »

mě osobně to párkrát ujelo, třeba když jsem koukal do zrcátek na PF a pak jsem se nějak nezorientoval a švihnul to přes zelenou v ascari, ale nemyslím si že by mě to nějak pomohlo ... ale koukal jsem na replay sprintu a v tuším 8 kole se za mnou děly věci :)
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Monza - 16.09.2012

Příspěvek od pavel67 »

já jsem se teda ještě nedíval vůbec - na sebe, ale občas to někde švihnout se povede každýmu a ne jen jednou. Ostatně v reálnym závodění se to děje dnes a denně, skoro na každé trati se najde místo...
Jo, je mi jasný že se má jezdit tak, abych auto udržel na trati v rámci pravidel, ale sami víte že v tom zápalu boje se to někdy úplně nepovede. Párkrát se mi stalo, že jsem nedobrzdil do druhý šikany, ale určitě jsem ji nepropálil potom napřímo, snažil jsem se vrátit zpět na trať co možná nejpoctivěji ještě před výjezdem z té šikany - samozřejmě tak, abych neohrozil někoho za mnou, pokud tam zrovna někdo jel.
A jak píše novcze - mrknout na zlomek sekundy na někoho v zrcátku před zatáčkou nebo šikanou, a ještě se pak trefit do brzdnýho bodu je velice ošemetná záležitost...
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Monza - 16.09.2012

Příspěvek od speedy »

Na katování nebyl podán žádný protest, výsledky jsou definitivně uznané jako platné.

BtW; jsem docela rád, protože na penalizace katování na Monze si nedovedu představit spravedlivý metr. UFF
Uživatelský avatar
sonyman
 
 
Příspěvky: 175
Registrován: 22.3.2012 10:46
PSN ID: GT-Racing-cz_MR
Bydliště: Olomouc

Autodromo Nazionale Monza - 16.9.2012

Příspěvek od sonyman »

Obrázek
Autodromo Nazionale Monza - 16.9.2012

Zpracované výsledky
Šampionát
PP body pro další závod
Závod
Kvalifikace

Fotky výsledků
Kvalifikace
Závod 1
Best laps 1
Závod 2
Best laps 2
Zamčeno