KYTLICE, LISTOPAD 2012..........aneb možná přijede i Trámek"

veřejná diskuze teamu a s teamem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

KYTLICE, LISTOPAD 2012..........aneb možná přijede i Trámek"

Příspěvek od Redjous75 »

No já po včerejším testu musím říct že všeobecně mám vždycky problém s adaptací na první kolo , pak je to už lepší. Takže za sebe můžu říct že nastavení je OK jen je potřeba si zvyknout. Jeden poznatek ale mám zadek je tak težkej že v úvodní sekci při nájezdu na horizont mě to auto tak vyskočilo že čumák šel do vzduchu, prdel zase dolu a já letěl jako přistávající M16 . Možná to bude ale chtít trochu zpomalit a to jedině tak že pojedem : fix - kabina ( já vím ve tmě je to opruz a když ještě prší tak to je peklo) , ale jelo by se víc na opatrnost a plný poškození ( jasně když to někdo rozbije na začátku musí objet celý kolo ) a co takovej je závod ?. Jinak je potřeba ještě dořešit závěr. Budem chtít fotku ??. Pak bych poslední kolo třeba 5min před 24h zastavoval posádky před cílovou čárou a nechal dojet ztrátaře tak bychom měli všichni na tapetě výsledku čas nebo to necháme bez časů ?.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

KYTLICE, LISTOPAD 2012..........aneb možná přijede i Trámek"

Příspěvek od speedy »

setup se měnit nebude. Vůz je takto nastavený úmyslně se záměrem offlinezávod bezpečně dokončit na P1. Zároveň to ale nemá být procházka růžovým sadem, proto trochu neklidný setup (naprosto cíleně). I proto jsem během přípravy vyřadil původně zamýšlený GT-R 35 TC (dlc)... ten byl až příliš arkádový

Ukončení závodu mám taky promyšlené. Všechno se dozvíte na místě. Poškození neřešte, v offline je pevně dané a všechny pravidla za nás řeší hra tak jak je závod naprogramovaný...
Na konci závodu každý team povinně uloží replay, mám s ním jistý zámysl.... Nebudu předbíhat, to je trochu překvápko... snad se povede !!
Naposledy upravil(a) speedy dne 21.11.2012 16:05, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

KYTLICE, LISTOPAD 2012..........aneb možná přijede i Trámek"

Příspěvek od Hanz.77 »

Nechci sýčkovat ale aby to nedopadlo jako já s Kubou když jsme si na silvestra rozhodli že pojedeme 172 kol Suzuku. :D
Udelaláme si to trochu těžší povídá Kuba a stáhl nám trochu výkon. No a ve čtyři rano když nam chybělo posledních 15 kol do konce jsme zjistili že asi dojedem na krásném druhém místě!!! :D Ale Speedy neni my a má to určitě zmáknuté! Vid? :D
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

KYTLICE, LISTOPAD 2012..........aneb možná přijede i Trámek"

Příspěvek od speedy »

Hanz.77 píše:Nechci sýčkovat......

...tak nesýčkuj!!! Offline není online, nelze srovnávat......neboj, všechno máme pod kontrolou....
předchozí post píše:"Vůz je takto nastavený úmyslně se záměrem offlinezávod bezpečně dokončit na P1"


průměrný amatér-středopolař po půl hodině závodu vedl víc než o minutu nad druhým vozem v závodě... kterým byl - tuším prototyp bývalé skvostné C-Group..... a jestli zaprší, budeme ujíždět s ještě větším náskokem.... :!: :!:
Naposledy upravil(a) speedy dne 21.11.2012 16:06, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

KYTLICE, LISTOPAD 2012..........aneb možná přijede i Trámek"

Příspěvek od Hanz.77 »

Suzuka 172 kol je taky off- line. :lol:
Průměrný středopolař :lol: Takže já nepovedu o minutu ale budu ztracet tak 7 min. :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

KYTLICE, LISTOPAD 2012..........aneb možná přijede i Trámek"

Příspěvek od SJ.sprint »

Hanzi to je uplně jednoduchy. zapni si zavod 24H Nurb. a projed 5-6 koleček a uvidiš jak si na tom :-) Ale jak by to nebylo berte to z nadhledem...nebo ten druhy sud ani nezačnem :-) :lol: :P
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

KYTLICE, LISTOPAD 2012..........aneb možná přijede i Trámek"

Příspěvek od eddie »

....tak já mám na 99% zabaleno a už se nemohu dočkat zítřka ;) ....jinak nezapomeňte vzít sebou sluchátka, aby jsme se navzájem nerušili a papuče, aby pan domácí nehuboval, že mu to tam pošlapeme. :)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

KYTLICE, LISTOPAD 2012..........aneb možná přijede i Trámek"

Příspěvek od speedy »

eddie píše:....nezapomeňte vzít sebou sluchátka, aby jsme se navzájem nerušili a papuče....


a taky mast na opruzenou prd.l + roli měkkého hajzlpapíru (kdyby vám pivo nesedlo a prohnalo vás párkrát po celé boudě) :mrgreen:
kdo berete playseat - myslete na dlouhý prodlužovák !
Naposledy upravil(a) speedy dne 22.11.2012 18:27, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

KYTLICE, LISTOPAD 2012..........aneb možná přijede i Trámek"

Příspěvek od markoduno »

pánové - já vám tak závidím. Balíte věci a já musím sedět v Brně na nějaké učebně a drtit zákony :cry:
Uživatelský avatar
sonyman
 
 
Příspěvky: 175
Registrován: 22.3.2012 10:46
PSN ID: GT-Racing-cz_MR
Bydliště: Olomouc

KYTLICE, LISTOPAD 2012..........aneb možná přijede i Trámek"

Příspěvek od sonyman »

eddie píše:....jinak nezapomeňte vzít sebou sluchátka, aby jsme se navzájem nerušili a papuče, aby pan domácí nehuboval, že mu to tam pošlapeme. :)

Ještě by nebyly od věci i rukavice, na tyhle distance je to potřeba.

P.S. Užijte si to, držím palce v závodě! Já snad někdy příště... :-\ Kurňa těch Svijan je mi líto, s Markem jsme to tam na LAN minule poctivě táhli, aby se zbytek nemusel vézt domů. :D

Přeji, ať to všechno klapne, jak ve virtuálu - ať je dojezd napínavý o prsa vietnamské sprintérky, no a v reálu - ať sudy brzy zejí prázdnotou! ;)
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

KYTLICE, LISTOPAD 2012..........aneb možná přijede i Trámek"

Příspěvek od osiwaru »

Tak tak, užijte si to, já to opravdu nedám.
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

KYTLICE, LISTOPAD 2012..........aneb možná přijede i Trámek"

Příspěvek od Majkl »

Hanzi, jaký máš to číslo? Na PSN si nic neposlal.
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

KYTLICE, LISTOPAD 2012..........aneb možná přijede i Trámek"

Příspěvek od Majkl »

Má tu někdo číslo na Hanze? kdokoliv..
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

KYTLICE, LISTOPAD 2012..........aneb možná přijede i Trámek"

Příspěvek od Trámek »

Tak co to tu čtu, už je to v plném proudu... já doposud nevím jestli budu moct, nebo ne.. chjoo.
Bude to paráda, rád bych vás všechny opět viděl, ale zítra během dne budu vědět víc. Pokud pojedu, zavolám Vám kluci někomu na mobil, mám to do Kytlice cca 40min autem, takže bych i jel tu 24h třeba jen někde na záskok, nebo nevim no.
Už dlouho sem gétéčko nejel a tak to ve mě nyní vře se povozit... k tomu sud pívokalu..můj život :-D
Závidím těm co už tuti jedou, bude to fakt paradis jako loni... kurňa snad pojedu taky a pokud ne, tak Vám přeju super wekend :(
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
perisbond007
 
 
Příspěvky: 166
Registrován: 29.3.2012 15:27
PSN ID: perisbond007

KYTLICE, LISTOPAD 2012..........aneb možná přijede i Trámek"

Příspěvek od perisbond007 »

tak majkla muze vita nabrat v 10 30 na nadrazi. pak naberem balise v hokne a okolo 12 30 hlasime prijezd. pro ucastniky zajezdu hlasim predem zabalit rukavice. u samba busu odesel vetrak. :shock: jo a cislo na vitu ti posilam PSN spravou
Uživatelský avatar
KAPSA
Příspěvky: 153
Registrován: 6.5.2012 22:08
PSN ID: GT-Racing-cz_IZ

KYTLICE, LISTOPAD 2012..........aneb možná přijede i Trámek"

Příspěvek od KAPSA »

Tak Hanáci už vyrážijó směr Kytlice :D s mezi zastávkami kósek od Brna pro Pavla a v Čáslavi na kafe ;),nějaké ty pochutiny taky vezem,tak jedééém. :lol: :lol:
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

KYTLICE, LISTOPAD 2012..........aneb možná přijede i Trámek"

Příspěvek od markoduno »

kdybych věděl, že pojede přes Čáslav, tak jsem se mohl s vámi svézt z Brna autem :) . No nic, půjdu na vlak :P
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

KYTLICE, LISTOPAD 2012..........aneb možná přijede i Trámek"

Příspěvek od Hanz.77 »

Hořovice hlásí příjezd domů. Nový člen Teamu se tu doma nějak roztahuje asi mu budu muset přistřihnout křidélka. :-)
Jo a jinak Trámka jsme nepotkali ani cestou domu. Tak odměna připadne asi někomu jinému. :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

KYTLICE, LISTOPAD 2012..........aneb možná přijede i Trámek"

Příspěvek od speedy »

speedy hlásí návrat z akce, vše B.Z. (bez závad)...konec hlášení !!

BtW; děkuji sprintovi, že se nebál a půjčil mi na pěkný kus cesty svého mazlíčka..... jízda kalibrou, během které vám kvůli hřmění výfuku teče krev z ušních bubínků :mrgreen: má taky něco do sebe.... kalibra má posez hodně hodně nízko, připadal jsem si na silnici jako v obrovské motokáře.... zajímavý zážitek !!!
Naposledy upravil(a) speedy dne 25.11.2012 20:14, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

KYTLICE, LISTOPAD 2012..........aneb možná přijede i Trámek"

Příspěvek od pavel67 »

tak hlásím bezpečný příjezd domů, cesta bez problémů s cca 30min přestávkou na oběd a Kapsic s jardou pokračují dále ku svému domovu.

Marku - v pátek by to bývalo vyšlo, kdyby jsme o tobě věděli, protože kluci mě nabírali po 10 hodině v Brně v Bohunicích na benzínce.
...každej má něco, já jezdím...
Odpovědět