Lamborgini Super Trofeo

Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Lamborgini Super Trofeo

Příspěvek od speedy »

Co na dnešní závod říct ... prostě den blbec !! Že pojedeme LAmbo v den, kdy se uvolní celému světu nová trať v DLC a všichni hned budou chtít na ní závodit ---- to nemohl tušit nikdo. Bohužel vytížení serverů PSN bylo dnes extemní (dokonce se mi zobrazila chyba 678 - heavy NET traffic ).
To všechno ovlivnilo chování roomu....

Když si problémy odmyslím, tak závod běžel zcela podle odhadu. Kvalifikace velmi zajímavá ... chvilku jsem si myslel, že budu zatápět NOVcze a v závodě i pomýšlel na bednu. Jenže další z řady rychlých kol pilota NOVcze mi jasně ukázalo jak jsem bláhový ... :lol: V závodě pak tři králové vepředu postupně odjeli, já si jel pro jisté P4 a s tím výsledkem bych byl nadmíru spoojený. Jenže kdesi z temnoty se objevil Joshua a začal mě pořádně masírovat nervovou soustavu. K tomu se pak přidal Sonyman a Kuba a bylo zaděláno na zajímavý závod až do konce. Hlavně po tom, co se určitě Joshua domluvil s mou dospívající dcerou, která mě úplně rozhodila sandál slovy: "FUJ TATI, TY TADY MÁŠ STRAŠNĚ NAPRDĚNO".... ( nebyla to pravda, byla tutově naočkovaná manželkou... já jen nechutně propotil triko) ..... Tímto podprahovým manévrem mě Joshua donutil k nevynucené chybě a závod se opět zdramatizoval..... Další průběh závodu byl jen o tom pošetřit pneumatiky, zachovat klid a nohy v teple a dojet pro další bodový zisk.... Eddieho DSC je nečekanou třešničkou na dortu - vím na co mám a kam patřím....

BtW; těším se na neděli, kdy se pojede další závod s Lambem. Tahle kára se mi dostává pod kůži čím dál víc, její zvuk nahání husí kůži ..... když už nemůžu jezdit skutečné plechovky, tak aspoň sklízet úrodu adrenallínu během simracingu. A tak to má být, tak je to správné :mrgreen:
Uživatelský avatar
sonyman
 
 
Příspěvky: 175
Registrován: 22.3.2012 10:46
PSN ID: GT-Racing-cz_MR
Bydliště: Olomouc

Lamborgini Super Trofeo

Příspěvek od sonyman »

Tak za mě spokojenost, hlavní cíl bylo dojet za Majklem v limitu :lol: :D což se podařilo, v příloze fotka výsledků jako důkaz. Ztráta byla přes dvě kola, a vyšlo to teda o fous, teda spíš o prsa vietnamské sprintérky. Poslední dvě kola jsem propotil dvoje trenky :D ale JE TO TAM! :!: V závodě jsem mohl mít lépe promyšlenou pit strategii, ale jednou mě to taky "omylem" zatáhlo do boxů, resp. mě hrana boxové zídky přitáhla jak magnet, a pak už jsem tam s autem rozbitým na kašu musel. :( Takže závěr improvizace, dva krátké stinty a možná i proto byl limit pokořen! :D

Jinak PSN, resp. servery GT5 se zase předvedly. Nové DLC tomu nepřidalo, no ono je těžké na síti zátěž vybalancovat, ale prioritně by měly být zajištěno online hraní a downloady tvrdě limitovat, aby to takto nedopadalo. :roll: Takže technika způsobila v závodě extrémní úmrtnost, nejvíc to určitě potrestalo eddieho v samém závěru. Já jsem v této loterii naštěstí dojel, tak jsem rád. Ale hlavně za to, že jsem to v tomto náročném závodě udržel bez více větších chyb. Ta jedna sice přišla :oops:, ale zase štěstí v neštěstí, hned u boxů.

Díky všem za závod, gratulace na bednu. 8-)
Přílohy
Výsledky Deep Forest
Výsledky Deep Forest
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Lamborgini Super Trofeo

Příspěvek od SJ.sprint »

No tak včera to bylo fakt žužo... Hodina a pul snaha o připojeni :idea: 20 minut kvalda-vypadalo to dobře :!: A pak "kopanec" po dvou vteřinach od startu!!! :evil: Ještě ře tady namam blizko sousedi a masažni studio bylo zavřene jinak určitě by někdo volal nebo Chocholouška a nebo zasahovku. :lol: Ale pak už jsem se o nejake to připojeni ani nesnažil . Odjel jsem nejaky SE ,zajezdil jsem si tak pro radost a byla jedna pryč. Takže v podstatě včera jsem si užil takě :D
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Lamborgini Super Trofeo

Příspěvek od novcze »

pár fotek k situaci, kterou eddie popsal jako že dostal ode mě "pecku" :lol:

tady si ho připravuju a předjíždím, když tam eddie nechal tolik místa

no pak si to rozmyslel


a nakonec můj smyk ve 43 kole a Michal co mě tak dal o kolo :cry:
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Lamborgini Super Trofeo

Příspěvek od eddie »

Eddie si nic nerozmyslel, ale nájížděl závodní stopu, aby mohl posléze zatočit doleva ;) , ale už jsem psal včera, že to neřeším a beru jako závodní kontakt.
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: Lamborgini Super Trofeo

Příspěvek od novcze »

jj, příště se to chce trochu mírnit v komentářích po závodě, zvláště když jsi před tím nemohl kouknout na replay .... pak bych to taky nemusel řešit ;)
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Lamborgini Super Trofeo

Příspěvek od osiwaru »

Nahoďte někdo kompletní výsledky posledního závodu z Deep Forest.
Kvalifikační časy, dojezdový časy a nejrychlejší kola.
Případně pořadí v jakém se ti co nedojeli vypadli nebo se odpojili.
Uživatelský avatar
sonyman
 
 
Příspěvky: 175
Registrován: 22.3.2012 10:46
PSN ID: GT-Racing-cz_MR
Bydliště: Olomouc

Lamborgini Super Trofeo

Příspěvek od sonyman »

Já jsem nahodil o pár příspěvků níže fotku výsledků. Ale jsem dnes do podvečera pryč, takže víc toho nenahodím, tím myslím to další pořadí, kdo kdy vypadnul. Kvaldu nemám.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Lamborgini Super Trofeo

Příspěvek od Hanz.77 »

Valdu mam nafocenou. a kdo kdy vypadl to ti dnes po závodě pošlu.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: Lamborgini Super Trofeo

Příspěvek od novcze »

dneska jsem to neuvěřitelně prasil, v 8 kole jsem se rozhodl jít do boxů, ale to by asi nebyla nejlepší strategie, pak jsem se rozbil v 15 kole a pak v 21, což znamenalo pit-stop a v tom posledním nájezdu do pitu mi to autopilot otočil do protisměru, naštěstí se dokázal vrátit do správného směru. Poslední stint na 10 kol už proběhl bez problémů.
Uživatelský avatar
sonyman
 
 
Příspěvky: 175
Registrován: 22.3.2012 10:46
PSN ID: GT-Racing-cz_MR
Bydliště: Olomouc

Lamborgini Super Trofeo

Příspěvek od sonyman »

Čau, pošlete mi prosím výsledky posledních dvou závodů, tj. co se jelo na LANce ve čtvrtek a v pátek (středu mám), tedy:

Côte d'Azur 05.07.2012
Grand Valley Speedway 06.07.2012

Zkusím šampík předběžně sesumarizovat... Díky

EDIT: Taky budu potřebovat od Pepy rozklíčovat kdo jel pod jakým účtem, včetně té středy. Stačí vyfotit poznámky v sešitě, pokud teda nemáš vypsanou ruku jako doktor po 30 letech praxe psaní receptů. :D
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Lamborgini Super Trofeo

Příspěvek od Hanz.77 »

Sony zkusím to někde vyštrachat ale asi to mam ještě možná na kameře. Mrknu se.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
joshuabaraka
  
  
Příspěvky: 68
Registrován: 8.5.2012 11:00
PSN ID: GT-Racing-cz_JSH

Lamborgini Super Trofeo

Příspěvek od joshuabaraka »

dáte to dokupy? docela se těšim... :)
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Lamborgini Super Trofeo

Příspěvek od Hanz.77 »

Davam dohromady konečné vysledky. Cena vítězi již byla předána na LAN v Hořovicích a konečné vysledky se dozvite již brzy. Stejně jako další muj připravovaný vánoční season´s.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
sonyman
 
 
Příspěvky: 175
Registrován: 22.3.2012 10:46
PSN ID: GT-Racing-cz_MR
Bydliště: Olomouc

Lamborgini Super Trofeo

Příspěvek od sonyman »

Hanz.77 píše:Davam dohromady konečné vysledky. Cena vítězi již byla předána na LAN v Hořovicích a konečné vysledky se dozvite již brzy. Stejně jako další muj připravovaný vánoční season´s.
Poslal jsem Ti mejlem svoje podklady - tabulka + graf. Bohužel poslední 3 závody jsem nemohl zkompletovat, protože nevím, kdo pod jakým nickem na LANce jel ve středu na Nürburgring GP/D a taky mi úplně chybí výsledek posledního závodu v pátek na Grand Valley. :(
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Lamborgini Super Trofeo

Příspěvek od Hanz.77 »

JJ díky . Dam to dohromady a pak ti to přeposlu pro celkové zkompletování.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Zamčeno