Přípravný závod-LAGUNA SECA 10.2. 19:30

Archív
Uživatelský avatar
Kuba98cz
 
 
Příspěvky: 273
Registrován: 5.4.2012 21:20
PSN ID: GT-Racing-cz_K98
Bydliště: Hořovice

Přípravný závod-LAGUNA SECA 10.2. 19:30

Příspěvek od Kuba98cz »

Musim se omluvit jak pako tu 2 dny trénuju ale abych se přihlásil to né!! :D tak jsem se přihlásil až ted jenom kdyby ste mi napsali v jaký skupine jedu díík. :)
Tak kecáš nebo jedeš?
Uživatelský avatar
Substance242
Příspěvky: 141
Registrován: 20.1.2013 23:24
PSN ID: Substance242
Bydliště: Kysucké Nové Mesto
Kontaktovat uživatele:

Přípravný závod-LAGUNA SECA 10.2. 19:30

Příspěvek od Substance242 »

(druhá skupina)
Hmm, pred kvalifikáciou pád GT5 do XMB, počas 2. preteku vykopnutie z lobby... toto sa mi už dávno nestalo, mám NAT1, pred pretekom som schválne vymazal cache... no nič, nie je každý deň nedeľa... aj keď dnes áno. :-)
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Přípravný závod-LAGUNA SECA 10.2. 19:30

Příspěvek od osiwaru »

2. Skupina:
  • 1. závod - odpojeni: OSI, IZ a PEROXID
  • 2. závod - odpojeni: OSI, IZ a Substance
Proč? :shock:
Uživatelský avatar
KAPSA
Příspěvky: 153
Registrován: 6.5.2012 22:08
PSN ID: GT-Racing-cz_IZ

Přípravný závod-LAGUNA SECA 10.2. 19:30

Příspěvek od KAPSA »

to je záhada :roll: :x :evil:
edit:koukam se na konec 2 závodu a ejhle znovu disconect,tak to už mě vážně hlava nebere :shock:
Naposledy upravil(a) KAPSA dne 10.2.2013 22:53, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Přípravný závod-LAGUNA SECA 10.2. 19:30

Příspěvek od SJ.sprint »

Mě vyhodilo asi v 6 kole 1 zavodu ...do druheho jsem se nwedostal a tak jsem se na vykašlal ...co mam na to řict :!: :?: A za druhe chovani auta bylo uplně tragicke nehledě na to že když jsem jel za bondem a eddiem tak do mě pořad někdo naražel myslim že to byl DudySVK. Ty auta maji rozlišne brzdni vlasnosti -to chapu a proto jsem byrzdil ani ne podle sebe ale podle nich z předstihem,tak ten kdo jede za mnou i když je rychlejši měl by se přizpusobit. No a pak mi rupli nervy a neubrzdil jsem a z meho pohledu jsem lehce tuknul o Perise a poškodil jsem si kolo,sorry bonde :roll: no a nasledovně mě vyhodilo... tot vše
edit: no a ted' mě vyhodilo a to jsem jenom koukal...to se mi nestava ?!
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
DudySVK
Příspěvky: 102
Registrován: 4.5.2012 14:08
PSN ID: DudySVK

Přípravný závod-LAGUNA SECA 10.2. 19:30

Příspěvek od DudySVK »

Ahoj zavodnici...

Tak pekne od zaciatku. Speedy s mojej strany velka pochvala co sa tyka lobby makera. Snazil si sa co nas najlepsie uprestnit a informovat co a ako... velmi dobre zorgaznizovane a riadenie. Speedy dobra praca.

Kvalda. Tu som pokaslal lebo ani jedno kolo som neodjazdil dobre a v poslednom uz ked to vyzeralo dobre tak som urobil chybu a nadej stroskotala.

Zavod 1 Neviem v ktorom kole ale v prvej zakrute som nedobrzdil a trafil som zavodnika 007 alebo SH do zadnej casti tak ze ospravedlnujem sa. Do 10 kola som jazdil v peknom vlaciku az kym som neurobil chybu a rozmlatil som auto. Takze box a zacal som jazdit svoje temo. Nakoniec chlapcom dosiel benzin tak ze 5 miesto super vysledok.

Zavod 2 Do 7 kola som jazdil za eddym a ale eddy v prvej zakrute trocha vysiel na piesok kde som sa dostal na jeho uroven a v dalsej pravej sme obaja vosli rovnako do zakruty. Ja som ale eddyho nevidel ze bol vedla mna tak som zatocil do prava a odstrcil som eddyho na piesok. Ospravedlnujem sa. Tu som aj ja nieco stratil a hned vedla mna sa dostal 007 len ze opat ta ista situacia kde som v dalsej lavej bol na pravej strane a ked som zatocil do lava tak som pocitil naraz od 007. Tak ze aj tu sa ospravedlnujem ale bohuzial boli sme vedla seba a ja som vas nevidel.

Uz ani neviek ako a viedol som len ze derek ma po mojej chybe v esicku dal dole a neskor v poslednej zakrute aj dalsi ford a eddy. Tak v tomto preteku som si to pokazil sam.

Posledna vec. Velmi sa mi paci organizacia a priebeh v lobby. Mozno troska rychlejsie ale to uz neovplivnim. Tak isto velka pochvala pre eddyho a hracov co upravili PP. A este chcem zagratulovat vytazom a pilotom na bedni.

Zaver robil som dost chyb a dost som aj rezal zakruty cez dve ciari. Tak isto som aj par krat nabural alebo vytlacil. NAPOSLEDY SOM HRAL ONLINEPRED 4 MESIACMI TAK ZE VSETKY MOJE CHYBI A BURACKY TOMU AJ NASVEDCUJU. Dik za zavod a este raz velke SORRY
GT Academy 2012 National Finalist (UK & IE)
GT Academy 2012 National Finalist (SVK)
GT Academy 2013 National Finalist (SVK)
GT Academy Race Camp 2013
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Přípravný závod-LAGUNA SECA 10.2. 19:30

Příspěvek od speedy »

hele vy záhady... připravuje se DLC.... 12 a 14.3. bude odstávka PSN. A asi už na tom makají dneska :idea:
Dopoledne jsem založil několikrát místnost a byl jsem tam sám... po asi 10ti minutách vždy DSC.... (asi abych nezabíral místo nebo co!!)
PSN je sqělá věc, online GT5 přes PSN je prostě radost :twisted:

v netu admina to není, to už je dobře ošéfované. Zde net během závodu

a jak tak pročítám diskuze i jinde, tak včera PSN nebylo vůbec v kondici !!! Počet DSC byl neobvykle velký a to i u lidí, kterým net běžně nepadá :shock:
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Přípravný závod-LAGUNA SECA 10.2. 19:30

Příspěvek od markoduno »

ve 2.sk. byly také problémy se stabilitou. Ale s tím prostě nic nenaděláme.
Jinak doufám, že jsem neudělal nějak velkou ostudu s adminováním 2.sk. Byla to pro mě premiéra. Kromě jednoho "minikiksu" ( na který jsme se radši zeptal Hanze ) to snad dopadlo dobře.
Samotný závod byl slušný. Žádné strkání, nedobrzdění do jiného vozu atd.. Jelo se opravdu pěkně a všichni si během prvního kola dávali veliký pozor. Díky
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Přípravný závod-LAGUNA SECA 10.2. 19:30

Příspěvek od speedy »

DudySVK píše:...Speedy s mojej strany velka pochvala co sa tyka lobby makera. Snazil si sa co nas najlepsie uprestnit a informovat co a ako... velmi dobre zorgaznizovane a riadenie.....
Tak aspoň něco se dnes povedlo ;)
______________
Byl to můj třetí moderovaný závod, nervozita je pořád veliká a na hlase je to znát ... chvilkama nemůžu trémou ani dýchat :oops:
Manželka je na noční, mám doma na starost juniora (3roky) a tak mám z toho všeho hlavu jak balón. Když vyhlásím pauzu na wc, tak letím honem pro nočník a ošéfovat malého, aby se neprobudil během závodu :roll:

Samotný závod byl zábavný, užil jsem si oba dva. Udělám asi krátké video, něco zajímavého se určitě najde...
laguna.jpg
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Přípravný závod-LAGUNA SECA 10.2. 19:30

Příspěvek od eddie »

Včerejší závody ovlivnilo vyhazování jezdců z lobby.....doufejme, že nás to už v takovém rozsahu nezasáhne.

Jinak samotné závody byly velice povedené a až na drobný incident v závěru prvního závodu jsem se do žádné větší mely nepřimotal. :o

Závody ukázaly, že nový jezdci velice okořenili kvalitu první skupiny a i když chyběl Michal, tak se našel jiný jezdec, který dokázal Derekovi pořádně zatápět......tímto gratuluju jezdci kubik94cz. ;)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Přípravný závod-LAGUNA SECA 10.2. 19:30

Příspěvek od Hanz.77 »

JJ kubík94 s tím vždy maže jako kdyby to ukrad tátovi ! :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Přípravný závod-LAGUNA SECA 10.2. 19:30

Příspěvek od markoduno »

výsledky Q, 1. závodu a 2. závodu jsou
zde
kvalita nic moc, ale dá se to rozluštit ;)
__________________________________________________________________________
kvalifikace 1.sk
race No1, 1.sk
race No1, best lap, 1.sk
race No2, 1.sk
race No2, best lap, 1.sk
kvalda celkově
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Přípravný závod-LAGUNA SECA 10.2. 19:30

Příspěvek od speedy »

v Neděli 17.2. se přípravný závod nekoná.

možný zajímavý náhradní program na nedělní odpoledne start 15:00
Zamčeno