Spa-Francorchamps - 24.03.2013

Archív
derek
Příspěvky: 74
Registrován: 22.3.2012 13:30

Spa-Francorchamps - 24.03.2013

Příspěvek od derek »

aby komise kontrolovala vsech 42 pilotu je samo blbost, proto tu jsou protesty jen na "udani" ja si proste majkla pustim kazdej race, za prvy se na to pekne kouka a za druhy kontrola katovani atd.. kdyz si kazdy bude hlidat sveho nejblizsiho soupere tak to bude snesitelne. Bohuzel komise je jen jedna a kdyz dvacet pilotu bude podvadet tak je to celkem problem no.. :lol:
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Spa-Francorchamps - 24.03.2013

Příspěvek od markoduno »

to se bohužel nedá nic dělat. Ale věřím, že se z chyb všichni poučí a pokud ne, tak se bude penalizovat. ;)
no nic. Jdu sledovat ty hříšníky na replay :lol:
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Spa-Francorchamps - 24.03.2013

Příspěvek od markoduno »

Celkově jsme obdrželi 4 žádosti prošetření incidentů - přestupků v závodě na SPA.

Jsou jimi:

1 - incident mezi Eddim a Speedym v prvním kole 1.závodu - podal Eddie
2 - incident mezi Monaco a Slovakia66 ve druhém (3) kole. Podal Monaco
3 - kontrolu katování MSM v prvním závodě 1.skupiny - podal Derek -
4 - kontrola katování MSM ve druhém závodě 1.skupiny - podal Eddie

Komise se jimi bude zabývat a výsledek Vám sdělíme co nejdříve.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Spa-Francorchamps - 24.03.2013

Příspěvek od osiwaru »

speedy píše:výsledky k dispozici, zatím neobsahují udělené penalizace.
To jsem, to jsem, to jsem měl přece říct ale, já .... :|
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Spa-Francorchamps - 24.03.2013

Příspěvek od speedy »

osiwaru píše:výsledky k dispozici, zatím neobsahují udělené penalizace.
PS: teď je to konečně správně :mrgreen:
Uživatelský avatar
b0rizSVK
Příspěvky: 47
Registrován: 24.1.2013 20:29
PSN ID: b0rizSVK
Bydliště: Šaľa, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Spa-Francorchamps - 24.03.2013

Příspěvek od b0rizSVK »

a ako dopadlo riešenie incidentov?
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Spa-Francorchamps - 24.03.2013

Příspěvek od markoduno »

b0rizSVK píše:a ako dopadlo riešenie incidentov?
během 15 minut je sem dodám ;)
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Spa-Francorchamps - 24.03.2013

Příspěvek od markoduno »

Závěr komise pro šetření protestů a incidentů:

Byly podány 4 žádosti na prošetření:
1 - kontrolu katování MSM v prvním závodě 1.skupiny - podal Derek -
2 - kontrola katování MSM ve druhém závodě 1.skupiny - podal Eddie
3 - incident mezi Monaco a Slovakia66 ve druhém (3) kole. Podal Monaco
4 - incident mezi Eddie a Speedy v prvním kole 1.závodu - podal Eddie

nejdříve bod 1 a 2 - katování MSM:
Zde je zhotovená videodokumentace 2 závodu (video) a videodokumentace 1 závodu (video). Udělal speedy - moc děkuji. Je jasné, že MSM evidentně nedodržoval 2 pravidla : Opakované zkracování (katování) zatáček a opakované přejetí bílé čáry v rozporu s propozicemi
Závěr: Michal bude penalizován v obou závodech 25 vteřinami "k dobru". Tím dochází i k jeho posunu v umístění v obou závodech.

Bod č.3 - incident mezi Slovakia a Monaco:
U tohoto incidentu nebyl zřejmý úmysl někoho poškodit a jediný, kdo doplatil na tento incident, byl sám Slovakia.
Komise se shodla na napomenutí. Tento incident neměl vliv na další vývoj závodu. Samozřejmě k tomu bude přihlédnuto v případném dalším incidentu.
Je třeba si dávat veliký pozor při návratu na trať, aby nedošlo k něčemu podobnému.

Bod č.4 - incident mezi dravci Eddie vs Speedy:
Šlo o incident v 1 kole 1 závodu. Eddie podal protest proti speedymu - poškození vozu.
Hodnocení tohoto incidentu bylo velmi složité a jsem rád, že komisi tvoří několik lidí, kteří dali najevo svůj názor.
Výsledek pro a proti penalizaci speedyho je následující: 1x proti, 5 x pro a 1 x neutrální.
Závěr: udělení penalizace Speedymu: Evidentní nedobrzdění a náraz do zadní části vozu soupeře 10s.

Tento závěr komise je konečný.
Úpravy ve výsledkové listině provede speedy nebo osiwaru v nejbližší možné době.


ps: Osi - není to moc barevné? :lol:
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Spa-Francorchamps - 24.03.2013

Příspěvek od speedy »

výsledky doplněny, jsou platné.
hodnocení webů po započítání 5ti nejlépe umístěných pilotů z teamů
hodnocení webů po započítání 5ti nejlépe umístěných pilotů z teamů
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

Spa-Francorchamps - 24.03.2013

Příspěvek od CaparzoSK »

ak kde je uradujuci sampion s vyjadrenim ? :)
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Spa-Francorchamps - 24.03.2013

Příspěvek od speedy »

Postreh hodnotitele situace:
Behem "vyroby" majklova videa jsem nejprve zastaval nazor, ze je to jizda naprosto na limitu drahy, k tomu obcasny vylet kousek mimo patri. Takze pouze napomenuti.
Jenze pak jsem se snazil dostat majklovi do hlavy a pochopit, proc takovy velmistr vlastne katuje (hlavne eau rouge, tam je to nejvic markantni). Majkl totiz katoval hlavne tehdy, kdyz se domnival ze na dereka neziskava - mozna i ztraci. Proste kdyz nemel vyvoj zavodu ve svych rukou. V tu chvili se jizda "lehce za hranou" (rikam tomu treba mi to projde, budu v toleranci) stala umyslem. To me vedlo ke zmene nazoru a primluvil jsem se za penalizaci. V poslednim kole prvniho zavodu je umysl "utrhnout se" derekovi z pytle za kazdou cenu zcela evidentni. Majkl mel horsi gumy a vedel, ze na brzdach bude derek ve vyhode. Tak to proste prokaucoval.

Druhy zavod uz tak hrozny neni, ale opet Majkl katoval, kdyz jel v nejistote, kdyz nevedel jak si proti derekovi stoji. Jinak to byla pekna jizda a jizda na limitu trati by podle me byla jeste v tolaranci. Skoda proklateho opakovaneho katovani eau rouge i v tomto zavode. Bez opakovaneho strihani ruzenky bych hlasoval pro neudeleni penalizace.
Uživatelský avatar
branoeso1
Příspěvky: 176
Registrován: 22.3.2012 11:52
PSN ID: branoeso1
Bydliště: Gbely Obrancov mieru304 SK

Spa-Francorchamps - 24.03.2013

Příspěvek od branoeso1 »

Chalani rozhodnutie je jasné a konečné => tu je práve ten moment kedy treba dávať bacha na to či skrátenie trate bolo Úmyselné!!! alebo Neúmyselné. Dobre poznamenal Speedy že toto treba zobrať ako prijoritu pri posudzovaní takýchto porušení pravidiel. Nemáme k dispozícii telemetriu kde by bolo jasne vidieť úmysel, ale dá sa to podľa jazdy a zvuku motora aspoň vydedukovať že pod plným plynom sa človek ani nesnaží zmestiť do miesta kde treba zvolniť aby to bolo v rámci trate. Ono celkovo je potrebné sa ujistiť že človek to robil úmyselne a opakovane získal na čase každé dané kolo výhodu takouto jazdou. V F1 sa toto posudzuje práve z telemetrie ale mi tu máme smolu. Naša Komisia to určite nemá jednoduché a je dobré že sa chalani ku každému incidentu postavia tak že dajú možnosť aj ostatným jazdcom sa vijadriť tak ako mne dali možnosť sa vijadriť na incidentu Eddie ws Speedy a Monaco ws Slovakia. Tak prajem veľa správnych rozhodnutí. ;-)
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Spa-Francorchamps - 24.03.2013

Příspěvek od markoduno »

musím přiznat, že jsem komunikoval i s Michalem a vše mi vysvětlil. Za to mu děkuji. Cením si toho.
Zamčeno