Indy & Daytona - 07.04.2013

Archív
Zamčeno
fabiarstdi
Příspěvky: 15
Registrován: 7.12.2012 14:35
PSN ID: FABIARSTDI
Bydliště: Liberec

Indy & Daytona - 07.04.2013

Příspěvek od fabiarstdi »

Tak po testování několika vozů musím směle prohlásit, že papírově slabší vozy jsou tu rychlejší jako ty, od kterých bych očekával skvělé časy, je evidentní, že klouzavý povrch indy nesvědčí "přísavkám" naopak svědčí aucaidrům, tak uvidíme, na indy zatím čas 1.32.300 a prostor pro zlepšení tam je, pro blázny z první skupiny tak i pod 1:30 :D No Marko a ostatní, převoz českých ingrediencí včetně pár sudů pivíčka zajištěn,takže stánek u Bombise směle bude očekávat vaši návštěvu v paddocku za první zatáčkou na obou okruzích :-) a za jeden půlitr piva, bude čárka jako za odjeté kolo :-)To by bylo,aby to nezamíchalo pořadím :D :D
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Indy & Daytona - 07.04.2013

Příspěvek od speedy »

Na pátek večer bude na GTareně vypsán testovací dvojzávod jako příprava na nedělní GTcup.
Až to bude, doplním sem odkaz.
-----------------
Co třeba ve středu večer něco vyzkoušet tady u nás ?? Byl by zájem?
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Indy & Daytona - 07.04.2013

Příspěvek od Hanz.77 »

speedy píše:Na pátek večer bude na GTareně vypsán testovací dvojzávod jako příprava na nedělní GTcup.
Až to bude, doplním sem odkaz.
-----------------
Co třeba ve středu večer něco vyzkoušet tady u nás ?? Byl by zájem?
No jo ale na GTarenu nás nepustí ani s přihlášením ani bez. Když nemáš u nich odježděnej ten jejich přiblblej rank.
No ja určitě potrénuju.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Karelpipa
Příspěvky: 55
Registrován: 4.6.2012 09:45
PSN ID: Karelpipa
Bydliště: Praha

Indy & Daytona - 07.04.2013

Příspěvek od Karelpipa »

U 95% závodů tam žádný omezení přes rank/level není.
(moje) Konečné výsledky GT Cupu 2013 ke stažení zde:
http://ulozto.cz/xb8sjsKs/gt-cup-2013-k ... ofiziel-7z
Různě možné tabulky, koukněte, fanděte.

Nebo zde (pouze koukat):
https://drive.google.com/folderview?id= ... sp=sharing
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Indy & Daytona - 07.04.2013

Příspěvek od speedy »

to HANZ.77: pro tento závod (a dalších 99%taky) na GTa je podmínka jen jediná - správná registrace. Při registraci na GTa zadej i své platné PSN ID. A to je vše. Pravidla jízdy jsou 99% stejná jako u nás.
------------
Jsem tam od listopadu a za tu dobu jsem potkal jediný závod, na který jsem neměl potřebný rank (GTr). Jinak vše v pohodě
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Indy & Daytona - 07.04.2013

Příspěvek od speedy »

Středa večer jediný přípravný závod tady u nás přihláška

zábava na páteční večer: přihláška
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

Indy & Daytona - 07.04.2013

Příspěvek od CaparzoSK »

hosi v nedelu to nestihnu takze tento vikedn vynecham ale mam taku otazku, vcera v daytone sa mi stalo ze som pri vyjazde z boxov skrtol travu na pravej strane a pak sa roztocil urobil hodinky a vyletel na trat tesne vedla tej betonovej steny- chcem sa opytat ze ak sa mi to stane ,je nutne sa nejakym sposobom vratit spet aj ked cuvat, alebo pak uz mam ist rovno z vonka a ci za to bude nejaky trest- myslim ze sa to moze stat aj inym tak aby sa vopred vedelo co z toho bude :)
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Indy & Daytona - 07.04.2013

Příspěvek od markoduno »

Pak už budeš pokračovat tak, aby to bylo bezpečné. Žádné couvání!!! Potom ale bude následovat penalizace stejně, jako za nedodržení PIT line. Toť můj pohled. Ještě se k tomu možná vyjádří další komisaři
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Indy & Daytona - 07.04.2013

Příspěvek od speedy »

CaparzoSK píše:....pri vyjazde z boxov skrtol travu na pravej strane a pak sa roztocil urobil hodinky a vyletel na trat tesne vedla tej betonovej steny....
Pilot tak žádnou výhodu nezíská, pokračuje v v závodě dál bez postihu. Couvat určitě néé :roll: Prostě se to stalo nezávisle na vůli pilota.

Nepříjemné to bude pouze tehdy, pokuď při tom dojde k poškození vozu jiného pilota. Tam už budeme mluvit o penalizaci +10sec.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Indy & Daytona - 07.04.2013

Příspěvek od markoduno »

speedy píše:Prostě se to stalo nezávisle na vůli pilota.
Jak na vůli pilota? Ptám se, protože jsem to nejel a nevím, zda tě tam drží automat a nebo si to musíš hlídat. Podobně jako na SPA
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Indy & Daytona - 07.04.2013

Příspěvek od speedy »

autopilot tě chvilku před tím pustí ze spárů. V týhle divný hře stačí najet krokem na 1mm trávy a už jsi v nekontrolovaných hodinách... Proto píšu o neúmyslném najetí na závodní dráhu.
Každý má možnost si výjezd z pitu vyzkoušet. Dejte na to pozor, tohle je fakt hnus.... Sám to mám vycvičený a stejně jsem si v půlce závodu rozbil pravý předek o zeď za boxy :oops:
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Indy & Daytona - 07.04.2013

Příspěvek od markoduno »

ok. Já to tedy radši vyzkouším a pak ti napíšu PM ;)
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Indy & Daytona - 07.04.2013

Příspěvek od eddie »

...moc nevím co tu řešíte...vyzkoušel jsem to doskrát a vždy se trefil kam jsem měl, jediné co jsem musel udělat ubrat trochu agresivity a adrenalinu..."hra to má vyřešený dobře" je potřeba ukočírovat i lidský faktor. :D
Marek to psal předtím velice zprávně " pilot by měl pokračovat dál v závodě a na konci to bude posouzeno jako nedodržení pit čáry ". ;)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Indy & Daytona - 07.04.2013

Příspěvek od markoduno »

No a je rozhodnuto. Také si myslím, že to lze natrénovat. Takže je to vyřešené. Pilot se musí snažit vyjet z boxů uličkou k tomu určenou. Pokud se mu to nepodaří a ocitne se na dráze dříve, než ulička - potažmo pit line - skončí, bude to posuzováno jako porušení pravidla:
Nedodržení bílé čáry při výjezdu z boxů - 15s na případ! Posuzuje komise bez nutnosti podání protestu!

Nevadí Osi tohle? tady byl smajlík, ale radši jsem ho odstranil, aby to Osiho moc nedráždilo

EDIT: Upraveno na přání Osiho
Naposledy upravil(a) markoduno dne 4.4.2013 17:48, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Indy & Daytona - 07.04.2013

Příspěvek od osiwaru »

markoduno píše:Nevadí Osi tohle? :lol:
Hehe, po pravdě ano, kdyby to bylo odsazené na dalším řádku, bylo by to lepší. Samozřejmě by stačilo tučné a podtržené.
speedy píše: Na trati Daytona road course:
Nepovolené průjezdy tratí Daytona Road Course viz. přiložený obrázek: OBRÁZEK ZDE
Respekt! ;) Příště to bude určitě video s českým komentářem a slovenskými titulky.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Indy & Daytona - 07.04.2013

Příspěvek od markoduno »

osiwaru píše:
markoduno píše:Nevadí Osi tohle? :lol:
Hehe, po pravdě ano, kdyby to bylo odsazené na dalším řádku, bylo by to lepší. Samozřejmě by stačilo tučné a podtržené.
A co teď? Je to dle tvého gusta :?:
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Indy & Daytona - 07.04.2013

Příspěvek od osiwaru »

markoduno píše:Nevadí Osi tohle? tady byl smajlík, ale radši jsem ho odstranil, aby to Osiho moc nedráždilo
Mám je vypnuté, takže OK 8-)
markoduno píše: A co teď? Je to dle tvého gusta :?:
Špica Obrázek
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Indy & Daytona - 07.04.2013

Příspěvek od speedy »

Doplněk k propozicím závodu 7.4.2013

NA Indy road course:
je povoleno celým vozem přejíždět bílou čáru v nájezdu do poslední zatáčky, jak ukazuje přiložený obrázek:
NÁVRAT NA RYCHLOSTNÍ OVÁL

Jinak platí pravidlo nejméně dvě kola vozu mezi bílými čarami. Zvlášť si dejte pozor na katování předposlední pravé zatáčky (těsně před nájezdem na rychlostní ovál)

Na trati Daytona road course:
z hlediska dodržování bílých (někde i žlutých) čar velmi komplikovaná dráha :roll: Ve vysokorychlostní části okruhu nepřejíždějte žlutou čáru vůbec, slouží pouze pro bezpečné dojetí poškozeného vozu do boxů a k nejetí do PIT STOPu při plánované výměně pneu a dotankování.
Nepovolené průjezdy tratí Daytona Road Course viz. přiložený obrázek:
OBRÁZEK ZDE

Dejte pozor na startovní proceduru, bude proveden start z pevných pozic. Při protočení kol v malé rychlosti vás klopená dráha uvede do smyku a poškodíte si auto nárazem do zdi.
Bude nutné tankovat palivo. Při výjezdu z boxů se na trať vracejte "první doleva" - tedy úzkou uličkou mezi trávou a betonovou zdí. Není povoleno hned se napojit na trať. (viz. detail závodu)
Pro výjezd z PIT STOPu platí běžné pravidlo nepřejíždět bílou čáru. Výjezd je obtížný - lehce při něm můžete poškodit auto nebo přejet bílou vyváděcí čáru (v rozporu s propozicemi).

Letmý start hra na okruhu Daytona RC neumožňuje, provedeme tedy obvyklý start v souladu s propozicemi "grid start with false...."

upřesnění nájezdu a výjezdu z PIT STOPu v závodě Daytona RC...
upřesnění propozic píše: -vjezd do pitu "přímo z trati v plné rychlosti" není povolený
- za vjezd do pitu "příliš vlevo" vás hra odmění nedobrovolným "drive through"
- správný vjezd do pitu: dostatečně včas se zařadit za žloutou čáru, do pitu vjíždět co nejvíce z pravé strany (tlustá žlutá čára bude uprostřed vašeho vozu.
Při puštění prostoru pro pit stop se snažte svou rychlost nepřehánět. Zejména na začátku a hlavně na konci dodržujte bílé čáry. Jejich přejetí bude penalizováno.... Doporučujeme vyzkoušet a dostatečně natrénovat :idea:

Bude proveden GRID POSITION START , pozor na příliš velký prokluz kol... :!:
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Indy & Daytona - 07.04.2013

Příspěvek od osiwaru »

speedy píše:Dejte pozor na startovní proceduru, bude proveden start z pevných pozic. Při protočení kol v malé rychlosti vás klopená dráha uvede do smyku a poškodíte si auto nárazem do zdi.
Nebude v rámci bezpečnosti (ta především) lepší letmý start? Přeci jen je to divné, na netu jsem žádné video opravdového závodu na road course nenašel, tak nevím jak startují doopravdy.
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Indy & Daytona - 07.04.2013

Příspěvek od pavel67 »

Vždycky bývá letmý start


a tady taky - okamžik startu...
http://www.youtube.com/watch?v=FYvCyNl8ZKo

tohle jsou sice záběry ze závodů 24h, ale na té klopence tam startují všechny závody tímto způsobem.
...každej má něco, já jezdím...
Zamčeno