LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

veřejná diskuze teamu a s teamem
Odpovědět
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od markoduno »

Přátelé a kamarádi.

Je mi velikou ctí Vám oznámit, že se letošní setkání LAN uskuteční a to v termínu 3-7.7.2013.

LAN7web.jpg

Jedná se o opravdu překrásný objekt v klidném prostředí, který je velmi dobře vybaven. V následujícího odkazu sami zjistíte, že je opravdu ideální a velmi pěkný.

náhled1 náhled 2
Mapa na googlu

Bližší informace:
- internet
- pokoje májí své vlastní soc.zařízení.
- rozložení pokojů - 1 x 4 lůžka, 2 x 2 lůžka, 1 x 2+2 lůžka a 6 x 3 lůžka. Kapacita 28 míst.
- V horním patře minikuchyňka na nejnutnější věci
- ve spodní části kuchyň s plynovým sporákem, mrazícím boxem a veškerým vybavením pro domácnost.
- společenská místnost na dost playseatů
- bar s komplet výbavou
- velká venkovní krytá terasa
- parkoviště
- objekt je oplocený s vjezdovou bránou. Zavřeme za sebou a nikdo nás nebude otravovat.

V okolí je několik zajímavých míst jak ke koupání, tak i k prohlídce. Namátko vybírám:
Vodní nádrž Pařížov -15 minut pěšky
přehrada Seč - autem 10 minut
Relax

Stravování: V penzionu je kompletně vybavená kuchyně. Asi 100m od penzionu je restaurace, ale ta specializuje pouze na večerní minutky. Otevírací doba 11-24 mimo středu. Ceny ani menu neznám. Na obědy můžeme zajet buď do Třemošnice (2 km) do lihovaru, kde je cena denního menu velmi lidová a snad každý by si mohl vybrat. Jaké bude daný termín menu nevím, ale předpokládám, že standartní. Je zde možnost nechat si dovézt jídlo až do penzionu. Nebo si něco uvaříme v kuchyni. Večer si můžeme skočit do hospůdky, nebo něco uklohnit a nebo něco ugrilovat.

Speedy bere Obrázek + Obrázek


Pokud by máte někdo nápad, jak vyřešit stravování, tak mi napište PM.
Samozřejmě, že bude vítán jakýkoli materiální příspěvek v podobě buchet, bábovek, perníků a pomazánek. Pokud by se někdo nudil, klidně může vařit
;)

CENA ZA UBYTOVÁNÍ:
Cena pro ty, kteří si přispívají do fondu GT-racing.cz je 200,- os/noc a cena pro ostatní je 300,- os/noc.

CENA ZA PITÍ:
Bude zajištěno pivo, víno, nealko (voda perlivá i neperlivá, kofola, nějaká ovocná limonáda, coca cola, fanta a nějaký ten džus. Káva klasická i rozpustná, nějaký ten čajíček a mléko. Předběžně prosím počítejte s poplatkem 300,- za dospělou osobu na celý pobyt (včetně Michala a Kuby). Pokud bude něco chybět, tak dokoupíme později ;)


Touto cestou Vás chci požádat, aby se zájemci přihlásili rychlý odkaz a to pokud možno co nejdříve. Do textu v přihlášce uveďte informaci dle prvního přihlášeného.

Akce je otevřena nejen pro členy GT-racing týmu, jejich partnerky či manželky atd., ale i pro přátele, kteří s námi jezdí. Takže se bez obav přihlašte.

Přihlášení mi na můj email (markoduno@email.cz) pošlou doplňující informace. Potřebuji znát celé jméno, pokud si sebou někoho vezmete, tak napsat počet (+ jedna, + jeden - to z důvodu rozhození pokojů), telefonní číslo (důležité!), jaké nádobíčko sebou můžete přivézt na akci (playseat, volant, monitor atd.), délku pobytu a odhadovaný čas příjezdu.

PLATBA ZA UBYTOVÁNÍ
Žádám přihlášené, aby provedli platbu za ubytování a pití na účet: 932118113/0800.
Při platbě uveďte do popisu svůj nick!!! Zbytek si už snad ohlídám.

Platby proveďte do 20.6.2013. Pokud by měl někdo problémy s platbou, napište mi email nebo PM na stránky

Toto vlákno budu postupně upravovat, doplňovat a tak dále.

Děkuji - MARKODUNO
Naposledy upravil(a) markoduno dne 6.6.2013 09:41, celkem upraveno 26 x.
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od SJ.sprint »

No tak konečně :lol: a hlavně si také Hanz vydechne a začne se konečně věnovat naplno ostatním věcem že ano :-)
No a ted' vážně: Vypadá to moc dobře a na moje požadavky až přepichově :P Každopádně cena je velice slušná. Ve srovnání s tím co prosáklon - že noc by stála okolo 500kč jen se snídaní - tak na to by asi málo kdo přistoupil a já bych si raději rozložil stan u RedBull teamu na zahradě :) Ale koukám, že ostřílení hoši z Čáslavi se probojovali zatím k slušným výsledkům. Čehož si samozřejmě cením... Jěště ošéfovat to papáníčko. Po pravdě moc si nepředstavuji sebe u plotny ani na restaurační chody za dvěstě Ale když bude nejhůř tak kamarádka bude muset nejen nasmažit řízky ale ještě uvařit i nějaký boršč :lol: Ale hlavní je samozřejmě co? Hlavní je samozřejmě být vždy připojen a lednička po ruce - že jo Pavlíku?! ... )))
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od balis »

Vypada to luxusne panove.Velka pochvala.Do prihlasky jsem dal plus kamos.Byl s nami v Kytlici.Tak sakra nekdo pohnete tou zemekouli, at se toci rychleji...ja uz se tesiiiim :lol:
Báli se Bálise?
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od Majkl »

Bális: Máš ještě volnej flek v autě? Nebo si mám hledat jinej odvoz? :D
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od balis »

Zatim to vypada, ze jsme v aute jenom dva (ja a Koly) Eddie prijede az ve ctvrtek vecer.Takze te muzeme vzit.Ja bych ale chtel vyrazit v utery po praci...cca 16h.Edit.Pokud to nebude mozne v utery, tak brzo rano ve stredu.
Báli se Bálise?
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od speedy »

Majkl píše:Bális: Máš ještě volnej flek v autě? Nebo si mám hledat jinej odvoz? :D

bálisu, tohle ještě prober s MKčkem kvůli ubytování na úterní noc.
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od balis »

Jasne.Podle moznosti.ted jsem mluvil s Markem a uterni prijezd je z organizacniho hlediska nejisty...samozrejme se prizpusobime tak, aby s tim poradatele nemeli zbytecne starosti.
Báli se Bálise?
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od pavel67 »

speedy píše:bálisu, tohle ještě prober s MKčkem kvůli ubytování na úterní noc.


můžeš si lehnout u speedyho v garáži vedle MP3, i když nevím jestli by ti to dovolil, když má teď ty nový koleška abys mu je neto... něco... nebo co... :lol: :twisted:
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od markoduno »

ohledně ubytování od úterka. Nevidím v tom sice problém, ale chce to více lidí. Oficiální akce je však od středy 3.7. Internet tam sice bude, ale obyčejný. Ten herní nám nainstalují až ve středu.
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od Majkl »

Bális: OK, je mi jedno jestli pojedeme v úterý nebo ve středu, ale jak psal Marek tak bude asi lepší středa ráno ;)
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od Hanz.77 »

markoduno píše:ohledně ubytování od úterka. Nevidím v tom sice problém, ale chce to více lidí. Oficiální akce je však od středy 3.7. Internet tam sice bude, ale obyčejný. Ten herní nám nainstalují až ve středu.

Tak to by bylo O.K.
My by jsme s Kubou vyrazili taky hned v úterý a co jsem mluvil ze Seržou tak ten by jel taky už v úterý.
Já i Serža máme celý týden dovolenou takže my už můžem přijet klidně v neděli večer. :lol: :lol: :lol:
Inernet my na Project Cars stačí obyčejný.
Otázka je kolik nás musí být aby jsme mohli přijet už v úterý?
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od markoduno »

teda pánové - vy mi dáváte. :lol: No teď je Vás 6. Ještě alespoň 4. Pak se uvidí
No že sem do toho vůbec šel :lol:
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od Hanz.77 »

Koukám teď Kapsovi na rozpis směn a ten jde 2.7. na noční ale nepředpokládám že by hned po noční jel takobvou štreku.
Tak to Kapsa bude mít taky asi dovolenou. Tak to by nás už bylo 8. :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od speedy »

lidi co blbnete? Co chcete v takové díře dělat celých dlouhých 5 dní ???? Z toho zcvoknete nebo se uchlastáte :o :ugeek:
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od markoduno »

5 dní??? Snad už 6 ne?. Jak je znám, tak budou čekat od 6:00, až jim někdo otevře vjezdovou bránu :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od SJ.sprint »

markoduno píše:5 dní??? Snad už 6 ne?. Jak je znám, tak budou čekat od 6:00, až jim někdo otevře vjezdovou bránu :lol:
speedy píše:lidi co blbnete? Co chcete v takové díře dělat celých dlouhých 5 dní ???? Z toho zcvoknete nebo se uchlastáte :o :ugeek:

markoduno píše:No že sem do toho vůbec še

Hanz píše:Já i Serža máme celý týden dovolenou takže my už můžem přijet klidně v neděli večer.
Inernet my na Project Cars stačí obyčejný.
Otázka je kolik nás musí být aby jsme mohli přijet už v úterý?


No hele všechno je pravda všechno plati::: Stači dat signal a ja v utery vyražim v plne palbě :lol: A internet my si napichnem i z toho obyčejneho -RedBull Team je ,jak znam,na tohle přpraven ...a do středy nam to stači na par stejšnu :mrgreen:
Naposledy upravil(a) SJ.sprint dne 21.5.2013 16:53, celkem upraveno 1 x.
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
KAPSA
Příspěvky: 153
Registrován: 6.5.2012 22:08
PSN ID: GT-Racing-cz_IZ

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od KAPSA »

Hanz.77 píše:Koukám teď Kapsovi na rozpis směn a ten jde 2.7. na noční ale nepředpokládám že by hned po noční jel takobvou štreku.
Tak to Kapsa bude mít taky asi dovolenou. Tak to by nás už bylo 8. :lol:


Hanzi tak tentokrát to vypadá,že dorazíme až ve středu odpoledne :(
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od Hanz.77 »

No hele všechno je pravda všechno plati::: Stači dat signal a ja v utery vyražim v plne palbě :lol: A internet my si napichnem i z toho obyčejneho -RedBull Team je ,jak znam,na tohle přpraven ...a do středy nam to stači na par stejšnu

Jasná věc. Seržo. Jedeme v plné výbavě. Jen se chci ještě zeptat jestli nemáme vzít s sebou agregát? :lol:
To Markoduno: Za tu cenu si dám klidně těch nocí 9! :o Prej 5-6? :lol: Takže jasný Serži strartujem už v pátek večer. Mára nám to zařídí. :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od markoduno »

Prdím na vás :lol: Taky by se mohlo stát, že se vrátím a budu mít doma na stole položené rozvodové papíry :lol:
Ne ne ne. Pěkně od 3.7. Asi :twisted:

Zatím se oproti předběžné přihlášce nepřihlásili:
Hocky, joshuabaraka, JARDA, vratim a corrado
S eddiem jsem mluvil a na ostatní se čeká. Kucíííí - budííčeeeek
Naposledy upravil(a) markoduno dne 22.5.2013 14:00, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od SJ.sprint »

markoduno píše:Prdím na vás Taky by se mohlo stát, že se vrátím a budu mít doma na stole položené rozvodové papíry
Ne ne ne. Pěkně od 3.7. Asi

No dobře dobře tak ten patek rušime :twisted: ...Ale to utery to by se mohlo zyřidit...no tááák kapo :roll: Co budu dělat doma dva dny...
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Odpovědět