Gran Turismo 5

Vše o předposledním vydání hry
Odpovědět
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Obecná diskuze

Příspěvek od Majkl »

speedy píše:odkaz , něco pro šumáko-uctívače :lol:
To jsem četl, tak od Di Resty mě to ani nepřekvapuje, to je namyšlenec s velkou hubou.. viz. předchozí článek s tím, že ho TOP týmy přehlídly a do McLarenu šel Peréz. Nejprve by měl radši zapracovat sám na sobě, protože už ho porazili dva týmový kolegové v řadě a minulej rok dostal slušnou rychtu od Hulkenberga..
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Obecná diskuze

Příspěvek od speedy »

odkaz a můžete porovnat jak moc se podobá realitě 8-)
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Obecná diskuze

Příspěvek od osiwaru »


Zaměřte se na pasáž 1-06 až 1:10.
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Obecná diskuze

Příspěvek od Majkl »

Předtím v tom videu s Corvettou tam byl Willow Springs Raceway a na jednom záběru i Infineon.
Jinak tady ta nová trať je nejspíš Seattle.
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Obecná diskuze

Příspěvek od Majkl »

Tak nakonec i Apricot Hill.

Rozbor videa s NSX na GTP.net -> http://www.gtplanet.net/gran-turismos-u ... -in-video/

Tak doufám, že nás v tomhle roce čekají minimálně tak 3 nebo 4 tratě..
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Obecná diskuze

Příspěvek od speedy »

taky vam to dalo sedivou vette, ktera nejde prestrikat??
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

GT Cup 2013 - Testování

Příspěvek od speedy »

http://www.gtplanet.net/gran-turismo-5- ... g-bug-fix/

to jsem zvědavej, jakou ameriku zase šikmooký objevili .... :shock:
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

GT Cup 2013 - Testování

Příspěvek od SJ.sprint »

Ja jsem pochopil že jde o nejake logo bo co...Ja anglicky neumim :cry: :P
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Obecná diskuze

Příspěvek od pavel67 »

Krátce - je tam popsanej návod, jak se zbavit problému, který se vyskytl po posledním updatu ale pouze u některých - při načítání hry se v místě zobrazení loga GT5 hra jakoby zarazí a údajně se jedná o nějakou smyčku, která opět znovu spustí načítání a opakuje se (jesti jsem dobře pochopil).

a tohle má být návod jak se tohoto problému zbavit - nějakým přemazáním a nahráním původní verze hry a opětovným stažením posledního updatu...

...jen jsem si to nechal přeložit google-překladačem...
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Obecná diskuze

Příspěvek od Redjous75 »

GT6 - aneb co bude dál?.
S oznámením blížící se konference SONY ( 20.02.2013 ) , kde by se měli ,,možná" objevit informace o nové konzoli PS4 a pokud tomu tak skutečně bude, příjdou jistě i informace o nových hrách.Očekává se že Sony si určitě u takovéto příležitosti nenechá ujít své mazlíčky jako je Uncharted, Killzone a samozřejmě i GT. Na základě toho jsem přemýšlel o novém GT,,6" . Říkal jsem si co vlastně od nového GT očekávat a popravdě je toho tolik že se obávám že moje myšlenky bychom mohli zařadit spíše do oblasti fantasy. Ale naděje umírá jako poslední a pokud se alespoň z části přiblíží nové GT mím představám pak se i do budoucna budem potkávat v opačném případě .....
Tak především tím nejzásadnějším bych viděl odpojení klasického GT ( toho součastného komerčního) a vytvoření scela nové herní značky pod záštitou GT například GT - profesionál, nebo GT - simulations ,či něco co by odpovídalo závodní hře na nejvyšší profesionální úrovni. Tedy se všemi závodními prvky, ať již to jsou samotné závodní třídy vozidel, reálné specifikace tratí a především závodní management od settingu, až po kompletní HUD menu - tedy vše co pilot v simulaci potřebuje vědět. Samozřejmě ideální by byla fyzika někde mezi GT - Prologue a GT Academy na INDY ( demo ) , spolu s kompletním opotřebením součástí vozu od přepálené převodovky, přetočenej a přehřátej motor, defekty a další prvky ovlivňující skutečné závodění. O vylepšeném Online nemluvje. Větší svobodu v online Roomu, kde by se dali samostatně vybrat penalizované zóny na tratích ( příklad GW - v horizontu kat penalizovat , na panelovém sektoru bez penalizace ), absolutně překopaná kvalifikace, uzamčení roomu. Parádní by byla možnost Safety car - čili vážnější havárie , nečistoty na trati po haváriích ( mluvím tu třeba o vystříkaném oleji na trati, překážkách) ,pravidla vlajek, vždyť třeba jen možnost Stop and Go při penalizici by byla boží a nic by se nemuselo řešit po závodě prostě, za chybovost by Vás hra sama trestala v samotném závodě.
To co od nového GT ani moc neočekávám je Grafika - bože vždyť GT5 je fantasticka, myslím, že vylepšený stíny mě bradu nesvěšej a 3D diváci mě byli vždycky fuk i když to jsou jen placatí panáčci , stejně tak nechci 1200 vozů v garáži !. Bože proč ????????????. Do teď mám v garáži u GT5 tak 400 ?. A to převážně jen ty závodní , protože to ostatní mě vůbec ,ale vůbec nezajímá. Nebo pamatuje tu snad někdo závod s Lotusem Carlton 90´ , nebo Toyotou Carinou a právě proto GT potřebuje rozdělit , protože jsou taci co rádi takovéto auta třeba jen sbírají tak OK koupěj si GT-People, kde budou mít třeba 2000 auta kariéru, kde si to budou postupně vyjíždět a Fyziku s ABS 10 , vodopády, fontánky , tunýlky a další hříčky. Ale pro nás se srdcem závodním chceme GT-Profi , hru o pořádnej kus dál než je teď GT5. Otázkou je zda jsou vůbec moje představy realizovatelné a pokud né tak o čem bude GT6 ????. Opravdu o dalších 2000 aut v garáži , otom, že se projedem konečně po tratích z GT4 ?, které už dávno měli být v GT5?. Pokud ano pak si budu muset odpovědět zda moje investice ( ani né tak finanční ) , jako spíš duševní a časová bude zase do GT6 , anebo se rozloučím a předešlé GT zůstanou už jen bohužel jako fantastický kus mé histroie.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
sonyman
 
 
Příspěvky: 175
Registrován: 22.3.2012 10:46
PSN ID: GT-Racing-cz_MR
Bydliště: Olomouc

Obecná diskuze

Příspěvek od sonyman »

Ahoj,

moje skromná přání pro budoucí Gran Turismo se dají zařadit do oblasti sci-fi, jsou to:

- normální časomíra (odstup auta před/za mnou, rozdíl mého tempa proti předchozímu kolu);
- online lobby - možnost private (na PSN pozvánky).

Do budoucna se obávám, že trend půjde spíše ke komerci a masovosti, takže spíš budou přibývat ty fontánky a župánky a opravdu specializovanou závodní hru bude třeba hledat jinde.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Obecná diskuze

Příspěvek od osiwaru »

Redjous75 píše:GT6 - aneb co bude dál?.
To je na ban :) protože, zde pracuje tajný skript a vše co je zde napsáno, je přeloženo a šupem odesláno do nejbližší pobočky PD ve Fukuoce. To o čem tady píšeš je popis The Real Racing Simulatoru a my tady celou dobu máme pouze The Real Driving Simulator.

A jak píše Sonyman, je třeba se ohlédnout úplně někde jinde.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Obecná diskuze

Příspěvek od Hanz.77 »

Osiwaru píše: A jak píše Sonyman, je třeba se ohlédnout úplně někde jinde.
A co ty Cars? OSI? Mašina mi šlape jako hodinky! Je na čase to prubnout! Pak vystavyt na LANce a pak už je jen malý krok pro nás jestli koupit PS4 za 20 taců nebo PC ! Ale velký krok to pak bude pro PD a Sony az se na ně Vy....m ! :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Obecná diskuze

Příspěvek od speedy »

Redjous75 píše:...o tom, že se projedeme konečně po tratích z GT4 ?, které už dávno měli být v GT5....
asi tě slyšeli, dnes v noci mě přišla zpráva od PD, že jsem se stal testerem tratí pro připravované DLC. Poslali mě první vzorek na zkoušku, prý to zatím nemám nikomu nasdílet ani neukazovat v lobby. Takže zatím nic ani nevíte, jen tušíte ...
apricot-hill_DLC.jpg
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Obecná diskuze

Příspěvek od SJ.sprint »

speedy píše:Takže zatím nic ani nevíte, jen tušíte ...
...no dobry zase :) ale i kdyby to tak bylo tak doufam že se to nestane ...Jednoduši trat by asi PD nenašlo :evil:
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Obecná diskuze

Příspěvek od Redjous75 »

Speedy : Apricot Hill vůbec není špatná trať a zatáčka no.7 - úplná onanie v parádním trefení doslova v té zatáčce cítíte přetížení. Za tuhle trať bych byl vděčnej. :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Obecná diskuze

Příspěvek od Redjous75 »

Osiwaru píše: To o čem tady píšeš je popis The Real Racing Simulatoru a my tady celou dobu máme pouze The Real Driving Simulator.

A právě proto by se měl po těch letech koncept hry rozdělit, změnit ,páč pořád mám takový pocit že právě GT5 má snahu mít velké ambice ( sezóny, nové auta ) na které bohužel ale nemá. Alespoň co do závodění. :D
V opačném případě nevím , nebo si neumím představit co by měla GT6 nabídnout. Vše totiž alespoň v tom konceptu v jakem je teď GT5 může klidně fungovat donekonečna, pár nových auta, tua tam nějaká trať , tu a tam vylepšená nějaká odezva , či stín a v garáži přes 150 auta atd, atd. Proč by měla GT6 vůbec vycházet?.
Přemýšlel o tom někdo ?.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Obecná diskuze

Příspěvek od eddie »

Gran Turismo 6

http://www.youtube.com/watch?v=-7Aph7PV3ys

Polemika ohledně GT je asi oprávněná, ale stejně se nemohu zbavit dojmu, že to zase všechno koupím...PS4...GT 6...G-29...apod. :o , akorát paní domácí už má teď nějaké nepatřičné řeči, že to moc stojí. :evil:
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Obecná diskuze

Příspěvek od osiwaru »

eddie píše:Gran Turismo 6

http://www.youtube.com/watch?v=-7Aph7PV3ys

Polemika ohledně GT je asi oprávněná ...
To video je z Project CARS.
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Obecná diskuze

Příspěvek od eddie »

...hm, tak to mě pěkně napálili s tím trailerem. :o
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Odpovědět