série v duchu FIA GT3

Zamčeno
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

série v duchu FIA GT3

Příspěvek od osiwaru »

Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

série v duchu FIA GT3

Příspěvek od eddie »

....včerejší závod mě moc nevyšel....nejprve jsem byl odsunut z 12 pozice na startu na 13, ale to nehrálo moc roli....BMW bylo na trati jako pojízdný retardér....každé auto co se mnou bojovalo nějak lépe brzdilo a akcelerovalo....takže sorry hoši za defenzivní stopu, ale jinak to nešlo :o a na konci kolize a odstavení auta v boxech, tak snad příště to bude lepší. :)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
SlávekM3GT
Příspěvky: 88
Registrován: 3.10.2012 14:07
PSN ID: DRIFTKING-M3GT

série v duchu FIA GT3

Příspěvek od SlávekM3GT »

tyjo tak to sorry, ale já když vyskakoval kvůli fotce tak sem byl na 12 místě, proto sem tě dal až na konec :shock:

Jinak pro příště, kdo nebude mít auto v plnym vizuálnim tuningu tj, třeba křídlo, tak bude posunut o 10 míst dozadu ve výsledku závodu
Uživatelský avatar
branoeso1
Příspěvky: 176
Registrován: 22.3.2012 11:52
PSN ID: branoeso1
Bydliště: Gbely Obrancov mieru304 SK

série v duchu FIA GT3

Příspěvek od branoeso1 »

Omlúvam sa ešte raz chalani že ste ma museli čakať. A dík za to.
Ku Race: do kvaldy skok tak že som sa vlastne rozohrial v nej a nakoniec 6te miesto na štarte parádička. Po štarte posun na 4té no super a potom to vykoplo Sergeje škoda. Než ho to koplo strašne mi lagoval aš som mal obavy sa mu priblížiť aby ma neodpálil s trate. S Perisom a Hockym som držal tempo a zdalo sa že Nissanu je možno konkurovať ale neskôr som pochopil že tomu tak neni a Hocky sa dostal do tempa a nedal mi šancu. Než ma dobehol a nakoniec predbehol som si to s ním rozdával o desatinky sekundy a šiel som úplne na hrane možnosti R8čky. V celku podarený závod. Škoda že medzi autami je znatelný výkonnostný prepad. Ale to sa možno zrovná tým že do každého ďalšieho závodu nastúpime s iným strojom. Akurát aby sme sa na budúce nestretli na trati všetci na GTR okrem Hockyho. Teda aspoň by do dalších závodov bolo GTR eliminované :). No uvidíme. Tak že teším sa v tom ďalšom. ;)
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

série v duchu FIA GT3

Příspěvek od speedy »

drifta chválím za výborný nápad "do každého závodu jiné auto".... fakt jsem zvědavý na vaše strategie s vozovým parkem... ;)

K Nurbu GP/F: až do vykopnutí z roomu to byl parádní závod!!! Lambo proti přesile R8 aSLSek statečně hájilo pozice, jel jsem na svém limitu a dařilo se. Dlouho jsem držel P3. Že budu postupně předjížděný jsem tušil a byl jsem s tím smířený. Cílem bylo urvat aspoň bod za celkové P6....
A málem by se zadařilo, kdyby si tragický GT5online nepostavil hlavu a ZASE mě to nevykoplo z roomu.... :evil:
(fakt nvm, co ještě mám udělat aby to fachčilo. U mě doma chyba není, ani provider s netem včera nic neprováděl).

Lambo půl závodu odjelo v rámci svých možností parádně, pak ale záhadně začalo stávkovat a po půl kole neovladatelné jízdy a lagování přišel kopanec z místnosti. Vzteky jsem pak dětem sežral všechny čokoládové čerty a mikuláše, zapil to pár lachoutama a šel se vybrečet mamině do klína :(

....zase bude líp!!

edit: děkuji kapsičovi za replay, na takové závody se v TV dobře kouká místo věčných "mýdlových oper" 8-)
Naposledy upravil(a) speedy dne 6.12.2012 17:01, celkem upraveno 1 x.
perisbond007
 
 
Příspěvky: 166
Registrován: 29.3.2012 15:27
PSN ID: perisbond007

série v duchu FIA GT3

Příspěvek od perisbond007 »

toz ja si vcera zavod paradne uzil. prvnich par kol sem se pretahoval o vedeni s branem a hockym ale zbytecne sem tlacil na pilu a bylo z toho +20sec. proste amatér . potom se chci omluvit vsem co sem predjizdel ze sem vas mirne obouchal ( pospichal sem ) a ze novczeho sem predjizdel asi 4x. :) sorry .jinak skoda ze to koplo sergu a spedyho :evil:
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

série v duchu FIA GT3

Příspěvek od osiwaru »

Uživatelský avatar
KAPSA
Příspěvky: 153
Registrován: 6.5.2012 22:08
PSN ID: GT-Racing-cz_IZ

série v duchu FIA GT3

Příspěvek od KAPSA »

Replay z prvního závodu na Nürbu GP/F ;)
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

série v duchu FIA GT3

Příspěvek od novcze »

perisbond007 píše: a ze novczeho sem predjizdel asi 4x. :) sorry
:lol: a každé předjíždění jsem si náramně užil a snažil se dělat co nejvíc pojízdnou šikanu ... takhle jsem se u závodu dlouho nepobavil :twisted:

Jinak včera nečekaně dobrý výsledek s BMW ;)
SlávekM3GT
Příspěvky: 88
Registrován: 3.10.2012 14:07
PSN ID: DRIFTKING-M3GT

série v duchu FIA GT3

Příspěvek od SlávekM3GT »

novcze píše:
perisbond007 píše: a ze novczeho sem predjizdel asi 4x. :) sorry
:lol: a každé předjíždění jsem si náramně užil a snažil se dělat co nejvíc pojízdnou šikanu ... takhle jsem se u závodu dlouho nepobavil :twisted:

Jinak včera nečekaně dobrý výsledek s BMW ;)
to je moc pěknej výkon s BMW, ty si asi neztratil tolik kontakt s jezdci, mě bohužel někdo v prvních kolech uklidil na tý pasáži před šikanou mimo trať kde sme ztratil min 15 sec, a už sem byl v pytli...
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

série v duchu FIA GT3

Příspěvek od novcze »

SlávekM3GT píše:
novcze píše:
perisbond007 píše: a ze novczeho sem predjizdel asi 4x. :) sorry
:lol: a každé předjíždění jsem si náramně užil a snažil se dělat co nejvíc pojízdnou šikanu ... takhle jsem se u závodu dlouho nepobavil :twisted:

Jinak včera nečekaně dobrý výsledek s BMW ;)
to je moc pěknej výkon s BMW, ty si asi neztratil tolik kontakt s jezdci, mě bohužel někdo v prvních kolech uklidil na tý pasáži před šikanou mimo trať kde sme ztratil min 15 sec, a už sem byl v pytli...
spíš ostatní udělali víc chyb a já jsem ujel, ostatně speedyho jsem dojel a předjel už sám, pak jsem dlouho jezdil sám na 3 fleku
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

série v duchu FIA GT3

Příspěvek od hocky »

Nevim co bych řekl, je to po dlouhých letech moje vítězství i když s auten které nemělo konkurenci. Po startu jsem okamžitě šel do předu a myslel si jak to bude jednoduché, po pár chybách jsem byl najednou třetí a začal jsem se bát,( ty kluci jsou přece profesionálové a nedaj ti nic zadarmno), trochu jsem se uklidnil a po tom co mi druhej flek spadnul do klína bez boje jsem si říkal že Braňa taky udolám. Několik kol mi trvalo než jsem ho dojel a pár kol jsem s nim bojoval než jsem ho předejl. Nechtěl jsem být agresivní a snažil jsem se aby to bylo bez kontaktu, bohužel mi to nevyšlo, ale snad to bylo v rámci jízdy fair play. Pak mě hodně překvapilo že jsem Braňovi tak rychle ujel a začal jsem mu ůjíždět víc jak pů sekundy na kolo. Dělal jsem spousty chyb a myslim že kdokoliv jinej by s tim autem udělal náskok aspoň 1 minutu. Jsem zvědavej jak konkurence schopnej budu s jinejma autama a s minimálním tréninkem.
Jak bych to řek, tahle serie mě bere jak sfiň a jsem moc rád že někdo neváhal avypsal tenhle šampionát, na druhou stranu mě velice mrzí, že jsem to nedotách do konce, nesladil auta a nevypsal to sám.
Díky moc promotérovi za tuto serii a těšim se na další závod.
Uživatelský avatar
branoeso1
Příspěvky: 176
Registrován: 22.3.2012 11:52
PSN ID: branoeso1
Bydliště: Gbely Obrancov mieru304 SK

série v duchu FIA GT3

Příspěvek od branoeso1 »

Ako som spomenul po závode bol to super boj a ten ťukanec -to nebolo nič. A bola to aj moja chyba len som ťa nevidel a prešiel ku tebe do prava. Gratulujem ti Hocky ku výťazstvu ;)
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

série v duchu FIA GT3

Příspěvek od osiwaru »

SlávekM3GT
Příspěvky: 88
Registrován: 3.10.2012 14:07
PSN ID: DRIFTKING-M3GT

série v duchu FIA GT3

Příspěvek od SlávekM3GT »

ještě nějaký info k závodu, pojede se na 75 kol, pneu budou jak na závod tak na kvaldu stejné, tedy RACING SOFT, ještě možná udělám opotřebení FAST aby to nebylo jen kroužení dokola ;) a ještě jednou upozorňuji na ten vizuální tuning, všichni budou mít full vizuální tuning
perisbond007
 
 
Příspěvky: 166
Registrován: 29.3.2012 15:27
PSN ID: perisbond007

série v duchu FIA GT3

Příspěvek od perisbond007 »

samej aston, nikdo nechce vyhrat na daytone? :shock:
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

série v duchu FIA GT3

Příspěvek od novcze »

SlávekM3GT píše:ještě nějaký info k závodu, pojede se na 75 kol, pneu budou jak na závod tak na kvaldu stejné, tedy RACING SOFT, ještě možná udělám opotřebení FAST aby to nebylo jen kroužení dokola ;) a ještě jednou upozorňuji na ten vizuální tuning, všichni budou mít full vizuální tuning
zkoušel jsi to? ... i na RM a NORMAL opotřebení jdou pneu rychle do kytek a 75 kol určitě nedají
perisbond007
 
 
Příspěvky: 166
Registrován: 29.3.2012 15:27
PSN ID: perisbond007

série v duchu FIA GT3

Příspěvek od perisbond007 »

nebylo by lepsi pro tento zavod zvolit gumy s mensim gripem? ty RS jsou docela divocina.treba takovy sport softy by urcite bylo trochu tezsi uridit. jinak se tesim, bude to neco noveho.
SlávekM3GT
Příspěvky: 88
Registrován: 3.10.2012 14:07
PSN ID: DRIFTKING-M3GT

série v duchu FIA GT3

Příspěvek od SlávekM3GT »

jde mi spíš o tu výdrž... stěma RS na fast to vychází na 20, možná i víc kol, větší problém je s benzínem potom... chtěl bych víc zastávek než jednu...
perisbond007
 
 
Příspěvky: 166
Registrován: 29.3.2012 15:27
PSN ID: perisbond007

série v duchu FIA GT3

Příspěvek od perisbond007 »

tomu rozumim. chtelo by to dnes maly test. ja se klidne zapojim kdyz tam nebudu sam.
Zamčeno