Obecná diskuze

veřejná diskuze teamu a s teamem
Odpovědět
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Obecná diskuze

Příspěvek od SJ.sprint »

už je to v pohodě už to "tahnu". Zřejmě byl problem v mem prohližeči nebo-je to stary kram ;)
speedy nezkoušel jsi nahodou nahravat zaznam třeba z televizniho vysilani ? Zajimalo by mě jaka je kvalita ze zaznamu z televize...
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Obecná diskuze

Příspěvek od pavel67 »

tak pánové, Syspro se nám odporoučelo... :( :cry: - odešel kus historie...

http://konzole.syspro.cz/
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

Obecná diskuze

Příspěvek od hocky »

Tak to je velká škoda
:cry: :cry: :cry:
mladaboleslav
Příspěvky: 12
Registrován: 20.10.2012 23:19
PSN ID: mladaboleslav

Mrazek otvira :)

Příspěvek od mladaboleslav »

Ahoj jezdci chtel jsem vas jen informovat ze na GTM teamu jse jiz muzete prihlasit do skupiny A a nebo skupiny B.muj vzor tam mate a take nezapomente precist pravidla!Nazdar mrazek ustredna!!!
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Obecná diskuze

Příspěvek od SJ.sprint »

"AVERMEDIA GAME CAPTURE HD" je naskladněno a zitra poputuje k "taťkovi" ;) Ještě napsat Ježichovi o nejaky 2.5disk a bude to kompletni ... :D
edit:to Osi:stalo mě to 2790kč. A penize vždycky jdou vrazit jinam tak jsem je vrazil do tohohle. Zaznam od speedyho vypadal dobře a myslim si že to vyuřiju i na nahravani pořadu z televize a td. A nepotřebuji k tomu pc. Myslim si že je to jednoduche zařizeni z kvalitnim nahravanim 1080i. Nebo viš o něčem lepšim ?!
Naposledy upravil(a) SJ.sprint dne 4.12.2012 10:30, celkem upraveno 1 x.
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Obecná diskuze

Příspěvek od osiwaru »

SJ.sprint píše:"AVERMEDIA GAME CAPTURE HD" je naskladněno a zitra poputuje k "taťkovi" ;) Ještě napsat Ježichovi o nejaky 1.5dysk a bude to kompletni ... :D
Já osobně by 4000,- investoval rozumněji.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Obecná diskuze

Příspěvek od osiwaru »

Jasný, proti gustu, žádný dišputát, jak se říká :) Ale, zase si musím rýpnout. Co chceš proboha nahrávat z televize :P
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Obecná diskuze

Příspěvek od SJ.sprint »

z televize? dobra otazka :lol: asi nic ;)
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
perisbond007
 
 
Příspěvky: 166
Registrován: 29.3.2012 15:27
PSN ID: perisbond007

Obecná diskuze

Příspěvek od perisbond007 »

serga si chce v nedeli kdyz jedem zavod nahravat ceskoslovensko ma talent. :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Obecná diskuze

Příspěvek od SJ.sprint »

to speedy: vzniknul mi problem. Jelikož mam monitor ktery ma jenom dva vstupy HDMI a jeden VGAtak pochopitelně nemam kam zapojit tu spodni řadu z "averu"
edit: to speedy: no hele tady je přimy odkaz na tu redukci. http://www.krup.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=1036
PS: Ja se v těch kabelech moc nevyznam a ve zkratkach vubec, takže na mně musiš v tehle věcech "po lopatě" :lol:
edit: tak už jsem trochu chytřejši... DVI je mi naprd...prtž mam v monitoru jen debilni VGA a 2xHDMI. Takže co takhle: hdmi+komponent co ž nevim jestli to existuje?!když ne,tak HDMI+DVI/DVI+KOMPONENT ?!
Naposledy upravil(a) SJ.sprint dne 6.12.2012 22:37, celkem upraveno 3 x.
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Obecná diskuze

Příspěvek od speedy »

to bych neriskoval... to co máš v odkazu vypadá jako analogový komponent+VGA
ty potřebuješ spíš redukci komponent(z averu) + DVI (do monitoru) .... zvuk pak zapojíš přímo z kabelu (od averu) do RCA v monitoru (ZVUKOVÉ CINCH).
Tedy: potřebuješ redukci KOMPONENT na DVI... (jesti tvůj monitor má DVI vstup+RCA)
Uživatelský avatar
sonyman
 
 
Příspěvky: 175
Registrován: 22.3.2012 10:46
PSN ID: GT-Racing-cz_MR
Bydliště: Olomouc

Obecná diskuze

Příspěvek od sonyman »

Čau piloti, mám dotaz ke zkušenostem s používanými monitory/TV k PS3. Potřebuji vyřešit kolizní stav s TV, abych se více dostal k PS3 během "primetime", tak zvažuji nákup menšího monitoru. A teď dotaz. Myslíte, že 24" bude dostatečné? Samozřejmě na to budu koukat tak max. z metru, což by mělo být OK, ale raději se ptám. Jde mi o vaši případnou zkušenost, zda do toho třeba vůbec nejít a hledat něco většího. Případně tipy na osvědčené kousky uvítám. Díky.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Obecná diskuze

Příspěvek od speedy »

mám 24´´ lcd a byl jsem dlouho spokojený... Po roce s 24kou už mi nestačí a tak zakončím svou kariéru u monitoru 27´´. Ceny jsou skoro stejné, na nějaké stovce navíc už tak moc nesejde. Určitě neeeeee 22´´ :!: :!: :!: ,

BtW; Občas mě paní bytná pustí na 50´´ plazmu, ale už jsem si příliš zvykl na monitor a po velké plazmě najednou nějak netoužím.
Během 2013 kupuji 27´´ a s tím už svou roli GTnadšence+amatera/středopolaře dožiju.

pár technických dat: Monitor MUSÍ podporovat HDCP, , jinak máš s kvalitním 1080p přes HDMI smolíka. Dále během hraní her by neměl sám upravovat jas a kontrast(říkají tomu energysaving, nebo taky enviroment friendly :o ) .. blábláblá
odezva 5ms je good, 2ms verry good, ještě lepší nemá cenu - to je už moc drahý ...
Chtěl bych výstup na headset ( zvuk jde vytáhnouti z PS3, ale je to pár drátů zbytečně navíc)
Mám monitor pro české země neznámé značky "IIYAMA" a jsem docela spokojený !!
další zkušenosti doplní doufám další playééři...
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Obecná diskuze

Příspěvek od osiwaru »

Taky jezdím na monitoru a to pouze na 22" a žiji. Připojení, HDMI -> DVI. Zvuk do sluchátek, analog z PS3, přes redukce. Monitor používám jak PC tak na PS3, tzn. že, se hodí pohodlné přepínání mezi vstupy, ale to na playseatu asi využívat nebudeš :)

Pošlu ti adresu speedy, ať víš kam máš poslat tu 24" :P
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Obecná diskuze

Příspěvek od speedy »

Osiwaru píše:Pošlu ti adresu speedy, ať víš kam máš poslat tu 24" :P
adresu neposílej, 24" ti klidně přivezu osobně.... no fakt, nekecám :!:
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Obecná diskuze

Příspěvek od SJ.sprint »

EDIT
SJ.sprint píše:to speedy: vzniknul mi problem. Jelikož mam monitor ktery ma jenom dva vstupy HDMI a jeden VGAtak pochopitelně nemam kam zapojit tu spodni řadu z "averu"
edit: to speedy: no hele tady je přimy odkaz na tu redukci. http://www.krup.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=1036
PS: Ja se v těch kabelech moc nevyznam a ve zkratkach vubec, takže na mně musiš v tehle věcech "po lopatě" :lol:
edit: tak už jsem trochu chytřejši... DVI je mi naprd...prtž mam v monitoru jen debilni VGA a 2xHDMI. Takže co takhle: hdmi+komponent co ž nevim jestli to existuje?!když ne,tak HDMI+DVI/DVI+KOMPONENT ?!
:!: :?: :!: :?: :!: :?: :idea: :idea: :idea:
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Obecná diskuze

Příspěvek od osiwaru »

Tohle určitě nekupuj, pokud se dobře pamatuji, tak tímto se dali připojit kvalitnější (profi) CRT monitory.
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Obecná diskuze

Příspěvek od SJ.sprint »

Osiwaru píše:Tohle určitě nekupuj, pokud se dobře pamatuji, tak tímto se dali připojit kvalitnější (profi) CRT monitory.
a co teda pustit to přez redukci HDMI+(NĚCO)???. A nebo *hdmi+komponent* co ž nevim jestli to existuje?!když ne,tak *HDMI+DVI/DVI+KOMPONENT*
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Obecná diskuze

Příspěvek od Hanz.77 »

Já ted mmt kupuji Kubovi na ježdění 24" a sobě k novému PC 27" DVI . :P :oops:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Obecná diskuze

Příspěvek od osiwaru »

SJ.sprint píše:
Osiwaru píše:Tohle určitě nekupuj, pokud se dobře pamatuji, tak tímto se dali připojit kvalitnější (profi) CRT monitory.
a co teda pustit to přez redukci HDMI+(NĚCO)???. A nebo *hdmi+komponent* co ž nevim jestli to existuje?!když ne,tak *HDMI+DVI/DVI+KOMPONENT*
Já myslím, že nic, YPbPr (YUV) není kompatibilní s RGB a vůbec už ne s HDMI. Co vidím na obrázcích tak výstup to má právě YUV. Jestli z toho leze i RGB tak pak nějaký kabel RGB <--> VGA, to by asi mělo fachat, ale znamená to ztrátu kvality, namísto 1080p (HDMI) dostaneš přes VGA pouze 720p.

Já ti to říkal, že je to ... :)

Pokud by si využíval to Pass-Trough přes klasickou TV, kde bude určitě YUV vstup, pak je všechno v pohodě, tady se hold počítá, že tu krabičku dáš mezi konzoli a TV, a ne monitor.
Odpovědět