WCS – Z4 M Coupe ’08

Zamčeno
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

WCS – Z4 M Coupe ’08

Příspěvek od osiwaru »

Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

WCS – Z4 M Coupe ’08

Příspěvek od speedy »

měl jsem super setup, vyzkoušenou výdrž pneu, připravenou alternativní strategii a stejně to bylo k prdu. Prostě se online v 16ti lidech chová divně a já auto rozflákal už v zaváděcím kole na RM/RM. Takže start z pitu na přechodných a celý závod tlačit na pilu a bojovat o každou pozici. Ke konci jsem jako téměř vždy jel o pozici s davidem2. Chtěl jsem šetřit pneu tím, že se za ním dobrých pár kol povezu v pytli a na konci to snad dám..... Všechno vycházelo až na nějaké podivné (ne)dobrždění v BUSSTOPu. Tím závod skončil a pak už jen dojet do cíle. Příště prosím závod v 16ti je špatné rozhodnutí, raději to rozdělit. Chování vozu bylo divné, často vykazovalo anomálie. O framerate při takovém zatížení onlineGT5 raději mlčím, musel bych být sprostý....
Jak už to tak bývá .... na co se člověk až moc těší, to se většinou po.ere! Opravdu to funguje :?
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

WCS – Z4 M Coupe ’08

Příspěvek od pavel67 »

Do teď jsem dělal nějaký momentky, UFF, je to dřina udělat "pár" fotek. Ráno to nahodím, teď už asi nic.

I když většina je z tohoto závodu mrzutá, a když pominu klasickou omáčku že 16 je moc, lagy, framerate atd, atd... tak musím hodnotit tento závod pro mě s velice kladným výsledkem. Jak po stránce nastavení - ještě těsně před začátkem jsem to trochu poupravil, tak po stránce jezdecké - neudělal jsem žádnou fatální chybu a dokonce i strategie se mi vydařila. Ve 13.kole jsem zajížděl poprvé na výměnu pneu, a ve 21.kole pro čerstvý na dojetí do cíle. Kola se mi sjížděla celkem stejnoměrně, takže žádný problém.
Pro mě tedy po dlouhé době hóódně vydařená jízda. :D

novcze díky za pochvalu :!:
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

WCS – Z4 M Coupe ’08

Příspěvek od markoduno »

Včera to pro mě byla nová zkušenost, protože jsem v 16 lidech ještě nejel. Pominu-li lagování a podivné chování vozu v prvních 2 kolech (při brždění šlo auto hned do smysku, jako bych měl jedno kolo zablokované a tím pádem pokles na poslední místo s velikou ztrátou), tak byl pro mě velice dobrý závod. Při tomto závodu jsem sice jel občas sám, ale vždy jsem měl někoho na dostřel a mohl bojovat. Opravdu jsem se "nenudil", jak to občas bývá. Jediné, co mě mrzí je to, že jsem pustil někoho před sebe v poslendích 2 kolech bez známky odporu a to i když šlo o umístění. Ale jinak díky moc za zajímavý závod. Ani jsem nevěděl, kolikátý jsem dojel :lol:
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

WCS – Z4 M Coupe ’08

Příspěvek od osiwaru »

markoduno píše:při brzdění šlo auto hned do smyku, jako bych měl jedno kolo zablokované a tím pádem pokles na poslední místo s velikou ztrátou
Jelo se přeci na vodě, tzn. že, to trochu klouzat muselo, pokud si jel na RM. Po závodě jsme zjistili, že nebylo vypnuté zobrazení poškozených vozů. Možná by to trochu pomohlo. Já osobně jsem si ničeho extra divného nevšiml, třeba lagy nebo snížení FPS. Určitě bych tyhle masovější závody nezavrhoval, všichni asi víme o špatné fungující časomíře při větším počtu pilotů, ale koho to zajímá během závodu.

Mě samotnému se závod nepovedl. Po relativně úspěšném startu, jsem se chvíli držel asi zhruba někde kolem středu a postupně ztrácel pomalou jízdou na RM v mokru. Pak jsem dostal ťukanec na jedno přední a musel si to odkroužit asi do desátého kola, po kterém jsem zajel do boxu pro nové pneu. Ale, ztráta byla veliká, jako celá Afrika a motivace ta tam. Chvíli jsem to dřel co to šlo, pak jsem to rozbil, pak jsem to opravil, v následujícím kole jsem si dál pár driftů a šel si uvařit puding.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

WCS – Z4 M Coupe ’08

Příspěvek od markoduno »

:D já si všiml, že jsme jeli na vodě :D
Problém je ten, že den před tím jsme to spolu testovali a ani jednou mi to auto neudělalo. Proto jsem byl překvapen. Jak jsem psal, závod opravdu dobrý, jen to lagování mě štvalo. Byl jsem vybzukanej více, než z Tokya. Tak zase příště na Le Mans
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

WCS – Z4 M Coupe ’08

Příspěvek od pavel67 »

Uděla jsem nějaký fotky, vesměs první kolo závodu. Pokud by chtěl někdo z nezůčastněných save replay, dejte vědět. Pošlu nebo nasdílím.
http://pavel67cz.rajce.idnes.cz/World_C ... corchamps/
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

WCS – Z4 M Coupe ’08

Příspěvek od Redjous75 »

No nevím kde bych měl ke včerejšímu závodu začít. Asi u sebe - ,,jsem TRUBKA" . Abych to uvedl na pravou míru . Nepřipravuji se , jezdím málo a chtěl bych hodně :lol: . Ale né . Před závodem rychlej setup alahalabala ( u mě naprosto zvykem ) a i když mě byl nabídnut kolegou určitě pěkný setup, tak jsem jej nevyužil. Prostě ono je to jedno a ve většině stejnak setup někoho jiného, byť i toho nejrychlejšího u mě znamená spíše trapení. Takže jsem vyrazil do závodu pěkně natěšenej, ale bohužel vše u mě skončilo opět hned v úvodu. Kvalifikace ještě no docela OK, 9. místo dobrej střed a ještě hend za rychlíkem Markem. To prostě beru, takže jsem byl ještě víc nabuzenej. Jenže to by někdo z ostatních pilotu se musel dobře orientovat ve startovní procedůře kdy zaváděcím kole jsem měl vůbec problém se dostat na své místo a když jsem skoro útokem musel bránit svou pozici byl jsem odměňován simpaticky naštvaným vytrubováním ( jako že předjíždím ???? ) , ale co no nakonec stejnak někdo v předu zůstal, takže místo devátého místo jsem startoval z 10, ale to neva, protože po startu přišel takovej šok, že jsem nechápal a co víc vůbec jsem ani nepochopil, jak a načem se vlastně bude závodit a co se bude s tratí dít. 50 % jsem myslel, že buď bude pršet nebe ne a že prostě se jede když zrovna neprší na mokru, ale start na mokru a suchá silnice ve třetím kole bylo fakt překvapení !!. No co pro mě neovladatelném prvním kole jsem si nechal nasadit hned po prvním kole intermedie, které mě zase hned v dalším kole byli úplně nahooo.... jelikož bylo sucho. Takže znova do pitu a doháňet a dohánět.Nakonec jsem pár jezdců dojel, ale už nepředjel. Více pitová strategie vzhledem velké degradaci pneu u mě zanmenala prostě chvost pole, ale jinak jsem si parádně zajezdil.
Derekovi malá omluva, kde jsem možná jen špatně vyhodnotil situaci před koncem závodu, kde jsem vyjel přílš v Buss stop z dráhy když za mnou Derek jel a já před poslední šikanou spomalil s úmyslem nechat prostor na vnitřku zatáčky ,aby mě Derek mohl předjet . Derek to nečekal u musel udělat rychlou myšku, kterou ale zvládl takže to dopadlo dobře.
Jinak k lagování a freamreatu , nebo jakých to kravin. Já si ničeho nevšiml a vše dle mého fungoval OK mimo to prostě 16 lidí je BOMBA !!. Takhle by to mělo vypadat při každém startu , vždyť jenom pohled na mapku pohybujících se pilotů po trati je boží a to nemluvím,že pořád někde někdo předjíždí , havárky prostě plná trať. Nedokážu posoudit zda jsem byl díky plnému obsazení pomalejší ( problém u posledních míst - řešilo se to i na GT planet ) , když pomalej jsem vůči ostatním stejnak byl, takže mě to ani nevadilo :D .
Závěrem tedy jen za mě škoda že jsem se víc nepřipravil, abych věděl co se vlastně na trati za počasí bude dít. Mohl jsem mít lepšízávod i výsledek, přesto se mě to líbilo :)
Naposledy upravil(a) Redjous75 dne 17.5.2012 13:01, celkem upraveno 2 x.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

WCS – Z4 M Coupe ’08

Příspěvek od pavel67 »

Redjous75 píše:po pro mě neovladatelném prvním kole jsem si nechal nasadit hned po prvním kole intermedie které mě zase hned v dalším kole byli úplně nahooo
Pepo, podle záznamu jsi nastoupil do prvního kola na Racing Softech, takže se ani nedivím, že jsi neubránil svou pozici už v zaváděcím kole.
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

WCS – Z4 M Coupe ’08

Příspěvek od Redjous75 »

Jak jsem tam mohl mít RS když přeci v závodě jsou zakázané né ?? Omezují se už v hlavní místnosti v nastavení ne ??. No jesti né tak mám ještě k tomu penalizaci !! Ach joooo . A co tam měli ostatní ???.

Jo a koukal jsem na Fotky a super galerka !!!
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: WCS – Z4 M Coupe ’08

Příspěvek od markoduno »

někteří měli intermediate a jiní RM.
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

WCS – Z4 M Coupe ’08

Příspěvek od pavel67 »

myslím, že pokud mají být k dispozici mokrý gumy tak asi - nejsem jistej na 100% - to nejde omezit. Nevím, to ať potvrdí/vyvrátí zkušenější.
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: WCS – Z4 M Coupe ’08

Příspěvek od markoduno »

určitě. Sonyman to osvětlil. Pokud chceš mokré a přechodné pneu, musíš koupit RS a tím pádem se používají ve sejném duchu.
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Re: WCS – Z4 M Coupe ’08

Příspěvek od Majkl »

markoduno píše:určitě. Sonyman to osvětlil. Pokud chceš mokré a přechodné pneu, musíš koupit RS a tím pádem se používají ve sejném duchu.
To je asi hovadina, protože si všimni v posledním B-Spec Seasonal Eventu jdou normálně v závodě volit Hard, Intermediate, Rain. Takže by to mělo normálně i v online fungovat pokud nastavíš Medium tak by to mělo povolit jak Intermediate, Rain.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: WCS – Z4 M Coupe ’08

Příspěvek od markoduno »

tak je to prý asi hovadina.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

WCS – Z4 M Coupe ’08

Příspěvek od Hanz.77 »

Oficiální prohlášení řiditelství BMW Z4 WCS k závodu Prix ​​des Grands truffes - Circuit de Spa-Francorchamps 24+1 laps
Protesty : Nepodán žádný protest
Výjezd z boxů (pit-line) : Vše v pořádku

GT-Racing-cz_JRK start na Racing Soft : Řešeno traťovými komisaři
Verdikt: Pilot GT-Racing teamu JRK nepřezul a na start se postavil s nepovolenou směsí pneumatik Racing Soft.Nikoho tím v hlavním závodě nepoškodil ani nebyl vznešen žádný protest a tímto se mu uděluje napomenutí ředitele závodu.

Pro příští závody prosím zakladatele a členy místností aby si překontrolovali povolené směsi v nastavení před hlavním závodem.

Ředitel BMW Z4 WCS Hanz.77
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

WCS – Z4 M Coupe ’08

Příspěvek od osiwaru »

Komentář od Mrázka aka mladaboleslav:
Mrázek aka mladaboleslav píše:Ahoj kluci chtel bych se vratit jeste k tomu poslednimu zavodu k sobe se vracet nebudu pokazena kvalda,nervy na dratu atd…no abych upresnil co jsem chtel,tak pozaduji opakovane cistou a ferovou jizdu nikdo se nemusi nikomu cpat do zatacky i kdyz je lepsi na brzdy pokud si neni jisty manevrem ze neposkodi toho druheho,taky chci dodat ze moc dobre vim jaka rivalita panuje mezi mnou a ostatnimi jezdci gt racing,nevadi mi to sem naopak rad ale pozor aby se to neprehnalo.Priklad pro GT racing HR kdy bezohledne napalil v 21 kole do davidasklenare2 sice pozde na brzdy ale spousty casu to strhnout nekam jinam…to je jedna vec.Druha vec pri startu mi nejak uniklo ze sice startujeme na 5tou minutu ale bohudik pro ty co meli RM gumy vlhkost uz byla na 32 procentech kdyz se odstartovalo meli vyhodu jak prase!!!Vsichni kdyby se startovalo presne na 40 procentech by byli predjeti asi i majkl uzna za pravdu to uz se doufam nebude opakovat jak z me strany tak z Hanzovi,chyba poradatelu…treti vec,doufam ze uz se nebude opakovat lobby sestnacti lidi na jednou s tim absolutne nesouhlasim proste hruuuza radsi nepojedu a necham odvolat cely team,myslete si co chcete hra na to neni stavena ja sam sem mel obrovske problemy ze zacatku zavodu pri predjizdeni kapsice ktery mi na rovince lagoval o par metru do predu a zpet pak takoveho jezdce predjedte kdyz se zanim bojite drzet i v pytli.Jinak doufam ze se vsichni bavili a tesim se na dalsi zavod!!!Taky bych chtel podotknout jeste to ze jezdime z GTMrazek-teamu v peti lidech a touhle cestou bych chtel hlavne poprosit hanzika aby se to priste udelalo 6 proti 6 nebo tak nejak proste se vybere 6nej nebo 6 jezdcu kteri mohou a vedi ze pojedou cely sampik i kdyz sme tu proto abychom si na sebe zvykli a zkusily to hlavne pro zabavu..chtel bych zaroven oznamit ze dalsi sampik budu chtit mit pod palcem ja,samozrejme s hanzovou pomoci bychom se nejak domluvili,kazdopadne oznamuji ze se uz vicekrat nepojede v podobe prevahy jednoho webu nad druhym,tim mam na mysli 6 proti 10ti.Takze jeste jednou diky a hodne stesti v dalsim zavode!!Mrazek nazdar smejdi,budu na vratnici:)
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

WCS – Z4 M Coupe ’08

Příspěvek od speedy »

odpověď u komentáře.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

WCS – Z4 M Coupe ’08

Příspěvek od novcze »

La Sarthe určitě jedu, sice z toho kouká druhá Monza, ale co už nějak to dopadne :lol:
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

WCS – Z4 M Coupe ’08

Příspěvek od novcze »

u mrázkovců jsem si všiml, že někteří uhýbají sotva za nimi vyjedeš mimo stopu, jinak speedy to je střelec o tom žádná :lol:
Zamčeno