WCS – Z4 M Coupe ’08

Zamčeno
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

WCS – Z4 M Coupe ’08

Příspěvek od Majkl »

Jak to bude s nastavením počasí na Le Mans?
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

WCS – Z4 M Coupe ’08

Příspěvek od Hanz.77 »

Počasí na Le Mans jsem ještě něměl možnost otestovat jelikož ležim s horečkama a zablokovanejma zadama. Test udělam zitra rano takze nastavení počasí bude až na poslední chvili ale zítra do 12.00 hod to dam sem a poslu Osimu. Omlouvam se ale moje zdravotní indispozice mi to nejak nedovoluje.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

WCS – Z4 M Coupe ’08

Příspěvek od Hanz.77 »

Nastavení trati pro dnešní race:
Time 15:00 Time progresion : 20
Weather 25% Weather changebility:0
Surface Weather: 0%
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

WCS – Z4 M Coupe ’08

Příspěvek od osiwaru »

Místnost založena - název "wcs - gt-racing.cz". Zatím tam jen idluji.
ID místnosti: 1472-6681-3115-0602-4125
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

WCS – Z4 M Coupe ’08

Příspěvek od novcze »

Závod pro mě skončil po druhém kole, kdy to do mě napral EM a musel jsem do boxů, to změnilo zastávky v boxech a celkově strategii, takže to bylo bez šance na lepší umístění ... pak jsem zkusil stíhat, ale na to jsem neměl nastavené auto, protože moje strategie byla vyset v pytlíku za první skupinou a jeden pit a ne sólová stíhačka.

V každém případě Sarthe v GT Cupu vypustím, a to z důvodu (ne)zábavnosti tratě i strategického obnovení části PP.
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

WCS – Z4 M Coupe ’08

Příspěvek od eddie »

novcze: jj....beru vinu na sebe a přijmu za to pently....jinak ta rána byla dost nevyrovnaně ohodnocena já žádné poškození a ty na šrot :(

PS: v daný moment jsem pak udělal vše co šlo...počkal a snažil se tě trochu roztáhnout v pytli.
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

WCS – Z4 M Coupe ’08

Příspěvek od markoduno »

já se na dnešní závod těšil, ale mé nadšení a radost utnul hned v prvním kole DRIFTKING M3GT (snad jsem to napsal dobře :-) ) Hned po startu jsem viděl jak se tlačí před Kapsu, ale to mu nevyšlo. Já jsem s Kapsou jel bok po boku do prvné levé Michelince a bez problémů. DRIFT opět tlačenka dopředu. Pak jsem hned po šikaně dal nohu z plynu, protože jsem viděl možný konflikt mezi mnou a Kapsou a Kapsa byl stejně lehce předemnou. A pak to přišlo. DRIFT opět zaútočil v levé. Měl jsem ho po pravé straně na levou zatáčku. Stačil jsem se podívat do prava a viděl ho hooodně blízko. Tak jsem radši uhnul do leva na trávu. DRIFTOVI to buď nestačilo a nebo mu něco nevyšlo, ale každopádně mě vystřelil z tratě.
Náraz do levého mantinelu = 2 x zavěšení v zadnici. Když jsem se vracel na trať pořádně na.ra.., tak jsem to vzal pro jistotu naproti do pravého mantinelu (protože auto se nedalo řídit) a byl nucen jet celé kolo totálně domlácený. Auto nesedělo ani v menší rychlosti a já zajížděl do boxu mezi 6 a 7 minutou. Závod v zadnici. I tak jsem se ale snažil. Bohužel agresivnější jízda na stíhačku si vyžádala daň v podobě spotřeby pneu.
Závěr: nechápu, proč se někteří snažíte vyhrát závod v prvním kole. V případě DRIFTA stačilo počkat na první rovinku a byl by před nami. Takto mi zkazil celý závod. Příště se na kvalifikaci vykašlu a pojedu z poslední pozice.

Tímto vznáším protest na pilota DRIFTKING M3GT za zbytečně bezohledně-agresivní jízdu, která vyústila v mé vykopnutí z trati a následnému poškození mého vozu. Vše se odehrálo v prvním kole v esíčku před Tertre rouge
Naposledy upravil(a) markoduno dne 24.5.2012 07:24, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

WCS – Z4 M Coupe ’08

Příspěvek od osiwaru »

markoduno píše: A pak to přišlo. DRIFT opět zaútočil v levé. Měl jsem ho po pravé straně na levou zatáčku. Stačil jsem se podívat do prava a viděl ho hooodně blízko. Tak jsem radši uhnul do leva na trávu. DRIFTOVI to buď nestačilo a nebo mu něco nevyšlo, ale každopádně mě vystřelil z tratě.

Tímto vznáším protest na pilota DRIFTKING M3GT za zbytečně bezohledně-agresivní jízdu, která vyústila v mé vykopnutí z trati a následnému poškození mého vozu. Vše se odehrálo v prvním kole v esíčku před Tertre rouge
Já to viděl, proto by se admin, který bude tento protest prověřovat, měl podívat z mého pohledu přes budíky.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

WCS – Z4 M Coupe ’08

Příspěvek od markoduno »

já to právě kontroloval z tvého vozu, ale z pohledu zezadu z nadhledu. Pak je to hezky vidět.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

WCS – Z4 M Coupe ’08

Příspěvek od osiwaru »

Výsledky nahodím až pro prošetření, pokud by byl protest uznán tak se driftking propadne minimálně o dvě příčky dolů.
Posouzení bych nechal na Hanzovi a Mrázkovi.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

WCS – Z4 M Coupe ’08

Příspěvek od Hanz.77 »

Save je v PSce uložen dnes kontroluji a dám vědět.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

WCS – Z4 M Coupe ’08

Příspěvek od Hanz.77 »

Oficiální prohlášení ředitelství BMW Z4 WCS k závodu Grand Prix Eiffel - Circuit de la Sarthe 2009 13laps
Penalizace:
Fury-cz : Evidentní nedobrždění a náraz do zadní části vozu soupeře kari-wrx 10s
GT-Racing-cz_EM :Kontakt s vozem soupeře,vedoucí k vystrčení soupeře Novcze z předpokládané jízdní stopy 10s
DRIFTKING-M3GT: Agresivní jízda s následným vytlačením soupeře GT-Racing-cz_MK ze závodní dráhy 30s
Žádné jiné protesty nebyli podány.
PIT-LINE : čistá ( žádný přestupek)

Po mém dnešním shlédnutí replaye z celého závodu se divím že jsem řešil jenom tři kolize! Od startu a až po první rovinku kde se dá sosat to vypadalo jako " KDO TAM BUDE PRVNÍ TEN VYHRÁL CELÝ ZÁVOD! " Pro oko diváka sice aktraktivní první kolo ale ty následky! Tři piloti v prvním kole hned v boxech. Proto jsem se rozhodl dát takto penalizace a doufám že příští závod se pojede trochu v jiném stylu a z rozmyslem. " První zatáčkou se celý závod nevyhrává!"
Také jsem se divil že se jelo v 16 lidech v jedné místnosti! Nevím tedy jak jste se dohodli ale po minulé diskuzi kdy jste byli nespokojeni padlo že se pojedou 2 místnosti po 8. Ale budiž dohodli jste se,odjeli jste to . ok.
Gratulace všem co tento závod dojeli a gratulace bednařům.
Příští závod na Suzuce počasí upřesním do 28.5.2012

Za BMW Z4 WCS ředitel Hanz.77
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

WCS – Z4 M Coupe ’08

Příspěvek od speedy »

v chatu zaznělo, že u pilotů fury a kari došlo k poškození vlivem lagování. To jen říkám, k ničemu nenavádím...
----------------------
Rozhodnutí jet LeMans v 16ti chválím, jinak by to bylo na dlouhé dráze nuda snad pro všechny sólo jezdce.
Tentokrát jsem začínal ve středu pole, auto nelagovalo. Minulý závod z úplného konce pole to byl jeden velký lag - humus. Snad i proto kontakt kariXfury
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

WCS – Z4 M Coupe ’08

Příspěvek od osiwaru »

Pokud bychom se sešli ještě v takovém počtu, tak jsem pro další závod v šestnácti. Ale, s tím, že by se musela jet obyčejná Suzuka (normální počasí) a místnost by zkusil založit někdo jiný. Myslím si že, proměnlivost denní doby se musela negativně projevit na plynulosti hry.

Svůj závod nekomentuji jelikož Le Sarthe fakt nemusím, tak jsem se nechtěl vůbec zúčastnit, ale nakonec jsem to do desátého kola odjel.
Uživatelský avatar
joshuabaraka
  
  
Příspěvky: 68
Registrován: 8.5.2012 11:00
PSN ID: GT-Racing-cz_JSH

Re: WCS – Z4 M Coupe ’08

Příspěvek od joshuabaraka »

první kolo lagovalo, jel jsem opatrně.... zbytek ok, jen ty rovinky jsou tak zatraceně dlouhý, že se vždycky přichytim, jak myslim na něco jiného a podle toho pak vypadalo dobržďování. :) přidje mi, že s tím lagováním je to individuální, spíš podle uživatelova připojení, nejhorší je když někdo přede mnou poskakuje zleva doprava a dopředu dozadu, ale to je způsobené jeho připojením, ne mým ani zakládajícího.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

WCS – Z4 M Coupe ’08

Příspěvek od markoduno »

Osiwaru píše:Svůj závod nekomentuji jelikož Le Sarthe fakt nemusím, tak jsem se nechtěl vůbec zúčastnit, ale nakonec jsem to do desátého kola odjel.
No vidíš, a já jsem ti byl tak vděčný, že jsem konečně v 7 kole uviděl na malinkaté mapce malinkatý trojúhelníček. Konečně bylo s kým závodit. A pak jsi to nakonec odstavil :cry: Tak jsem čekal, až mě Michal s Derekem dojeli. Jinak opravdu celou dobu sám. Ani živáčka na mapce. :(
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

WCS – Z4 M Coupe ’08

Příspěvek od osiwaru »

markoduno píše:
Osiwaru píše:Svůj závod nekomentuji jelikož Le Sarthe fakt nemusím, tak jsem se nechtěl vůbec zúčastnit, ale nakonec jsem to do desátého kola odjel.
A pak jsi to nakonec odstavil :cry:
jj, to bylo po tom co jsem se 2x rozbil někde o zeď a tehdy mi došlo jak PD upravili force feedback, zkuste si rozbít obě přední kola :P
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

WCS – Z4 M Coupe ’08

Příspěvek od novcze »

eddie píše:novcze: jj....beru vinu na sebe a přijmu za to pently....jinak ta rána byla dost nevyrovnaně ohodnocena já žádné poškození a ty na šrot :(

PS: v daný moment jsem pak udělal vše co šlo...počkal a snažil se tě trochu roztáhnout v pytli.
bylo obouchané pravé zadní, sice se s tím dalo nějak jet, ale ojíždělo to dost pneu, takže strategie v zádeli, tak jsem to šel radši spravit, pak jsem si jen tak jezdil a nakonec vyzkoušel 6 kol na jedné sadě ... jinak o nějaké pencle mě nešlo, ale v závodě jsem byl docela nasranej ;)

jj, jsem viděl, že se snažíš
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

WCS – Z4 M Coupe ’08

Příspěvek od novcze »

auto na sarthe jsem nastavoval před update a i když se nic dramaticky nezměnilo, tak možná nějakou úpravu by to sneslo
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

WCS – Z4 M Coupe ’08

Příspěvek od pavel67 »

Tak jsem myslel, že během dne (spíš hned dopoledne) udělám zase nějakej foto-report ze závodu - jenže - opět jsem se hrabal v tý podělaný motorce, celej den v garáži a nakonec celkem tragický zjištění... rozdělanej celej motor a ejhle!!! ventily K.O., takže anabáze opravy pokračuje.
A ty obrázky udělám co nejdřív...
...každej má něco, já jezdím...
Zamčeno