Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Archív
Zamčeno
perisbond007
 
 
Příspěvky: 166
Registrován: 29.3.2012 15:27
PSN ID: perisbond007

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od perisbond007 »

cus hosi, ja se taky tesim na sarthe . tak doufam ze se pojede . jinak sem si rikal ze v nedeli prubnem ten stratos. rozeslu pozvanky a uvydime kdo pojede.
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od CaparzoSK »

perisbond007 píše:cus hosi, ja se taky tesim na sarthe . tak doufam ze se pojede . jinak sem si rikal ze v nedeli prubnem ten stratos. rozeslu pozvanky a uvydime kdo pojede.
Perisi ja tu uz nebudem tak so mnou nepocitajte :cry:
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od novcze »

eddie píše:Tak z prvních pár reakcí to vypadá, že závod na Sarthe asi vynecháme.....říkat dopředu že závod vynechat je pro pořadatele dost nefér....pravidlo o jednom vynechání závodu bylo děláno pro případ, že někdo nebude moc....ale použít ho jako taktický manévr mě nepříde moc košér.....ale to je jen můj úhel pohledu na tuto věc ;)
u mě to není ani tak taktické, ale prostě 2,5h na Sarthe nedávám, btw. ani si nemyslím, že to bude nějak extrémně výhodné, kdybych chtěl taktizovat tak vynechám Fuji ;)
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od eddie »

novcze píše:
eddie píše:Tak z prvních pár reakcí to vypadá, že závod na Sarthe asi vynecháme.....říkat dopředu že závod vynechat je pro pořadatele dost nefér....pravidlo o jednom vynechání závodu bylo děláno pro případ, že někdo nebude moc....ale použít ho jako taktický manévr mě nepříde moc košér.....ale to je jen můj úhel pohledu na tuto věc ;)
u mě to není ani tak taktické, ale prostě 2,5h na Sarthe nedávám, btw. ani si nemyslím, že to bude nějak extrémně výhodné, kdybych chtěl taktizovat tak vynechám Fuji ;)

Závod bude nejspíš koncipován, aby se vešel do dvou hodin.
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od eddie »

Pro dobré adminování tohoto Endurance závodu je důležité vědět kolik nás pojede, takže prosím napište jestli závod pojedete a nebo jestli tento race vynecháte.

Závod bude koncipován cca na dvě hodiny a po domluvě bych rád pro tento závod nastavil poškození vozu na Light.

Závod pojede: eddie, markoduno, speedy, perisbond, michal, redjous, osiwaru

Závod nepojede: ???
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od markoduno »

já pojedu. První závod tohoto typu si nenechám ujít.
Light je dle mého názoru rozumná volba. Minule jsem dostal pecku na začátku prvního kola a než jsem se dokodrcal do pitu, málem mě předjížděli o kolo.
Jen se chci zeptat, jak to bude s tou pauzou? Prostě si někde v polovině závodu zajedu do pitu pro pneu, stisknu tlačítko automatu, tím zůstanu stát v pitu a neodjedu. Počkám 10 minut, stisknu tlačítko pokračovat a pak budu pokračovat. Je tak?
Předpokládám, že sprint nebude - že?
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od eddie »

markoduno píše:já pojedu. První závod tohoto typu si nenechám ujít.
Light je dle mého názoru rozumná volba. Minule jsem dostal pecku na začátku prvního kola a než jsem se dokodrcal do pitu, málem mě předjížděli o kolo.
Jen se chci zeptat, jak to bude s tou pauzou? Prostě si někde v polovině závodu zajedu do pitu pro pneu, stisknu tlačítko automatu, tím zůstanu stát v pitu a neodjedu. Počkám 10 minut, stisknu tlačítko pokračovat a pak budu pokračovat. Je tak?
Předpokládám, že sprint nebude - že?

ano sprint nebude....natáhnem Q1 cca na 25 minut a Q2 už potom nebude.....ohledně té pauzy by mohl něco napsat Pepa....už to maj otestováno.
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od Majkl »

Nakonec pojedu, sice to bude šaškárna s těma PP ale tak co :x a jak to bude s bodováním?
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od osiwaru »

Přihláška do závodu na Le Mans na webu.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od Redjous75 »

,,Závod bude nejspíš koncipován do 2 hod ... " .

Tak tedy já nevím ale to bude velká škoda. Běžný závod trvá 1:30 hod , a endurance závod na 2 hodiny není endurance ale jen trochu delší závod. Kdo jel o vánocích Endurance s Braňou moc dobře ví jaká to byla bomba a to šlo o 4 hodiny !!!. Snaha vytvořit v seriálu Cup2012 něco vyjímečného , něco co je úplně jinak tak trochu pozbývá smyslu. A ano kdo nemůže jet tak prostě nepojede. Příští závod by měl být metou, která by měla přitahovat svou náročností , výzvou atd,atd. Záměrem bylo vytvořit závod, který by měl svou váhu, něco jako pro Nascar : DAYTONA, pro IndiCar : INDIANAPOLIS , pro F1 : MONACO , Prototypy a speciály GT třídy mají Le Mans.
Tenhle závod by Vás měl přitahovat jako magnet. Je to něco úplně jiného. Osobně bych si přál závodní pole ve skupinách úplně plný tedy min. 14 pilotů do skupiny, 16 nejlíp :-). Doufám, že účast bude slušná a naplníme skupiny i když vím, že někteří mají své povinnosti a nemohou jet. Přesto se já osobně tším, jako sviňa. Boxy, změna denní doby, STOP PIT ( na odpočinek ) , robřesk, změny pozic, propocený triko, vylemtaný energeťáky, zarudlý oči, osezená zadnice, vztek, radost z dojezdu ( ať to dopadne jak koliv ). Na to se tším PÁNOVÉ !!. A VY ????????.

P.S. Jen pro doplnění nesouhlasím s 2H. Navrhuji min 2.5h. nejlepe 3h.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od eddie »

Pepo cca 2 hodiny byla tak nějak reakce na podněty z webu....když bude zájem můžem dát závod i na 5 hodin :D , nééé podle zájmu lidí se můžem pohybovat v rozmezí od 2 do 3 hodin ;)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od eddie »

Pro dobré adminování tohoto Endurance závodu je důležité vědět kolik nás pojede, takže prosím napište jestli závod pojedete a nebo jestli tento race vynecháte.

Závod bude koncipován cca na dvě hodiny a po domluvě bych rád pro tento závod nastavil poškození vozu na Light.

Závod pojede: eddie, markoduno, speedy, perisbond, michal, redjous, osiwaru, kapsic

Závod nepojede: ???
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od osiwaru »

Redjous75 píše:,,Závod bude nejspíš koncipován do 2 hod ... " .
Tak tedy já nevím ale to bude velká škoda
Tenhle závod by Vás měl přitahovat jako magnet. Je to něco úplně jiného. Osobně bych si přál závodní pole ve skupinách úplně plný tedy min. 14 pilotů do skupiny, 16 nejlíp :-).
Mě osobně tato trať přitahuje asi jako Hlas Česko-Slovenska. Ale, určitě závod jedu.
Každopádně po zkušenosti s účastí z minulého závodu na Fuji F, bych moc velkou účast nepředpokládal :roll:

Asi by stálo za to oslovit jiné piloty, kteří třeba jezdí WCS. Stejně tak jako minulý ročník, kdy se do rozjetého Cupu přihlásili další piloti.
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od eddie »

Jasně Osi....když by na DK přišlo pár pilotů, tak by to cupu určitě prospělo. ;)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od Redjous75 »

Jinak při malé účasti nebo při počtu ve skupinách po deseti bych navrhnul oslovit některé hostující piloty ze šampionátu WCS. Plná místnost je pro dlouhej závod docela důležitá. Dalším bodem by bylo a to se ještě domluvím ale s Eddiem je nějaký památečný předmět pohárek se jménem a datumem závodu Endurance kdy ve skupině bude vylosován formou losu jeden pilot který si trofej odnese.

STOP PIT - Je jednoduchá forma odpočinku v dlouhém závodě. Dle propozic je vyhlašené časové okno ( úsek ) kdy se STOP PIT musí plnit tedy př. na Sarthe bude takové to okno vyhlášeno v mezi 75min až 85min. To znamená že každý pilot v tomto úseku by měl zajet na povinný desetiminutový odpočinek tedy každý si tam může zajet jak chce ale musí se zapauzovat v těch 10 stanovených minutách. Tedy například Marek se rozhodne ještě odjet 2 kola a do pitu zajíždí v 83min a 33sec. odklikneš si výběr pneu a natankování dáš OK a zmáčkneš pauzu. Mechanici Ti vymění kola natankují a v tu chvíli stojíš. Jediné co musíš je hlídat si čas v pravém horním rohu. Obecně se počítá čas po odkliknutí pauzovacího tlačítka tedy po výběru pneu a tankování tzn. cca 83min a 39sec . Pak se jdeš protáhnout ostatní piloti třebe už stojí, někdo ještě teprve dojíždí a někdo už třeba bude za 1min vyjíždět. Pak 10 minut máte na odpočinek . Tedy přesnějí 9 min v poslední min už by jste měli sedět na místě připraveni a kontrolovat v pravém rohu čas. Jakmile uvidíš na času 1:hod : 93min. a 39sec odmáčkneš opět pauzu a vyjíždíš do závodu na další kola.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od speedy »

Redjous75 píše:....památečný předmět pohárek se jménem a datumem závodu Endurance ....
Pepo přibrzdi!! Pojedeme v CUPu dva dlouhé závody..... Hafo pohárků a medailí jsme kdysi absolvovali na LANce a něco o tom už víme. Platí klišé: méně je někdy více

S dlouhým závodem klidně přes 2 hodiny nemám problém, jen prosím o přestávku kvůli odpočinklu (hlavně oči) po každé hodině (aprox)....
BtW; Ty asi ještě netušíš co je to vopruzenina a zpocený hemoroid :oops:, jinak bys vynechal teorie o hafohodinovým závodě .... :mrgreen:
Naposledy upravil(a) speedy dne 12.6.2012 15:39, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od markoduno »

já bych to s pohárkem také nepřeháněl. Pár pohárků si dáme v Hořovicích. ;)
Délka závodu by opravdu mohla být kolem 2,5 hodiny.
A co se týče té pauzy, tak to sice nemám odzkoušené, ale tuto pauzu budou kontrolovat komisaři (potěž pr.el) a nejsem si jistý, že při pohledu na replay zjistím, kdy pauzu pilot zmáčknul.
Mám jiný návrh....jakmile auto vjede do boxové uličky (mine tu čáru na zemi), tak bych to začal počítat. Nebo při něčem podobném. Ale třeba to máte odzkoušené a jde to jinak. Jen bych nerad řešil, že tamten stál o 2 vteřiny méně, než já atd.. Však mi rozumíte
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od osiwaru »

Vítězovi [čti Michalovi] bude věnován článek na webu :) s fotkou, CV a dalšími PR bláboly.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od Redjous75 »

Osiwaru píše:Vítězovi [čti Michalovi] bude věnován článek na webu :) s fotkou, CV a dalšími PR bláboly.
:D :D :D :D :D :D :D :D :D
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od Redjous75 »

No dobře jen jsem chtěl motivačku :lol: ..... a já prostě miluju klišééééééé jsem 75 :lol: :D mlíko v pytlíku, bílej jogurt, chleba s máslem a hořticí atd. :D :D .

Jinak opruzenej Hemeroid je fajn jen k tomu musíš mít vedle sedáku připraven kýbl s vodou a ledem :lol: :lol:
Jo a závod na 2.5hod pleasss. Jinak ten stop pit moc Marku neřeš ty sec tam nehrajou skoro žádnou roli,alespoň tedy né tam, kde jsem endurance jel. Sec.se ve více jak 2hod závodu strašně rozmělňují na mikrosec. To mnohem horší ztáty nabírá pilot při chybách rozhodnutí zajet ještě jedno kolo na sjetých pneu atd. Nicméně stop pit je opravdu záležitostí naprostého fairplay a důvěry pilotů mezi sebou . Jinak to bohužel udělat nejde. Jinak nevím jestli by něko těšila vylepšená pozice, když si vystartuje třeba o min. dříve. Mě by to tedy z palice nevypadlo a takhle si zkazit závod se asi nikomu nevyplatí.

Takže já se těším a musím si před závodem pořádně odpočinout.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Zamčeno