Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Archív
Zamčeno
perisbond007
 
 
Příspěvky: 166
Registrován: 29.3.2012 15:27
PSN ID: perisbond007

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od perisbond007 »

vcera jsme trochu trenovali na ten slavnej zavod a myslim ze se mame na co tesit. budou asi zajimave vysledky . :shock: ze kapsic ? :lol:
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od speedy »

Sarthe - endurance race (17.6.2012 večer)

přihlášení piloti: eddie, osiwaru, kapsa, Monaco, Hanz77, Markoduno, speedy, branoeso, Sonyman, perisbond, VivaV, Pavel67, CaparzoSK, Precho, Bullmaxor, Vratim.
!!Soupiska uzavřena!!

....Gromus96:
přijmi, prosím moji omluvu, ze závodu jsem tě odhlásil. Přednost dostali stálí účastníci CUPu2012. Bohužel hra neumí víc než 16pilotů najednou, s tím nic neuděláme. Doufám, že jsem tě neodradil od snahy závodit s námi! Pro příští závody CUPu bude opět závodní pole rozděleno do dvou skupin, pro všechny zájemce bude místo na startovním roštu. Jedeme už za týden prestižní závod v Monaku - tam si užiješ hafo adrenalínu ;)
---------------
edit:
Děkuji pilotům za přihlášení/odhlášení ze závodu. NA přihlášku do závodu bylo hafo času a drtivá většina pilotů se jasně vyjádřila.
  • -jede se dnes, tedy v neděli 17.6.2012 v 19:30 večer
    -Bude založena jediná místnost pro 16hráčů.
    Pojede se pouze jediná kvalifikace v délce 15minut+dokončení slibně rozjetého kola.
    -LIGHT DAMAGE.
    -Zahájení kvalifikace (pneu RS/RS) 19:30, místnost zakládá eddie v 19:00.
    -Závod je vypsán na 36kol
    -Použití RH/RH není omezeno počtem kol- prostě je v závodě použijete
    -povinný "RELAX PITstop" v délce 10minut - který zahájíte mezi 60-80minutou podle časomíry ve hře (provedení je popsáno níže)
RELAX PIT - ....jednoduchá forma odpočinku v dlouhém závodě. Dle propozic je vyhlášené časové okno ( úsek ) kdy se RELAX PIT musí splnit. Pro Sarthe bude vyhlášeno v rozmezí 60 až 80minuta závodu. Každý pilot v tomto časovém úseku zajede do boxů na povinný desetiminutový odpočinek. Ve kterém kole se pilot rozhodne odpočívat je věcí jeho strategie, musí se ale zapauzovat v těchto 20ti stanovených minutách.
....Příklad: Uplyne 60tá minuta závodu a pilot se rozhodne odjet ještě 2 kola a do pitu zajíždí v 68min a 10sec. Při nájezdu do pitu odklikne výběr pneu a tankování paliva a zmáčkne pauzu (tlačítko START). Mechanici vymění kola, (ne)doplní palivo a v tu chvíli je automaticky zahájen povinný odpočinek. Pilot si zkontroluje čas (pravý horní roh obrazovky). Vyčkávání je zahájeno v době, kdy mechanici dokončí práce a mechanik s "lízátkem" jde na stranu. V našem případě 68min a 40sec . Pak si zajdete na WC, retko, pivo a jiné protažení těla. Ostatní piloti třeba už relaxují, někdo ještě teprve dojíždí a někdo už třeba bude za 1min vyjíždět.
....Buďte včas připraveni za volantem a kontrolujte v pravém rohu čas. Jakmile uvidíte na časomíře 1:hod : 18min. a 40sec odmáčknete opět pauzu a pokračujete v jízdě. Doporučuji předem postup vyzkoušet
Naposledy upravil(a) speedy dne 19.6.2012 11:22, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od Hanz.77 »

Light Damage - Takže arkáda jako pr..e! :cry: :cry: :?
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od pavel67 »

Hanzi ne..r, ty jsi neviděl ve 24h LM, jak málem zhořelo tuším Ferrari, když dojížděl skoro celý kolo na poškozený levý přední pneumatice??? Chceš aby ti ta tvoje kára taky takhle blafla??? Tak to si nachystej do obýváku 2 petflašky vody... :lol: :lol:
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od CaparzoSK »

19.6.2012 to je teda utorok??? ne dnes v nedeli?
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od pavel67 »

speedy píše:S konečnou platností je závod CUPu2012 La Sarthe přesunut na příští neděli 17.6.

Zahájení očekávejte v obvyklém čase . Upřesňující pokyny pro organizaci závodu budou následovat.

...osi díky za úpravu všeho souvisejícího :beer:

...prej dneska
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od speedy »

ježííííšííííí, jsem to ale kus vola !!!!

jede se dnes, tedy v neděli 17.6.2012 v 19:30 večer !!!!!

nevim proč mám pořád v palici datum 19.6. asi se něco bude dít..........aha už vím, to se pojede lambo v monaku, který jdu vyhrát !!!!
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od Hanz.77 »

pavel67 píše:Hanzi ne..r, ty jsi neviděl ve 24h LM, jak málem zhořelo tuším Ferrari, když dojížděl skoro celý kolo na poškozený levý přední pneumatice??? Chceš aby ti ta tvoje kára taky takhle blafla??? Tak to si nachystej do obýváku 2 petflašky vody... :lol: :lol:
Právě že viděl a ještě to ted dokoukávám! Spal jsem dnes cca 2 hodiny. :lol: A právě o tom ten závod je kdo neudělá chybu tak ten z toho těží. Vždyt od toho jsou vytrvalostní závody! Nejsou to přeci sprinty. Takhle se obuším o svodidla během 10 sekund jsem ready a jedu dál. No nevadí. Akorát jsem si myslel že jsme GT-Racing.cz a máme nejprestižnější šampionát v ČR. Ale je to rozhodnutí asi většiny tak ja se podřídím. Mám doma dobrý team mechaniků. Když shoří G27 tak jim ji zreklamuji a okamžitě nahazuji MK G25 a přesedám do druhého monopostu a závod dojedu. :D
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od eddie »

Hanz.77 píše:
pavel67 píše:Hanzi ne..r, ty jsi neviděl ve 24h LM, jak málem zhořelo tuším Ferrari, když dojížděl skoro celý kolo na poškozený levý přední pneumatice??? Chceš aby ti ta tvoje kára taky takhle blafla??? Tak to si nachystej do obýváku 2 petflašky vody... :lol: :lol:
Právě že viděl a ještě to ted dokoukávám! Spal jsem dnes cca 2 hodiny. :lol: A právě o tom ten závod je kdo neudělá chybu tak ten z toho těží. Vždyt od toho jsou vytrvalostní závody! Nejsou to přeci sprinty. Takhle se obuším o svodidla během 10 sekund jsem ready a jedu dál. No nevadí. Akorát jsem si myslel že jsme GT-Racing.cz a máme nejprestižnější šampionát v ČR. Ale je to rozhodnutí asi většiny tak ja se podřídím. Mám doma dobrý team mechaniků. Když shoří G27 tak jim ji zreklamuji a okamžitě nahazuji MK G25 a přesedám do druhého monopostu a závod dojedu. :D
Light damage jsem na tento race doporučil já....heavy by mě osobně nevadilo, ale už jsem na Lemans odjel pár delších závodů a tam kde bylo plné poškození byl celkem rapidní úbytek jezdců během závodu...buď se odpojili a nebo nechali auto stát někde u krajnice....píšeš o možnosti, že uděláš ty chybu, ale mnohem častěji na této trati dochází k chybě při brždění do šikan a to většínou odnese pilot, který za to nemůže a jezdit po takovém kontektu třeby 2 hodiny osamotě je celkem nálož na psychiku....proto volba středního poškození a tím pádem větší pravděpodobnost, že člověk nebude kroužit po trati úplně sám.....ale když by v lobby byla většinou lidí navrhnuta varianta s plným poškození, tak s tím nemám problém. ;)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od Hanz.77 »

Jj viz Toyota vs Ferrari tento ročník Le Mans.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od Hanz.77 »

"DISCONECT SERVER"
K...A,DO P..I,TO SNAD NE !!
Už nikdy před závodem nebudu mazat cashe,vypínat PS3 a restartovat router! Dnes jsem to udělal po prvně a hned tohle!
Trénoval jsem jak I...T! Těšil se na to jak malej kluk, koukal jsem na celou Le mans (krom 2 hodin co jsem u toho usnul). Namotivovanej jak p...e a pak?
No nic. Příští závod vám N...U...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od speedy »

Hanze je mi líto, ze závodu odstoupil moc brzy. Přišel o parádní noční etapu !! Vidět na dlouhé rovince před sebou asi 8vozů jak postupně brzdí do šikan je k nezaplacení. I přes umístění na konci první skupiny jsem se závodem spokojenej, bylo o co jet a určitě času stráveného u GT5 dnes nelituji. Velká gratulace borcům na bedně, závodní rychlost byla prostě neskutečná :!:
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od pavel67 »

Co bych pro Vás neudělal... tady jsou fotky z LeMans, je to opět jen takový malý foto-report + konečná tabulka výsledků s nej-časy kol, a ještě teda výsledkový foto hned po dojezdu.

http://pavel67cz.rajce.idnes.cz/Circuit ... _CUP_2012/
Přílohy
H77 best lap 3:58,448 a MK best lap 3:53,498
H77 best lap 3:58,448 a MK best lap 3:53,498
cíl.jpg
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od markoduno »

omlouvám se, ale odstoupil jsem. Hra se sekala a při odhadování brzdných bodů jsem měl veliké problémy. I když jsem jel poslední a sám (jako vždy) tak jsem se snažil, ale pak přišel hlavní důvod mého odstoupení a to fyzička. Jsem opravdu vyčerpaný z předělávky panelového bytu. Je tam jak ve skleníku a v těchto vedrech to je opravdu záhul. V 10 kole jsem se už nedokázal soustředit a dělal chybu za chybou. A když mě už v !!!! 11 kole dojížděl první !!!, tak jsem to prostě vzdal. Tohle opravdu nemělo cenu. A to jsem se na to tak těšil. Hold jsem přecenil své síly.
Gratuluji všem, co dojeli.
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od eddie »

Výsledky Endurance závodu na LeMans (36 kol)

Kvalifikace:

1. 3:45.123 Branoeso1
2. 3:46.172 Bullmaxor
3. 3:48.086 CaparzoSK
4. 3:49.377 Vivav83
5. 3:49.380 Pavel67
6. 3:50.571 Speedy
7. 3:51.154 Perisbond007
8. 3:52.061 Vratim
9. 3:52.083 Eddie
10.3:52.364 Markoduno
11.3:52.537 Osiwaru
12.3:53.591 Precho
13.3:57.341 Hanz77
14. Kapsic65
15. Gromus

Celkové výsledky závodu:

http://eddie-cz.rajce.idnes.cz/LeMans_e ... C08396.jpg

Hanz bude klasifikován na 14 místě...byl odpojen hrou.

Bodové ohodnocení tohoto Endurance závodu bude trochu odlišné než je tomu v klasickém závodě. Body se určí vždy součtem sprintu i hlavního závodu...to znamená, že vítěz bere 100 bodů, druhý 94....atd.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Z mého pohledu byl tento Endurance závod asi to nejtěší co jsem v on-line GT vyzkoušel a jak psal Marek "bylo to opravdu i o fyzičce :o ". Jinak závod se mě moc líbil a i když jsem ho díky nepředvídaným okolnostem jel prakticky bez přípravy, tak jsem se svým účinkováním spokojen...bylo tam pár chyb ( jako už obvykle u mě při tankování :D ), ale jinak celkem konstantní jízda. Gratuluju všem co dokončili závod a samozřejmě také gratulace pro bednaře.
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od osiwaru »

V podstatě jsem nastupoval bez větší ambicí. "Nemám rád Le Mans", řekl by jeden ze šmoulů. Do kvaldy jsem zvolil kvalifikační setup z Fuji, ale zapomněl jsem natáhnou převodovku. Do závodu jsem si na konec nechal tento setup, včetně úpravy převodovky (tentokrát zase moc).

Po startu to jakž-takž i šlo, pár kol s prechem, který mi pak ujel a za mnou mě začala stíhat skupinka - Kapsa, Vratim, Gromus a Speedy. Ale, pak v první šikaně na dlouho rovince mě zklamal hardware, po vjezdu do šikany mi to přestalo táhnout, asi plynový pedál, to pokračovalo při brzdění do druhé šikany, kdy to zase nefachalo jak mělo, to musel pocítit i Vratim na svém kufru, asi bez následků. Výsledek ztráta 4 pozic. Pár kol byla ještě snaha moc neztrácet, ale pak se do toho přidalo pár karambolů. Ještě jsem zajel na přestávku do boxů, co jsem získal pozici na Vrátima, po přestávce na RH. Hned v prvním kole na RH jsem se nevešel do zatáčky v nájezdu na rovinku, ztráta pozice. Protočení na rudých pneu a potupný odjezd do boxů.

Gratuluji všem co to dali!
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od osiwaru »

pavel67 píše:Co bych pro Vás neudělal... tady jsou fotky z LeMans, je to opět jen takový malý foto-report ...
Fotky se už také objevují ve PhotoStreamu.
Uživatelský avatar
branoeso1
Příspěvky: 176
Registrován: 22.3.2012 11:52
PSN ID: branoeso1
Bydliště: Gbely Obrancov mieru304 SK

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od branoeso1 »

Z poleposition a následne z prvého miesta mám veľkú radosť. Mám rád tento okruh a so správnym nastavením je to radosť jazdiť. Tým samozrejme musím tak ako som povedal už v lobby poďakovať Bullmaxorovi ktorý mi pomohol pred Fuji v setupe a pochopil som kde robím chybu a tak som modofikoval nastavenie podľa jeho rady. A super vyšlo to. Paráda. Mimochodom držal sa ma celý závod ako kliešť. :-) Gratulujem chalaňom na bedni a všetkým čo to dojazdili do konca. Takéto závody sú tak ako to vravel Eddie náročné na kondičku a stabilnú rýchlosť( tempo) v závode. A samozrejme sústrediť sa na jazdu bez chýb. :-) ja som včera absolvoval s deťmi výlet a celý deň na slnku. Po tej pauze som bol ako praštený po hlave- mám dojem že som zostal stáť v boxoch o 19 sec dlhšie ako som mal ( musím pozreť replay). Začal som odpočítavať keď chalň odstúpil s lízatkom tak ako ste písali. A musel som zvoľniť a už len kontroloval odstup.

No nič už moc kecám. Ešte raz dík všetkým zúčastnením. :-)
precho
Příspěvky: 63
Registrován: 1.4.2012 10:10
PSN ID: precho73
Bydliště: Bratislava

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od precho »

Najskor chcem znovu zagratulovat bednarom, vazne skvely vykon, klobuk dole ;)
A moje pocity... Zavod velmi narocny na sustredenie a vydrz, ale o to viac som si to uzil. Standardne zopar chyb, to by som nebol ja, keby sa mi to nahodou nestalo :D Zopar skvelych subojov, hlavne s Kapsicom, este ze som ti potom usiel, uz som bol dost spoteny :lol:
Dakujem organizatorom, ze mi nedali DSQ za nedodrzanie okna na odpocinok, netrafil som sa o 1 minutu :shock:
A nakoniec gratulacia vsetkym, ktori to dojazdili ;)

P.S. Nechcem a ani nebudem nic riesit, ale ked si pozriete pri niektorych cas straveny v boxoch pri povinnom odpocinku, mozno budete celkom prekvapeni... ;)
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od CaparzoSK »

Ja ssa priznam ze mam setup este zo suzuky ktorym jazdim stale,okrem prevodovky. Pridal som si zopar kilo a znizil pritlak a dosiahol som cca 570bhp. Na rovinkach som letel ale v technickym pasazach som hodne stracal. Qvalda mi vobec nevysla az som bol prekvapeny ze som skoncil treti. Jazdil som iba medium a tak som sa v zavode bal obut hardy. Samozrejme zopar chyb ako vzdy,hlavne nakonci ked som dobehol vivu a zo slipstreamu som zavadil o travu a vyletel skoro do hladiska :) pak ale este isiel vivav do boxov a ja som v klude dojazdil na bednu,sice ma vivav pak stahoval aj dobehol,ale urobil tiez chybu- vylet do strku a uz som bol v klude. zavod narocny, brano ako vzdy letel a bull ma prekvapil lebo jeho tempo sa asi zdvojnasobilo,cim dlhsie jazdil tym bol rychlejsi. Po druhy krat v kariere som sa dostal na bednu takze som nadmieru spokojny a zavod povazujem za velmi uspesny,endurance je proste nieco uplne ine ako sprinty ci hlavny zavod.
Zamčeno