Lamborgini Super Trofeo

Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Lamborgini Super Trofeo

Příspěvek od osiwaru »

Najde se dobrá duše, která mi pošle obrázek s výsledky z Live Timingu, z konce závodu?
Dík
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Lamborgini Super Trofeo

Příspěvek od speedy »

SPA2.jpg
SPA1.jpg
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: Lamborgini Super Trofeo

Příspěvek od novcze »

včera jsem tam v kvalifikaci někoho oťukával, asi choze, sorry ale někde jsem nečekal takový rozdíl

závod super, speedy se připravil a eddie zkoušel měnit strategii ke konci, takže se na rozdíl od laguny něco dělo skoro celou dobu

ten formát závodů bez setupu mi vyhovuje (hlavně teď přes léto), protože veškerá příprava je trénink hodinu před kvalifikací
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Lamborgini Super Trofeo

Příspěvek od speedy »

Spa je mé oblíbené, mám tento okruh rád už z doby ToCa3.
Strategii jsem chtěl 3x8, po brutálně dlouhém driftu v Pouhon někdy v ?4? kole jsem jí přehodnotil na 4x6. Bylo jasné, že budu mít o pit víc než ostatní a že to na bednu nedá. Ale aspoň jsem to zkusil.
BtW; Jezdit údržbu pneu je nuda ikdyž se tak vyhrávají závody - hlavně s nereálným opotřebením pneu v GT5. Jel jsem tedy hodně nahraně a bavilo mě to.... Jenže celý závod naplno se prostě nedá, takže jsem na trati občas lítal jako pako ze strany na stranu a to znamená zpomalení. Nedostat od Michala v cíli kolo je fajn pocit, odstup od bedny 10sec je taky good ..... za mě spokojenost a jen víc takových závodů :!:
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Lamborgini Super Trofeo

Příspěvek od SJ.sprint »

Tak po dlouhe době (cca asi 2 měsice) jsem se s chuti "projel".Moc jsem neodhadnul opotřebeni pneu, jelikož jsem před zavodem odjel na SPA asi 5kol,takže v 21 kole jsem musel pro new pneu.Takže 6 misto nakonec pro mě nebylo zas tak zahanbujici :D zvlašt' po takove dlouhe přestavce... Škoda že vypad choze-hezky jsme se předjižděli :? Lambo jsem měl zajety, ale ups co se nestalo...Zdalo se mi že mam nejaky pomalejši vyjezd ale nejak jsem to neřešil,a řekl jsem si: "no jo musim se hodně učit... :lol: " ...no ,to sice ano ale pak mi došlo že i když jsem to azto měl zajete tak vubec jsem neměnil olej. Tak že po zavodě jsem v AUTODILNĚ zjistil že do plneho vykonu mi chybi rovnych 20 kW vykonu(co ž je cca 27 koni) :evil: Ale bylo mi potěšenim a budu se snažit odjet toho co nejvice.A hlavně že vydrželo připojeni i když to byla fixed lobby když se nemylim...Děkuji všem přeji hezky vikend ;)
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Lamborgini Super Trofeo

Příspěvek od markoduno »

včera bylo fajne testování. Speedy byl sjetej a bylo to znát. :lol: šel jsem si pro auto, abych měl stejné, ale když jsem se přifázoval do místnosti, tak mi za zády odešel mrazák. Normálně šel po nožičkách pryč :lol: . Tak jsem místo ježdění přerovnával obsah mrazáku do jiného. Pak už jsem viděl, že je to na dlouho, proto jsem to vypnul. Tak příště ;)
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Lamborgini Super Trofeo

Příspěvek od speedy »

markoduno píše:Speedy byl sjetej a bylo to znát. :lol:
naprosto v pohodě, střízlivý a spokojený..... za to mohla bezinková šťáva a tuna vyloučeného endorfinu po závodě v Monaku. Chvilku trvá než se z těla vyplaví! Ale aspoň se povedl odpočinkový večer a víme, že na lambo je potřeba pro deep forest nejen řidičák, ale i letecký průkaz :!: To bude ve čtvrtek výsledek :shock:
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Lamborgini Super Trofeo

Příspěvek od osiwaru »

Stále volná místa do závodu s Lambem na Deep Forest.
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Lamborgini Super Trofeo

Příspěvek od Majkl »

Bude možnost využití toho betonu (jako vždy) jak je před tou ostrou pravou před měřeným prvního sektoru? ;)
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Lamborgini Super Trofeo

Příspěvek od Hanz.77 »

Rozhodnutí Ředitele závodu Lamborgini Super Trofeo:
V závodě Deep forest se smí využívat všech zpevněných ploch trati.
Hanz.77
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: Lamborgini Super Trofeo

Příspěvek od novcze »

jj, ředitel je rozumný, jak je tam beton tak po tom jedu ;)

btw. deep forest nebude až taková selanka, je nutné se po okruhu pohybovat obezřetně jinak budou hořet pneu a časy nebudou nic moc :lol:
Uživatelský avatar
Karelpipa
Příspěvky: 55
Registrován: 4.6.2012 09:45
PSN ID: Karelpipa
Bydliště: Praha

Re: Lamborgini Super Trofeo

Příspěvek od Karelpipa »

ahoj, prosim vas pánové, jak to tu máte s pripojenim do lobby? normalne pres hrnek?
(moje) Konečné výsledky GT Cupu 2013 ke stažení zde:
http://ulozto.cz/xb8sjsKs/gt-cup-2013-k ... ofiziel-7z
Různě možné tabulky, koukněte, fanděte.

Nebo zde (pouze koukat):
https://drive.google.com/folderview?id= ... sp=sharing
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Re: Lamborgini Super Trofeo

Příspěvek od Majkl »

Karelpipa píše:ahoj, prosim vas pánové, jak to tu máte s pripojenim do lobby? normalne pres hrnek?
jj, je to jedna možnost (ta nejvíc používaná) a pak tuším sem Hanz občas píše i číslo místnosti ale to podle mě skoro nikdo nevyužívá ;)
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Lamborgini Super Trofeo

Příspěvek od Majkl »

No, dneska brutální chaos, musel bych bejt hodně sprostej abych tu něco dnes napsal, takže napíši něco raději až zítra ;)
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Lamborgini Super Trofeo

Příspěvek od eddie »

Tak dnes to nebylo moc dobré....počáteční potíže s připojením byly jen začátkem dnešního bláznivého dne....kvalda a start celkem good...no ale pak se začali někteří borci odpojovat ( dnes ty servry stály opravdu za hov... :( ).....závod se přesto v první polovině vyvíjel pro mě celkem good....když už jsem si říkal, že to Nov dneska prokaučujě na strategii, tak jsem dostal od něho těsně před posledním boxem pecku a tím se tak trochu rozhodl náš souboj....následně nás ještě musel rozdělit Michal....a aby toho nebylo dost dvě kola před koncem mě kopl servr.....no prostě večer plný divných kotrmelců. :o
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: Lamborgini Super Trofeo

Příspěvek od novcze »

když pominu problémy s připojením ostatních, tak zajímavé závody, ze začátku jsem chtěl jet na 11 kolové stinty takže jsem začal spíš zlehka, nicméně ukázalo se, že to nedá víc jak na 9 kol, takže jsem rozjel stíhačku na šetřílka eddieho :), toho jsem dojel ještě před posledním pitem, byly tam nějaké problémy, ale to si mě asi eddie nevšiml, že jsem už vedle něj ... pak jsem jezdil spokojeně s vědomím, že budu jediný komu Michal nedá kolo a ono prc ve 43 kole smyk v poslední zatáčce který mě nasměroval přímo do pitu, jen jsem čekal až se kolem prožene eddie a ono nic, vyjel jsem z boxu a eddie byl pořád za mnou, největší překvápko dne :) Škoda, že ho to pak úplně vykoplo.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Lamborgini Super Trofeo

Příspěvek od novcze »

eddie píše:...když už jsem si říkal, že to Nov dneska prokaučujě na strategii, tak jsem dostal od něho těsně před posledním boxem pecku a tím se tak trochu rozhodl náš souboj
chceš vyexportovat replay? ... já byl vedle tebe vpravo (protože jsi jel do kopce vlevo) a ty jsi se rozhodl najednou jet doprava, nevím co jsi čekal ;)
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Lamborgini Super Trofeo

Příspěvek od eddie »

nov : já si tě moc dobře všíml a chtěl jsem ti to tam zavřít, abych ušetřil pár vteřin....pak už to bylo mimo mé možnosti...šel si tam pěkně natvrdo a když bych nezareagoval tak jsme tam skončili asi oba :o
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Lamborgini Super Trofeo

Příspěvek od novcze »

eddie píše:nov : já si tě moc dobře všíml a chtěl jsem ti to tam zavřít, abych ušetřil pár vteřin....pak už to bylo mimo mé možnosti...šel si tam pěkně natvrdo a když bych nezareagoval tak jsme tam skončili asi oba :o
tím jak si to zavřel si narazil do mého levého předku, který už byl vedle tebe ... udělám ti fotky a napiš si jestli chceš ten replay
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Lamborgini Super Trofeo

Příspěvek od eddie »

né v poho neřeš to...bylo jasné, že na lepších gumách budeš chtít dopředu a já zase budu bránit pozici...byl to klasický závodní incident. ;)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Zamčeno