Côte d’Azur - 24.06.2012

Archív
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Côte d’Azur - 24.06.2012

Příspěvek od osiwaru »

Přihlášky do závodu jsou k aktivní.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Côte d’Azur - 24.06.2012

Příspěvek od speedy »

Tak pánové, teď už končí všechna sranda ........ jde do tuhého!!!

Závodní horečku jsme v okolí modré zátoky společně během příprav cupu vyzkoušeli. Pojedeme tradičně HEAVY DAMAGE. Osobně považuji tento závod za naprostý TOP v simracingovém smažení, který prověří nejen rychlost ale i trpělivost a pevné nervy !
Budu se odpovědně připravovat na každou minutu závodu, kvalifikaci, výměnu pneu i rychlost tankování. Předem prozkouším různé varianty palivové strategie - prostě za týden večer jsem ready a v plné síle. To by bylo aby "speedy" zase nebylo SPEEDY :mrgreen:
V závodě si foukám na bednu, top 5 je tutovka...... rudou mazdu uvidíte daleko před sebou a pak po delší době ve špíglu, když vám bude dávat kolo(a) :twisted: :twisted: :twisted:

-----------
jóó a pro neznalé věci: únavou po maratonu Sarthe se člověku pletl i jazyk. Vzniklo z toho slovo HEAMAGE ( hanzův HEMIDŽ ) :shock:
Naposledy upravil(a) speedy dne 18.6.2012 13:06, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Côte d’Azur - 24.06.2012

Příspěvek od Hanz.77 »

Chtěl jsi řící " HEMIDŽ" že ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Côte d’Azur - 24.06.2012

Příspěvek od novcze »

jj, už se těším, naprostá klasika mezi tratěmi, máme už specifikováno kolik kol na RH bude?
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Côte d’Azur - 24.06.2012

Příspěvek od speedy »

Do propozic doplněno: pro monacký závod povinných minimálně 6 kol na RH/RH

...........sprint 12+1kolo
...........hlavní 39+1kolo
Naposledy upravil(a) speedy dne 21.6.2012 09:02, celkem upraveno 2 x.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Côte d’Azur - 24.06.2012

Příspěvek od novcze »

speedy píše:počítej 6 kol na RH/RH.... +-1kolo. Zítra to zveřejníme ofiko ;)
stačí mi to vědět do pátku do večera, v sobotu ráno budu finalizovat strategii a setup
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Côte d’Azur - 24.06.2012

Příspěvek od markoduno »

včerejší testování bylo gůdly. Auto bylo ze začátku neklidné, ale pak jsem mu domluvil. Ke konci jsem ale byl už vybzikanej. Ale hlavně jsem zjistil, že jsem měkej a to teda ne. Já to jezdím jako okružní jízdu. Najíždění zatáček mi připomína mé zkoušky na MANa. Pěkně ze široka a hlavně klídek, abych si neodřel bok. :roll:
Snad stihnu ještě do neděle něco najet.
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

Côte d’Azur - 24.06.2012

Příspěvek od CaparzoSK »

Vcera sme jazdili bez damage? pozeral som si replay a trocha som sa votrel vedla Markaduna v tej najpomalsej 180stupnovej zakrute. Ono to vyzeralo hrozivo ale keby sme v reale tak Marko presne vidi ze uz som vedla neho. Pytam sa preto lebo nedoslo k ziadnemu poskodeniu. A z pohladu divaka to bol skvely manever :)
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Côte d’Azur - 24.06.2012

Příspěvek od speedy »

CaparzoSK píše:Vcera sme jazdili bez damage?
celý večer se jelo light damage
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Côte d’Azur - 24.06.2012

Příspěvek od markoduno »

ne ne Capi. Vše bylo OK. ;)
Já bych se ale v tu chvíli po.... z toho, že jsem jel opravdu vyhlídkově a hlupák jsem si myslel, že pojedeš stejně. Po výjezdu z tunelu jsem udělal hodiny a musel se začít smát. Kdo to kdy viděl předjíždět v této zatáčce??? No přeci já :lol: Pak jsem se odpojil, páč jsem byl opravdu grogy.
Já totiž strašně koukám na to, abych nepoškodil sebe a ani nikoho jiného. Potom ale jedu tak jako jsem jel včera. Blbě :roll:
No nic. Musím opravdu přitvrdit. Proto se omlouvám za případné incidenty v závodě či testu (tedy pokud pojedu). Nebude v tom nic osobního (tedy až na speedyho :lol: )
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Côte d’Azur - 24.06.2012

Příspěvek od Redjous75 »

JSEM PROTI POŠKOZENÍ DAMAGE HEAVY FULL !!!. . Hra sotva umí simulovat nějaké opotřebení ale poškození je úplně mimo. Je hezké Speedy, že tomu dáváš 100% , ale až a to připomínám po ,,doteku" se soupeřem budeš mít fuč uložení kol a buhví co ještě, dále pak Tě vůz nevyspitatelným chováním pošle v další zatáčce do mantinelu a do boxu se dokodrcáš s 50sec ztrátou a vozem rozšmelcoavným jakoby jsi jezdil BURNOUT tak máš po zábavě. Né po závodě s Lambem a dotekm nějakého soupeře kde jsem ani nepochopil proč mám fuč přední nápravu když dotek přišel někde v oblasti pravých zadních dveří , ale to je jedno. MONACO je super trať ale jako zábava s full damge ani náhodou. Hra mě baví asi tak jako mytí nádobí a nato abych si pěkně zajezdil na MONACU s příteli v neděli nemám nerva v systému který je víc než dementní :lol: :D :D .
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

Re: Côte d’Azur - 24.06.2012

Příspěvek od CaparzoSK »

No v tej zakrute si mi akoby zalagoval,videl som ta v speťáku,potom bum,pak si bol na sekundu uplne v pravo a zrazu znova za mnou a bum,pak som pocul,ze si mi vravel ze mam pokracovat,ja som spomalil,lebo som si myslel ze som ti zalagoval ja. Mali by sme to skusit aj s heavy damage,lebo s light to je fakt light tu v monacu
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

Re: Côte d’Azur - 24.06.2012

Příspěvek od CaparzoSK »

No ja som za heavy damage,pri light som totiz viac nez 5krat trafil zvodidla tak ze som zabocil skor a neodhadol sirku auta a vobec nic,taketo chyby musia byt potrestane a to poskodenim. A co sa tyka predbiehania,ked je niekto rychlejsi,cestu si najde,ked su rovnako rychly,nieje sanca a prave preto bude zalezat na vysledkoch kvalifikacie. Konecne zavod kde ktory vela rozhodne uz v kvalde. Takze HEAVY DAMAGE :)
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Côte d’Azur - 24.06.2012

Příspěvek od speedy »

Redjous75 píše:JSEM PROTI POŠKOZENÍ DAMAGE HEAVY FULL !!!. .
Lambo se jede jako odpočinková záležitost. Tam když pojedu poškozený skoro celé kolo do boxů tak mě nestoupne tlak krve ani o stupeň... Prostě doplňkový a pohodový seriál.
Vrátit se do závodnické základní školy nehodlám!! Něco už přeci umíme a Heavy Damage je jednou z věcí, která nás nutí během závodu přemýšlet..... to pak může někdo brečet že chce jezdit s automatem, s asistenty, bez poškození atd. Tak to už pak není závodění pod záštitou GT-Racing.cz, to jsou šuflerace s pubescentními dementy (hlavně italové a španělé jsou v tomto směru umělci)

U naší nejprestižnější záležitosti ( RX7TC CUP2012) na light damage rovnou zapomeňte !! Light damage u endurance závodů je jediný ústupek z nastavené úrovně závodů na našem webu.
Howg!, tečka, stop a už ani slovo nářků :x
Naposledy upravil(a) speedy dne 21.6.2012 20:28, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Côte d’Azur - 24.06.2012

Příspěvek od markoduno »

to Capi - u mě je problém, že mi hra opravdu laguje. Ne moc, ale laguje Je to dáno i tím, že mladá je fotografka a neustále odesílá fotky přes net do sběrny a to sežere docela dost z připojení. Ale s tím nic nenadělám. Jedině doufat, že mi sem přitáhnou optiku. A protože jsi mě předjel opravdu čistě (hodně jsem ti to usnadnil :-) ), tak jsem řekl jeď jeď, protože to na první pohled opravdu vypadalo drsně.

about HEVY DEMIDŽ :lol:
i když mluvím proti sobě, jsem pro heavy damage. Jejda - to bude protestů, ale těším se na závod. Snad ho pojedu a hlavně dojedu.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Côte d’Azur - 24.06.2012

Příspěvek od Hanz.77 »

Jedině "HEMIDŽ!"
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A pojedu jako Vostře!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Naposledy upravil(a) Hanz.77 dne 21.6.2012 20:24, celkem upraveno 1 x.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Côte d’Azur - 24.06.2012

Příspěvek od Redjous75 »

Nejde o profesionalitu, nebo pubescentní závody nebo ostatní , jde o to že si hra neporadí se základními požadavky hráče, opřením atd není poškození , stejně tak naražení , polámaný nárazníky, zmačkaný blatníky,. Na Monacu se musí jezdit plech na plech, vybrˇždovat v zatáčkách, cpát se kam nemáš . Jedeme cestovní vozy, takže žádné sračičky. Opatrný závod ve vláčku ať do nikoho neťuknu abych mu náhodou neshořel motor vede k absurdismu nudného závodu. Chci se cpát do zatáček! ZRUŠTE DAMAGE. Pokud rozhoduje v MONACU kvalda. klidně pojedu z posledního , ale nepojedu jako vocas abych se nikoho nedotknul. :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Côte d’Azur - 24.06.2012

Příspěvek od novcze »

meh jedině heavy, už vidím jaká by se z toho stala destruction derby na light, nemluvě o tom, že všichni by jeli jak hovada a nějaký kontakt se zdí by se neřešil ... předjíždět se dá i bez kontaktu, který končí poškozením
Uživatelský avatar
KAPSA
Příspěvky: 153
Registrován: 6.5.2012 22:08
PSN ID: GT-Racing-cz_IZ

Côte d’Azur - 24.06.2012

Příspěvek od KAPSA »

JSEM JEDNOZNAČNĚ PRO PLNY POŠKOZENI,JE TO PŘECI GT CUP 2012 PRO POŘÁDNY TVRĎÁKY NEBO NÉÉ :lol: :lol:
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Côte d’Azur - 24.06.2012

Příspěvek od markoduno »

vzhledem k zasloužené prohře našeho národního týmu ve vyřazovacích bojích na ME v kopané (ale i tak úspěšnému ME!!!) se již nebudu tolik věnovat tomuto sportu, ale naopak budu aktivnější co se týče našeho CUPu. Tak co takhle zítra opět testíček v Monacu?
Zamčeno