Indy Road Course - 29.7.2012

Archív
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

Indy Road Course - 29.7.2012

Příspěvek od CaparzoSK »

no tak vcerajsi vecer opat super. Kvalda vysla tak strasne,bol som pomaly. Sprint z osmeho bol velmi narocny pretoze som sa snazil netuknut nikoho,v esicku pres rovinkou tam niekto predomou policajnym sposobom skoro odstavil Precha a ja som musel doslova zastavit a kazdy ma predbehol,avsak spomenul som si na dlhe boje s tranekom v BMW cupe a tak som s nim v sprinte aj s Pavlem ojazdil zopar podarenych kol co bolo super. Hlavny zavod z prveho miesta som si povedal ze ak nedostanem supu v prvom kole tak jedine michal ma dobehne. tak sa aj stalo,dobehol ma michal ale z tym jeho pp som mu vzdy utiekol na rovinkach,dosli prve boxy a moja jedina a dokonca prva chyba na tejto trati a sup ho do gum na prvej zakrute v 12kole. V replay to ani nieje napalenie ale len doslova suchnutie ktore ma doslova trhlo a uz bolo po zavode. kazdy ma predbehol tak som rychlo menil strategiu. Hned do boxov opravit sa. zajazdil som stint do 24kola ked som sa rozhodol pre hardy do konca zavodu, na hardoch som siel jazdu na usporu co sa mi skoro vyplatilo ked som sa na konci zavodu dostal na 5miesto ale moje pneu uz boli totalne v prdeli a tak ma predbehli tí ktorí mali ale skoncil som s presvedcenim ze pneu sa da ozaj setrit v tejto hre a ze to viem aj ja :)
PS: mesacna pauza a stavanie domu urobili svoje :)
PS2: pre Nova : pokial je niekto v boji o poziciu a ty na novych pneu A on na rafikoch,nema dovod ta pustit pred seba a a ni by nemal,je to zavod nie charita :) pokial to bol michal a onic mu neslo tak podaj protest za nesportove spravanie alebo nieco take :)
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Indy Road Course - 29.7.2012

Příspěvek od Majkl »

Nove, myslíš, že jsem měl strašnou potřebu tě brzdit? Já si myslím, že ne normálně bych tě pustil ale ty jsi si prostě nepočkal a začal si to do mě šít v těch pomalých zatáčkách a úplně si mě vyhazoval mimo optimální stopu, tím pádem jediný kdo by mohl podat protest bych mohl být jedině já, ale nemám s tím vůbec žádný problém, jen si příště více počkej, však si sám viděl hned po předjetí si mi neskutečně poodjel díky novým pneu, takže z tvé strany absolutně zbytečný manévr ale chápu to snažil si se co nejdříve dostat dopředu.

Jinak včerejšek docela povedený, až na chyby v prvním stintu hl. závodů ale to bylo způsobené tím, že jsem bojoval s vyvážením ale od dalšího stintu to bylo OK. Strategii byla taky supr.
Uživatelský avatar
sonyman
 
 
Příspěvky: 175
Registrován: 22.3.2012 10:46
PSN ID: GT-Racing-cz_MR
Bydliště: Olomouc

Indy Road Course - 29.7.2012

Příspěvek od sonyman »

Pavle, jel jsi sprint a koplo Tě to, nebo co se stalo? Nejsi ve výsledcích. Ptám se kvůli bodům za sprint...
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Indy Road Course - 29.7.2012

Příspěvek od novcze »

CaparzoSK píše: pokial je niekto v boji o poziciu a ty na novych pneu A on na rafikoch,nema dovod ta pustit pred seba a a ni by nemal,je to zavod nie charita :) pokial to bol michal a onic mu neslo tak podaj protest za nesportove spravanie alebo nieco take :)
já si cestu kolem najdu, to problém ale vůbec není, ale trochu to limituje použitelné strategie a příště prostě pojedu standard abych se nedostal do těchto situací
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Indy Road Course - 29.7.2012

Příspěvek od novcze »

Majkl píše:Nove, myslíš, že jsem měl strašnou potřebu tě brzdit? Já si myslím, že ne normálně bych tě pustil ale ty jsi si prostě nepočkal a začal si to do mě šít v těch pomalých zatáčkách a úplně si mě vyhazoval mimo optimální stopu, tím pádem jediný kdo by mohl podat protest bych mohl být jedině já, ale nemám s tím vůbec žádný problém, jen si příště více počkej, však si sám viděl hned po předjetí si mi neskutečně poodjel díky novým pneu, takže z tvé strany absolutně zbytečný manévr ale chápu to snažil si se co nejdříve dostat dopředu.
nevím jaké si měl potřeby, ale prostě si mě brzdil, dal jsem ti před těma esíčkama zvukové znamení abych tě upozornil, že jsem podstatně rychlejší, ty jsi na to dlabal a přitom stačilo si trochu zeširoka najet do první pravé, došlo tam pak k lehkému kontaktu, protože takový rozdíl v rychlosti jsem nečekal, když jsem pak zjistil, že mě prostě nehodláš pustit, tak jsem výjezd z poslední pravé udělal tak abych tě standardně předjel na klopence. Nevadí, příště nebudu čekat nějakou inteligentnější reakci a normálně si tě předjedu jako každého jiného, jo a nějaké protesty sem přitáhl Caparzo o to mě vůbec nejde :lol:
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Indy Road Course - 29.7.2012

Příspěvek od pavel67 »

sonyman píše:Pavle, jel jsi sprint a koplo Tě to, nebo co se stalo? Nejsi ve výsledcích. Ptám se kvůli bodům za sprint...
jj, někdy asi v osmém kole na konci cílovky, doufám že jsem při tom Trámka nesestřelil, nebo jinak nepoškodil.
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

Indy Road Course - 29.7.2012

Příspěvek od CaparzoSK »

Pavle tam na konci rovinky si nejak cukol a ja som rovno vletel do teba a ty si zmizol ako vo filme "spet do buducnosti" :lol:
Uživatelský avatar
sonyman
 
 
Příspěvky: 175
Registrován: 22.3.2012 10:46
PSN ID: GT-Racing-cz_MR
Bydliště: Olomouc

Zpracované výsledky

Příspěvek od sonyman »

Obrázek
Road Course Indy - 29.7.2012

Zpracované výsledky
Šampionát
PP body pro další závod
Závod
Kvalifikace

Fotky výsledků
Závod 1
Best laps 1
Závod 2
Best laps 2
Zamčeno