Twin Ring Motegi Series 2012

Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Twin Ring Motegi Series 2012

Příspěvek od osiwaru »

markoduno píše: Bohužel se posledního závodu nezúčastním, protože jsem od středy do pátku mimo PS3- A to mě hoooodně mrzí. Závod bude třešnička na dortu
Škoda, ale není problém zase zkusit nahodit více termínů jako v případě druhého závodu. Což by znamenalo přidat jako další termín a to úterý.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Twin Ring Motegi Series 2012

Příspěvek od markoduno »

no to by nebylo špatné, ale rozhodně bych to nehrotil a už vůbec ne jenom kvůli mě. Však si ještě zajezdíme habakůk. :lol:
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Twin Ring Motegi Series 2012

Příspěvek od Redjous75 »

No já si myslím také, že obrácené pořadí není špatné. Jen se musí více cvičit, jelikož jde o to, že Ti rychlí piloti se prostě strašně rychle cpou do předu a je potřeba tenhle fakt umět zvládat a vypilovávat do parádního závodu pro všechny. Myslím, že závody v tomto systému nejsou vůbec špatné - za 1, : odpadá čas na kvaldu , za 2, : odpadá pořád to samé na startu závodu , za 3, : pro rychlíky to je další výzva a pro nás pomalejší je to příležitost, ukázat se také v prvních řadách, příležitost že občas někdo z těch rychlích skončí v kontaktu a buď se zdrží v boxech a nebo prostě nedojede ( díky Marku za třetí závod žes nedojel a nepředjel mě 3 místo je pro mě skvěléééé :lol: :lol: :lol: ) . Takže určitě né furt ,ale občas nějaké serie v tomto formátu není špatná, nehledě na fakt, že tento systém využívá řada další reálných závodů .

P.S. Jinak já poslední závod také nemůžu termínově mě to vychází do pracovního termínu. U mě jedině zase posun na úterý.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Twin Ring Motegi Series 2012

Příspěvek od osiwaru »

Kdo by měl dnes zájem, tak bych rád vyzkoušel ty NASCARY a to s ohledem na výběr (změnu) pneumatik, přeci jenom po posledním updatu vydrží o dost déle. Nyní jsou pro závod určeny RH a mě napadlo, použít měkčí směs a to proto abychom se zastavili v boxech vícekrát. Nemám ponětí, kolikrát přezouvají v reálu, ale mohlo by to být zajímavější.

Tak dnes večer, ale asi ne dříve jak ve 20:00 možná i trochu později.

Jinak já s přeložením závodu ze středy nemám problém, jsem sice v úterý mimo, ale na osmou hodinu budu určitě doma.

Takže, bych poprosil ti co pracují na směny nebo na krátký dlouhý týden ať dají včas vědět, nejlépe teď :P
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Twin Ring Motegi Series 2012

Příspěvek od markoduno »

dnes večer bych se s tebou svezl. Vyzkoušet ty potvory hemerický na ovále. Tak se uvidíme.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Twin Ring Motegi Series 2012

Příspěvek od Redjous75 »

Taky se ukážu dnes večer na pár kol na oválu.

Jinak souhlas s více pit stopy. Bude to si promíchaný jako sviň ale alespoň se pořád bude něco dít

P.S. už vidím jak v 10 kole dostanu od MSM kolo a na konci budu -15/17 :lol: :lol: :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
SlávekM3GT
Příspěvky: 88
Registrován: 3.10.2012 14:07
PSN ID: DRIFTKING-M3GT

Twin Ring Motegi Series 2012

Příspěvek od SlávekM3GT »

markoduno píše: Druhý s joshuou a třetí s driftkingem. Oba nedobrzdili v závěrečné šikaně a podívali se mi do kufru.
hele já si nějak nejsem vědomej že bych do tebe narazil, vim že sem před tebe šel v tý první zatáčce na brzdy a tam nic nebylo, a potom si to nějak rozházel na výjezdu.... ještě teda kouknu na video ;)
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Re: Twin Ring Motegi Series 2012

Příspěvek od SJ.sprint »

Čau piloti...Jojo jsem to ja-sprint vždycky se vraci :-) No moje učas te mizerna kvuli připojeni...je to bida. Ale včera jsem to šteloval nejak ručně podle navodu ale ještě to nemam otestovane jak to fachči nebo ne tak bych to dneska vyzkoušel- I KDYŽ JSOU TO NASCARY. Tak se večir určitě přidam...nebo aspoň to zkusim ;-)
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: Twin Ring Motegi Series 2012

Příspěvek od novcze »

včera byla u mě typická ukázka jak to vypadá, když se jede úplně hotovej z práce a neznalost auta, rozsekal jsem to dvakrát o zeď a jednou minul brzdný bod a skončil v kačeru, takže nakonec ještě dobrej výsledek vzhledem k okolnostem.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: Twin Ring Motegi Series 2012

Příspěvek od novcze »

obrácené pořadí je podle mě dobré, sice nejsem tak progresivní ve cpaní se dopředu jako třeba Michal, ale i tak ok

víc chybí tunění aut, kromě toho roadsteru na začátku, by všechny potřebovaly doladit
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Twin Ring Motegi Series 2012

Příspěvek od markoduno »

SlávekM3GT píše:
markoduno píše: Druhý s joshuou a třetí s driftkingem. Oba nedobrzdili v závěrečné šikaně a podívali se mi do kufru.
hele já si nějak nejsem vědomej že bych do tebe narazil, vim že sem před tebe šel v tý první zatáčce na brzdy a tam nic nebylo, a potom si to nějak rozházel na výjezdu.... ještě teda kouknu na video ;)
Bylo to v poslední zatáčce do cílovky, Pořadí já, Joshua a ty. Joshua mě drcnul vlevo vzadu a ty hned po něm vpravo vzadu ( snad jsem si tě nespletl s někým jiným ). Ale nebylo to nic hrubého ani úmyslného. Prostě závodní incident. Nestěžuji si na nikoho. ;) Jen se mi to stalo najednou a hned na začátku a bylo po závodě. :cry: Ono celé to první kolo bylo hodně zbrklé. V první jsem strčil někoho do kačírku, ale až po tom, co to do mě někdo ťuknul. Ale jak říkám.....byl to normální závodní incident bez nějaké větší čuňačinky.

NOVe: já si zase lebedím v tom netunění aut. Všichni stejné podmínky a hlavně nemusím sedět ustejšnu X času, abych něco poladil a stejně je mi to k prdu. Tady sednu, udělám pár koleček na otestování brzdných bodů a hurá do závodu. Ale nemusí to vyhovovat každému ;)
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Twin Ring Motegi Series 2012

Příspěvek od osiwaru »

Dnes jsme vyzkoušeli vůz, trať a pneu. Nastavení, resp. ne-nastavení vozů zůstává na 630PP. Ti co nejezdili NASCAR v online režimu, by si to určitě měli vyzkoušet, Motegi není Daytona a musí se tam celkem používat brzda a heavy damage je HD, poškození třeba pravého předního kola znamená obrovský handicap. Jediná změna co z dnešního testu vzešla je změna pneumatik a to z RH na RS.

Jinak bacha na pravou ruku a hlavně rameno, po dvaceti kolech už je to znát :twisted: co teprve 104 kol.

Velkou pozornost věnujte pitu. Do něho se musí najíždět už na druhé straně okruhu, vjezd je označen žlutou přerušovanou čarou. Na druhé straně je také výjezd z pitu, také označen žlutou přerušovanou čarou. To musí všichni dodržovat. Svůj pit si každý musí pečlivě naplánovat minimálně kolo před samotným sjezdem do bočního pruhu tím, že se v balíku přesune na jeho vnitřní stranu a pak v klidu sjede na boční pruh.

Jinak prosím počítejte s novým termínem a to 16.10. Je to úterý.
SlávekM3GT
Příspěvky: 88
Registrován: 3.10.2012 14:07
PSN ID: DRIFTKING-M3GT

Twin Ring Motegi Series 2012

Příspěvek od SlávekM3GT »

jaký máte zhruba časy na kolo?
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Twin Ring Motegi Series 2012

Příspěvek od novcze »

markoduno píše: NOVe: já si zase lebedím v tom netunění aut. Všichni stejné podmínky a hlavně nemusím sedět ustejšnu X času, abych něco poladil a stejně je mi to k prdu. Tady sednu, udělám pár koleček na otestování brzdných bodů a hurá do závodu. Ale nemusí to vyhovovat každému ;)
já jsem to komentoval spíš z hlediska použitelnosti ve velkém cupu, jinak v této malé serii bych stejně neměl čas ani chuť na tunění, i když většinou to zase tolik času nezabere.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: Twin Ring Motegi Series 2012

Příspěvek od novcze »

nedá se ten závod odjet s jakýmkoliv Nascarem?
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Twin Ring Motegi Series 2012

Příspěvek od markoduno »

Momentalne je vetsina tymu na morave ve sklipku. Informace budou az zitra.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Twin Ring Motegi Series 2012

Příspěvek od Redjous75 »

Výtah z rozhovoru s Buttonem po závodě v F1 Korea, kde Button bojoval s oběma Saubery a zkončilo to tak jak to zkončilo.Jen mě to silně připomíná i naše stále připomínaná témata o začátcích závodů a je vidět že je to stejné i v reálném závodním světě.

použito z článku ISport Cz : „Je to dlouhý závod a je tu mnoho možností k předjíždění, není potřeba dělat tohle. Pérez přijel odnikud a jel na vnitřku a narazil do mého vozu. Musel jsem uhýbat, ale již bylo pozdě, jinak bych narazil do vozu přede mnou.“


„Poté přišla zadní rovinka, byl jsem v dobrém souboji s Nico Rosbergem, poté jsem náhle cítil náraz zezadu a Kamui prolétl okolo. Toto je velmi slabý standart od Sauberu, toto je vrcholná třída motorsportu a závod je dlouhý.“


„Oni to snad dělají pro zábavu, ale tady se bojuje o body. Závod není dlouhý pouze dvě zatáčky a někteří se z toho potřebují poučit, snad se tak stane.“

:D :D :D
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Twin Ring Motegi Series 2012

Příspěvek od osiwaru »

Zítra poslední závod s NASCARY. Zatím je přihlášeno pouze 6 pilotů!!! :o
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Twin Ring Motegi Series 2012

Příspěvek od pavel67 »

Zítra asi nepojedu, mám to blbý cvičení, a pak míváme takový relaxační posezení u píva a jsou k tomu nějaký pečený kolena a žebra a okurky a chleba atd. atd... a kdo ví kdy se navrátím. Takže spíš asi ne.

Jinak určitě vám poslovací svišeníško na motokárách pomohlo, protože s NASCAREM na oválu Motegi si to užijete několikanásobně víc a pak mě napíšete druhej den, koho z vás NEBOLÍ ruce. :lol: :twisted:
...každej má něco, já jezdím...
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Twin Ring Motegi Series 2012

Příspěvek od novcze »

tak jak, můžeme to odjet s jakýmkoliv NASCARem, chci jet jako Montoya :lol:
Zamčeno