Twin Ring Motegi Series 2012

Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Twin Ring Motegi Series 2012

Příspěvek od speedy »

19:30 to opravdu nestíhám .... 19:50 sedám ke stejšnu s jazykem na cestě a pouštím motegi
Naposledy upravil(a) speedy dne 26.9.2012 18:46, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Twin Ring Motegi Series 2012

Příspěvek od osiwaru »

Chápu, budu to natahovat :) jak je to půjde, přeci neujedeme celé Čáslavi.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Twin Ring Motegi Series 2012

Příspěvek od markoduno »

:lol: Díky moc. To víte - malé děti a příliš zaměstnaná žena je vražedná kombinace. Za to nechám Osiho a speedyho před sebou :lol:
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Twin Ring Motegi Series 2012

Příspěvek od speedy »

Taky díky moc. To víte - malé děti a doma žádná žena je vražedná kombinace. Za to nechám Osiho a markoduna před sebou :lol:
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Twin Ring Motegi Series 2012

Příspěvek od osiwaru »

Info o dnešním závodě máte v PSN zprávě.
Je tam info o tom, že začneme o něco později.

Díky za pochopení.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: Twin Ring Motegi Series 2012

Příspěvek od novcze »

sorry JKR za kontakt v první zatáčce, nechal jsem tam míň místa na výjezdu než bylo potřeba, snad ti to nepoškodilo auto ... pak jsem myslel, že mi bude zatápět HR, ale ten byl příliš nedočkavý :)
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Twin Ring Motegi Series 2012

Příspěvek od osiwaru »

Čerstvé výsledky dnešního závodu v úvodním příspěvku pod záložkou výsledky.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Twin Ring Motegi Series 2012

Příspěvek od markoduno »

Včerejší závod se mi líbil. Krátký okruh, kde nebyla nouze o souboje. Stále byl někdo v kontaktu či na dohled. Délka závodu byla tak akorát. Akorát mi vadilo, že jsem nemohl zajet do pitu. Pivo, které jsem si nalil do půllitru, mi zteplalo :lol: Ale já měl stejně takovou žížu, že jsem ho vypil na ex. Líbil se mi i výkon auta. Pro mě ideální.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Re: Twin Ring Motegi Series 2012

Příspěvek od speedy »

novcze píše:pak jsem myslel, že mi bude zatápět HR, ale ten byl příliš nedočkavý :)
to ani nee, jen jsem nechtěl čekat 67kol na chybu která nepřijde. Chtěl jsem tohle kroužení trochu oživit. Pak jsem si závod zpestřil soubojem s VivaVem ..... tam se jelo skutečně na krev a chvilkama létaly od karoserie jiskry. Takový replay si rád přehraju na velký plazmě 3D...

Osi, good job!! Dobrá volba :!:
Naposledy upravil(a) speedy dne 27.9.2012 16:08, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Twin Ring Motegi Series 2012

Příspěvek od Redjous75 »

Já si včerejší závod zase po dlouhé době pěkně užil. Největší šok jsem tedy ale měl z 2místa po kvalifikaci to jsem tedy nepochopil. Auto koupený v 19:20, GT pokud nepočítám občasný nakouknutí do sezony zapnutý v podstatě po 2 měsících a takovejhle flek :lol: :) . To se mě líbilo. :D .
Pak přišel závod a tam už je to klasika. Po delší době se ale startuje z 2 fleku hůř páč tam bylo nějak na mě moc rušno :) :lol: . Starty prostě neumím a tak brzo přišel útok borců za mnou. Počítal jsem ale že bych se mohl ustálit někde kolem 5/6 místa jenže asi ve třetím kole přišla chyba Drifta na výjezdě na cílovku, kterému se auto postavilo na štorc přesně před můj čumák . No bylo z toho uražený zavěšení a já se rozhodoval zda jet dalších 65 kol s volantem na křivo nebo né. Pneu se ale výrazně zahřívalo víc než zbytek a já nechtěl riskovat že budu ztrácet na kolo a pak stejnak do boxu budu muset. Takže jsem hned zajel to opravit a pak už jsem jen pouštěl MSM a dotahoval zbytek pole. Nakonec to dotahování bylo velmi zábavný a já po krásném souboji ještě na konci závodu s Jardou urval 10 místo.
Důležité bylo že jsem měl konstatní rychlost po celou délku závodu. Vůz, výkon a pneu byli parádně Osi zvolený přesně to co ve hře dokážu zvládat a užít si to.Škoda že další závod můžu až 10-tého,alespoň se budu o to víc těšit.

P.S. NOV - naprosto v pohodě. Vůz byl v pořádku a spíš to byla moje chyba páč jsem si nezkontroloval vnitřek a přitom jsem věděl, že je za mnou rychlejší jezdec.

P.S. Jo a bez mučení se přiznám, že párkrát se mě ta předcílová šikana povedla vzít pěkným katem - kosou :lol: :lol:

P.S. Jo a další šok bylo opotřebení pneu !!!!. Co to bylo ?????. Na těch kolech by se dalo jet snad 150koleček. To trochu přepískli ne? Pravdou je že předtím se mě zdálo opotřebení o trochu víc než by mohlo být ale toto?. To jsem tedy čučel :D
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
KAPSA
Příspěvky: 153
Registrován: 6.5.2012 22:08
PSN ID: GT-Racing-cz_IZ

Twin Ring Motegi Series 2012

Příspěvek od KAPSA »

Mám prosbičku, jestli by nešel změnit datum 2.závodu.Zrovna ve středu mám noční a hrozně nerad bych chyběl na startu.Termín kdy můžu je PO,ÚT,ČT,PÁ,SO. Předem díky za vyjádření všech přihlášených jezdců.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Twin Ring Motegi Series 2012

Příspěvek od markoduno »

no co by jsi ještě nechtěl? :lol: :lol: :lol:
Mě osobně je to jedno. Tedy krom neděle. Co bychom neudělali pro Kapsíka - že? ;)
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Twin Ring Motegi Series 2012

Příspěvek od osiwaru »

KAPSA píše:Mám prosbičku, jestli by nešel změnit datum 2.závodu.Zrovna ve středu mám noční a hrozně nerad bych chyběl na startu.Termín kdy můžu je PO,ÚT,ČT,PÁ,SO. Předem díky za vyjádření všech přihlášených jezdců.
Do přihlášky jsem přidal ještě jeden termín, předchozí a nově čtvrtek. Přihlašte se kdy zrovna můžete, samozřejmě to tzn. že, klidně oba termíny.

Přihláška na TRM Series - East Course, Subaru Impreza TC
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Twin Ring Motegi Series 2012

Příspěvek od osiwaru »

Osiwaru píše: Do přihlášky jsem přidal ještě jeden termín, předchozí a nově čtvrtek. Přihlašte se kdy zrovna můžete, samozřejmě to tzn. že, klidně oba termíny.

Přihláška na TRM Series - East Course, Subaru Impreza TC
Tak i úterý :)
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Twin Ring Motegi Series 2012

Příspěvek od novcze »

já kdykoliv kromě čtvrtka
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Twin Ring Motegi Series 2012

Příspěvek od osiwaru »

Tak druhý závod ze série TRM bude zítra v 20:00.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Twin Ring Motegi Series 2012

Příspěvek od Redjous75 »

Paráda tak to si dnes zajedu. Myslím že je to velmi dobrý nápad když termín přihlášek je nastaven v systému kdy start závodu určí nejobsazenější termín i když je jasný že né vždy to výjde ale zase je to fér k promotérovi závodu že mu v závodě pojede větší počet lidí. Takže dobrá práce Osi. :)
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Twin Ring Motegi Series 2012

Příspěvek od markoduno »

snad to dnes stihnu. Byl to pro mě nejhorší termín z těch tří. Udělám proto maximum. Nejpozději v 19 hodin zavolám nebo dám jinak vědět, zda ano, či ne.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Twin Ring Motegi Series 2012

Příspěvek od Redjous75 »

Docela bych se přikláněl k letmému startu. První zatáčka z kopce hned ostrá 90 úhlovka pak další složitý úsek a do toho horda adrenalinem nabušených pilotů. To zavání pěkným pošťoucháním. No nevím. Včera jsem jsem si jí zajel jen tak cvičně a musím uznat že tahle varianta je těžká. Dále by bylo také dobré si říct jak jezdit esíčko páč pokud platí pravidlo dvě kola na dráze tak ok to je totiž rychlejší varianta ( teď nemluvím o občasném netrefení se ) , ale také se dá jezdit varianta GT Academy kdy ani kousek mimo trať to je totiž ta o dost pomalejší varianta. Jedná se především o kvalifikaci , ale vlastně i závod. :)
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: Twin Ring Motegi Series 2012

Příspěvek od novcze »

kvalifikace se přece nejde a start zvládneme určitě klasický
Zamčeno