Nürburgring 24H - 28.10.2012

Archív
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Nürburgring 24H - 28.10.2012

Příspěvek od SJ.sprint »

...Nebudu tady nikoho "citovat" ale na druhou stranu :Je tady jednoducha možnost přihlašeni i odhlašeni ze zavodu!!! A někdo (vime kdo) si s tim dava sakra praci...Tak proč toho nevyuživat :!:
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
sonyman
 
 
Příspěvky: 175
Registrován: 22.3.2012 10:46
PSN ID: GT-Racing-cz_MR
Bydliště: Olomouc

Nürburgring 24H - 28.10.2012

Příspěvek od sonyman »

Já v neděli nejedu, nevyhovuje mi termín. :-(

P.S. SJ.sprint> Odhlášení ze závodu jsem nikde nenašel, tak to píšu sem. Zde se dá pouze přihlásit. Nebo je nutno se nejprve přihlásit a pak odhlásit?
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Nürburgring 24H - 28.10.2012

Příspěvek od osiwaru »

sonyman píše:Já v neděli nejedu, nevyhovuje mi termín. :-(

P.S. SJ.sprint> Odhlášení ze závodu jsem nikde nenašel, tak to píšu sem. Zde se dá pouze přihlásit. Nebo je nutno se nejprve přihlásit a pak odhlásit?
Jestli jsem dobře pochopil připomínku :) Tak pro přihlášení existuje pouze možnost "jedu", ti co nechtějí/nemohou jet prostě přihlášku ignorují.
Uživatelský avatar
sonyman
 
 
Příspěvky: 175
Registrován: 22.3.2012 10:46
PSN ID: GT-Racing-cz_MR
Bydliště: Olomouc

Nürburgring 24H - 28.10.2012

Příspěvek od sonyman »

Ahoj, to nebyla připomínka, jen reakce na to, že Sergej psal, že se dá "jednoduše" odhlásit. Tak jsem myslel, že něco takového existuje. Souhlasím s tím, že nejedu = ignoruji přihlášku.
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Nürburgring 24H - 28.10.2012

Příspěvek od eddie »

Kvalifikace na Nurbu GP/F (15 minut)

Skupina 1 admin Eddie: eddie, michal, novcze, branoeso, pavel67, markoduno, perisbond, vivav, mladaboleslav, caparzoSK, balis, derek

Skupina 2 admin Osiwaru: osiwaru, joshuabaraka, kuba98, hanz77, jarda75, kapsa, sj-sprint, vratim, cipjohny, hocky, ketez67?, speedy
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
perisbond007
 
 
Příspěvky: 166
Registrován: 29.3.2012 15:27
PSN ID: perisbond007

Nürburgring 24H - 28.10.2012

Příspěvek od perisbond007 »

ted kdyz na to tak koukam, tak mam strach ze to bude sk. 2. :shock: ja na ty kvaldy moc nejsem.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Nürburgring 24H - 28.10.2012

Příspěvek od speedy »

upřesnění propozic pro chystaný endurance Nurb24H odkaz

zpráva hlavně pro adminy závodu:
pozor změna nastavení časového progressu. Pro endurance bude parametr nastaven na hodnotu -15- ,

změna provedena kvůli častým kolizím během tréninků, původní progress 16 by ve druhé skupině nezaručoval dojezd ještě za světla. Za zmatek na poslední chvíli se omlouvám.
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Nürburgring 24H - 28.10.2012

Příspěvek od eddie »

zpráva hlavně pro adminy závodu:
pozor změna nastavení časového progressu. Pro endurance bude parametr nastaven na hodnotu -15- ,

Ok---beru na vědomí.
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: Nürburgring 24H - 28.10.2012

Příspěvek od novcze »

koukám na ten soupis skupin, to vypadá že derek si přišel pro první flek nebo alespoň by měl s 610PP no a taky balis ... twe abych se vůbec kvalifikoval do první grupy :)
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Re: Nürburgring 24H - 28.10.2012

Příspěvek od speedy »

novcze píše: ... abych se vůbec kvalifikoval do první grupy :)
s PP605 mám Q1 1:51,900 - to jen pro srovnání.... Na první groupe si docela věřím :shock:
Uživatelský avatar
branoeso1
Příspěvky: 176
Registrován: 22.3.2012 11:52
PSN ID: branoeso1
Bydliště: Gbely Obrancov mieru304 SK

Re: Nürburgring 24H - 28.10.2012

Příspěvek od branoeso1 »

speedy píše:
novcze píše: ... abych se vůbec kvalifikoval do první grupy :)
s PP605 mám Q1 1:51,900 - to jen pro srovnání.... Na první groupe si docela věřím :shock:


To sa máš 605pp. Asi nás bude viac do druhej skupiny. Teda ja s tým ako tak pozerám už aj počítam :-)
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Nürburgring 24H - 28.10.2012

Příspěvek od eddie »

Kvalifikace na Nurbu GP/F (15 minut)

Skupina 1 admin Eddie: eddie, michal, novcze, branoeso, pavel67, markoduno, perisbond, vivav, speedy, caparzoSK, balis, derek

Skupina 2 admin Osiwaru: osiwaru, joshuabaraka, kuba98, hanz77, jarda75, kapsa, sj-sprint, vratim, cipjohny, hocky, ketez67

Zatím nemám žádné indicie, že by někdo z přihlášených nemohl nastoupit do závodu....takže to vypadá, že se s GT Racing cupem 2012 rozloučíme důstojně " vhojném počtu " ;)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Nürburgring 24H - 28.10.2012

Příspěvek od eddie »

Skupina 1 1472-4711-0510-9354-3119
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Nürburgring 24H - 28.10.2012

Příspěvek od SJ.sprint »

No twl to byla hruza ze začatku.Když se někdo rozmlati tak zaručeně z sebou bere i ostatni...žadny ohled že někdo jede za nim -hned musi vyjet na trať.... Ztratil jsem mitivaci hned na začatku...No uvidime jak se to bude vyvijet...
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Nürburgring 24H - 28.10.2012

Příspěvek od eddie »

K dnešnímu závodu nemám moc co napsat.....race pro mě skončil prakticky v prvním kole....dvě kolize no a po zbytek závodu už jsem se jen snažil najít optimální koncentraci, což se bohužel nepodařilo, takže celkové šesté místo bylo pro mě nakonec celkem dobré.

PS: musím, ale podotknout, že jsem se rád zůčastnil takové GT kalby....byl jsem v posledním kole totálně vyždímanej, ale na druhou stranu štastnej, že jsem to přežil. :o ;)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Nürburgring 24H - 28.10.2012

Příspěvek od pavel67 »

Tak musím říct, že jsem si to dneska všechno pokazil sám. :( :x I přes dostatečně dlouhou dobu jsem si úplně nehorázným lajdáckým způsobem nenašel čas k tréningu a hledání optimálního nastavení, což se odrazilo v mém dnešním výsledku. S časem 1:53,503 jsem se prostě nedostal do první skupiny, a vlastně jsem si to ani nezasloužil.
S autem jsem se pral doslova v každé zatáčce a nebylo kolo, kdy bych neudělal nějakou debilní chybu...
A že jich bylo... :oops:

Gratuluji vítězným bednařům, pochopitelně i těm celkovým, protože já jsem na ně dneska ani v nejmenším neměl. I ta druhá skupina mě semlela. Podle toho bude vypadat i můj celkový výsledek... :cry:

Velký dík patří těm, kteří se na pořádání toho letošního GT CUPu podíleli a kteří tomu obětovali spoustu svého volného času. :!:

A chtěl bych taky poděkovat všem, kteří se tohoto super projektu zůčastnili jako jezdci - zvlášť těm, kteří skončili za mnou :lol: :twisted:
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Nürburgring 24H - 28.10.2012

Příspěvek od markoduno »

víceméně jsem na tom byl stejně jako Pavel. Ani vteřina testování se projevila na samotném závodě více, nežli jsem čekal.
Při prvním startu se mi zdálo, že to půjde. Po nutném restartu se to otočilo a já se s autem neskutečně pral. Vydržel jsem to 3 kola, ale to třetí už bylo kritické. Pak nastoupila má psychika a bylo hotovo. 3 kolo - pneu na 1/4 - PIT nutný. Řekl jsem si, že si odfrknu a pak pojedu dál. Ale nešlo to. Za ty nervy to nestálo.
Každopádně chci poděkovat Eddiemu, Osimu a dalším, kteří se o tento CUP starali. Byla to časově i psychicky náročná práce. Díky pánové.
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

Nürburgring 24H - 28.10.2012

Příspěvek od CaparzoSK »

no k vcerajsku len malinko. konecne som sa snazil a nestacilo to na prvu skupinu. presiel som do druhej skupiny kde sme sa zoradili podla poradia a ked sa pustila hra zistil som ze vidim iba 9hracov a ani som nestihol zareagovat a cierna obrazovka a nic. nastastie sme to restartovali a pak uz vsetko fungovalo,akurat ze mi ostal setup z qvaldi co sa neskor ukazalo ako vyhoda :) prvy stint boje s branom o prvu priecku- v piatom kole pit pak v 10 kole na prestavku som isiel z 13sec. v pluse,po prestavke som vysiel na trat a stracal som na Brana 42sec. nechapem kde to brano stihol prestavku dodrzal presne ako sa ma a nabral 1minutu na mna a to som neurobil ziadnu chybu, docela ma to zaskocilo a tak som ho zacal stahovat ale tak som stahoval na rovinkach aj vinecko a ked v poslednych 2kolach dosla flasa moje reakcie sa nejak spomalili a zacal som robit velke chyby :) :lol: pak ma predbehol aj Cipjohny a bol som jasny :) Ale dokonale som si to uzil takze velke diky za zavod vsetkym zucastnenim a organizatorom dakujem za ochotu.
Uživatelský avatar
branoeso1
Příspěvky: 176
Registrován: 22.3.2012 11:52
PSN ID: branoeso1
Bydliště: Gbely Obrancov mieru304 SK

Nürburgring 24H - 28.10.2012

Příspěvek od branoeso1 »

CaparzoSK píše:no k vcerajsku len malinko. konecne som sa snazil
:-) Nóóó Konečne chlape:-)))
Sranda musí byť.


Tak že Final Endurance Race bol tak ako mal byť: tvrdý, dostatočne dlhý a náročný!!! Tak ako spomenul Capi ani mne sa nepodarilo dastať do 1sk ale s tým som už tak nejak počítal. Trénoval som a ladil čo to šlo ale výsledok v kvalde nič moc. Nevadí. V samotnom závode sa mi podarilo prepracovať až na špičku poľa a v tom prišiel reštart závodu. To bolo v poriadku lebo hneď po štarte som zaregistroval ako stojí Capi a nepohol sa z miesta. Som rád že ste takto v zápetí reagovali a reštartovali to. Po znovu odštartovaní sa mi síce nepodarilo hneď dostať dopredu ale snažil som sa maximálne čo mi auto dovolilo tlačiť a hneď v prvom kole mi Mazda ukázala zuby a po malom kontakte s trávu na pravej strane pri pokuse obísť pomalšie auto som ani neviem ako ale v zlomku sekundy letel na zvodidlá na ľavo a vytlačil som zo sebou myslím Vráťu a spoločne sme pokosili trocha trávy ale to nebolo až také hrozné ale nasledovala reakcia na náš výlet mimo trať a autá ktoré išli za nami lietali ako biliardové gule. No katastrofa. Najviac to odniesol tuším Marko( modrá Mazdička). A najhoršie je že celé som to spustil vlastne ja. Omlúvam sa týmto všetkým čo tam museli okolo nás prejsť a prežiť tento úvodný šok. Počas následujúcich kôl sme si to s Capim celkom slušne rozdávali až som za ním dostal pretáčavý šmyk a bolo. Tak som sa rozhodol ísť na istotu a prehodnotil som stratégiu a zvolil 4-4-prestávka-4-4-2. Dbal som pri tom hlavne na to(keď už mám ísť o zastávku viac) aby som mal palivo tak akurát a nestál zbytočne v boxoch pri tankovaní paliva ktoré nevyužijem na daný stint. A Capi to bola asi tvoja veľká chyba. Tankoval si tak ako ti mechanici (hra)pripravili. Hromadu času si takto stratil. Ja som pri jednom stinte trafil litríky tak presne že do pitu som vchádzal na rezervu. A hneď nato sme sa stretli zasa kolo na kolo pri mojom výjazde. To mi bolo ale jasné že keď nespravím zbytočnú chybu tak to vyhrám. Lebo tvoje gumy vykazovali značné opotrebenie a vedel som že sa od teba utrhnem. Nedal si to zadarmo a bránil si sa ako lev. Bola to proste paráda. Nakoniec som to dal a som za to rád. Bol som totiž unavený už pred závodom( detičky šak viete) a potom ako sa začalo stmievať druhý krát som bol s očami úplne v prdely. :-)))


Nakoniec chcem samozrejme poďakovať promotérovi Šampionátu za celoročnú prácu a ďakujem všetkým jazdcom za Good závody. Gratulujem Michal za No1. Samozrejme No2 a No3 (sorry že nemenujem ale neviem kto sa tam umiestnil)
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Nürburgring 24H - 28.10.2012

Příspěvek od novcze »

včera nebyl zrovna nejlepší den na závod, po posunu času jsem se stejně vzbudil brzo a už v 19:00 jsem skoro spal, chtěl jsem to odjet kvalitně, ale už kvalifikace byla na pikaču, v závodě jsem pak celkem jednoduše ztrácel koncentraci a co druhý kolo jsem jezdil po trávě, nemluvě o nočním úseku, to byla prostě katastrofa.
Na začátku jsme se tam s V83 (?) nevešli do nějaké zatáčky, asi jsi o mě nevěděl, že jsem na vnitřku protože tam před tebou byl HR, takže sorry, že jsem se tam tak oportunisticky vecpal.
Příště bych volil endurance v podobě max 2h závodu a bez přestávky a pokud možno bez změny den - noc, prostě si nebudeme hrát na 24h, no.
Jinak gratulace MSM, v takové konkurenci 610-tek první flek s velkým náskokem, super.
Zamčeno