série v duchu FIA GT3

Zamčeno
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

série v duchu FIA GT3

Příspěvek od hocky »

Tak snad jsem se stihl přihlásit, bylo přesně 18:00. Jen nevim jestli už jsem s Astonem nejel. Ve výsledcích jsem úplně vymazanej.
Uživatelský avatar
branoeso1
Příspěvky: 176
Registrován: 22.3.2012 11:52
PSN ID: branoeso1
Bydliště: Gbely Obrancov mieru304 SK

série v duchu FIA GT3

Příspěvek od branoeso1 »

Včerajší závod sa z pohľadu boja na trati myslím podaril na 100%. S Novom a Slávkom sme si to užili. Keď som vošiel do boxov tak som s ponúkaných 22l radšej pridal na 25 a myslím zbytočne, ešte mi na cca 1kolo zostal benál. Nov pridal asi ešte viac a Slávek počítam tak ako mu hra ponúkla. Keď sme sa dotiahli na Hanza tak som ani nepredpokladal že sa nakoniec dostanem na prvé miesto. Škoda toho pretáčavého šmyku na výjazde z Lesmo2 Hanzi, nemal som totiž na rovinkách šancu ťa nejako ohroziť. Ford išiel ako raketa. Slávek zasa v parabolice vyletel mimo a tak povediac výťazstvo mi vďaka chybám súperov tak nejak spadlo samé. Ale dík za závod nuda to určite nebola a teším sa na Final Race ( mám už len BMW)
SlávekM3GT
Příspěvky: 88
Registrován: 3.10.2012 14:07
PSN ID: DRIFTKING-M3GT

série v duchu FIA GT3

Příspěvek od SlávekM3GT »

taky se mi závod moc líbil, a dotankoval sem jen těch 22l a bylo to až až.... ještě jednou bych se ale chtěl omluvit branovi a novczemu za to jak sem asi 3 krát nedobrzdil nazačátku :? ale jako skoro 34 kol s někym v kontaktu sem už dlouho nezažil a je to pak o hodně záživnější... těším se na poslední závod :D
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

série v duchu FIA GT3

Příspěvek od novcze »

jj, protože jsem měl špatné zkušenosti z Monzy co se týče nabízeného množství paliva, tak jsem přidal víc, tím jsem ztratil kontakt a ještě jsem se chvíli po výjezdu z boxů přetahoval s K98.
Ale do půlky závodu to bylo opravdu zajímavé, brano i když měl asi nejlépe připravené ferrari (i podle kvalifikačního času) se nemohl utrhnout a jezdili jsme pěkně pohromadě.
Uživatelský avatar
branoeso1
Příspěvky: 176
Registrován: 22.3.2012 11:52
PSN ID: branoeso1
Bydliště: Gbely Obrancov mieru304 SK

série v duchu FIA GT3

Příspěvek od branoeso1 »

Tá nedotáčavosť je u Ferrari značná a v súvislosti s Monzou som už z predošlých závodov dal: a to je asi zásadné aero z max. 40 na min. 25 potom sa dá na výjazdoch pri akcelerácii dosiahnuť že lepšie zatáča. Ale zasa som musel o poznanie skôr brzdiť.No a pridal som tiež benzínu z obavy že mám následne aj väčšiu spotrebu a asi nie. Ten slipstrím nás držal slušne po hromade.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

série v duchu FIA GT3

Příspěvek od Hanz.77 »

Tak ke včerejšímu závodu!
S Fordem jsem po kvalifikaci až moc dobře věděl že to je na bednu. Ted jenom udržet nervy na uzdě a neudělat chybu. monza jak všichni víte je moje domovská trať a mám jí rád. A GTčko doopravdy jelo. Ale 25 kolo Lesmo 2: vyjezd na obrubník zahrabání se do kačeru a 4s z náskoku zpátky. Nervy se začali stupnovat. 30 kolo Brano a Slávek se dotahují na 1s! Slávek potom končí v parabolice a ztrácí ted už jenom Brano. Ok 33 kolo: Držím Brana za zady co to dá, ale zapoměl jsem na to co jsem si říkal na začátku: Hlavně klid! Tak jsem to dřel až to zákonitě muselo přijít! Lesmo 2 přetočení až do vnitřku bariery. Brano projíždí a v zápětí Slavek. dojíždím na 3 pozici. 33 kol suveréně vedu a pak to takhle podělám. 20.10 hod SČ : Vyhazuji playseats a PS3 nas...ě okna! :lol:
Ne! To ne.
Takže zvítězila zkušenost a samozřejmě gratulace vítězi!
Závod to byl podle mě famózní i pro divaky snad infarktovy. :lol:
A ja si na to vítězství ještě holt budu muset počkat.
Díky hoši. ;)
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
SlávekM3GT
Příspěvky: 88
Registrován: 3.10.2012 14:07
PSN ID: DRIFTKING-M3GT

série v duchu FIA GT3

Příspěvek od SlávekM3GT »

v tý parabolice sem skončil protože sem čuměl jaký má ten ford hezký světla :D ... jinak hanzi příště neskákej tolik řpes ty obrubníky jo v kvaldě :D všihcni jsme tě viděli :D
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

série v duchu FIA GT3

Příspěvek od Hanz.77 »

SlávekM3GT píše:v tý parabolice sem skončil protože sem čuměl jaký má ten ford hezký světla :D ... jinak hanzi příště neskákej tolik řpes ty obrubníky jo v kvaldě :D všihcni jsme tě viděli :D
Skákal by jsi taky když by ti to jelo jako tank! :-)
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

série v duchu FIA GT3

Příspěvek od novcze »

branoeso1 píše:Tá nedotáčavosť je u Ferrari značná a v súvislosti s Monzou som už z predošlých závodov dal: a to je asi zásadné aero z max. 40 na min. 25 potom sa dá na výjazdoch pri akcelerácii dosiahnuť že lepšie zatáča. Ale zasa som musel o poznanie skôr brzdiť.No a pridal som tiež benzínu z obavy že mám následne aj väčšiu spotrebu a asi nie. Ten slipstrím nás držal slušne po hromade.
já jsem ferrari jen přitvrdil, dovážil, trochu pošteloval tlumiče a bylo hotovo ... řekl bych že výsledek odpovídá přípravě ;)
SlávekM3GT
Příspěvky: 88
Registrován: 3.10.2012 14:07
PSN ID: DRIFTKING-M3GT

série v duchu FIA GT3

Příspěvek od SlávekM3GT »

příští týden CAPE RING PERIPHERY .... 34 kol, natrénujte skok :D
SlávekM3GT
Příspěvky: 88
Registrován: 3.10.2012 14:07
PSN ID: DRIFTKING-M3GT

série v duchu FIA GT3

Příspěvek od SlávekM3GT »

novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: série v duchu FIA GT3

Příspěvek od novcze »

vzhledem k různým údržbám by možná bylo lepší počkat na příští týden, zkuste dát zítra vědět nejpozději kolem 17:00 jestli jedem nebo ne, musel bych potrénovat a nějak naštelovat káru.
Uživatelský avatar
branoeso1
Příspěvky: 176
Registrován: 22.3.2012 11:52
PSN ID: branoeso1
Bydliště: Gbely Obrancov mieru304 SK

série v duchu FIA GT3

Příspěvek od branoeso1 »

Pravda- mali by sme to radšej ísť až na budúcu stredu. Mne to včera riadne blblo. 2x disconect a potom raz tesne pred štartom čierna obrazovka a nedalo sa inak len vypnúť ps. Budem síce o 18:30 ready ale neviem neviem. Nerád by som dostal kopačku vo finále :-)
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

série v duchu FIA GT3

Příspěvek od speedy »

dnes jsem pro závod nepoužitelný, takže nejedu...
Trať "velký trychtýř" je šílená - ale to není pravý důvod neúčasti. Aspoň mě to donutí se jí naučit....
Paní bytná má dnes noční a já zase hlídám nemocné děcko ... To je novinka, že?! :o
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

série v duchu FIA GT3

Příspěvek od Hanz.77 »

Jsem také pro příští týden. Můj program je dnes jasný. Až do rána testuji "Project Cars" . :o :shock: :shock:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

série v duchu FIA GT3

Příspěvek od novcze »

mě to taky nevyhovuje, takže počítám s příští středou
Uživatelský avatar
branoeso1
Příspěvky: 176
Registrován: 22.3.2012 11:52
PSN ID: branoeso1
Bydliště: Gbely Obrancov mieru304 SK

série v duchu FIA GT3

Příspěvek od branoeso1 »

Tak že berem to tak že pôjdeme budúcu stredu ;-)

Osi prosím ťa v tých výsledkoch je nejaký chaos. Mrkni na to. Ináč keď nastal nejaký problém z dátamy mám replay zo všetkých 7 pretekov.
Uživatelský avatar
KAPSA
Příspěvky: 153
Registrován: 6.5.2012 22:08
PSN ID: GT-Racing-cz_IZ

série v duchu FIA GT3

Příspěvek od KAPSA »

Dnes nejedu,válím se v posteli bolí mě celý člověk :cry: ,příští středu nemůžu mám noční :x :cry:
SlávekM3GT
Příspěvky: 88
Registrován: 3.10.2012 14:07
PSN ID: DRIFTKING-M3GT

série v duchu FIA GT3

Příspěvek od SlávekM3GT »

ok jedem příští středu
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

série v duchu FIA GT3

Příspěvek od hocky »

Tak to jsem velice rád, dovalil jsem domu až teď a bývalo by mi to uteklo, takle snad dokonce stihnu i něco potrénovat.
Zamčeno