GT Cup 2013 - Testování

Archív
Zamčeno
popelus19
Příspěvky: 33
Registrován: 17.1.2013 10:56
PSN ID: Popelus19
Bydliště: Trutnov

GT Cup 2013 - Testování

Příspěvek od popelus19 »

ja jsem spokojenej ;) takze pokud se budu moc prihlasit na GT cup tak budu rad??? ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT Cup 2013 - Testování

Příspěvek od osiwaru »

speedy píše:Práce adminů po kvaldě je moc dlouhá, tohle chce nějak vychytat. Když budou tři skupiny, tak se mi zatím zahryzne vlčák do řitě :shock:
Já bych ani neřekl, problém byl s opozdilci. Samozřejmě ve třech skupinách už by to byl mnohem větší problém. Ale, do prvního závodu máme ještě měsíc a něco s tím uděláme. Pokud budeme používat pro zpracování online aplikace, určitě není nutný synchronní start kvalifikace.

U nás ve skupině se tyto problémy:
Admin :) pro první závod nenastavil ulitej start a druhý závod zase nastavil jiný způsob postavení na startu, tím pádem se start opakoval s postupným nástupem na trať, aby toho nebylo málo, nastavení pro start zůstalo chybné, tak se startovalo až na potřetí. Asi bych upozornil na nekázeň při sestavování startovního pole.

Nápravná opatření, já sám pro sebe si pro další závody připravím checklist, s postupným odškrtáváním, je toho někdy moc.

Co se samotného závodu týče, tak vše OK.
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

GT Cup 2013 - Testování

Příspěvek od eddie »

Myslím, že první skupina žádné zádrhele toho typu neměla....ale zase nás potkal problém se zamrznutím lobby po skončení prvního závodu, tak jsem natvrdo jako zakladatel lobby vypnul GT-5 a doufal, že to pomůže....a pomohlo. Jinak kluci z Areny doporučili nepoužívat určitá čísla lobby, takže sem postupně ty čísla napíšem a když GT tyto čísla přidělí, tak admin lobby zruší a založí nové.

Závody mě moc nevyšli...neb jsem se v obouch přimotal do závodních incidentů, ale jinak jsem z průběhem testů spokojen a myslím, že se vykročilo správný směrem. ;)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

GT Cup 2013 - Testování

Příspěvek od Hanz.77 »

První testy dobrý. Vypadá to fakt zajímavě. Klobouk dolů hoši před vaší prací. Hlavně se mi líbí rozmanitost jak aut tak i pilotů. Sice byli nějaké kolize na trati, ale to věřím že se postupem času a jak bude probíhat šampionát změní a vše se uklidní. Je třeba si uvědomit že se jede " Heavy Damage" a že první nebo třetí zatáčkou se závod nevyhrává. Jinak si myslím že tento šampionát bude super. Sice nevím jak se vám povedlo oslovit takovéto množství pilotů ale to je pro šampionát jenom dobře.Taky jsem zvědav na bodování Teamů. Nechci předbíhat ale myslím si že se povedlo spojit piloty s České i Slovenské herní komunity a vytvořit tak šampionát jaký se ještě nikomu nepovedlo dát dohromady. Takže hoši ještě jednou smekám před vámi a vaši prací. Díky že se tohotu šampionátu mohu zůčastnit.
Hanz.77
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
branoeso1
Příspěvky: 176
Registrován: 22.3.2012 11:52
PSN ID: branoeso1
Bydliště: Gbely Obrancov mieru304 SK

GT Cup 2013 - Testování

Příspěvek od branoeso1 »

V podstate to podľa mňa prebehlo štandardne. Odpadlo zavádzacie kolo -4min a miesto 15-20 min kvaldy 1+3kola je tiež úspora času. Myslím že na test to bolo ok. V závode som zvolil schválne najslabšie auto na PP a je vidieť že je napriek tomu konkurencie schopné a určite z veľkej miery rozhodne v závode správna voľba a celková stratégia naplánovania jednotlivých áut ws okruhov. Musel som síce off ale tú chvýľu som si to tam užil. Capi sorry tam sme sa o seba opreli a mal som poškodené auto ale ináč fajn boj. 27meho to pôjdem komlet, dnes som mal doma rušno(musel som byť za žienku domácu) :-)
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

GT Cup 2013 - Testování

Příspěvek od ToyRipper »

Zaprve dikes za iniciativu neco takove jako spolecny GT CUP poradat! Napad bezva!
Prvni zavod jsem se rozkoukaval, jak kdo jezdi a co se da na trati ocekavat. Na to ze byla heavy damage tomu nekteri davali pekne kour, ale souboje okolo me byly fer.
Co mi nesedi jsou organizacni problemy a pozdni prichody. Chce to doladit. Vsimnul jsem si, ze se resi casy a skupiny po telefonu, coz mi prijde slozite a nedovedu si predstavit jestli se pojede na 4 skupiny jak to budete skladat. Sdilet nejakou tabulku na webu je preci mnohem snazsi a sortovani dle casu je otazka chvilky.
(sortovaci tabulku jsem vam i vytvoril, ale .XLS sem nekde vkladat :D )
laktibrada
Příspěvky: 47
Registrován: 20.12.2012 16:33
PSN ID: laktibrada

GT Cup 2013 - Testování

Příspěvek od laktibrada »

Myslim, ze tu uz bolo vsetko spomenute - hlavny hltač casu je asi to rozdelovanie skupin, ale inac to bolo ok. Co sa tyka zavodu, v prvom som si poskodil vlastnou chybou ale v druhom ma niekto hned v prvej zakrute poskodil a musel som do pitu, pak som nasadil stihacku, ale velmi pekne som sa ponahanal s OSIm, skoda tej mojej chyby, mohlo to byt o 2 miesta vyssie.
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

GT Cup 2013 - Testování

Příspěvek od SJ.sprint »

Jsem rad že jsem se mohl po dlouhe době svezt...a hlavně zajezdit z přateli. Ano bohužel u mě se projevila dlouha ,asi měsični přestavka, a dopadlo to tak jak dopadlo - budu lepši.Nestihnul jsem vyzkoušet vic aut ktere by se hodili na Fuji lepe než Corvetka-ale zustal jsem u ní a myslim si že odvedla se mnou dobrou praci... Ted se k volantu dostanu každy den a žadny děvky :lol: neee sranda... Hlavně běhěm tydne očekavam novy monitor bude to "27" iiyama ProLite nebo LG z TV-ale o tom jinde.

Byl jsem vinikem incidentu z mistrem Speedym - ale to jsme vyřešeli a pry mě to tak bolet a moc stat nebude ;)
A takě omlouvam se Caparzovi. Koukal jsem na zaznam a opravvu jsem tě tam roztočil měl jsem brzdit asi vic ,nejak jsem nečekal že ztrhneš tak na vnitřek,stalo se sorry... I když je škoda že do tyhle šlamastiky se dostali i ostatni(eddie,balis) a nevim kdo ještě... No zkusili jsme to a myslim si že každy si zažil to svoje. :twisted:
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

GT Cup 2013 - Testování

Příspěvek od eddie »

Po spolupráci se Speedym jsem odstranil svůj " paličkový " problém v OPEN LOBBY. Při testu mě to teď ukazovalo 5 čárek. ;)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT Cup 2013 - Testování

Příspěvek od osiwaru »

eddie píše:Po spolupráci se Speedym jsem odstranil svůj " paličkový " problém v OPEN LOBBY. Při testu mě to teď ukazovalo 5 čárek. ;)
Jste se měli zeptat dřív :lol:
precho
Příspěvky: 63
Registrován: 1.4.2012 10:10
PSN ID: precho73
Bydliště: Bratislava

GT Cup 2013 - Testování

Příspěvek od precho »

Osiwaru píše:
eddie píše:Po spolupráci se Speedym jsem odstranil svůj " paličkový " problém v OPEN LOBBY. Při testu mě to teď ukazovalo 5 čárek. ;)
Jste se měli zeptat dřív :lol:
Chlapi, s tymto maju niektori aj u nas problem. Mohli by ste sem napisat, ako sa da tento problem odstranit?
Vopred dik.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

GT Cup 2013 - Testování

Příspěvek od speedy »

eddie píše:Po spolupráci se Speedym jsem odstranil svůj " paličkový " problém v OPEN LOBBY. Při testu mě to teď ukazovalo 5 čárek. ;)
to není moje zásluha, jak to funguje mi vysvětlil ájtýguru-osiwaru ;)
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT Cup 2013 - Testování

Příspěvek od osiwaru »

precho píše:Chlapi, s tymto maju niektori aj u nas problem. Mohli by ste sem napisat, ako sa da tento problem odstranit?
Vopred dik.
Dal jsem to diskuze ke Gran Turismo.
precho
Příspěvky: 63
Registrován: 1.4.2012 10:10
PSN ID: precho73
Bydliště: Bratislava

GT Cup 2013 - Testování

Příspěvek od precho »

Osiwaru píše:
precho píše:Chlapi, s tymto maju niektori aj u nas problem. Mohli by ste sem napisat, ako sa da tento problem odstranit?
Vopred dik.
Dal jsem to diskuze ke Gran Turismo.
Super, dik.
laktibrada
Příspěvky: 47
Registrován: 20.12.2012 16:33
PSN ID: laktibrada

GT Cup 2013 - Testování

Příspěvek od laktibrada »

Mam taku otazku na panov/chlapcov :) od GT-racingu. V akom pocte ste dojazdili predosle 2 cupy oproti tomu, kolko sa na zaciatku prihlasilo ludi? Pre 2013 vidim cca 35 ludi prihlasenych, tipujem asi, ze cca 70% prihlasenych jazdcov odjazdi aspon tych 10 zavodov z 13tich, alebo to bude asi mensie cislo?
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT Cup 2013 - Testování

Příspěvek od osiwaru »

laktibrada píše:Mam taku otazku na panov/chlapcov :) od GT-racingu. V akom pocte ste dojazdili predosle 2 cupy oproti tomu, kolko sa na zaciatku prihlasilo ludi? Pre 2013 vidim cca 35 ludi prihlasenych, tipujem asi, ze cca 70% prihlasenych jazdcov odjazdi aspon tych 10 zavodov z 13tich, alebo to bude asi mensie cislo?
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

GT Cup 2013 - Testování

Příspěvek od eddie »

No odpadlíků bylo dost....ale když na to koukám, tak první race 23 jezdců a poslední 24 jezdců----což není až tak zlé. ;)
Nejméně nás jelo osmý závod 12 jezdců. :(
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

GT Cup 2013 - Testování

Příspěvek od speedy »

eddie píše:Nejméně nás jelo osmý závod 12 jezdců. :(
jestli to nebude tim, ze to byl Indy vopruzroadvsechnojetamplacaty Course... :shock:

BtW; proc nezaradime do cupu2013 zavod v modre zatoce (Monako) ??
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

GT Cup 2013 - Testování

Příspěvek od SJ.sprint »

No počkat počkat...Tak jako Řim ano a Nonako ne??!! To ja občas nechapu ...když se řekne městsky okruh tak hned tam padne Řim...Dobře Tokyo - ten prostě patři k GranTurismu ale nikdy bych nevyměnil "Лазурный берег" :D za Rome...
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

GT Cup 2013 - Testování

Příspěvek od eddie »

Romane zařaď do cupu jaký okruh uznáš za vhodný....já Monako nedal, protože jsem se v něm projel s autama určenýma pro cup a usoudil, že to není to pravé ořechové.....uvažoval jsem i Autumn ringu, ale opět se tam ty auta prostě nehodila....ale jak říkám zařaď trať co se ti bude zdát good.
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Zamčeno