Přípravný závod, FUJI 20.1. 19:30

Archív
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Přípravný závod, FUJI 20.1. 19:30

Příspěvek od speedy »

Co nás v neděli večer čeká:

DOBA DO ZALOŽENÍ kvalifikační LOBBY:

- volný čas využívaný k přípravám, na diskuzi se debatuje atd...
- Několik hodin před závodem eddie (nejčastěji) rozdělí přihlášené piloty do kvalifikačních skupin. Rozdělení se zveřejní jako v té době poslední příspěvek v tématu. Zároveň budou zveřejněna jména adminů kvalifikačních skupin.

PO ZALOŽENÍ kvalifikační LOBBY:

- V domluvený čas admini založí open lobby pro svou kvalifikační skupinu. Číslo lobby zveřejní opět jako poslední příspěvek v tématu.
- Piloti se připojí do své kvalifikační lobby.
- Admin skupiny bude postupně měnit povolené PP v nastavení lobby a bude vyzývat jednotlivé piloty ke vstupu na dráhu (stačí jen do pitu). Dokončí se procedura kontroly nastavení PP, zkontroluje se správné použití pneu (RH/RH i pro kvaldu).
- všichni piloti opustí trať a boxy. Od této chvíle již nikdo nesmí vstoupit do sekce setupu vozu.
- Admin resetuje trať (když to bude nutné).
- Vydá pokyn k zahájení kvalifikace. (slovem nebo zprávou "Q OPEN").
- piloti odjedou kvalifikaci. ( Na FUJI pojedeme 3kola, tedy 1x zaváděcí +3xměřené.
- Admin oznámí konec kvaldy. (opět slovem nebo zprávou "Q END") Pokuď bude kvalifikace vymezena časově, je možno dokončit zahájené ostré kolo. Ostatní piloti jsou povinni uhnout z dráhy a dojetí měřeného kola umožnit. Pamatujte si nebo poznamenejte svůj nejlepší čas. (ukazují se pouze 3 poslední časy).
---NIKDO NESMÍ OPUSTIT TRAŤ--
- Pouze admin opustí trat a vstoupí do "watch race", kde v live timmingu nafotí nebo přepíše dosažené pořadí a časy.
- Admin vydá pokyn k opuštění dráhy. (většinou slovem nebo zprávou). Piloti mají volno, ale neopouštějí svou lobby. Čekají na celkové výsledky kvalifikace.
- tímto je kvalifikační část ukončena.
-------------------------------------------------------

VYHODNOCENÍ VÝSLEDKU KVALIFIKACE, ROZDĚLENÍ DO ZÁVODNÍCH SKUPIN:
- Všichni admini skupin si navzájem porovnají výsledky kvaldy. (forma bude upřesněna, dosud se využíval mobil. Je v návrhu i komunikace přes skype, dalším návrhem je přímý přístup do online XLS protokolu přes FTP, kde by admini bez nutnosti vzájemné komunikace mohli odečíst z tabulky výsledek přímo).
- Admini oznámí celkový výsledek kvalifikace pilotům ve své lobby. Určí, kdo se kam přesune, případně zda bude založena nová lobby. (to kdyby i admin současné lobby postoupil také do jiné).
- Tím je ukončena fáze rozdělení pilotů do závodních skupin.
-------------------------------------------------------

ZÁVODNÍ FÁZE:
- piloti se přesunou do určených lobby. Od této chvíle už se nikam nestěhují....
- Opět bude následovat kontrola nastavení PP (stejným způsobem jako v kvaldě).
- Po kontrole PP admin závodní skupiny piloty vyzve, aby na trať vstoupili v pořadí podle kvalifikace.
- Admin spustí závod. Odstartujeme podle odpočtu hry, pozor na "false start chech" (start s brzdou). Na konci závodu admin zajistí fotodokumentaci pro výsledkový servis. Je vhodné uložit save replaye - to kvůli řešení protestů.

Po skončení závodu následuje pauza (délka dle domluvy v roomu). Během pauzy nikdo nesmí vstoupit do sekce setupu vozu.

- admin změní trať, navolí "otočené pořadí startu podle výsledku posledního závodu". V některých případech navolí i jinou trať (dle propozic)
- Závod je odstartován opět odpočtem hry s kontrolou ulitého startu (přes brzdu). Na konci závodu admin zajistí fotodokumentaci pro zpracování výsledkového servisu. Je vhodné uložit save replaye - to kvůli řešení protestů.
Závodní večer je u konce
-------------------------------------------------------

ZÁVEREM:
No a je vymalováno :)
Většinou si hned "zatepla" vynadáme nebo pogratulujeme.
Podat protest je umožněno do doby stanovené v propozicích (zřejmě v úterní půlnoci).
Naposledy upravil(a) speedy dne 20.1.2013 23:16, celkem upraveno 7 x.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Přípravný závod, FUJI 20.1. 19:30

Příspěvek od speedy »

palceholder
Naposledy upravil(a) speedy dne 21.1.2013 09:50, celkem upraveno 6 x.
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Přípravný závod, FUJI 20.1. 19:30

Příspěvek od eddie »

Prozatimní rozdělení skupin pro kvalifikaci při aktuálním počtu 26 jezdců.

Skupina 1 , admin Eddie ( GT-Racing-cz_EM ) , Název Open lobby: GT Cup 2013 sk.1
Eddie
Novcze
Popelus19
Maxdr
Pavel67
Laktibrada
CaparzoSK
BorizSK
Branoeso1
Jarda75
Bális
Derek
Giggso
+
DudySVK ( asi pouze test připojení )

Skupina 2 , admin Osiwaru ( GT-Racing-cz_OSI ) , Název Open lobby: GT Cup 2013 sk.2
Osiwaru
Speedy
ToyRipper
Hanz77
Kuba98
Precho
Svejdik70
Perisbond
Kapsic
SJ-Sprint
Vratim
Substance242
Tribal666

Kvalifikace bude na jedno zaváděcí a tři ostrá kola. První závod bude na 19 kol a druhý na 15 kol při opačném pořadí výsledků prvního....v obouch závodech bude HEAVY DAMAGE bez zaplé penalizace....při kvalikaci bude zaplá penalizace STRONG.

Přihláška do testu: http://www.gt-racing.cz/gtcup/20-01-2013-fuji-f
Naposledy upravil(a) eddie dne 20.1.2013 20:12, celkem upraveno 7 x.
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Přípravný závod, FUJI 20.1. 19:30

Příspěvek od eddie »

Založeno test lobby pro Free Run 1472-6681-3329-8087-8588
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
precho
Příspěvky: 63
Registrován: 1.4.2012 10:10
PSN ID: precho73
Bydliště: Bratislava

Přípravný závod, FUJI 20.1. 19:30

Příspěvek od precho »

Len kontrolna otazka: na dnesny pripravny zavod si auto tiez mozem vybrat alebo musim mat vsetky pripravene? Ak si mozem vybrat, beriem si dnes Lexus Petronas Toms SC430 ´08.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Přípravný závod, FUJI 20.1. 19:30

Příspěvek od speedy »

precho, vyber jaké chceš. Volba je jen na tobě ;)
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Přípravný závod, FUJI 20.1. 19:30

Příspěvek od osiwaru »

Lobby pro skupinu 2 : 1472-6118-3615-5260-4460

Skupina 2 , admin Osiwaru ( GT-Racing-cz_OSI ) , Název Open lobby: GT Cup '13 - 2.sk
Osiwaru
Speedy
ToyRipper
Hanz77
Kuba98
Precho
Svejdik70
Perisbond
Kapsic
SJ-Sprint
Vratim
Substance242
Tribal666
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Přípravný závod, FUJI 20.1. 19:30

Příspěvek od eddie »

Lobby pro skupinu 1 : 1472-4711-0081-4392-0203

Skupina 1 , admin Eddie ( GT-Racing-cz_EM ) , Název Open lobby: GT Cup 2013 sk.1
Eddie
Novcze
Popelus19
Maxdr
Pavel67
Laktibrada
CaparzoSK
BorizSK
Branoeso1
Jarda75
Bális
Derek
Giggso
+
DudySVK ( asi pouze test připojení )
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
DudySVK
Příspěvky: 102
Registrován: 4.5.2012 14:08
PSN ID: DudySVK

Přípravný závod, FUJI 20.1. 19:30

Příspěvek od DudySVK »

ahoj eddy a speedy sorry ze som sa nezucastnil na test pripojenia ale rodina ma vytazila na maximum. Vsetko ale pozorne sledujem a citam... U mna nebol nikdy problem s pripojenim a to som uz odjazdil dve sampiky a niekedy som odohral preteky aj u kolegou tak ze toho sa nebojim...
GT Academy 2012 National Finalist (UK & IE)
GT Academy 2012 National Finalist (SVK)
GT Academy 2013 National Finalist (SVK)
GT Academy Race Camp 2013
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Přípravný závod, FUJI 20.1. 19:30

Příspěvek od speedy »

NO problemo, test budeme opakovat na technické trati asi příští neděli ( 27.1.) opět večer.... Na všechno bude dost času ;)
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

Přípravný závod, FUJI 20.1. 19:30

Příspěvek od CaparzoSK »

Tak moje pocity su zmiesane- 1.zavod bol super ked sme sa dotahovali asi styriapo celej trati, kde nakoniec v esicku som chcel predbehnut brana aj sa mi to podarilo ale v dalsej zakrute ma chcel predbehnut a nejak nedobrzdil a tukol mi predne koleso,este kolo som dal ale stracal som, tak som siel do boxov atd. ALE!- druhy zavod bol totalna pecka-dereka komentovat nemusime leti stale jak raketa, ale S Pavlem som sit doslova rotdaval o druhe miesto hadam od uplneho zaciatku. Predbiehali sme sa navzajom nespocetne krat a skoro vyskusali sme to skoro v kazdej zakrute asi :) nakoniec finish o 0.007sec bol rychlejsi :)
Co sa tyka aut- tak som skusal nissany a to prve v propoziciach bolo namna moc pomale a nedotacave,nismo mal zas ustrelovaci zadok az moc. Tak som zvolil calsonica. S tym ze eddie aj Pavel boli ovela rychlejsi na nissanoch GT-R som bol prekvapeny a zistil som ze auta na tejto trati boli vyrovnane,samozrejme niektore boli uplne nevhodne a pomale ( co som pocul). Ako som uz navrhol v lobby skusil by som technickejsiu trat ze co to urobi,mozno auta na tejto trati budu rychlejsie na inej trati a tak. Takze navrhnite dalsi zavod a ja pojdem urcite !
BTW fakt super zavod,diky hosi a aj tym, s ktorymi som jazdil dnes prvy krat boli rychli a hlavne dobri jazdci-toyripper napr. :)
Uživatelský avatar
Substance242
Příspěvky: 141
Registrován: 20.1.2013 23:24
PSN ID: Substance242
Bydliště: Kysucké Nové Mesto
Kontaktovat uživatele:

Přípravný závod, FUJI 20.1. 19:30

Příspěvek od Substance242 »

Ahoj, ja som Substance242, a minulý rok som frustrovane skončil s online v GT5. ;-)

Všetko OK, ale jednu vec na zasmiatie musím napísať - v druhom preteku som v 4. kole bol taký zaujatý sledovaním pit stopu svejdika najskôr na mape a potom predo mnou, že som asi O KILOMETER minul brzdný bod na konci rovinky, takú chybu len tak hocikto nespraví. ;-) Pozrel som si to z pohľadu svejdíka a musel som sa smiať nahlas. :-D

maxdrn, keď som bol blízko za tebou, tak si nepríjemne "mikrolagoval" - namiesto plynulého pohybu asi 10 teleportácií za sekundu, nič strašné, len nepríjemné, a možno len mne.

PS: Môže sa stať, že niekomiu po prvom preteku vyskočia PP nad limit? Ale vlastne keďže sa vstupuje vzostupne, tak limit je hore, OK.

Update: Možno to bolo trošku dlhé kvôli rôznym čakaniam a tak, ale o to v tréningu ide, aby sa vychytali takéto veci, pohoda. Jo a kto nemá headset (ja, peniaze sú ale zatiaľ sa mi do toho nechce) tak cez telku nie je vždy rozumieť čo kto hovorí, dôležité veci treba kričať. :-)

Update 2: Ak by bol záujem, môžem svoje replaye hádzať napríklad na Dropbox, ale ako vieme tak GT5 si asi viac všíma autá ktoré sú blízko hráča (ak sa nemýlim), čiže súboje vpredu nemám plynulé. :-)

Posledný update: Neviem kde mám diskutovať, tu, či na GT aréne, alebo ps3mánii... budem musieť sledovať všetko. :-)
Naposledy upravil(a) Substance242 dne 20.1.2013 23:51, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Přípravný závod, FUJI 20.1. 19:30

Příspěvek od osiwaru »

Pro zajímavost výsledky z lobby druhé skupiny:

Kvalifikace
První závod (nejrychlejší kola)
Druhý závod (nejrychlejší kola)
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Přípravný závod, FUJI 20.1. 19:30

Příspěvek od speedy »


Naposledy upravil(a) speedy dne 21.1.2013 09:33, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Přípravný závod, FUJI 20.1. 19:30

Příspěvek od pavel67 »

výsledky první skupiny jsou tady http://pavel67cz.rajce.idnes.cz/Test_Race_Fuji_F/

Jinak pro mě dobrý výsledek. Doufám, že jsem nikomu nezpůsobil nějakou újmu v zápalu soubojů. Na to, že jsem to jel bez přípravy a online jsem nejel (pokud nepočítám 1x nedělní účast u CCR) naposledy někdy vloni, tak opravdu jsem potěšen. No uvidíme v dalších testech, jestli to půjde taky celkem takhle good jako včera. ;)

A omlouvám se za pozdní příchod, vracel jsem se s Bárou na knop z lyžování z N.M.na M. :D
Děkuji, příště se polepším.. :oops:
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Přípravný závod, FUJI 20.1. 19:30

Příspěvek od eddie »

Romane super videa....je vidět, že si kvalitu náhravek z GT-5 dovedl k dokonalosti. ;)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Přípravný závod, FUJI 20.1. 19:30

Příspěvek od novcze »

Závod na Fuji byl jako vždy super vyrovnaný, v prvním závodě jsem tam na začátku přehlídl brzdný bod a protáhnul jsem se ve velké rychlosti mezi eddiem a perisem aniž bych je trefil, což byl asi můj nejlepší výkon večera, zbytek jsem už jen stíhal co šlo.

Kvalifikaci jsem zkoušel jet za MB, ale ten chybějící přítlak je prostě znatelný a výsledný čas nic moc.

Druhý závod už jsem nejel, časově mi to nevycházelo a možná bych tak mohl občas vypustit závod i v cupu.
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Přípravný závod, FUJI 20.1. 19:30

Příspěvek od eddie »

Nov : no když předemnou proletěla ta červená raketa, tak jsem si málem stříknul do trenek :o , byl to opravdu majstr štich nás nikoho netrefit. ;)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Přípravný závod, FUJI 20.1. 19:30

Příspěvek od speedy »



Jestli snad někdo touží shlédnout celý druhý závod - tady má možnost. Byl až do konce napínavý, o pořadí P2-P6 se rozhodovalo v poslední kole !! Při účasti různých značek vozů si myslím docela úspěch.
Teda až na první kolo, to byl masakr :o
------------
pro experty: video grabováno 720p přes komponent kabel s tokem 8Mbps . (nejhorší HD kvalita co tahle krabička umí zaznamenat). Video má velikost v originále 1,6GB
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Přípravný závod, FUJI 20.1. 19:30

Příspěvek od pavel67 »

Jestli snad někdo touží shlédnout fotky z prvního závodu - tady má možnost. ;)

http://pavel67cz.rajce.idnes.cz/TEST_RA ... _-_Race_1/
...každej má něco, já jezdím...
Zamčeno