Přípravný závod - NURB GP/F 27.1. 18:20

Archív
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Přípravný závod - 27.1. 18:20

Příspěvek od markoduno »

mě to takto vyhovuje. Speedy, aby neměl něco extra :lol: výkon, místo 23 kol dá 24 kol. No prostě speedy. :lol: :lol: :lol:

SRY Romane ;)
Uživatelský avatar
DudySVK
Příspěvky: 102
Registrován: 4.5.2012 14:08
PSN ID: DudySVK

Přípravný závod - 27.1. 18:20

Příspěvek od DudySVK »

Eddy a speedy tie PP a vykon su OK len ich uz nemente respektive ak to nebude nutne. Ak sa zacne menit vykon u vsetkych aut tak ja som OUT momentalne som presiel 4 auta....
GT Academy 2012 National Finalist (UK & IE)
GT Academy 2012 National Finalist (SVK)
GT Academy 2013 National Finalist (SVK)
GT Academy Race Camp 2013
giggso
Příspěvky: 31
Registrován: 24.1.2013 19:24

Přípravný závod - 27.1. 18:20

Příspěvek od giggso »

... tiez som za terajsie PP.
Uživatelský avatar
Vozembouch5
Příspěvky: 3
Registrován: 5.12.2012 10:42
PSN ID: Vozembouch5

Přípravný závod - 27.1. 18:20

Příspěvek od Vozembouch5 »

Doufám že ty PPčka během roku nerozjebou ňákym updatem... :!:
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

Přípravný závod - 27.1. 18:20

Příspěvek od CaparzoSK »

tak rychly update odomna: auto som si vybral nahodne kvoli nedostatku casu, moje auto malo 417bhp a vahu tu klasicku neviem kolko ale vyse 1200kg, jednoducho som si vybral blbo a bol som kurevsky pomaly az som skoro zaspal na trati.
k incidentu v druhom zavode, islo o to ze som bol rozhodne pomaly a cakal som velky tlak zo strany dereka a michala, co sa aj stalo, derek ma predbehol a na rovinke som siel defenzivne do prava videl som ze derek ide do lava a ze michal sa snazi ist uplne do prava kde nebolo ziadne miesto na predbiehanie (z mojho pohladu) a bolo by sproste sa tam drbnut ale on to nakoniec aj tak urobil a mna rozbil. Fakt som stratil nervy lebo toto sa nerobi a zavodnik ma predbiehat bezpecne, to ze domna derek drbol predtym tiez nieje moja chyba, som pomalsi bol som pomalsi a budem pomalsi ale raz ked je auto predomnou tak sa nechovam tak ze tam neni a ze bude jazdit to iste co ja...
s5 k michalovi, po tom incidente som bol rozbity jak technicky tak psychycki lebo na test zavod a nacup je jedine naco mi z online hrania ostal cas a nalada. A preto ked sa ktomu dostanem tak by som si rad zazavodil, no po takej debilnej rane som mal chut vyhodit playseat aj s plejkom z balkona. Ano nerobi sa to co som urobil- beriem za to zodpovednost aj nasledky hocico- ale ak mozem citovat Michala- ano urobil som chybu v Cupe sa to nestane- toto michal povedal po zavode a ospravedlnil sa , co ma vtedy az vtedy ukludnilo, inak som bol z nervami v prdeli a mal som chut quitovat zavod.
posledna vec co by som dodal, ak sa taketo veci maju diat aj v cupe, tak to som riadne v prdeli v druhom zavode ak nahodou skoncim znova v prvej skupine.
tymto sa ospravedlnujem za zjavne mnou sposobeny incident druheho zavodu kde som mojou pomalou defenzivnou jazdou ohrozoval ostatnych. fakt sorry Michal aj derek najblizsie pojdem rovno po trave na posledne miesto nech si mozem v klude uzit zavodnu nedelu
mladaboleslav
Příspěvky: 12
Registrován: 20.10.2012 23:19
PSN ID: mladaboleslav

Přípravný závod - 27.1. 18:20

Příspěvek od mladaboleslav »

neco o te spotrebe paliva...i ja sam bych jeste minuly tyden souhlasil s novcze ale musim podotknout ze pred pripravnym zavodem sem vyjel na trat odjel sem 13 kol a mel presne 1/4 nadrze coz je 25 litru a tim padem sem vedel ze na 13 kol mi ta potvora vypije 75 litru a vse bylo razem jednoduche tak 75l deleno 13 je 5,76 litru spotreby paliva na kolo kdyz vezmete v potaz ze zavod je dlouhy 23 kol zbyva mi natankovat na deset kol ale nesmite zapomenout ze 25l jsem mel zbytek v nadrzi takze 5,76 krat 10 je 57,69l minus 25 litru co jsem mel v nadrzi a uz sem vedel ze je potreba dotankovat 32,69l a vyslo mi to perfektne akorat a jeste mi asi 2l zbyli....dokonce jsem natankoval pro jistotu a delam to vzdy 3-5litru navic obcas se totiz stane ze auto v druhe polovine proste vic vypije kord kdyz sem vedel ze jedem 24 kol a ne puvodnich 23 :) tak neberte to nejak osobne ze bych vas tu poucoval to neee...jen sem myslel ze by vam to mohlo pomoct do dalsich zavodu doporucuji si to vzdy spocitat dopredu ;) mrazek nazdar!!! :D
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Přípravný závod - 27.1. 18:20

Příspěvek od speedy »

PP se u navržených aut měnit nijak zásadně nebudou. To by musel přijít zase nějaký inteligentní update ze strany PD.
Opotřebení "FAST" - s tím se něco vymyslet ještě dá, ale zase nemá cenu UMĚLE vyrábět zábavu stylem povinný pitstop nebo něco podobného. Umělé dorovnávání jezdeckého pole jsme praktikovali loni a moc se asi neosvědčilo.

Spotřeba paliva: mrázkův návod zhruba funguje. Koeficient přepočtu spotřeby u "FAST" je zhruba palivo doporučené hrou x 5 +pár litrů navíc. Potíž nastane, když hra doporučí dotankovat NULA litrů paliva.... Pak je to o pečlivé přípravě na závod.

Caparzo vzal s mírnou nadsázkou vinu masochisticky na sebe. Incident uzavřen.
Doufám, že při souboji o pozici v závodě nikdo nikomu uhýbat nebude :!:
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

Přípravný závod - 27.1. 18:20

Příspěvek od CaparzoSK »

hm a ja som stale rozmyslal ako to palivo vypocitat! dakujem za navod uz konecne viem ako nato ! :oops:
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Přípravný závod - 27.1. 18:20

Příspěvek od pavel67 »

http://pavel67cz.rajce.idnes.cz/Druhy_p ... _skupina_1

doplněny fotky z obou závodů - tentokrát bez komentářů (není čas...)
...každej má něco, já jezdím...
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Přípravný závod - 27.1. 18:20

Příspěvek od novcze »

mladaboleslav píše:neco o te spotrebe paliva...i ja sam bych jeste minuly tyden souhlasil s novcze ale musim podotknout ze pred pripravnym zavodem sem vyjel na trat odjel sem 13 kol ........
nejedeme náhodou bez setupu, aby jsme se nemusely připravovat? ... kroužit po trati abych vyjel palivo a spočítal si spotřebu, to fakt ne.
giggso
Příspěvky: 31
Registrován: 24.1.2013 19:24

Přípravný závod - 27.1. 18:20

Příspěvek od giggso »

Natankovat vzdy doplna a je po starostiach :)
laktibrada
Příspěvky: 47
Registrován: 20.12.2012 16:33
PSN ID: laktibrada

Přípravný závod - 27.1. 18:20

Příspěvek od laktibrada »

Nebol som pritomny na nedelnom test zavode, ale mam par otazok. Zlepsila sa ta rychlost vyhodnotenia kvalifikacie?
Uz som to raz spominal, ale planuje sa doplnit nejaky postih pilotovi, ktory nepride nacas do lobby?
Ako osobne by ma velmi iritovalo, keby ma zacat Q v 19,40 a este o 19,45 by sme neboli vsetci v lobby a cakalo sa. Boli s tym aj teraz problemy, ze sa muselo cakat
?
giggso
Příspěvky: 31
Registrován: 24.1.2013 19:24

Přípravný závod - 27.1. 18:20

Příspěvek od giggso »

Cakalo sa, niekto tu spominal, ze mu uz odmrzali nohy :)
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Přípravný závod - 27.1. 18:20

Příspěvek od speedy »

laktibrada píše:... Zlepsila sa ta rychlost vyhodnotenia kvalifikacie?
Samotné vyhodnocení trvalo asi 5minut.
a) foto výsledku kval. snažení své skupiny + zapnutí PC +stažení foto z mobilu do PC /2minuty/
b) zápis výsledků do připraveného online formuláře /3minuty/
c) porovnání výsledků s 2.skupinou a rozdělení do skupin provádí program automaticky /okamžitě po zápisu 2.skupiny/
celá činnost zabere asi 5minut a je hotovo.
tabulka vyhodnocení
tabulka vyhodnocení
Tabulka je výsledkem práce dvou moc šikovných lidí. Její přípravu si vzali na starost Sonyman a hlavně OSIWARU, kterému by se za to měl udělit vlastnický patent :idea:

Zdržení nastalo ve druhé skupině, kde se čekalo kvůli špatnému připojení někoho do lobby. A proto musela i 1.skupina čekat asi 10?minut navíc. Během zadávání výsledků jsme byli s adminem 2.skupiny v speciálním chatu, informoval mě o dění u nich.
V první skupině jsme měli všechno OK, na jediného pilota jsem čekali jen 5minut (víc nemá cenu). Pak se pustila kvalda. Plánovali jsme zahájit kvaldu 19:40, byla zahájena asi o 10minut později. Adminování v takovém rozsahu jsem dělal poprvé, takže trochu nervů a zmatků bylo i mojí vinou.

Celý večer jsme ale zvládli ve slibovaném rozsahu 2,5hod.
Z mého pohledu test přínosný a poučný. Je stále co zlepšit, chlapi v lobby mě upozornili na pár nedomyšlených chyb v mé přípravě na moderování závodního večera.

zjištěné chyby:
původní zámysl po skončení 1.závodu nechodit znovu do setupu a po malé pauze na retko/WC pustit 2.závod s otočeným pořadím nelze realizovat. Pilotům během 1.závodu stoupl výkon u nezajetého vozu a každý tedy musí PP znovu nastavit v setupu. Před druhým závodem musíme znovu provést kontrolu PP.

Do chatu v roomu nelze napsat číslo lobby jiné skupiny v běžném formátu 1472-aaaa-bbbb-cccc-dddd takový zápis vrátí hvězdičky. Je nutné lobby zadávat s mezerami (vynechat pomlčky). S tím jsem taky ztratil nějakou minutu zbytečně.

Lobby byla založena na víc pilotů, než se dostavilo. Musel jsem pořád vyhazovat z lobby nevítané hosty. To dost odvádí pozornost od moderování večera. Nejen kvůli tomu jsem pak blbě nastavil počet kol v závodě.

Zapomněl jsem si při první kontrole PP (před kvalifikací) poznamenat, jaké kdo zvolil auto. Pak jsem musel pro závody znovu číst a postupně nastavovat všechny PP. To je další zbytečné zdržení. Pořadatelé nebudou chtít znát zvolená auta předem, je to překvapení pro ostatní.
+ pár menších drobností.
Měli jsme s OSIm sice zpracovaný checklist, ale stejně jsem to nervozitou nestačil ani pročítat. (chechlist poskytneme po doladění detailů ostatním adminům)
A má nervozita byla znát... V kvalifikaci jsem pak jel o celou 1sec pomaleji než v tréninku - nedokázal jsem se na jízdu dostatečně soustředit. Furt jsem měl v makovici temný stín pochybností z adminování. :shock:
Naposledy upravil(a) speedy dne 29.1.2013 20:37, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Karelpipa
Příspěvky: 55
Registrován: 4.6.2012 09:45
PSN ID: Karelpipa
Bydliště: Praha

Přípravný závod - 27.1. 18:20

Příspěvek od Karelpipa »

Uplně sem zapomněl, sorry :)
(moje) Konečné výsledky GT Cupu 2013 ke stažení zde:
http://ulozto.cz/xb8sjsKs/gt-cup-2013-k ... ofiziel-7z
Různě možné tabulky, koukněte, fanděte.

Nebo zde (pouze koukat):
https://drive.google.com/folderview?id= ... sp=sharing
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Přípravný závod - 27.1. 18:20

Příspěvek od speedy »

Karelpipa píše:Uplně sem zapomněl, sorry :)
stane se, čekali jsme jen 5minut a jelo se dál. Další šance 3.2. 19:30 ;)
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Přípravný závod - 27.1. 18:20

Příspěvek od Hanz.77 »

Pocity ze druhé skupiny ! Bylo to skvělé ! Jako vždy druhá skupina byla plná humoru a vše proběhlo tak jak mělo. Aspon podle mě. V prvním zavodu jsem svou splašeností uklik v boxech benzín tak jsem natankoval jenom 4 litry. tak jsem pak ve 20 kole musel znova. Ale na to že jsem tam byl dvakrát umístění dobré. 2 závod= pecka hned po startu za Monacovo GTečko a celý závod pěkně a poslušně za ním. Monaco asi věděl že se rozhodně nebudu snažit o nějakou vyhrocenou situaci která by nás dva mohla ohrozit a skončit jinak než jsme chtěli. Více méně jsem věděl že Monaco chybu neudělá tak ten flek který jsem si vyjel byl pro mne moooc dobry.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
monaco
Příspěvky: 27
Registrován: 9.4.2012 10:35
PSN ID: monaco732

Přípravný závod - 27.1. 18:20

Příspěvek od monaco »

ahojte, par postrehov z test zavodu.
urcite bolo super, ze sa taketo nieco organizuje. v prvom zavode mi 2x dosiel fuel :). v polke zavodu som sice dotankoval nad viac ako 1/2 nadrze, ale aj tak mi 2 kola pred koncom doslo palivo. takze opat boxy a jednoducho som odklikom odporucene tankovanie. asi v polke kola co som vysiel z boxov mi dosiel fuel opat... no sranda.. :) dobra skusenost, inak bol som 1 a po tejto skusenosti som skoncil 6 alebo 7 :)

druhy zavod bol super. start zo 4 miesta a v prvej zakrute prvy :), hanz za mnou. po par kolach sme sa nahanali len my dvaja a neskor kludna jazda az do ciela.

pri porovnani vysledkov s 1 skupinou som zistil, ze casovo by som skoncil v prvej skupine na 3 mieste. To znamena, ze som maximalne spokojny, lebo nebudem mat nevyhodu neznalosti nastavit auto. :)

klucove bude tiez vybrat optimalne auto pre dany pretek. Trosku mi vadi jedna vec, ze celkovo casom moze niekto skoncit aj napr druhy v prvej skupine pri porovnani vysledkov (aj ked jazdil v druhej), ale kvalifikacia automaticky urci kolko mozes maximalne ziskat bodov... netusim ale ako by sa toto dalo zmenit,....

urcite to bude super GT CUP a tesim sa na tento rocnik a na Vas.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Přípravný závod - 27.1. 18:20

Příspěvek od speedy »

monaco píše:pri porovnani vysledkov s 1 skupinou som zistil, ze casovo by som skoncil v prvej skupine na 3 mieste.
Čas v cíli je trochu zavádějící údaj, omylem jsem nastavil závod o jedno kolo víc proti 2.skupine. (24 x 23)
Druhý závod už byl počtem kol stejný, tam je srovnání namístě.

Jak srovnat do dlouhodobého seriálu závodů víc jak 16 pilotů zkoušíme už hóódně dlouho. Současná podoba se jeví jako nejférovější. Každý má v kvalifikaci stejné podmínky. Navíc bude mít 13pokusů o co nejlepší kvaldu..

Spotřebu paliva necháme zatím "FAST", je stále ve fázi testů. Platí malá rovnice: palivo nabízené hrou krát 5 a trošku přidat 8-)
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Přípravný závod - 27.1. 18:20

Příspěvek od Majkl »

Souboj z posledního kola závodu ;), nezapomeňte přepnout do 1080p, navíc je to točený mobilem ale ujde to.. :)

Zamčeno