Kdo je kdo v GT Cupu 2013

Archív
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Kdo je kdo v GT Cupu 2013

Příspěvek od speedy »

GT-Racing "A":
  • bális, CaparzoSK, eddie, Kuba98cz, Majkl, NOVcze, Pavel67, peribond007, SJ.sprint
GT-Racing "B":
  • Hanz.77, JARDA75, joshuabaraka, Kapsa, markoduno, osiwaru, sonyman, speedy, vratim, VivaV
GTarena:
  • laktibrada, precho, maxdrn, Karelpipa, Toyripper, svejdik70, Substance242, SumavaCZ
PS3mania.sk & GameBazar:
  • branoeso1, b0rizSVK, Devil_F1, DudySVK, giggso, Ma4ko_Sk, monaco,TRIBAL666
mrázekGT:
  • derek, Driftking-M3GT, FABIARSTDI, FURY_CZ, Kubik94, mladaboleslav, peroxid-661, Slovakia-66
přihlášení do CUPu:

______________________________________________________________________________

vedoucí teamů:
  • GT-Racing "A": eddie, Pavel67
  • GT-Racing "B": speedy, osiwaru
  • PS3mania.sk & GameBazar: Branoeso1, TRIBAL66, DudySVK
  • GTarena : laktibrada, Toyripper
  • mrázekGT: mladaboleslav, derek
Prosím jmenované bosse o kontrolu správnosti zařazení pilotů do teamů. Spousta pilotů se vůbec neobtěžovala se představit, nebo aspoň napsat pod jakou vlajkou jedou . Piloty jsem zařadil podle zkušeností nebo po konzultaci. Určitě jsem někde chyboval. Díky předem za pomoc a radu. Případné korekce napište třeba zde do komentářů nebo pošlete soukromou zprávu (SZ pro speedy).
Naposledy upravil(a) speedy dne 2.2.2013 13:54, celkem upraveno 11 x.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Kdo je kdo v GT Cupu 2013

Příspěvek od Redjous75 »

No ač jako neůčastný člen týmu GT-R v Cupu 2013, tak na účinkování DUDY-ho se teším. U mě je rozhodně černým koníkem na předních pozicích v nadcházejícím ročníku. :D :lol:

P.S. Škoda že Dudy nepřitáhne z GB víc pilotů : HULVAT, NESQUICK atd.

Jinak kuci parádní práce. Jestli se podaří udržet takovouhle multipilotní platformu po celou dobu cupu 2013 tak půjde o jednu z největších akcí v ČR co do společného závodění v GT5 co jde udělat. Už se teším na první závod já se snad připojím do nějaké skupiny na zkouknutí závodu :lol: :lol: :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Kdo je kdo v GT Cupu 2013

Příspěvek od speedy »

oni by přišli, jenže nevyhovuje neděle večer... Kirra740, Raddy, se omluvili... prý zkusí někdy v cupu závod na divokou kartu ;)
Uživatelský avatar
DudySVK
Příspěvky: 102
Registrován: 4.5.2012 14:08
PSN ID: DudySVK

Kdo je kdo v GT Cupu 2013

Příspěvek od DudySVK »

speedy píše:oni by přišli, jenže nevyhovuje neděle večer... Kirra740, Raddy, se omluvili... prý zkusí někdy v cupu závod na divokou kartu ;)
Tak od GB sme len my dvaja dudy a vozembuch.
GT Academy 2012 National Finalist (UK & IE)
GT Academy 2012 National Finalist (SVK)
GT Academy 2013 National Finalist (SVK)
GT Academy Race Camp 2013
Uživatelský avatar
DudySVK
Příspěvky: 102
Registrován: 4.5.2012 14:08
PSN ID: DudySVK

Kdo je kdo v GT Cupu 2013

Příspěvek od DudySVK »

Redjous75 píše:No ač jako neůčastný člen týmu GT-R v Cupu 2013, tak na účinkování DUDY-ho se teším. U mě je rozhodně černým koníkem na předních pozicích v nadcházejícím ročníku. :D :lol:

P.S. Škoda že Dudy nepřitáhne z GB víc pilotů : HULVAT, NESQUICK atd.

Jinak kuci parádní práce. Jestli se podaří udržet takovouhle multipilotní platformu po celou dobu cupu 2013 tak půjde o jednu z největších akcí v ČR co do společného závodění v GT5 co jde udělat. Už se teším na první závod já se snad připojím do nějaké skupiny na zkouknutí závodu :lol: :lol: :lol:
Redjousi len ze by ten cierny kon sa nepremenil pocas sampionatu na maleho ponika. Bez prace niesu kolace a tento roku bude velmi nabity zodpovednostami ohladom navratu na SVK, ale budem sa snazit ta nesklamat :)
GT Academy 2012 National Finalist (UK & IE)
GT Academy 2012 National Finalist (SVK)
GT Academy 2013 National Finalist (SVK)
GT Academy Race Camp 2013
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

Kdo je kdo v GT Cupu 2013

Příspěvek od CaparzoSK »

:P dufam ze na trati stretneme duddy :)
Uživatelský avatar
branoeso1
Příspěvky: 176
Registrován: 22.3.2012 11:52
PSN ID: branoeso1
Bydliště: Gbely Obrancov mieru304 SK

Kdo je kdo v GT Cupu 2013

Příspěvek od branoeso1 »

Speedy už som ti síce písal na ps3maniu že neviem kto je Martin. Tých ktorých za nás môžem zastupovať máš hore v zozname a ešte možno pôjde: Ma4ko_SK, TurosCsusza ??? Pohovorím s nimi a dám vedieť. Každého koho sem odporučím je samozrejme už odskúšaný(je to také blbé slovo ale inak sa to ani nedá povedať). Oky?

A sorry že som dnes nemohol prísť do test race ale už som písal Eddiemu asi tri dni dozadu že som out. Mimo oficiálne testovanie si spravím plán tréningových závodov kde si pozvem našich(ps3manov) a prebereme všetko od A do Z v lobby.
Budem dbať na správnom pochopení pravidiel a ústne zodpoviem všetky dotazy aby nedošlo v ostrých závodoch k nedorozumeniam. Toto s proste písomne nedá robiť. Tak zatim sa majte.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Kdo je kdo v GT Cupu 2013

Příspěvek od speedy »

branoeso1 píše:....Každého odporučím ....
Díky za info, Martin bude z přihlášek vymazán. Celý systém začíná fungovat, lidi si zvykají a ani nic nenamítají.
Ještě ubrat trochu z agresivity v prvním kole a budou to pěkné a náročné závody ;)
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Kdo je kdo v GT Cupu 2013

Příspěvek od osiwaru »

Martin smazán.

V rámci promotion asi OK, ale štěpit nebo vytvářet odnože diskuzí na téma GT Cup na druhých webech mi přijde pracné a možná i kontraproduktivní. Zájemci o Cup by si měli zvyknout, že všechno najdou zde.

Pokud chcete informovat všechny účastníky najednou, je zde možnost využít zaslání soukromé zprávy skupině "GT Cup" nebo pak,ale více přes SZ nebo radši e-mail.
Uživatelský avatar
branoeso1
Příspěvky: 176
Registrován: 22.3.2012 11:52
PSN ID: branoeso1
Bydliště: Gbely Obrancov mieru304 SK

Kdo je kdo v GT Cupu 2013

Příspěvek od branoeso1 »

Osi neviem čo je na tom že komunikujeme na svojej domovskej stránke kontraproduktívne. Okrem toho sledujem neustále gt-racing.cz a vždy sa ako spoluadmin ps3manie zapájam do všetkého čo je treba. Myslíš že by bolo na mieste prestať o GT Cupe na manii písať? Keď že sme sa pridali do spoločného projektu je predsa normálne že u nás prebieha diskusia. Čo sa výsledkov týka, je samozrejmé že tito budú vždy vyhodnotené a zverejnené na Vašom webe. Tie potom skopírujem a zavesím ku nám. A ak bude treba s niečim pomôcť som vždy k dispozícii.(admin miestnosti, posielanie výsledkov-fotto atď.) A práve komunikáciu cez súkromné správy moc nepreferujem. Treba to všetko preberať verejne aby bolo pre všetkých jasno VOCO GO. A keď je niečo konkrétne na moju osobu(ako spoluadmina ps3man.) treba proste napísať Braňo toto hento potrebujem vedieť a ja sa okamžite vyjadrím. OKY?
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Kdo je kdo v GT Cupu 2013

Příspěvek od osiwaru »

branoeso1 píše:Osi neviem čo je na tom že komunikujeme na svojej domovskej stránke kontraproduktívne...
Vůbec nic, myslel jsem na kluky z gt-racing.cz, je mi jasný, že si tam o tom budete diskutovat a proti tomu samozřejmě ani nic mít nemohu :). Ale, speedy s eddiem, takhle diskutují pomalu na čtyřech webech - gt-racing.cz, gtarena.cz, ps3mania.sk, gamebazar.cz.

Ještě, že Mrázkovci nemají web, ale zase mají hodně adres na jejich web :)
Ma4ko_Sk
Příspěvky: 6
Registrován: 29.3.2012 20:09
PSN ID: Ma4ko_Sk

Kdo je kdo v GT Cupu 2013

Příspěvek od Ma4ko_Sk »

Brano zapisal som sa do turnaja .. davas mi povolenie reprezentovat maniu,?
Uživatelský avatar
branoeso1
Příspěvky: 176
Registrován: 22.3.2012 11:52
PSN ID: branoeso1
Bydliště: Gbely Obrancov mieru304 SK

Kdo je kdo v GT Cupu 2013

Příspěvek od branoeso1 »

Maťo samozrejme a vidím že ťa Speedy už zapísal. Tak zdar ps3man :)
monaco
Příspěvky: 27
Registrován: 9.4.2012 10:35
PSN ID: monaco732

Kdo je kdo v GT Cupu 2013

Příspěvek od monaco »

ahoj speedy, prosim prerad ma do gamebazaru, tam som vyrastal :) a chcem posilnit tim :) dakujem
Sumava
Příspěvky: 9
Registrován: 24.1.2013 13:23

Kdo je kdo v GT Cupu 2013

Příspěvek od Sumava »

Přihlásil jsem se do GT Cupu od GTareny. Delší dobu jsem byl pracovně mimo rep. a nestíhal sledovat vlákna. Můžete mě hodit do skupiny GTareny? Nechci jezdit na divokou kartu. Plánuji a předpokládám účast na většině závodů. Sice jsem totální začínající lama, ale kde jinde sbírat zkušenosti než na takovýchto akcích. Díky :oops:
Jak to má volant nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy!!!!
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Kdo je kdo v GT Cupu 2013

Příspěvek od speedy »

Sumava píše:...Nechci jezdit na divokou kartu. Plánuji a předpokládám účast na většině závodů...
Dobře, že ses ozval. Sleduji tvou aktivitu na GTareně - ta byla teď nulová. Ani na GT-Racingu se nezapojuješ do přípravných závodů. Proto jsi zatím přeřazen do jezdců na DK - toto rozhodnutí není konečné. O tvé účasti za GTarenu nerozhoduji já, ale boss skupiny GTareny. Respektuji jeho hlas....
BtW; tento šampionát nebude procházka růžovým sadem, tady není pro zelenáče ani lamy místo. Přijď se ukázat do přípravného závodu teď v neděli a ukaž co v tobě je. Pak se uvidí ;)

edit: auto na neděli vezmi z nabídky jaké chceš, jen vyzkoušej aby tě hra pustila do závodu!
Při prohibited setting je možné hýbat akorát s výkonem motoru, nastavit brake ballance, vyměnit olej a opravovat kastli a motor.
Žádné hrazdy, engine stage, turba apod...
Naposledy upravil(a) speedy dne 2.2.2013 13:55, celkem upraveno 3 x.
Sumava
Příspěvky: 9
Registrován: 24.1.2013 13:23

Kdo je kdo v GT Cupu 2013

Příspěvek od Sumava »

Tak někdo musí být poslední :lol: :lol: V neděli přijdu, už s tím počítám.
Jak to má volant nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy!!!!
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Kdo je kdo v GT Cupu 2013

Příspěvek od speedy »

jak by se vám líbilo rozdělení na soutěžní teamy?
Do hodnocení teamů by vždy bodovalo nejlepších ?5? umístěných v každém jednotlivém závodě. (návrh)

Něco jsem spáchal, odkaz zde
Uživatelský avatar
DudySVK
Příspěvky: 102
Registrován: 4.5.2012 14:08
PSN ID: DudySVK

Kdo je kdo v GT Cupu 2013

Příspěvek od DudySVK »

speedy píše:jak by se vám líbilo rozdělení na soutěžní teamy?
Do hodnocení teamů by vždy bodovalo nejlepších ?5? umístěných v každém jednotlivém závodě. (návrh)

Něco jsem spáchal, odkaz zde
Mne by sa skor pacilo ak by ste slovakou hodili do jednej alebo dvoch skupin. Ako vidis u gamebazari zdochol pes...
GT Academy 2012 National Finalist (UK & IE)
GT Academy 2012 National Finalist (SVK)
GT Academy 2013 National Finalist (SVK)
GT Academy Race Camp 2013
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Kdo je kdo v GT Cupu 2013

Příspěvek od speedy »

Dudy: OK, tento návrh stojí za úvahu. Zeptám se Braňa co on na to a případně by se sloučila PS3mania.SK a gamebazar. Uvidíme ;)
Zamčeno