Přípravný závod, ROME + TOKYO-R246, 3.2. 19:30

Archív
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Přípravný závod, ROME + TOKYO-R246, 3.2. 19:30

Příspěvek od speedy »

fabiarstdi píše:Omlouvám se za nechtěnou neúčast...
omluva se přijímá.... Btw; taky mám dezdrát, taky tady bylo mrznoucí mrholení, pak začalo sněžit a celý závod bylo připojení stabilní a dokonce moc nelagovalo. Jedu v 5GHz... ty máš 2,4GHz ?? To by všechno vysvětlovalo...
Uživatelský avatar
b0rizSVK
Příspěvky: 47
Registrován: 24.1.2013 20:29
PSN ID: b0rizSVK
Bydliště: Šaľa, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Přípravný závod, ROME + TOKYO-R246, 3.2. 19:30

Příspěvek od b0rizSVK »

Zůstalo po něm z v roomu neobsazené místo. Pak se tam furt někdo loadoval - a jak víte způsobí to nakonec vykopnutí někoho ze závodu. Včera to odskákal B0rizSK.
Speedy vykoplo ma že sa niekto chcel prihlasiť do závodu? Inak, chcem sa ospravedlniť ako som včera do niekoho ťukol, ako nováčik som sa snažil hlavne dobrzďovať pred zákrutami a isť do nich s chladnou hlavou, až tušim po niakom šiestom kole na tokyu mi došlo že to nieje hlavne o rychlosti ale o zvládnuti jazdy medzi zvodítkami, no a mafaka jak naschval ma to potom vykoplo :D Ešte sa chcem ospravedlniť niekomu s Camarom (ROME) za ťukanec v druhej zákrute a tušim niekomu s Zondou, alebo RX7 TC (Tokyo) v zaverečnej časti kde su zvodidla som ostal stáť skríženy bo som chcel počkať kym všetci prejdu a nechcel som nikoho zblokovať.
fabiarstdi
Příspěvky: 15
Registrován: 7.12.2012 14:35
PSN ID: FABIARSTDI
Bydliště: Liberec

Přípravný závod, ROME + TOKYO-R246, 3.2. 19:30

Příspěvek od fabiarstdi »

Speedy ač náš poskytovatel slibuje pásmo 5.8 máme stále jen 2.4 aktualně prý přechod není v dané lokaci tech možný a bla,bla,ale to není takový problém, problém je v tom, že anténní sestava na domě je přímo pod větvemi vzrostlého stromu a jakmile je počasí nepřívětivé, začne to dělat problémy, jenže strom i náš dům se nachází v památkové zoně a strom tedy oficiální cestou nesmíme jakkoliv upravit. to je také důvod, proč stále nemáme wdsl, protože stále nepovolili instalaci kabeláže do domu,prý už je to ale na kraji,tak uvidíme. na tenhle závod jsem se tak těšil a fakt jsem trénoval. :cry:
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Přípravný závod, ROME + TOKYO-R246, 3.2. 19:30

Příspěvek od speedy »

b0rizSVK píše:.....vykoplo ma že sa niekto chcel prihlasiť do závodu?
Důvodů proč se hráč neudrží v roomu je hrozně moc.... Přihlašování a hlavně odhlašování dalších lidí v průběhu závodu občas vezme někoho sebou. To máme vypozorované praxí.... proto je tak moc důležité, aby piloti přihlášení do závodu taky nastoupili. Když se jim v závodě nedaří, tak zůstanou po dobu závodu aspoň v pitu nebo v lobby a blokují tak přístup dalším.
laktibrada
Příspěvky: 47
Registrován: 20.12.2012 16:33
PSN ID: laktibrada

Přípravný závod, ROME + TOKYO-R246, 3.2. 19:30

Příspěvek od laktibrada »

Velka omluva Kapsovi( gtracing-IZ) za to nechcene vytlacenie v Tokyu. :oops:
Boris nam tam nejako zazmatkoval Resp. neviem co to tam stvaral, lebo nam pokazil zavod s H77 v rime. Mna to neskutocne rozhodilo a zacal som robit chyby. :( ale tak co uz.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Přípravný závod, ROME + TOKYO-R246, 3.2. 19:30

Příspěvek od speedy »

fabiarstdi píše:...anténní sestava na domě je přímo pod větvemi vzrostlého stromu...
tak to je průšvih, u 2,4GHz je listnáč překážkou... u nás dokonce pájínek kvůli tomu nejezdí ani free online závody! 5GHz by to řešilo, tak snad se podaří památkáře nějak obměkčit ;)
Uživatelský avatar
b0rizSVK
Příspěvky: 47
Registrován: 24.1.2013 20:29
PSN ID: b0rizSVK
Bydliště: Šaľa, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Přípravný závod, ROME + TOKYO-R246, 3.2. 19:30

Příspěvek od b0rizSVK »

Aha, jasne, chápem. No ja aj keď na poslednom mieste či s poškodením alebo bez paliva :D ako na Rome vždy budem jazdiť :D a nevzdám sa :D

Laktibrada, ak myslíš Rome poslednú zákrutu tak to ty si ma tukol do praveho zadneho rohu - boku, ak myslíš niečo ine tak sa ospravedlňujem. V Tokyu neviem, ktorú pasáž myslíš. Ale určite, pokiaľ to bola moja chyba ospravedlňujem sa a určeite nebolo mojim úmyslom zneprijemňovať hru ostatným hráčom.
Naposledy upravil(a) b0rizSVK dne 4.2.2013 11:31, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Přípravný závod, ROME + TOKYO-R246, 3.2. 19:30

Příspěvek od speedy »

no teda pánové, to je omluv :lol: :lol: Přípravný závod asi splnil očekávání :mrgreen:
Doufám, že se nováčkové v cupu pro ostré závody uklidní a omluvy nebudou potřeba... :idea:
perisbond007
 
 
Příspěvky: 166
Registrován: 29.3.2012 15:27
PSN ID: perisbond007

Přípravný závod, ROME + TOKYO-R246, 3.2. 19:30

Příspěvek od perisbond007 »

a dalsi omluva patri eddiemu, sorry za ten tukanec na vyjezdu z prvni zakruty. byla to rana kterou by si urcite ustal ale ty honde staci malo a uz se mrcha toci.
laktibrada
Příspěvky: 47
Registrován: 20.12.2012 16:33
PSN ID: laktibrada

Přípravný závod, ROME + TOKYO-R246, 3.2. 19:30

Příspěvek od laktibrada »

b0rizSVK píše:Aha, jasne, chápem. No ja aj keď na poslednom mieste či s poškodením alebo bez paliva :D ako na Rome vždy budem jazdiť :D a nevzdám sa :D

Laktibrada, ak myslíš Rome poslednú zákrutu tak to ty si ma tukol do praveho zadneho rohu - boku, ak myslíš niečo ine tak sa ospravedlňujem. V Tokyu neviem, ktorú pasáž myslíš. Ale určite, pokiaľ to bola moja chyba ospravedlňujem sa a určeite nebolo mojim úmyslom zneprijemňovať hru ostatným hráčom.

BOris ja som to nevidel, lebo tukol ta H77, ja som isiel za vami. H77 ho to odhodilo presne krizom cez trat, kde som ho v plnej rychlosti nabral. Ale klobuk dole, jemu nervy nerupli a dosiel na 2-om mieste. Ja som to zabalil po tom co som isiel 3ti krat do boxov :D
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Přípravný závod, ROME + TOKYO-R246, 3.2. 19:30

Příspěvek od Redjous75 »

No z mého pohledu je jasné, že přípravné závody se mimimálně musí zopakovat a to co nejvíc krát během února, protože přesně tohle by se už nemělo opakovat. A nebo se to musí během příprav dostat do správné lajny a já věřím, že se to povede. Velká horlivost je v pořádku pokud u toho pilot ještě zapne mozek. Tzn., že odhadne hranice své a dokáže předvídat. Všichni víme,že přehlednost je v simulaci složitá a tak občasný šťouchanec bok na bok je OK, ale nedobržďovaček musí být co nejméně to je totiž vždy jednoznačně chyba pilota co Vás napere a to i v nepředvídatelných situacích a pilot musí být vždy ve střehu. Takže tady jednoznačně pilovat, pilovat. To samé platí i o samotném chování na trati. Bojovat to ano, ale aby mě někdo předjížděl v největším zúžení v Římě to jsem fakt nečekal. To také ukazuje na to, že bojovnost sice nechybí, ale chce to ještě více smyslu pro uvědomění si určitých hranic a možností a lépe tak vybírat místa pro bezpečnější předjíždění. Dalším aspektem zůstává přehlednost a odhad co se kde na trati děje. Teď mluvím především k těm co jsou dojížděni, ale i k těm co dojíždí. Tedy, že i když dojedu někoho tak znamená to skoro pokaždé, že se bude muset zpomalit a odhadnout jak Vám pilot uhne a zda vůbec snahu má a tím se přesouvám zase k pilotu, který je dojížděn. Ten by měl mít dostatečný přehled o situaci a ve vhodném místě uhnout a pustit soupeře i za ztrátu času . V reálném závodě ( né v trapnosti GT5 ) by Vám byla ukázána modrá vlajka a jak víme 3x nedodržet = trest.
To že mě 4 kola před cílem v prvním závodě z druhého pohodového fleku došlo palivo beru jako svou chybu i když si o tom myslím své a nechybělo málo a ..... no prostě tohle je jen další big bug v samotné hře.
Jinak poděkování Furymu zato, že mě krásně a pohodově provedl 2 závodem, abych mu velmi necitlivě v předposledním kole uloupil 1 flek. Ale šlo o čistej kalkul držet se za Tebou celý závod. Věděl jsem ,že jsi dostatečně rychlej a že Ti pneu odejdou a v závěru to budeš mít hodně těžké.Já toho pěkně využil, ale pochvala jel jsi báječně :lol: :lol:

Závěrem jen tedy dodávám: chce to pilovat a jezdit co nejvíc přípravek aby se to vychytalo a poté bude CUP 2013 jedinečnou záležitostí.

P.S. Ještě dodám že to co jsem čekal se prostě muselo potvrdit. Pouštění do závodů přes 10x změnu PP + kvalifikace, vyhodnoocení tohle všechno je silně zdlouhavý proces a i když vím že to v součastnosti asi jinak nejde přesto je to taková kaňka na jinak parádním systému CUPU 2013. Držím palce a budu Vás během roku sledovat a jak jsem psal mám i své koně :D :D :D
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
b0rizSVK
Příspěvky: 47
Registrován: 24.1.2013 20:29
PSN ID: b0rizSVK
Bydliště: Šaľa, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Přípravný závod, ROME + TOKYO-R246, 3.2. 19:30

Příspěvek od b0rizSVK »

laktibrada píše:BOris ja som to nevidel, lebo tukol ta H77, ja som isiel za vami.
Prepáč za krivé obvynenie, tiež som ešte nevidel replay. Ten z Tokya si budem musieť stiahnut odtialto kvoli tomu že ma vykoplo. Ja som bol v prvých ôsmych kolách štyri krát v boxoch, tiež mi to ubralo na sebavedomi, ale nevzdal som to. Redjous ma (v mojom prípade) pravdu, pilovat pilovat a pilovat.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Přípravný závod, ROME + TOKYO-R246, 3.2. 19:30

Příspěvek od speedy »

Redjous75 píše:....Pouštění do závodů přes 10x změnu PP + kvalifikace, vyhodnocení - tohle všechno je silně zdlouhavý proces a i když vím že to v současnosti asi jinak nejde přesto je to taková kaňka na jinak parádním systému CUPU 2013...
Pepo, tak v tomhle si mimoň... Systém je vychytaný, není potřeba utrácet zlaťáky za mobil atd... Zdržení si piloti zavinili sami, Příklad za všechny: Popelus vleze do závodu a nemá připravené auto, přestože jsem piloty PROSIL ať jsou připraveni :evil:
Prosím všechny přihlášené aby na večerní závody byli připraveni.
- vozidlo, které odpovídá požadavku "PROHIBITED"
- na voze správně ubraný výkon motoru podle zadaných PP (viz úvodní příspěvek)
- do určené lobby se dostavili včas (do 19:35)
Ostatní pak nasraně čekají, jestli se mu povede naladit NĚCO.... Dalším zdržením bylo povolání náhradníka, další zdržení nastalo, když si piloti v roomu načítali, další zdržení bylo už ani nevím co..... Samotné vyhodnocení naopak trvá jen nutnou dobu, než naťukám výsledek kvaldy do PC. Rozdělení do skupin a pokyn k přesunu do jiné lobby odečtu přímo z PC...
redjousovi-pochybnosti.jpg
Celý proces je plně automatizovaný, jedinou chybou je lidský faktor a s tím nehneš!!! ( přehlédl jsem u Kubika94, že má přejít do 1.skupiny atd...)
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Přípravný závod, ROME + TOKYO-R246, 3.2. 19:30

Příspěvek od SJ.sprint »

laktibrada píše:BOris ja som to nevidel, lebo tukol ta H77, ja som isiel za vami. H77 ho to odhodilo presne krizom cez trat, kde som ho v plnej rychlosti nabral. Ale klobuk dole, jemu nervy nerupli a dosiel na 2-om mieste
...no... kdo by take podceňoval RedBull Racing team ;) H77+K98 :) Jako vždy - RESPECT
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Přípravný závod, ROME + TOKYO-R246, 3.2. 19:30

Příspěvek od Redjous75 »

Však ano. System adminování bych řekl je v pohodě, jen všechno co zdržuje od samotných závodu je víš na co... , ať je to chyba v připojování do loby, špatně nastavené auto ( i já ho měl špatně, ale za 10sec. jsem to vyřešil ), v případě Popeluse byla chyba že jednak špatně připravil vůz a hlavně chybu vidím v tom že je nedostatečně vybaven pro komunikaci v loby. Psaní do chatu je jen pouze a jen informativní vše ostatní musí fungovat po hlase a to ... JE POTŘEBA MÍT VYCHYTANÝ,ODZKOUŠENÝ A NASTAVENÝ !!!. To všechno jako zdržení které nemuselo být beru a ni jej nepočítám. To co mě vadí je 10x přenastavené PP - vyvolávání, řazení na trati , vyskakování do menu a druhý závod do kola - dlouhý , dlouhý a dlouhý. Tohle u mě neobstojí jako OK. Jediný ,ale né příliš vhodný řešení je mít kvalifikaci odjetou jindy. Ale chápu, chápu jak to je. Prostě ta doba v sedačce v prostoji je naprd.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
giggso
Příspěvky: 31
Registrován: 24.1.2013 19:24

Přípravný závod, ROME + TOKYO-R246, 3.2. 19:30

Příspěvek od giggso »

Do buduceho pripravneho zavodu navrhujem zaradit podobnu trat ako TOKYO, kde je hned po starte ostra zakruta, alebo sikana :idea:
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Přípravný závod, ROME + TOKYO-R246, 3.2. 19:30

Příspěvek od speedy »

kvalda odjetá předem je dnes už zavržená myšlenka. Dlouho jsme zvažovali jak kvaldu udělat co nejefektivnější.
Převážil názor většiny: závodní večer se vším všudy.
Kontrole PP se nevyhneme, to je nutné zlo. Protinávrhy byly, sám jsem oponent systému dovažování PP, ale .... :cry:
Prostě jednou větou, GT5 není racing simulátor, to je sběratelská edice a jako taková mě nebere. Zábavnost GT5 si musíme vyrobit sami, a doba protojů s tím souvisí!
Otázkou do diskuze zůstává, jestli po 1.závodě znovu kontrolovat PP ( jak moc vzrůst PP u nezajetých aut bude výhodou)

BtW; kromě GT5 mám na PC i "RACE 07" (WTCC) .... můžete hádat, který je skutečný závodní simulátor :cry:
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Přípravný závod, ROME + TOKYO-R246, 3.2. 19:30

Příspěvek od speedy »

giggso píše:Do buduceho pripravneho zavodu navrhujem zaradit podobnu trat ako TOKYO, kde je hned po starte ostra zakruta, alebo sikana :idea:
Ano, pojedeme LAGUNA SECA, tentokrát v sobotu večer !
Uživatelský avatar
Karelpipa
Příspěvky: 55
Registrován: 4.6.2012 09:45
PSN ID: Karelpipa
Bydliště: Praha

Přípravný závod, ROME + TOKYO-R246, 3.2. 19:30

Příspěvek od Karelpipa »

Koukám, že se hned 13 pilotů vešlo do jedný vteřiny v kvaldě. TO je super výsledek!

Asi se kouknu na best lapy obou skupin ze závodů:)

Bude někdo dělat zas e krátký sestrih zavodů?
(moje) Konečné výsledky GT Cupu 2013 ke stažení zde:
http://ulozto.cz/xb8sjsKs/gt-cup-2013-k ... ofiziel-7z
Různě možné tabulky, koukněte, fanděte.

Nebo zde (pouze koukat):
https://drive.google.com/folderview?id= ... sp=sharing
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Přípravný závod, ROME + TOKYO-R246, 3.2. 19:30

Příspěvek od speedy »

Karelpipa píše:Koukám, že se hned 13 pilotů vešlo do jedný vteřiny v kvaldě. TO je super výsledek!

Bude někdo dělat zas e krátký sestrih zavodů?
Dosažené časy se po zkušenostech z předchozích šampionátů v ostrém závodě zlepší. Současné jsou jen pro hrubý odhad výkonnosti jednotlivých pilotů a poslouží pořadatelům k rozdělování do skupin. Snažíme se o co nejmenší migraci mezi skupinami.

Chtěl jsem na "Youtrubka.něco" dát replay 2.skupiny, zabere to dost času před TV a ten teď nemám.... uvidíme ;)
Zamčeno