Grand Valley Speedway - 03.03.2013

Archív
SLOVAKIA__66
Příspěvky: 5
Registrován: 30.11.2012 21:02
PSN ID: SLOVAKIA-66

3.3. 19:30 Grand Valley - bodovaný závod CUP2013

Příspěvek od SLOVAKIA__66 »

boli to super preteky, skoda toho 1. zavodu kde mna aj MK a este osiho vybural devil.. inak super zavody diky chlapi vidime sa na SPA, uz sa tesim.. :)
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

3.3. 19:30 Grand Valley - bodovaný závod CUP2013

Příspěvek od SJ.sprint »

SLOVAKIA__66 píše:boli to super preteky, skoda toho 1. zavodu kde mna aj MK a este osiho vybural devil.. inak super zavody diky chlapi vidime sa na SPA, uz sa tesim.. :)
jj, byl podan i protest (?) jestli se nemylim...Ale! Nevim jak to vidite Vy a třeba to byl nejaky lag ale koukal jsem na zaznam třetiho kola(no ja jsem toho zkouknul vic :lol: ) a z meho pohledu nevidim vinu ze strany Devila... Myslim že tady to bude ještě zajimavy - jako vždycky :lol:
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
precho
Příspěvky: 63
Registrován: 1.4.2012 10:10
PSN ID: precho73
Bydliště: Bratislava

3.3. 19:30 Grand Valley - bodovaný závod CUP2013

Příspěvek od precho »

Ahojte. Pridam aj moje dojmy zo vcerajsieho zavodu...
Kvalifikacia - na moje pocudovanie celkove tretie miesto, co som teda necakal :)
Prvy zavod - znovu tretie miesto a dalsi necakany vysledok :) Cely zavod bez chyby, co je u mna naozaj velky vykon. Mozno aj preto, ze som isiel vlastne cely zavod sam. A nastastie som sa stihol vyhnut hned v prvom kole jednemu z Lexusov, ktoreho to otocilo pri malom vybehnuti na travu.
Druhy zavod - start v opacnom poradi, nechal som sa radsej hned na zaciatku predbehnut dvoma zralokmi :) My ostatni sme urobili dost dlhy vlacik, kde som nemal sancu predbiehat. Tak som isiel tusim v osmom kole do boxov a vyplatilo sa. V poslednom kole som utocil na piate miesto, lenze prisla jedina chyba vecera - smyk pri najazde do prveho tunela (pre mna najhoresie miesto na trati) a supa do steny. A kedze ja v takychto pripadoch vzdy ostanem otoceny nosom ku stene :), nechal som radsej ostatnych prejst a zrazu predposlene miesto. Skoda tej chyby, mohol to byt pre mna uplne paradny celkovy vysledok. Ale neva, aj takto je to v pohode.
Este co sa tyka toho spadnutia lobby 1. skupiny a nasledneho blbnutia - Brano nemal ziadne "palicky", ked som isiel do lobby cez zoznam. Moze to byt len nastavenim routeru, ale ani nemusi. A mozno ked nas je v lobby 13, tak to uz proste neutiahne.
Zatim.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

3.3. 19:30 Grand Valley - bodovaný závod CUP2013

Příspěvek od osiwaru »

precho píše:Este co sa tyka toho spadnutia lobby 1. skupiny a nasledneho blbnutia - Brano nemal ziadne "palicky", ked som isiel do lobby cez zoznam. Moze to byt len nastavenim routeru, ale ani nemusi. A mozno ked nas je v lobby 13, tak to uz proste neutiahne.Zatim.
Moje teorie na paličky, zatím potvrzená eddiem a speedym.
Uživatelský avatar
branoeso1
Příspěvky: 176
Registrován: 22.3.2012 11:52
PSN ID: branoeso1
Bydliště: Gbely Obrancov mieru304 SK

3.3. 19:30 Grand Valley - bodovaný závod CUP2013

Příspěvek od branoeso1 »

precho píše: Brano nemal ziadne "palicky", ked som isiel do lobby cez zoznam. Moze to byt len nastavenim routeru, ale ani nemusi. A mozno ked nas je v lobby 13, tak to uz proste neutiahne.
Zatim.
JJ mrknem na to. Len čo sa týka routru tak som ho obyšiel pred minulý rok(loadoval som s Bálisom) a mám to na priamo. Tak že v routeri nenastavím asi nič čo bude mať na to priamy vpliv. Včera sa rozpadli všetky miestnosti ,alebo vyhodilo ludí von. V každom prípade nemám problém za bežného provozu utiahnuť plnú miestnosť. Ale nastane Racingový Víkend a sú samé problémy. Asi to je nejaké zakliate. Ale na paličky pozrem. Nikdy som nedostal túto imformáciu že mi nesvietia, lebo ako náhle založím tak sám seba nevidím. Všeobecne mám NAT2 a bandwidth Normal.
Net: http://branoeso1.rajce.idnes.cz/web/
Uživatelský avatar
Substance242
Příspěvky: 141
Registrován: 20.1.2013 23:24
PSN ID: Substance242
Bydliště: Kysucké Nové Mesto
Kontaktovat uživatele:

3.3. 19:30 Grand Valley - bodovaný závod CUP2013

Příspěvek od Substance242 »

Niečo k pripojeniu, možno off-topic ale ak to zachráni čo len jeden život... ;-) Mám DSL od Alice.de, na modeme/routeri sa dá zapnúť "PPPoE passthrough", a PS3 do internetu nepripájam na IP adresu routera (hoci ethernet je pichnutý pravdaže do neho), ale priamo loginom na DSL linku - tým vlastne obchádzam router a mám NAT1. Síce sú teda technicky na linke dve DSL zariadenia naraz, čo by nemali byť, ale zatiaľ si nikto od Alice nesťažoval (nie som sám kto to má takto).

Edit: Má to aj nevýhodu - PS3 nie je vnútri domácej siete a nemôžem teda napríklad streamovať filmy zo svojho NASka.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

3.3. 19:30 Grand Valley - bodovaný závod CUP2013

Příspěvek od markoduno »

TRIBAL66 píše: V druhom závode som v tuneli postrčil jedného z GT rancingu už neviem koho. Ospravedlňujem sa pribrzdil som a nechal som ta isť predomnou nesnažil som sa tam vopcať potom.
To jsem byl já. Vše v pohodě. Jen jsem měl rozjebanou celou zadní nápravu a nemohl jsem to své suto ukočírovat. Tam to bylo v pohodě ;)
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

3.3. 19:30 Grand Valley - bodovaný závod CUP2013

Příspěvek od markoduno »

SJ.sprint píše:
SLOVAKIA__66 píše:boli to super preteky, skoda toho 1. zavodu kde mna aj MK a este osiho vybural devil.. inak super zavody diky chlapi vidime sa na SPA, uz sa tesim.. :)
jj byl podan i protest ?jestli se nemylim...Ale! Nevim jak to vidite Vy a třeba to byl nejaky lag ale koukal jsem na zaznam třetiho kola(no ja jsem toho zkouknul vic :lol: ) a z meho pohledu nevidim vinu ze strany Devila... Myslim že tady to bude ještě zajimavy - jako vždycky :lol:
počkáme na vyjádření komisařů. U mě se stejně s pozicí nic neřeší. Chci jen poukázat na ne 100 procentní manévr, který vyústil v to, v co vyústil
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

3.3. 19:30 Grand Valley - bodovaný závod CUP2013

Příspěvek od speedy »

zatím eviduji 4 incidenty na prošetření.
- funění do HS (nesportovní chování) , které rozptýlilo pozornost více pilotů
- kontakt vozů Lexus, který zapříčinil poškození celkem 3 vozů v 1.závodě 2.skupiny
- Nedodržování bílé čáry během 2 závodu druhé skupiny
- Nepovolené katování zatáček v 1.závodě 2.skupiny
------------------------------------
Lhůta pro podání žádostí o prošetření uplyne v úterý o půlnoci. Pak budou zveřejněny oficiální výsledky 1.závodního večera GT-CUPu2013.

Další závod nás čeká 24.3.2013 opět ve stejný čas. Celý cirkus GTcupu2013 se může pomalu přesouvat do malebného lázeňského městečka Spa-Francorchamp ve věčně deštivém belgickém pohoří Ardeny.
SPA_Fanchorschamps.jpg
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

3.3. 19:30 Grand Valley - bodovaný závod CUP2013

Příspěvek od speedy »

branoeso1 píše:Síce vraveli chalni po závodoch že majú fotky spravené ale keby bolo treba čo koľvek mám komplet servis :D :D :D
Braňo, dík za pomoc s adminováním 1.skupiny ... prý jsi byl jako starý mazák při své ostré premiéře ;)
O fotky jsem požádal Pavla67 (snad pošle až přijde z rachoty)....

Kdyby se nezadařilo, tak pošlu prosbu tobě...
mladaboleslav
Příspěvky: 12
Registrován: 20.10.2012 23:19
PSN ID: mladaboleslav

3.3. 19:30 Grand Valley - bodovaný závod CUP2013

Příspěvek od mladaboleslav »

Ahoj jezdci no,vzal sem incident jako zavodni,co na to rict vic...skoda chtel sem si zazavodit ale tak,SPA pred nami a delame nase best! Mrazek nazdar!!!
Uživatelský avatar
Kuba98cz
 
 
Příspěvky: 273
Registrován: 5.4.2012 21:20
PSN ID: GT-Racing-cz_K98
Bydliště: Hořovice

3.3. 19:30 Grand Valley - bodovaný závod CUP2013

Příspěvek od Kuba98cz »

GT-Racing CUP 13' postřehy 1. Závod
(Upozornění vyděl jsem každý re-play od každého jezdce! pokud nějaký ze zadaných údajů nebude souhlasit napište )

PEROXID-661 (nic proti ale asi největší katér 2 sk. v 1.závodě)
1. 1. Kolo před vjezdem do tunelu celé auto na betonu a to se nadále opakovalo i v (2,4,5,6,7,8,9,11,13,16,17,19,20,21,22,23,24,25)
2. 1. Kolo poslední esíčko celé auto na betonu a to se nadále opakovalo i v (2,4,5,6,8,9,10,11,13,14,15,16,17,19,20,21,22,23,24,25)
3. 2. Kolo přejetí bílé čáry před výjezdem z boxu mohl si ohrozit ty co z boxu vyjíždějí!! a to se nadále opakovalo i v (3,4,5,6,7,8,10,11,13(přejetí pitline při výjezdu z boxu,15,16,17,18,19,20,22,23,24,)
4. 2. Kolo Trámokova zatáčka celé auto na betonu a to se nadále opakovalo i v (3,4,5,6,10,11,12,14,16,18,19,21,23!!! ,24)
5. Podle mě to bylo nesportovní chování přece jenom tu preferujeme Fairplay a tohle tomu neodpovídalo nevím jestli si nečetl pravidla ale být celým autem na betonových plochách je zakázáno!Ještě se rozhodnu jestli to nahlásit nebo ne spíš bych to bral jako varování aby se to příště již neopakovalo.A já proč ho ze Sergejem nemůžeme dohnat ještě když jedem v pytli.

GT-Racing-cz_SJR
Ze Sergeje by si měli vzít příklad ti kteří katovali,zkracovali a šmelili nejvíc.
Neudělal ani jeden!!! Kat ani žádnou chybu Super čistá jízda!!!
Škoda 5l navíc a měl bys to ;)

GT-Racing-cz_K98
Podle mě jsem jel čistou jízdu až na nějaké chyby v 10,22,to jsem to tam 2x katnul.Škoda toho pitu natankoval jsem zbytečně moc 47l :D a pak sem to v 21. Kole pustil v tunelu a ještě se chci omluvit za ten mikrák když jsem vám přál hodně štěstí tak byl vyplej a když jsem ho jakože chtěl vypnout tak jsem ho místo toho zapnul.A nelíbilo se mi jak někteří vážně dost katovali a používali zakázaných ploch také kuli tomu jsem vytvořil toto.

GT-Racing-cz_HR
Arta je podle mě velmi nevyspytatelná, speedy to zvládl s přehledem ale měl namále ve třetím kole že nedopadl s něčím rozbitým :D ale jinak super jízda ;) benzín si měl vychytanej suprově a krásné třetí místo v prvním závodě.

GT-Racing-cz_VRA
No tak na to že vráta tak dlouho nejezdil si myslím že to zvládl v pohodě mohl se vyhnout případným katům ale moc jich nebilo no dále to brilantní předjetí Sergeje v 8. Kole mohlo počkat až na rovinku zbytečně ztratil čas i pozici o kterou se mnou mohl v dalším kole bojovat v 9. Kole ťuklé kolo ale to zas tak hru neovlivnilo.Od speedyho pitu to byl boj až do konce.Jinak si jel super.

SLOVAKIA-66
Start dobrej ale ta první zatáčka se moc nepovedla :D po tom incidentu ve 3. Kole ses sice propad až na 10 ale nakonec si to vybojoval až na 7 ale jinak super jízda škoda že jsem to poslal v tom tunelu možná by jsme si ještě zasoupeřili.

CaparzoSK
Taky by to bez těch katů šlo ale jinak supr jízda naštěstí si neutrpěl žádné škody v tom 3. Kole :D Jinak benzín vypočítanej přesně došel akorát na cílovce :D

GT-Racing-cz_MK
Tak pan komisař :D škoda toho 3. kola ty si to odnes asi nejvíc škoda no to se ještě uvidí čí to byla chyba.až do konce sám nic zábavného řekl bych snad budeš mít příště větší štěstí. ;)

GT-Racing-cz_OSI
Osi tak kde bych začal asi omluvou že jsem vůl a zkazil ti první závod a že sem si nezkontroloval headset fakt sorry ten protest beru ;) já vím OSI že ty to moje funění tak miluješ a taky mě to překvapilo že jsem to měl zapnutý ale s tím už teď nic neudělám pak když jsem to zjistil tak sem z toho byl i špatnej protože jsem věděl že ses odpojil kuli mě. Fakt sorry.

Devil_F1
No tak krásné druhé místo ten incident v 3. Kole se bude řešit takže k tomu se vyjadřovat nebudu to nechám na komisaře taky jsem tam zahlídl 3,4 katy nic nepřekousnutelnýho ve 2. Kole poslední esíčko si tam také mohl ubrat a předjet je na rovince a nemusel by vzniknout incident v 3. Kole ;) jinak supr jízda zasoupeřil jsem si s tebou se speedym v posledním kole to bylo t‘esný dojet rozbitej a příště na SPA ;)

Monaco732
Podle mě ti ten Petronas asi moc nesed ale to je vedlejší jinak super jízda škoda to 17. Kolo že si to rozbil ale mě to připadalo jako nějakej lag pak si ale jel dál jako by si nic rozbitého neměl ale re-play ukazuje že rozbitej si.Taky těch pár katů se dá odpustit.Trochu víc benzínu ale nejsi sám ;)jinak to asi ani moc velká zábava nebila jezdit tam v zadu sám snad to na SPA bude lepší ;)

GT-Racing-cz_IZ
Konečně Kapsa tebe jsem ani v závodě neviděl škoda toho písku v 6. Kole jinak by to dopadlo líp ;) taky pěkná čistá jízda nakonec 8mej tak to není zas tak strašný ne? :) nato že jsi to poslal do písku a pak z 10týho místa předhonil ještě 3 je to slušný.

tribal661
Taky čistá jízda 6. Místo to je supr ne možná sem tam nějakej kat viděl ale nic strašnýho možná to chtělo dát o trochu míň benzínu ale jinak dobrý.
Na to že si startoval z posledního hodně dobrý.

Jinak Grand Valley byl pěkný závod, škoda že jsou furt problémy s tim připojenim GT za***ný jinak gratulace bednařům ze všech skupin a těším se na SPA.

A k druhému závodu bych chtěl říct jenom tohle Sorry speedy za to 17. kolo že sem do tý šikany vjel jako kretén a mrzí mě to a dále jsem se chtěl omluvit Kapsovi za tu první zatáčku v 18. Kole myslel jsem že mi tam necháš trochu místa ale tak sem se zplet a omlouvam se ze sem te tam nastrčil.
Tak kecáš nebo jedeš?
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

3.3. 19:30 Grand Valley - bodovaný závod CUP2013

Příspěvek od Hanz.77 »

Hmm...... Koukám podrobnej výpis závodu. :o :o :shock:
Nechcete ještě jednoho komisaře? :lol: :lol: :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

3.3. 19:30 Grand Valley - bodovaný závod CUP2013

Příspěvek od Hanz.77 »

Tak za třetí skupinu z pohledu Admina:
Byl klídek pohodička jako vždy! Byla sranda, zazávodili jsme si a tak.
:lol: :lol: :lol:
Prostě třetí skupina bude počkej si ..... legen....legen.... legendární!!! :lol: :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
KAPSA
Příspěvky: 153
Registrován: 6.5.2012 22:08
PSN ID: GT-Racing-cz_IZ

3.3. 19:30 Grand Valley - bodovaný závod CUP2013

Příspěvek od KAPSA »

Hezký rozbor všech pilotů Kubo,líp bych to určitě nenapsal :) oba závody pro mě dobrý,souboje o pozice,jízda ve vláčku s autem spokojenost, prostě žádná nuda.Samozřejmě chybičky byly,výlet do písku,špatná stradegie ve druhém závodě,která mě stála propad ze 4 místa až skoro na konec startovního pole,pro mě poučení pro další závody,ale jedeme dál zábava pokračuje :) Z čeho jsem ale smutný je přístup některých pilotů,jak k propozicím Cupu(tím že se přihlásili do cupu tak souhlasí a budou respektovat vše co je v propozicích uvedeno)tak chování se na trati.No více respektu a fair play by nebylo k zahození. ;) Cupu zdar a potkáme se v lázních ;) :lol:
Uživatelský avatar
DudySVK
Příspěvky: 102
Registrován: 4.5.2012 14:08
PSN ID: DudySVK

3.3. 19:30 Grand Valley - bodovaný závod CUP2013

Příspěvek od DudySVK »

Ahoj Speedy neviem si pozriet te vysledky co si tu nahodil. je tam nejaky problem (aspon u mna)
GT Academy 2012 National Finalist (UK & IE)
GT Academy 2012 National Finalist (SVK)
GT Academy 2013 National Finalist (SVK)
GT Academy Race Camp 2013
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

3.3. 19:30 Grand Valley - bodovaný závod CUP2013

Příspěvek od pavel67 »

DudySVK píše:Ahoj Speedy neviem si pozriet te vysledky co si tu nahodil. je tam nejaky problem (aspon u mna)
To je jen nástřel odkazů na výsledky - fota už jsem mu je poslal, tak je časem doplní ;)
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

3.3. 19:30 Grand Valley - bodovaný závod CUP2013

Příspěvek od osiwaru »

Kuba98cz píše:GT-Racing CUP 13' postřehy 1. Závod

GT-Racing-cz_OSI
Osi tak kde bych začal asi omluvou že jsem vůl a zkazil ti první závod a že sem si nezkontroloval headset fakt sorry ten protest beru ;) já vím OSI že ty to moje funění tak miluješ a taky mě to překvapilo že jsem to měl zapnutý ale s tím už teď nic neudělám pak když jsem to zjistil tak sem z toho byl i špatnej protože jsem věděl že ses odpojil kuli mě. Fakt sorry.
Dobrý, dobrý. Ale, jak jsem jel tam už nepíšeš :lol:
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

3.3. 19:30 Grand Valley - bodovaný závod CUP2013

Příspěvek od pavel67 »

mladaboleslav píše:Ahoj jezdci no,vzal sem incident jako zavodni,co na to rict vic...skoda chtel sem si zazavodit ale tak,SPA pred nami a delame nase best! Mrazek nazdar!!!
perisbond007 píše:tak z meho pohledu zavod na h...o. po hodine a pul uz to vypadalo ze se konecne bude zavodit ale jak uz to tak byva a ceho sem se bal se potvrdilo. treti zatacka a auto total, volant skakajci po stole . vubec netusim co se tam delo. jinak katu zdar at zije tramis.
Tak bohužel jste se tam postupně zarazili o mě, pak jeden o druhého. Jenže - já jsem po zjištění, že Bális letí doprava na štorc ke svodidlům a přede mnou to všechno najednou brzdí, a ve snaze se vyhnout přímo před sebou taky brzdícímu eddiemu, jsem uhnul kousek doleva, kde jsem se bohužel taky svezl po trávě/kačírku a už jsem se točil na pravou ruku přímo do zatáčky a částečně i do jízdní dráhy. Samozřejmě jsem v obavách čekal bouchanec a totální poškození. Jako zázrakem jsem vyvázl bez poskvrny...
Pak jsem honil několik kol dva nissany, kdy ve vláčku s nimi jsem ztrácel každé kolo na precha cca 2sec a ne a ne je předjet. Ze zadu mě stínoval a nepříjemně dotíral kubík, takže jsem si ho musel pořádně hlídat. Pak jsem v 10(9) kole bouchnul levý přední kolo v druhým tunelu (taky mě to najednou ustřelilo zničeho nic...) a strategie byla fuč. Boxy, oprava, tankování a zbytek do 26 kol na jedněch gumách... Pak jsem udělal dvě přemotivovaný chyby, tím jsem ztratil celkově asi 25 sec a ty mě pak v závěru chyběly, když mě nakonec Bális fiknul na cílovce těsně před čarou... :evil: Ještě to chvilku vypadalo že mě ušetří, ale ne - asi tu slivovici budu muset vypít sám... :twisted:
Druhý závod jsem jel bez pitu, snažil jsem se bez chyb, už ani nevím jestli se to úplně povedlo ale s výsledkem jsem spokojenej. Ford mi sednul - jak by ne, vždyť jsem s ním už něco odjel. ;)
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

3.3. 19:30 Grand Valley - bodovaný závod CUP2013

Příspěvek od speedy »

replay 1. a 2. závodu 2.skupiny ke stažení zde
replay 1.závodu 1. skupiny ke stažení zde
replay 2.závodu 1. skupiny ke stažení zde
------------------------------------
kvalifikace souhrn
------------------------------------
1.skupina
- kvalifikace
- 1.závod
- 2.závod
-------------------------------------
2.skupina
- kvalifikace
- 1.závod
- 1.závod best lap
- 2.závod
- 2.závod best lap
-------------------------------------
3.skupina
- kvalifikace
- 1.závod
- 2.závod
Zamčeno