RED BULL CUP HOŘOVICE 2013

Zamčeno
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

RED BULL CUP HOŘOVICE 2013

Příspěvek od Hanz.77 »

Rozhodnutí ředitele závodu:
Založení Lobby : 18:00 hod
Začátek kvalifikace 18:15 hod
Začátek závodu 18:30 hod
Konec závodu 19:15 hod
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

RED BULL CUP HOŘOVICE 2013

Příspěvek od markoduno »

tak vám přeju hodně štěstí
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

RED BULL CUP HOŘOVICE 2013

Příspěvek od SJ.sprint »

markoduno píše:tak vám přeju hodně štěstí
...ale no tak,venku se stejně zatáhlo -můžete dogrilovat do té šesté ;)
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

RED BULL CUP HOŘOVICE 2013

Příspěvek od Hanz.77 »

LOBBY založena : 1472-6118-3615-5259-8539
Naposledy upravil(a) Hanz.77 dne 9.6.2013 18:00, celkem upraveno 1 x.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

RED BULL CUP HOŘOVICE 2013

Příspěvek od Hanz.77 »

SJ.sprint píše:
markoduno píše:tak vám přeju hodně štěstí
...ale no tak,venku se stejně zatáhlo -můžete dogrilovat do té šesté ;)
Ne Mara to má určitě kvůli dětem. ( Hlídání že? )
Jako poctu jedu dnes za Máru RŮŽOVOU !!!! Díky Máro za solidárnost. Jinak by jsme to snad ani neodjeli.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

RED BULL CUP HOŘOVICE 2013

Příspěvek od markoduno »

tak ted jsi mi udelal velikou radost. Ac jsme souperi, tak doufam, ze jim to nandas :-)
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

RED BULL CUP HOŘOVICE 2013

Příspěvek od Trámek »

Gratulace bednařům... no kdo vyhrál že? Už to ani nemusím psát :-D
Jinak závod super, ač můj výsledek katastrofa, tak jinak pěkné driftování a musím do LANky hóóóódně trénovat.
Díky všem za svezení a už pádím na F1 ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

RED BULL CUP HOŘOVICE 2013

Příspěvek od novcze »

nevím no, koukl sem na replay a jediné poškození co jsem viděl bylo když mě SJR v 17 kole zezadu ťukl, z mé strany to bylo ostřejší jen ve 4 kole v první zatáčce, to byla moje chyba takže sorry, pak mě párkrát zavřel SJR v poslední zatáčce když jsme jeli vedle sebe ... největší průser je v tom pit stopu, jeli jsme dovnitř hned za sebou a druhé auto prostě hra zpomalila.

příště si dám větší pozor abych v prvních kolech zjistil jak ostatní najíždí do zatáček, protože to může být dost jiné ;)
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

RED BULL CUP HOŘOVICE 2013

Příspěvek od Hanz.77 »

No tak Antiferarri 8.a 9.flek. No byly to sice chvilema emoce ale závod super.
Chyběl Joshua a Mára ale i tak se nás sešlo 12 pilotů. :o
Díky hoši za ůčast a doufám že to takhle vydrží i nadále.
Jinak v roomu padnul návrh že by jsme nejeli příští závod v neděli ale až v pondělí od 21.00 hod. Jste někdo proti?
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

RED BULL CUP HOŘOVICE 2013

Příspěvek od SJ.sprint »

novcze píše:nevím no, koukl sem na replay a jediné poškození co jsem viděl bylo když mě SJR v 17 kole zezadu ťukl, z mé strany to bylo ostřejší jen ve 4 kole v první zatáčce, to byla moje chyba takže sorry, pak mě párkrát zavřel SJR v poslední zatáčce když jsme jeli vedle sebe ... největší průser je v tom pit stopu, jeli jsme dovnitř hned za sebou a druhé auto prostě hra zpomalila.

příště si dám větší pozor abych v prvních kolech zjistil jak ostatní najíždí do zatáček, protože to může být dost jiné ;)
Jen kratce: Hned ve 4 kole nedobržděni = poškozeni zadni napravy...kdo by nebyl na.rany když před tebou je dalšich 36 kol. V 17 kole neubrzdil ja -podle zaznamu k poškozeni nedošlo... Nikoho jsem nezaviral v posledni zatačce ,už vubec ne parkrat Jednou jsem vjel před tebe prtž byl jsem před tebou a naznačil jsem že jedu vnitřkem a ty si musel ubrat(6kolo) Vedle sebe jsme jeli v 8 kole - mista mel dost jak ty tak i ja ale neubral si ani ty ani ja nechtěl ztracet...
Jezdim fer ale rana do zad dokaže naštvat... Umim i ubrat když to vyžaduje situace... Auto za vama je vždycky rychlejši a musi se předvidat. Jak již jsem řikal a řikam pořad jsou to zkušenosti... Ale největši pruser byli ty boxy :evil: Celkem zavod hodnotim jako povedeny -jako každy ;) Respect
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

RED BULL CUP HOŘOVICE 2013

Příspěvek od speedy »

výsledky doplněny: rychlý odkaz
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

RED BULL CUP HOŘOVICE 2013

Příspěvek od novcze »

SJ.sprint píše:
novcze píše:nevím no, koukl sem na replay a jediné poškození co jsem viděl bylo když mě SJR v 17 kole zezadu ťukl, z mé strany to bylo ostřejší jen ve 4 kole v první zatáčce, to byla moje chyba takže sorry, pak mě párkrát zavřel SJR v poslední zatáčce když jsme jeli vedle sebe ... největší průser je v tom pit stopu, jeli jsme dovnitř hned za sebou a druhé auto prostě hra zpomalila.

příště si dám větší pozor abych v prvních kolech zjistil jak ostatní najíždí do zatáček, protože to může být dost jiné ;)
Jen kratce: Hned ve 4 kole nedobržděni = poškozeni zadni napravy...kdo by nebyl na.rany když před tebou je dalšich 36 kol. V 17 kole neubrzdil ja -podle zaznamu k poškozeni nedošlo... Nikoho jsem nezaviral v posledni zatačce ,už vubec ne parkrat Jednou jsem vjel před tebe prtž byl jsem před tebou a naznačil jsem že jedu vnitřkem a ty si musel ubrat(6kolo) Vedle sebe jsme jeli v 8 kole - mista mel dost jak ty tak i ja ale neubral si ani ty ani ja nechtěl ztracet...
Jezdim fer ale rana do zad dokaže naštvat... Umim i ubrat když to vyžaduje situace... Auto za vama je vždycky rychlejši a musi se předvidat. Jak již jsem řikal a řikam pořad jsou to zkušenosti... Ale největši pruser byli ty boxy :evil: Celkem zavod hodnotim jako povedeny -jako každy ;) Respect

co se týče poslední zatáčky, tak to je asi věc názoru, poprvé jsem se stáhl, protože jsem nebyl úplně vedle tebe, ale i to podle mě stačilo k tomu aby si to místo tam nechal a netlačil mě na trávu, podruhé už jsem to tam poslal, protože jsem byl na vnitřku celým autem a jestli dojde ke kontaktu bylo na tobě ... hned v další zatáčce jsem pak nechal plno místa, když jsi to tam poslal zase ty abych předešel kontaktu

v příštím závodě mě bude muset v oťukávání SJR zastoupit speedy, protože Tokyo vynechávám :D
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

RED BULL CUP HOŘOVICE 2013

Příspěvek od SJ.sprint »

novcze píše:co se týče poslední zatáčky, tak to je asi věc názoru, poprvé jsem se stáhl, protože jsem nebyl úplně vedle tebe, ale i to podle mě stačilo k tomu aby si to místo tam nechal a netlačil mě na trávu, podruhé už jsem to tam poslal, protože jsem byl na vnitřku celým autem a jestli dojde ke kontaktu bylo na tobě ... hned v další zatáčce jsem pak nechal plno místa, když jsi to tam poslal zase ty abych předešel kontaktu

v příštím závodě mě bude muset v oťukávání SJR zastoupit speedy, protože Tokyo vynechávám
Ja vim Noviku že jsi vyborny pilot vo tom žadna :-) A když jsem nejak byl až přiliš dvrdy tak za to patři moje sorry Však my si na sebe zvyknem ;) tim bych to uzavřel. Tokyo bude docela mazec včera jsem přez hodinu nemohl přijit jak tam mam s tou 86 kou jezdit :shock: budu muset maknout. Tak třeba ti to vyjde Nove...Podle všeho by se jelo v ponděli večer od 9...
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

RED BULL CUP HOŘOVICE 2013

Příspěvek od markoduno »

jen se zeptám: proč by se mělo jet v pondělí od 21:00 ?
perisbond007
 
 
Příspěvky: 166
Registrován: 29.3.2012 15:27
PSN ID: perisbond007

RED BULL CUP HOŘOVICE 2013

Příspěvek od perisbond007 »

vcera hodne dobry. jeden z nej. zavodu vubec. sice bylo par tukancu ale zavodilo se jak svina. super hanzi. dik
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

RED BULL CUP HOŘOVICE 2013

Příspěvek od speedy »

markoduno píše:jen se zeptám: proč by se mělo jet v pondělí od 21:00 ?
proč od 21:00 netuším, klidně v pondělí už od 19:00...
Ale neděle je špatný termín: kapsa s járynem jsou v kolbence na noční a speedy veze večer juniora na hlídání ke tchýni
... a znáš to: jen si u nás něco dej, tady máme gulášek ze srnčího hřbítku, jindy pečenou kachničku s červeným zelím, minule to byla má oblíbená svíčková s 12ti domácími knedlíčky :o ... Pak kafíčko, k tomu zákuseček :o a od toho se neutíká - no uznejte sami 8-)
Prostě to v neděli z objektivních důvodů nestíhám a nejsem sám....
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

RED BULL CUP HOŘOVICE 2013

Příspěvek od markoduno »

kvůli hanákům to samozřejmě akceptuji ;)
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

RED BULL CUP HOŘOVICE 2013

Příspěvek od novcze »

SJ.sprint píše: Tokyo bude docela mazec včera jsem přez hodinu nemohl přijit jak tam mam s tou 86 kou jezdit :shock: budu muset maknout. Tak třeba ti to vyjde Nove...Podle všeho by se jelo v ponděli večer od 9...
vyjde? ... jako že bych dal i MSM? :lol:

Tokyo nemám v úmyslu jet, rozhodně ne v 21:00
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

RED BULL CUP HOŘOVICE 2013

Příspěvek od Majkl »

Se Sergejem jdeme trénovat Red Bull Cup nebo Motegi, přidá se někdo?
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

RED BULL CUP HOŘOVICE 2013

Příspěvek od markoduno »

poslední týden je toho na mě nějak moc. Jsem rád, že si večer na chvilku sednu do garáže a občas sosnu na PS nějakou hru mladému. Snad o víkendu najdu energii se svézt
Zamčeno