Tréninky

Archív
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Tréninky

Příspěvek od eddie »

Zítra 26.2.2013 od 18:00 založím testovací lobby pro první závod GT Cupu 2013, takže kdo bude mít chuť může si přijít vyzkoušet závodní režim svého vybraného vozu. ;)
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Tréninky

Příspěvek od eddie »

Trénink lobby open: 1472 6399 8880 6890 4734
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Tréninky

Příspěvek od eddie »

Circuit de Spa-Francorchamps – 21/15 kol / 24.3. / Practice

Dnes dopoledne po desáté hodině budu testovat nějaký vhodný vůz pro závod, tak jestli někdo bude mít chuť může se přidat. ;)
Uživatelský avatar
b0rizSVK
Příspěvky: 47
Registrován: 24.1.2013 20:29
PSN ID: b0rizSVK
Bydliště: Šaľa, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Tréninky

Příspěvek od b0rizSVK »

Najbližšie to vidím na sobotu večer, ak niekto budete online dajte vedieť ;)
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Tréninky

Příspěvek od speedy »

Něco jsem vyzkoušel, aut se dá vybrat víc a jsou celkem vyrovnaná. Co je ale důležitější, je poznatek o předjíždění! Abychom se na této trati dokázali bezpečně předjíždět, bude potřeba spolupráce předjíždějícího i předjížděného pilota...
Hmmm, teď jsem asi objevil ameriku, že jo? :o
Jenže po shlédnutí pár replayů z Grand Valley jsem docela zděšený :shock:
V některých pilotech je až moc agresivity a z ní plynoucích kolizí během předjíždění....
Přitom to jde tak čistě a v klidu a pak je závod pěkný i při sledování replaye
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

Re: Tréninky

Příspěvek od CaparzoSK »

Pekné videjko kde to nahravas? Ale nejako sa mi zdalo že ten nissan nejako nevládal ani na slipstreame. Musím to vyskúšať čo pôjde dobre spa mám totiž rad

send by tapatalk 2 HTC one X
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Tréninky

Příspěvek od speedy »

Ale zvládal a docela slušně!!To si jen pilot nissanu s pilotem fordu hrál jak kočka s myší :cry:

........ Nahrávám to přes toto zařízení, umí nahrát nejen replay, ale slušně i real time záznam. Videjko ze SPA bylo grabované v režimu 720p 12Mbps, velikost před uploadem na youtrubku 1,1GB. Kvalita v originále je lepší než video na trubce, jejich interní kodek video dále zhoršuje..
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Tréninky

Příspěvek od osiwaru »

Úterý a čtvrtek oficiální trénink, přesný čas bude ještě upřesněn, ale pokud budete mít chuť, tak večer založte a dejte vědět do tohoto vlákna.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Tréninky

Příspěvek od novcze »

speedy píše:
........ Nahrávám to přes toto zařízení, umí nahrát nejen replay, ale slušně i real time záznam. Videjko ze SPA bylo grabované v režimu 720p 12Mbps, velikost před uploadem na youtrubku 1,1GB. Kvalita v originále je lepší než video na trubce, jejich interní kodek video dále zhoršuje..
doufám, že PS4 bude teda umět záznam gameplay aby se nemuseli kupovat externí krabičky
Uživatelský avatar
KAPSA
Příspěvky: 153
Registrován: 6.5.2012 22:08
PSN ID: GT-Racing-cz_IZ

Tréninky

Příspěvek od KAPSA »

Trénink lobby open: 1472 6399 8408 2426 9527
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Tréninky

Příspěvek od SJ.sprint »

osiwaru píše:Úterý a čtvrtek oficiální trénink, přesný čas bude ještě upřesněn, ale pokud budete mít chuť, tak večer založte a dejte vědět do tohoto vlákna.
Chybi ten přesny čas :? :P
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Tréninky

Příspěvek od eddie »

Koukám, že je do oficiálního tréninku přihlášeno pouze šest pilotů, což je celkem málo, tak pro dnešek se odhlásím a zajdu do posilky a pak na pár kousků....snad se na druhý trénink přihlásí víc jezdců. ;)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Tréninky

Příspěvek od SJ.sprint »

No,každopadně ...kolik by nebylo zajemcu,trening proběhne !!! Založim ja nebo Hana team neboli se připoji team Antiferrari ;).Koukam že je přihlašeny i mr.speedy ... co dodat ,jen to že nejlepši se sejdou dneska nejpozději v myslim v sedm ;)
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Tréninky

Příspěvek od speedy »

SJ.sprint píše:No,každopadně ...kolik by nebylo zajemcu,trening proběhne !!! Založim ja nebo Hana team neboli se připoji team Antiferrari ;).Koukam že je přihlašeny i mr.speedy ... co dodat ,jen to že nejlepši se sejdou dneska nejpozději v myslim v sedm ;)
jestli stihnu do večera rozchodit nového stejšna (nahrát všechno zpětně ze store), tak se připojím. V sedm to ale určitě nebude, snad kolem 20:30 - spíš později.
Uživatelský avatar
Kuba98cz
 
 
Příspěvky: 273
Registrován: 5.4.2012 21:20
PSN ID: GT-Racing-cz_K98
Bydliště: Hořovice

Tréninky

Příspěvek od Kuba98cz »

ja dorazim taky až tak v 8h musim prohánet B-špeka ;)
Tak kecáš nebo jedeš?
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Tréninky

Příspěvek od SJ.sprint »

Kuba98cz píše:ja dorazim taky až tak v 8h musim prohánet B-špeka ;)
...jj my si na tebe počkame "B-špekoune" :lol:
speedy píše:jestli stihnu do večera rozchodit nového stejšna (nahrát všechno zpětně ze store), tak se připojím. V sedm to ale určitě nebude, snad kolem 20:30 - spíš později.

Nj na tebe si zvlašt' počkame ;) ...Už ted' se vzmita pisek na SPA z "top speedu..." :lol: :D
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Tréninky

Příspěvek od SJ.sprint »

Tak panove piloti a hlavně ti kteri berou učast v našem GT Cupu. Jak vite na včerejšek byl vypsan oficialni trening. A k tomu jak se patři je vždycky oficialni přihlaška ! Tak za prve: oficialně se přihlasilo 6 lidi i když eddie byl jako druhy přihlašeny tak se z toho nezajmu raději odhlasil a zařidil si jiny program-podporuji a chapu. Tento projekt je jeho dilem a koukat na "nezajem"- tak si take raději zajdu na par kousku.
Za druhe: Testovaci lobby stejně byla založena,jak jsem psal ještě včera,a zanedlouho se tam sešlo asi 12 pilotu - to už se da jezdit . Fajn. Ale! PROBOHA TO JE TAK TĚŽKE KLIKNOUT TŘIKRAT A PŘHLASIT SE DO TRENINGU OFICIALNĚ ABY O POČTU ZAJEMCU VĚDĚLI I OSTATNI ??? PROČ SE TADY NĚKDO SNAŽI A DOPLNUJE INFO A AKTUALIZUJE PŘIHLAŠKY A VĚTŠINA Z VAS NA TO HAŽE BOBEK...A ŘEKNE SI: "NO JA SE TAM PUJDU PODIVAT A KDYŽ TAM NĚKDO BUDE TAK SE SVEZU..." Ale i tohle červeně napsane jde zkousnout. Ale zase ALE... Včera se při treningu sešli "štamgasti", panovala skvěla nalada,pak pustim delši zavod a po každe řikam: dejde bacha na brzdu,netlačte se do prvni zatačky je tam i plne poškozeni. A co se stane. Odstartujeme...prvni zatačka crash,takže restart...Po restartu zase prvni zatačka zase se tam semleli...Tak jako-co mam dodat?!?! Speedy to raději zabalil a šel koukat na filmy - jen kvuli tomu že někdo chce byt prvni hned v prvni zatačce zavodu na 15 kol...
Snažte se když se pro vas snaži i ostatni!!!
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Tréninky

Příspěvek od Hanz.77 »

Zítra jedu. Přihláška podána. Auto mám. První pravá dávám bacha. Najednou koukám jedu poslední !!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
b0rizSVK
Příspěvky: 47
Registrován: 24.1.2013 20:29
PSN ID: b0rizSVK
Bydliště: Šaľa, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Tréninky

Příspěvek od b0rizSVK »

Nezučastnim sa treningu - je to moc skoro, online viem byť až okolo pol jedenastej :(
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Tréninky

Příspěvek od pavel67 »

Buďto mám čas a jedu, nebo prostě ten čas nemám a nejedu, ale nijak to neřeším...
No snad tady nechcete po dospělejch lidech, aby psali místo přihlášky omluvenku proč jako nejedou :?:

A jestli jo, tak teda - hokna. Někdo maká ve dne, někdo v noci.
...každej má něco, já jezdím...
Zamčeno