Spa-Francorchamps - 24.03.2013

Archív
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Spa-Francorchamps - 24.03.2013

Příspěvek od speedy »

Měníme podobu zveřejnění hlavních informací k závodu 24.3.2013.

Potřebné základní údaje naleznete od této chvíle vždy na hlavní stránce webu (spolu s přihláškou). Čtěte záložku "DETAIL ZÁVODU"
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Spa-Francorchamps - 24.03.2013

Příspěvek od speedy »

přihlášeni do závodu:
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Spa-Francorchamps - 24.03.2013

Příspěvek od speedy »

do závodu se dosud nepřihlásili piloti:....(prosím o vyjádření k případné neúčasti. THX)
  • SumavaCZ, VivaV,
piloti omluveni ze závodu:
  • Karelpipa, Toyripper, Ma4ko_SK, peroxid-661, Devil_F1, Kubik94, sonyman
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Spa-Francorchamps - 24.03.2013

Příspěvek od markoduno »

pokud by se přeci jen stalo, že pilot nastoupí do závodu s autem, se kterým již jednou jel, bude po závodě diskvalifikován ze závodu bez nároku na bodový zisk. Před samotným závodem není v silách admina kontrolovat použití aut.
Děkujeme za pochopení
Uživatelský avatar
sonyman
 
 
Příspěvky: 175
Registrován: 22.3.2012 10:46
PSN ID: GT-Racing-cz_MR
Bydliště: Olomouc

Spa-Francorchamps - 24.03.2013

Příspěvek od sonyman »

Ahoj, tak i dnes nejedu :-[ a zvážím další účast v šampíku... :-\ Děkuji za pochopení.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Spa-Francorchamps - 24.03.2013

Příspěvek od osiwaru »

Nesnáším odpoledne před závodem - je divný.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Spa-Francorchamps - 24.03.2013

Příspěvek od speedy »

doma mě nesnáší odpoledne před závodem - prý jsem nějaký divný :mrgreen:
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

Spa-Francorchamps - 24.03.2013

Příspěvek od balis »

Panove, bohuzel se musim odhlasit z dnesniho vecera.Celou rodinu skolil nejaky moribundus.Tak priste.
Báli se Bálise?
Uživatelský avatar
Karelpipa
Příspěvky: 55
Registrován: 4.6.2012 09:45
PSN ID: Karelpipa
Bydliště: Praha

Spa-Francorchamps - 24.03.2013

Příspěvek od Karelpipa »

Potvrzuji ucast, moji jedinnou ucast v 1. skupine si nemuzu nechat ujit :))
(moje) Konečné výsledky GT Cupu 2013 ke stažení zde:
http://ulozto.cz/xb8sjsKs/gt-cup-2013-k ... ofiziel-7z
Různě možné tabulky, koukněte, fanděte.

Nebo zde (pouze koukat):
https://drive.google.com/folderview?id= ... sp=sharing
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Spa-Francorchamps - 24.03.2013

Příspěvek od speedy »

Karelpipa píše:Potvrzuji ucast, moji jedinnou ucast v 1. skupine si nemuzu nechat ujit :))
super, posílám poštou VIP kartu pro historicky prvního diváka závodů ;)
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Spa-Francorchamps - 24.03.2013

Příspěvek od speedy »

Rozdělení pilotů do kvalifikačních skupin: viz. detail závodu

18:10 - SOUPISKA uzavřena, přihlášení do závodu již není možné
____________________________________________________________________________________
Připomínám, že do dnešního závodu není možné nastoupit s vozem z GRAND VALLEY :!:
RMK: pro potřebu adminů jsem doplnil na skydrive i auta použitá v minulém závodě. Pro příští závod už to doplňovat nebudu, v tabulce už by nastal choaz...

A kdo dlouho nezapnul PS3 ... čeká vás stáhnout také opravný balíček od sony :!: ...ať pak na někoho nečeká celá banda pilotů
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

Spa-Francorchamps - 24.03.2013

Příspěvek od CaparzoSK »

tak pisem hned po zavode. Pre mna jeden z najlepsich zavodou zivota, iked ziadna slava co sa vysledku tyka ale este nikdy som sa tak nestotoiznil s autom a tratou tak ako tomu bolo dnes. Jednoducho mi najviac zapasovalo nismo na spa s ktorym som mohol tlacit plny kotol kedy sa len mne zachcelo hoci aj s nahovno pneu bolo auto velmi stabilne. o vysledok mi neide, co si mozete pozriet aj poslednom kole druheho zavodu ked som zbadal na minimape ze nejaka sipka robi hodinky na rovinke pred bus stop tak som tlacil az tak ze som siel az za bielu ciaru celym autom a neubral plyn ale ked som videl ako sa osi snazi dojst do ciela a ko sa znazil mi nezavadzat tak som ho trocha aj potlacil do ciela :) dnesny vecer som si dokonale uzil mal som suboje s tymi najlepsimi a urobil som iba jednu chybu :) sice som sa spotil neskotucne ale tak to ma vyzerat zavodny vecer na gt racing :)
giggso
Příspěvky: 31
Registrován: 24.1.2013 19:24

Spa-Francorchamps - 24.03.2013

Příspěvek od giggso »

podobne ... dnes super pretek
Uživatelský avatar
Kuba98cz
 
 
Příspěvky: 273
Registrován: 5.4.2012 21:20
PSN ID: GT-Racing-cz_K98
Bydliště: Hořovice

Spa-Francorchamps - 24.03.2013

Příspěvek od Kuba98cz »

No tak dnešek byl supr akorát jsem nasranej sam na sebe ze jsem to nedobrzdil v 17 kole jinak bys byl na sračky Máro :D :twisted: Druhej se poved akorát náš šmoula1 mě tuk v nakym 10 kole samozrejme to se stane ;) jinak bomba zkouknu zase replaye a uvidí se.Míru zdar Oumbrééé
Tak kecáš nebo jedeš?
Uživatelský avatar
Substance242
Příspěvky: 141
Registrován: 20.1.2013 23:24
PSN ID: Substance242
Bydliště: Kysucké Nové Mesto
Kontaktovat uživatele:

Spa-Francorchamps - 24.03.2013

Příspěvek od Substance242 »

Aj u mňa v tretej skupine s gamepadom a ľahko ovládateľnou Yellow Suprou dnes z preteku výborný pocit. Len ma mrzí, že v tréningu mi stačilo natankovať 42, ale dnes naostro 40 nestačilo a pokles z neuveriteľného 5. :-) miesta v poslednom kole, ach jaj, ja blb! :-)
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Spa-Francorchamps - 24.03.2013

Příspěvek od Hanz.77 »

3.skupina= klídek pohoda :lol:
Musím poděkovat všem zůčastněným v mé skupině. Hoši takhle by se mělo jezdit. Nikdo se nikam netlačil, každej si pěkně počkal a pak až předjížděl. No prostě bylo to bezva. A doufám že i vy jste se tak bavili jako já.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
b0rizSVK
Příspěvky: 47
Registrován: 24.1.2013 20:29
PSN ID: b0rizSVK
Bydliště: Šaľa, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Spa-Francorchamps - 24.03.2013

Příspěvek od b0rizSVK »

Mne sa tiež jazdilo super, pretekal som, chybil som a hlavne nevzdal som to... a preto sa chcem opytať, keď sa jazdec rozhodne nepretekať, nema nahodou ostať aspoň v lobby aby neboli nevyžiadane navštevy? Laktibrada v druhom zavode dostal hodiny a v afekte to asi vypol, hmmm asi nechcel byť znova posledny. To som to mal potom asi vypnuť aj ja :evil: , čí? Nebojte :D, ja to nevypnem. Ako to už pisal niekto vyššie jazdim pre radosť ...
fabiarstdi
Příspěvky: 15
Registrován: 7.12.2012 14:35
PSN ID: FABIARSTDI
Bydliště: Liberec

Spa-Francorchamps - 24.03.2013

Příspěvek od fabiarstdi »

Dnes super závody ve třetí skupině, super parta pilotů a byla to fakt zábava, občas se člověk trochu zpotil, to když dostal ve 230 hodiny a nic netrefil :lol: :lol: , na replayi to dokonce vypadá že jsem to snad chtěl zdramatizovat hned v prvnim kole schválně :D No a pak v posledním patnáctém kole mi na obrazovce vyskočilo automatické vypnutí na tom samém místě při stejné rychlosti,ale ustál jsem to :lol: Jinak díky Substance za špičkovou reakci, když jsem tam zůstal viset na tom rohu na konci cílovky,skvěle jsi to vybral a samozřejmě giggsovi za uvážlivý klid, když jsem tam vyletěl na vnitřku zleva a málem jsem nás oba poslal do kačírku.,díky Kluci všem, bylo to suuuuuppppllll :D Už se těším na další pohodičku ve třetí skupině :-)
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Spa-Francorchamps - 24.03.2013

Příspěvek od speedy »

kvalifikace SPA 24.3.2012
kvalifikace SPA 24.3.2012
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Spa-Francorchamps - 24.03.2013

Příspěvek od eddie »

Včerejší závod na Spa mě vyšel, tak na 50%....v prvním závodě po celkem dobrém startu jsem byl na konci prvního kola účastníkem závodního incidentu, který mě odsoudil jezdit po zbytek závodu dlouhý time trial. :(

Závod č.1 skupina 1: Podávám žádost o prošetření závodního incidentu mezi piloty Eddie a Speedy, který se odehrál na konci prvního kola při brždění do cílové šikany.

Druhý závod byl už mnohem lepší...po startu z prvního místa se mě podařilo vytvořit si drobný náskok a když mě přežehlil Michal a já byl stále na druhém místě i po výjezdu z boxů, tak jsem začal i věřit, že bych mohl tuto pozici udržet, ale ke konci závodu mě docvakl Dudy a našeho vzájemného souboje využil Derek a dotáhl se také, takže z konečné čtvrté pozice jsem byl těsně po závodě trochu zklamán, ale dnes už to vidím jinak. :)

Takže chci poděkovat borcům z první skupiny za další good zážitek při simulačním ježdění v GT. ;)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Zamčeno