Indy & Daytona - 07.04.2013

Archív
Zamčeno
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Indy & Daytona - 07.04.2013

Příspěvek od speedy »

Aktuální podoba vyhodnocení TOP5 z každého teamu. tabulka
přehled použití vozů k nahlédnutí
kvalifikační smažení
kvalifikace souhrn
1.kvalifikace
2.kvalifikace
3.kvalifikace
Skupina 1:
1.sk 1.race výsledek
1.sk 1.race toplap
1.sk 2.race výsledek
1.sk 2.race toplap
Skupina 2:
2.sk 1.race výsledek
2.sk 1.race toplap
2.sk 2.race výsledek
2.sk 2.race toplap
Skupina 3:
3.sk 1.race výsledek
1.race toplap - doplním
3.sk 2.race výsledek
2.race toplap - doplním
---------------------
Pro zisk bodového ohodnocení bylo nutné splnit podlmínku 80% délky závodu:
INDY RC = min 24kol .........(DSC mladaboleslav = úplně bez bodů z dvojzávodu)
DAYTONA RC = min 18kol ........ (nesplňuje pilot perisbond007 a peroxid-661).
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Indy & Daytona - 07.04.2013

Příspěvek od eddie »

osiwaru píše:
eddie píše:Dneska je tu nějaké ticho po pěšině....to byl v ostatních skupinách závod nezáživný? :o
Spíš je každý rád, že to mám za sebou :?

....tak to já musím říct, že jsem od závodů v Americe moc nečekal a velice mile mě překvapili....souboje v plné rychlosti prakticky až do konce závodu.....žádná nuda. :o
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Indy & Daytona - 07.04.2013

Příspěvek od speedy »

rád bych napsal něco zajímavého a poutavého ze závodu, jenže jaksi není o čem. Oba závody 2.skupiny byly poznamenány velkým počtem různých šťouchanců, karambolů, kontaktů a havárií - rozhodně se nedá mluvit o napínavém souboji ani o vyjádření skutečných schopností pilotů.... Na tento dvojzávod rád rychle zapomenu a těším se za 3 týdny na GP/F+FP/D.
BtW; odjel jsem to celé v horečkách a pod brufenem, 38,8C není to pravé ořechové pro dlouhé závody.

..........bude líp ;)
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Indy & Daytona - 07.04.2013

Příspěvek od eddie »

....také první skupina se neobešla bez závodních incidentů....na Indy byl asi největší problém mezi Mrázkem a Kubou94 (možné i kopnutí z lobby), po kterém se Mrázek odpojil a už se do lobby nevrátil....Daytona přinesla dva zásadní momenty, které pak prakticky určili pořadí závodu...nejprve Kapsic nedobrzdil v prvním kole vracák(T4) a drcnul do Slovakia66 a následnou melu odneslo další pár jezdců a posléze došlo (nevím které kolo) k velké havarii v rychlé šikaně, kterou odnesl i průběžný lídr Cupu Derek...pak se už závod celkem zklidnil a souboje se odehrávali bez větších šrámů na vozech i na duších závodníků. ;)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Indy & Daytona - 07.04.2013

Příspěvek od markoduno »

joooooooo - je to za mnooooooooou :lol: konečněěéééééééé
A teď už hurá do německa.

Dnes shlédnu replaye 3.sk.
TRIBAL66
Příspěvky: 26
Registrován: 11.1.2013 14:06
PSN ID: tribal661

Indy & Daytona - 07.04.2013

Příspěvek od TRIBAL66 »

Z mojej strany boli oba závody v tretej skupine velmi zaujimave a férové. Po pokazenej kvalifikacii kedy som rozbil auto a už sa nedalo ist som bol naštvany lebo trening som robil nekde okolo 1:32.xxx tak som sa prepadol do tretej skupiny. Bolo to velmi tažké súperit s corvetami lebo na ovále dosahovali lepšej maximalky tak utrhnut sa im a ujst bolo nemožné pokial nespravili chybu behom technickej časti okruhu. Každopádne závody som si užil. Nahánačka v prvom závode s osim bola super a užíval som si ju. Do druhého závodu som mal trocha obavy lebo daytona je trať ktorú som hral snad 3 krat :lol: ale išlo to velmi dobre a zasa nahánačka s corvette laktibrada a smejdik super závod súboje boli ohladuplne proste paradička až do konca. Boli situacie kedy to bolo na nože hlavne v jednom kole ked som prebiehal laktibradu v prvej zákrute ked sa najižda na technicku čast okruhu corvety brzdili skorej kdežto calsonicom som mohol do tej zakruty vpalit pod plynom a brzdit neskorej tam sme sa trocha tukli a otočilo ma to tam nič sa nestalo netrafil som mur chvalabohu :lol: A tak asi najväčšie sklamanie bolo že mi nevišiel benzin a v predposlednom kole v poslednej zakrute pred boxami mi došla štava tak som išiel pomali do boxov ale treti smejdik išiel tieš do boxov ako som pozeral. keby som natankoval par litrov naviac udržal by som ale nevadi stava sa. Zamna najlepšie zavody tohto roku zatial
laktibrada
Příspěvky: 47
Registrován: 20.12.2012 16:33
PSN ID: laktibrada

Indy & Daytona - 07.04.2013

Příspěvek od laktibrada »

Pravdupovediac som sa bal vyvinu zavodov na Daytone. Obavy prisli po testovacom zavode v piatok na gtarene. Na tejto trati je velmi obtiazne ist vo vlaciku z dovodu velmi uzkej trate a velkych rychlosti. Bol som rad, ze som sa rychlo odtrhol a kruzil sam. A ospravedlnujem tribalovi za ten jeden stuchanec pri najazde do prvej zakruty. Aj som zastavil a cakal na teba kym sa rozbehnes :)
Uživatelský avatar
b0rizSVK
Příspěvky: 47
Registrován: 24.1.2013 20:29
PSN ID: b0rizSVK
Bydliště: Šaľa, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Indy & Daytona - 07.04.2013

Příspěvek od b0rizSVK »

Speedy viem o čom hovoríš, to ja mám ešte tablektky na pečeň a antibiotiká na dutiny (zbohom zdravý rozum) a pre istotu som zvolil radšej ovládanie gamepadom aby som sa viac nezahrieval ako pri jazdení s volantom.
TRIBAL66
Příspěvky: 26
Registrován: 11.1.2013 14:06
PSN ID: tribal661

Indy & Daytona - 07.04.2013

Příspěvek od TRIBAL66 »

laktibrada nič sa nestalo videl som že čakaš ale tak bol to zavodny incident bez vinika si myslim. Ja som sa tam pchal agresivne vonkajškom a je to tam uzke ešte sa tam aj bzdi v zakrute tak som rad že som to tam nerozbil na totalku a len hodiny to by ani Ken Block tak neustal :lol:
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Indy & Daytona - 07.04.2013

Příspěvek od pavel67 »

eddie píše:na Indy byl asi největší problém mezi Mrázkem a Kubou94 (možné i kopnutí z lobby), po kterém se Mrázek odpojil a už se do lobby nevrátil....
podle replaye to byl kopanec, jak ho to vyneslo ze zatáčky a zaklaplo mu to plyn, jel celkem rovně a smetl s sebou právě Kubu - znám to, stejně jsem vloni odešel z GVS - jedeš rovno a nic s tím nenaděláš... já tenkrát naštěstí nikoho nevzal.

Jinak pro mě hodně dobrý závody v plným slova smyslu.
Za prvé - dobře zvolený auto, za druhé - povinný postup do sk.1 ;) Vždycky jsem měl s kým soupeřit. A dobře a čistě, sem tam se lízaly nárazníky v zatáčkách ale jinak OK. Sice jsem se na začátku 2 závodu hned po startu trochu přimotal Derekovi pod kola, ale doufám že to nebylo nic destruktivního. Holt jsem/jsme pomalejší a na Daytoně to bylo až o 1,5sec/kolo. Je prostě dobrej, nebýt té šlamastiky v šikaně (asi 5 aut) měl by Michal opět problém.

Takže já jsem se sebou a potencionálním přídělem bodů po tomto závodu spokojenej.
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Indy & Daytona - 07.04.2013

Příspěvek od ToyRipper »

Ja jsem v Americe propadl o nejakou desetinku do druhe skupiny. Chyba hned v kvalifikaci :(
Zmakl jsem kvaldu o 0,5sec pomaleji nez v treningovem zavode a treningu pred zavodem.

Prvni zavod jsem odjezdil uplne sam na prvnim miste a souperil spis s hlavou nez ostatnimi.
Druhej zavod byl pak mazec. Start z posledniho mista, tesne jsem se vyhnul nekolika stretum predemnou a po boxech krasne druhe misto a vidina dobreho umisteni. Par kol pred koncem jsem se ale dostal do vlacku karel, speedy, brano. Vepredu kluci nejak pribrzdili aby se naskladali do zatacky, brano zareagoval a zadupl to o 50m driv a ja to poslal do nej neschopen jakekoli reakce. Auto na odpis, trenky zariznuty do ryhy a bylo po zavode. A to jsem mel v planu jet hlavne na jistotu a do niceho se nehnat. Takze priste no. Budu mit oci na stopkach :shock:
Uživatelský avatar
branoeso1
Příspěvky: 176
Registrován: 22.3.2012 11:52
PSN ID: branoeso1
Bydliště: Gbely Obrancov mieru304 SK

Indy & Daytona - 07.04.2013

Příspěvek od branoeso1 »

V prvom rade gratulujem jazdcom na bedni.
Mne sa už druhý krát nepodarila kvalda, v prvom ostrom chyba ako bejk a v druhom o sekundu horší čas ako v tréningu no a v treťom som už na opravu nemal Pneu v kondícii. Snáď to na budúce zasa nepokazím.
Ono možno aj ten Calson som asi precenil. No nič zbavil som sa všetkých Nissanov.
V 1. Závode som sa postupne prebojoval dopredu čo bolo dosť obtiažne s Toyotamy ktoré okamžite mizli v diaľke na rovinkách a keď som sa v technickej pasáži dostal vpred hneď na rovinke sa dostali predomňa a znovu boj. Takto sa nakoniec dostal vo finiši Dudy o pár tisícin predomňa na 2hé miesto. Ale súboje boli fajn a fér.
V 2. Závode som odštartoval opatrne aby sme v tej prvej nemali byg crash a z odstupom som sledoval ako sa bude vyvíjať prvé kolo a videl som že to vo vláčiku nebude žiadna sranda. Ako náhle som spozoroval náznak kolízie už som aj brzdil a aj tak som do niekoho vo vzniknutej tlačenici ťukol a mal som od 3tieho až do 11teho kola rozbité auto. Mal som kontakt aj Monacom a tam mi naozaj nenechal miesto v snahe sa vyhnúť autu pred sebou a zavrel ma natoľko že som ho otočil do hodín. Neskôr po pitstope som sa dotiahol na skupinku v predu kde sme 4ria jazdci na špici pekne ťahali jeden za druhým a menili sa na pozíciách krásne čisto a vravel som si teraz to bude závod naparádu až do konca. No ale bohužiaľ som z tretieho miesta za Speedym nedobrzdil a napálil som to do neho a ToyRipper za mnou to isté a bolo to ako kladivo úder s predu a potom zo zadu. Auto na šrot. Nechápem to lebo som bol v dostatočnej vzdialenosti nato aby som bezpečne dobrzdil a nič narazil som ja a tak isto Toy. Nevadí závody pokračujú ďalej a vidíme sa na budúce. ;-(
mladaboleslav
Příspěvky: 12
Registrován: 20.10.2012 23:19
PSN ID: mladaboleslav

Indy & Daytona - 07.04.2013

Příspěvek od mladaboleslav »

Omlouvam se kluci za internet bohuzel v case kdy se zacal zavod se mi tu ty dve spolubydlici zacali rvat a odpojili cely internet :((( netusil jsem az do ted co jse odehralo na trati po mem disconnectu a je mi to lito bohuzel me spolubydlici jsou ..... stehuju se jinam tak jeste nevim jestli pojedu i dalsi zavod Kubika mi je fakt moc lito ale opravdu za to nemohu omlouvam se timto kubikovi :(((
perisbond007
 
 
Příspěvky: 166
Registrován: 29.3.2012 15:27
PSN ID: perisbond007

Indy & Daytona - 07.04.2013

Příspěvek od perisbond007 »

zase masakr. v prvnim zavode sem to nedobrzdil za furym, takze sorry. ve druhem zavode mne nekdo skoro vystrcil z drahy a nsledne to do mne narval myslim brano, no a potom sem to pustil ve 200 do gum a bylo to.nevim jestli za to mohlo poskozeni ale to je jedno. ... ja to rikal ze to bude masakr.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Indy & Daytona - 07.04.2013

Příspěvek od speedy »

prosím admina 1.skupiny o fotku z kvaldy...
prosím admina 3.skupiny o kompletní fotoservis
díky :!:

zatím zpracované výsledky
Uživatelský avatar
Kuba98cz
 
 
Příspěvky: 273
Registrován: 5.4.2012 21:20
PSN ID: GT-Racing-cz_K98
Bydliště: Hořovice

Indy & Daytona - 07.04.2013

Příspěvek od Kuba98cz »

1.Závod byl pro mě dobrým výsledkem akorát se chci omluvit Dudymu za to nedobrzdění v 29 kole a následné poškození závěsu. Sorry dělal jsem co jsem mohl.jinak dobré 4.místo to jsem nečekal.

A ve druhém závodě to byla pohroma ta kolize ve 2 kole ani se kní raději nebudu vyjadřovat MASAKR!!! :evil: ... myslím že to odneslo hodně lidí... jinak 7 místo dobrý.

Blahopřeji bednařům všech skupin.
Tak kecáš nebo jedeš?
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Indy & Daytona - 07.04.2013

Příspěvek od eddie »

Speedy foto z kvaldy první skupiny má Braňo.
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Indy & Daytona - 07.04.2013

Příspěvek od Hanz.77 »

speedy píše:prosím admina 1.skupiny o fotku z kvaldy...
prosím admina 3.skupiny o kompletní fotoservis
díky :!:

zatím zpracované výsledky
Admin 3.skupiny hlásí:Kompletně odesláno.3-2-1- Teď !
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Indy & Daytona - 07.04.2013

Příspěvek od speedy »

Hanz.77 píše:Admin 3.skupiny hlásí:Kompletně odesláno.3-2-1- Teď !
chybí ještě doplnit v kterém kole skončili závod odpadlíci... b0riz a Osiwaru (jestli splnili 80% délky závodu.)
Chtít ještě fotku s best lapy - to už je asi moc, že?? Tak ji pošli jen když se ti bude chtít.... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Indy & Daytona - 07.04.2013

Příspěvek od Hanz.77 »

TRIBAL66 píše:Z mojej strany boli oba závody v tretej skupine velmi zaujimave a férové.
Jak jinak. :lol: U nás se jezdí na pohodu a respect. :o :lol: Až tedy na včerejšek na 2.závod na Daytoně. Tam se to ze záčátku tak zvrhlo že jsem si první kolo myslel že jedeme nějakej sprint. A následně to podle toho taky tak dopadlo. Každej ji hnal dopředu !hlavně abych stihnul ten slip pak se utrhnu a je to doma. No jenže tak to nebylo a všichni už víme že se závod rozhoduje až po Pitech. V reaplay jsem zpozoroval pár štouchanců ale vrcholem bylo zrovna mé nedobrždění v nájezdu do první zatáčky druhého kola. Tam se mi ta americká bestie z poslední místa jak chytla slip rozjela až neskutečne a já pak měl problém o co ji zastavím? No stalo se pár vás to oodneslo takže za tuto kolizi ponesu plnou zodpovědnost při podání historicky prvního protestu ve 3. skupině. Tak to jest ode mě vše a díky všem zůčastněným ve 3.skupině za ukázněnost a připravenost do závodů. Už nám to pěkně šlape a koukal jsem že máme vše odjeto jako první (kvalifikace, závody). Díky hoši.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Zamčeno