Nürburgring GP/F & GP/D | 28.04.2013 19:30

Archív
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Nürburgring GP/F & GP/D | 28.04.2013 19:30

Příspěvek od markoduno »

ještě jednou chci poprosit adminy 1 a 3 skupiny o replay obou závodů.
Děkuji

EDIT: NEBO SE DOMLUVTE S NĚKÝM, KDO JE PRAVIDELNÝM ČLENEM DANÉ SKUPINY, ABY TO UDĚLAL VŽDY PO ZÁVODECH. Ušetří to spousty práce adminům a lidé se mohou více zapojit.
Naposledy upravil(a) markoduno dne 29.4.2013 18:02, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Nürburgring GP/F & GP/D | 28.04.2013 19:30

Příspěvek od Hanz.77 »

Dnes po 22.00 hod až přijdu z práce tak to někam pověsim.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
monaco
Příspěvky: 27
Registrován: 9.4.2012 10:35
PSN ID: monaco732

Nürburgring GP/F & GP/D | 28.04.2013 19:30

Příspěvek od monaco »

ahojte, myslel som si neviem preco, ze mam na prvu skupinu :), omyl. v kvalde som dal dobry cas, ale stacil len na druhu skupinu. 1 pretek prva zatacka, naozaj som to tam strihol, bal som sa aby som niekoho neorzbil bolo tam tesno, takze prepac kuba, nastastie sa nic nestalo. opat tankovanie, chybalo mi asi 10litrov, takze zo 4 miesta nakoniec 9 :(.

v druhom preteku som bol bol v prvej zakrute na prvom mieste a urobil si dostatocny naskok na vyemnu gum a jemne dotakovanie. taktika vysla. pri stihacej jazde som sa stretol so SJR, myslel som si ze mi dava priestor v prvej zakrute aby som ho predbehol, kedze on nemal prezute pneu a potom to zavrel. takze dalsia stihacia jazda z rozbitim autom. Nakoniec sa oplatilo, konecne som vyhral pretek :) Aspon trosku pozitiva, kedze prvy pretek som prisiel o tolko miest...
monaco
Příspěvky: 27
Registrován: 9.4.2012 10:35
PSN ID: monaco732

Nürburgring GP/F & GP/D | 28.04.2013 19:30

Příspěvek od monaco »

takze sa ospravedlnujem kubo a SJR,...
Uživatelský avatar
branoeso1
Příspěvky: 176
Registrován: 22.3.2012 11:52
PSN ID: branoeso1
Bydliště: Gbely Obrancov mieru304 SK

Nürburgring GP/F & GP/D | 28.04.2013 19:30

Příspěvek od branoeso1 »

markoduno píše:ještě jednou chci poprosit adminy 1 a 3 skupiny o replay obou závodů.
Děkuji
Dostanem sa ku tomu cca po 22:00 a dám replay k dispozícii. Skôr to nepojde. Ak môže niekto s prvej skôr super.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Nürburgring GP/F & GP/D | 28.04.2013 19:30

Příspěvek od markoduno »

děkuji moc. Stačí i zítra. Jen jsem to připomenul. Díky
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Nürburgring GP/F & GP/D | 28.04.2013 19:30

Příspěvek od Hanz.77 »

Za admina 3.skupiny (pardón světové skupiny): Spolupráce jezdů a adminů na profesionální úrovni. "Perko"( Peroxid) nám tam trošku zazlobil když jsem ho po kopanci v kvalifikaci již už nevpustil na trat ( rozhodilo by to celou kvalifikaci). Tak se zazlobil a odešel. My se ale na nej ale nezlobíme. Pěkně všechno proběhlo v klídku i když jsme počekávali na Laktiho.(Tak jsme dali aspon cigárko :lol: ) Prostě a jednoduše 3. skupina má úroveň i charakter. Díky kluci.
Z pohledu nenatrénovaného jezdce: Kvalda: " Na co se hnát ! " :lol: , Race 1.- Start,neženu se, 1.zatáčka= zíkání pár pozic,začínám se hnát, schumachrovo esíčko= Lakti v písku,další pozice, Substance,Gigso a Fabia předemnou kontroluji pozici a hodnotím situaci, Fabia a Substance chybují, předemnou už jen Giggso, box, tankuji, beru 36 litrů ( vzal jsem i pro babičku bylo to zadarmo! :lol: , výjezd z boxů , Všichni čtyři : Fabia, Substance,Gigso a už i Lakti předemnou,ženu se, Substance a Fabia znovu chybují, poslední kolo závodu , Peru to co to dá! Držim defenzivní stopu, na záda mi dýchá Lakti, 1.zatáčka= nechávám místo na vnitřku, Lakti chytil slip a šel na vnitřek, ok brzdím, Lakti nebrzdí! Rána,mantinel,píp je to na motor, zadní náprava taky na šrot,tak jsem to dohnal. :lol: Substance v tu chvíli získává dvě místa zcela zdarma. Neženu to, u krajnice dojíždím do cíle. 5. místo taky flek. Race 2. rozpálim to hned na staru, ženu to co to dá!, beru za ní, 5. kolo ,1. esíčko dřu to! Smyk! Neřídim to! Dobrzdím a čekám na straně až ostatní projedou. Rána! Rána,mantinel,píp je to na motor, zadní náprava taky na šrot.( Substance kontroloval stav pneu a přehlédl mě.) :lol: no nic, společně se vlečem do boxů, ztráta na 1. (2 min). box , zapaluji cigáro a dojíždím závod na krásném 7. místě! Taky body. Jó holt se někdy ten závodní výkend moc nepovede. I to k závodění patří. Ale nevadí vždyť příšte jedeme znovu ne?
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Nürburgring GP/F & GP/D | 28.04.2013 19:30

Příspěvek od markoduno »

krásné zhodnocení. Jednoduše, heslovitě. Tak to má vypadat. :lol:
SLOVAKIA__66
Příspěvky: 5
Registrován: 30.11.2012 21:02
PSN ID: SLOVAKIA-66

Nürburgring GP/F & GP/D | 28.04.2013 19:30

Příspěvek od SLOVAKIA__66 »

tak mne sa vcera jazdilo super az na tie kolizie.. este pred zavodom som si povedal " radsej ist pomalsie a bez kolizii a bez heavy damage ako skoncit s rozbitym autom " noa nakoniec som dostal hned v prvom zavode 2x heavy damage, ten prvy bola kolizia s prechom, ktoru som sposobil (som rad precho, ze si sa neurazil a bral si to sportovo).. a co sa tyka toho nedobrzdenia v sikane brano je to vpoho, ja uz som si zavod pokazil este pred tym takze sa nehnevam.. noa 2 zavod bol tiez super az o5 na dalsiu koliziu s dudym v prvom kole.. dudy nehnevam sa.. :) uz sa tesim na rim a tokyo.. Good Luck ;)
Uživatelský avatar
branoeso1
Příspěvky: 176
Registrován: 22.3.2012 11:52
PSN ID: branoeso1
Bydliště: Gbely Obrancov mieru304 SK

Nürburgring GP/F & GP/D | 28.04.2013 19:30

Příspěvek od branoeso1 »

replay 1.sk 1a2 race TU
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Nürburgring GP/F & GP/D | 28.04.2013 19:30

Příspěvek od markoduno »

děkuji
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Nürburgring GP/F & GP/D | 28.04.2013 19:30

Příspěvek od speedy »

Hanz.77 píše:... Na co se hnát !... Start,neženu se, 1.zatáčka= zíkání pár pozic,začínám se hnát....Peru to co to dá! Držim defenzivní stopu,.... brzdím, Lakti nebrzdí! Rána,mantinel,píp je to na motor, zadní náprava ... Neženu to....rozpálim to hned na staru, ženu to co to dá!, beru za ní, .... esíčko dřu to! Smyk! Neřídim to! Dobrzdím .... Rána! Rána,mantinel,píp ... zadní náprava taky na šrot..... ztráta ....
OMG Hanzi, tohle mi připomnělo dřívější povinnou školní četbu "Lovci mamutů" :mrgreen: :twisted:
Nejvíc zájmu upoutávalo Mamutíkovo líčení,kdy píše: jak je podrážděný lev honil až do propasti.
Posluchači nespouštěli oka z tváře Mamutíka.
„Šli jsme pro zabitého soba. Najednou proti nám řve lev. Hoú — a! Hoú — a! Nechali jsme všeho. Se lvem nelze bojovat! Takové pazoury! Takové zuby! Lev skočí — hop! My na útěk. Lev za námi skok — skok. Už nám v patách. Co to je před námi? Hlubina, strašná hlubina. Strmá skála dolů do propasti… Lev zařve — hoú — a! Hromy hřmí a skály se třesou, hurúarúa! My kloužeme a padáme dolů a šššup! Na skále přimrzlý led. Nemůžeme se zadržet. Mamutík neví, kam letí… Sjíždíme až na zasněžený výstupek skály nad propast. Hššš — hup! Tam se držíme. Lev za námi! Sklouzne po ledě. Jeho pazoury škrábou led, až se láme. Skrr — um! Lev skočí na výstupek. Hu — up! Tlapami po nás… Chce Mamutíka roztrhat. Pod lvem padá sněhový převis. Lev řve a letí do hlubiny, huá-há! Otočí se v povětří — dole buch! Ticho — my sami…
Rukama hrabeme jámu ve sněhu. Tlačíme se k sobě. Tak celou noc. Dlouhá noc — zima, zima. Zkřehlí, hohooo! Slunce, den. Jíme sníh. Mamutík leze po skále. Nejde to. Krok — a spadnout do propasti. Na skále led. Nemůžeme nahoru — sedíme ve sněhu. Mrzneme — konec s námi. Oá — oá!
Nahoře výkřik. Ho — io — iá! — Zas výkřik. Ho — io — iá! Někdo tam. Mamutík odpovídá. Poznává Kopčema. Řemen — sekyra — kolíky. Vzhůru! Zachráněni! Ejá — ajó!“
Nebyla ještě v jeskyni slyšena tak dlouhá a skvělá řeč
nebo tady když se chystali kopat jámu na mamuta:
mamutík píše:Tam – za mnou – mamut! Mamut jeden – mamut dva – mamut ruka! Já – stopovat mamut. Malý mamut – sám ulovit – palicí ubít – tak! Teď – zima. Až Slunce vysoko – mamut táhne – k bílá hora. My – lovit mamut. Všichni – kopat jáma. I malá ruka – kopat jáma. Hodně – malá ruka – vykopat – veliká jáma. Pak – větve, větve – přikrýt jáma. Čekat, čekat. Mamut – jít. Šlápnout na větve – do jámy – buch! My palice – kameny – ubít mamut – buch, buch! Veliký oheň – píct maso. Mamut – maso, moc maso. Pak my – jíst, moc jíst.
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Nürburgring GP/F & GP/D | 28.04.2013 19:30

Příspěvek od SJ.sprint »

Tak,a ted' ja
...ale ne ,nečekejte žadne omluvy a vymluvy a nadavky. A i když něco padne tak se nedá nic dělat :D ...
Nee si dělam prdel...tak že kratce co se obu Nurbaču tyče:
Letos mi fakt přeje lajna debilnich nehod a kolizi ale musim dodat že ne moji vinou! A to nepočitam smulu hned ve dvou prvnich zavodnich vikendech ,ale tu jsem si zpusobil sam -tankoval jsem moc"přesně" :lol: No a pravě kvuli takovym blbostem dojedu do cile vždycky o něco huř než na co mam. Smula? Ja tomu řikam zkušenosti ...tečka
Tak ted' v rychlosti nejaky momentky ala incidenty a jdeme nahanět čarodějnice ktere jsem nestihnul v neděli :lol: :
Karliku(to Karelpipa) Koukal jsem na zaznam hned po zavodu a vim za co se asi zlobiš, určitě se zlobiš ale nelibilo se ti to
Karelpipa píše:- v 1. závodě 2.sk se mi moc nelíbilo, jak si SJR držel stopu i když sem byl jasně vedle něj na vnitřku zatáčky a bylo jasný, že nebudu mít kam uhnout (2x v 7. kole), ale vyhrál jsem, a tak se tolik nezlobim
...to prvni možna se zdalo brutalnějši a bezohledny ale nebylo to tak...(jen pro zajimavost 1 zvod 13 minuta a pak nasledně 14 minuta posledni eSiko) pořed jsem koukal do bočnoho zrcatka a ty si nebyl zas tak jasně vedle mě byl si tak nejak těsne u zadniho kola naraznikem. A přiznam se ti, že kdyby tam byl někdo jiny tak(myslim tim někdo meně zkušeny ;) ) Tak bych byl "měhči" ale viděl jsem jasně že jsem prvni tak jsem to"pustil" ofenzivou a ani ty si neubral :P no a v zapěti malem si pomohl monakovi z tratě-ale dopadlo to dobře. A i když nevidim ze sve strany žadnou "sviňarnu" tak ti řikam sve sorry kamo ... Ale dovolim si také řict i ja par nehezkych postřehu ohledně jizdy monaco732. Už hned po startu v prvni zatačce si malem poslal do tramtaram Kubu s Mazdici a o ostatnich ani nemluvim... Vim, že jezdiš dobře a měl jsi i rychly auto...Nemaš vubec zapotřebi jezdit takhle jak se ti to podařilo v prvnim zavodě...
No musim letět tak možna sem svoji myšlenku a par dojmu a pojmu napišu později Zatim zdař a všem velky RESPECT jak by tam nebylo
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Nürburgring GP/F & GP/D | 28.04.2013 19:30

Příspěvek od markoduno »

prosím o replay 3 skupiny obou závodů a to (pokud možno) do zítřka. Pak už bude z mé strany málo času.Děkuji
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Nürburgring GP/F & GP/D | 28.04.2013 19:30

Příspěvek od Hanz.77 »

markoduno píše:prosím o replay 3 skupiny obou závodů a to (pokud možno) do zítřka. Pak už bude z mé strany málo času.Děkuji
:x :x :x
Zde je( pokud možno) má odpověď :

:lol:
Naposledy upravil(a) Hanz.77 dne 30.4.2013 21:48, celkem upraveno 1 x.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Nürburgring GP/F & GP/D | 28.04.2013 19:30

Příspěvek od markoduno »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Nürburgring GP/F & GP/D | 28.04.2013 19:30

Příspěvek od Hanz.77 »

3.světová skupina reaplay :
replay1
replay2
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
b0rizSVK
Příspěvky: 47
Registrován: 24.1.2013 20:29
PSN ID: b0rizSVK
Bydliště: Šaľa, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Nürburgring GP/F & GP/D | 28.04.2013 19:30

Příspěvek od b0rizSVK »

Prvý závod : po ôsme kolo to ako tak šlo, prvá zákruta - divné prebrzdenie, trafil som laktiho, on poškodený, ja poškodený, prepáč chybu si priznávam a som pripravený niesť následky. Ďalej to už bola pohoda. Kontroloval som si posledné miesto, box - prvý krát som načapoval akurát tak že by mi to dalo ešte jedno kolo. Záver, konečne som dokončil prvý závod v limite, takže hodnotím to pozitívne.

Druhý závod : štart celkom ušiel, prvá zákruta "čo to ku*va robím", zákruta predomnou a ja spomalene na minimum - amatér, ach jo. Do piateho kolá to šlo. Zrazu mela prach v právo niake auto obchádzam ho , vidim mrak prachu, prach sadá sadá a tam brat Substance "aaaaa ku*va" ani som nestihol zareagovať, tak som mu skontroloval znak na kapote :( . Závod som dokrutil ako tak. Jedine pozitívum, závod dokončený v limite.

Celkovo to hodnotím tak že s autom sa dalo dosiahnuť viac , ale čo už cesta amatéra je ťažká :D.

A mala otázka na záver: prečo vo výsledku (screenshot) 1.závod 3.skupina som uvedený ako "running" keď závod som dokončil v limite?
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Nürburgring GP/F & GP/D | 28.04.2013 19:30

Příspěvek od markoduno »

pravděpodobně byla fotografie pořízena těsně před tím, než jsi dojel.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Nürburgring GP/F & GP/D | 28.04.2013 19:30

Příspěvek od speedy »

Zamčeno