Nürburgring GP/F & GP/D | 28.04.2013 19:30

Archív
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Nürburgring GP/F & GP/D | 28.04.2013 19:30

Příspěvek od speedy »

rozdělení pilotů do kvalifikačních skupin je platné, najdete jej na hlavním webu (u přihlášky)...
Soupiska byla uzavřena 18:20.
Uživatelský avatar
branoeso1
Příspěvky: 176
Registrován: 22.3.2012 11:52
PSN ID: branoeso1
Bydliště: Gbely Obrancov mieru304 SK

Nürburgring GP/F & GP/D | 28.04.2013 19:30

Příspěvek od branoeso1 »

Teraz som volal s Marekom(tribal) a vravel že to bohužiaľ nestíha. Tak že je OUT
laktibrada
Příspěvky: 47
Registrován: 20.12.2012 16:33
PSN ID: laktibrada

Nürburgring GP/F & GP/D | 28.04.2013 19:30

Příspěvek od laktibrada »

Uz som doma takze stiham prist. :) sice bez treningu ale predsa
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Nürburgring GP/F & GP/D | 28.04.2013 19:30

Příspěvek od pavel67 »

Omlouvám se všem za problémy, kterými jsem způsobil dnešní velké zpoždění a zároveń děkuji za snahu počkat na mě. Moc mě to mrzí a do příště musím sjednat nápravu, aby se obdobná situace neopakovala.
:cry: :shock: :x

Tímto bych také poprosil dotčené piloty (MB, Brano a Mrázek), se kterými jsem se neviděl - po nějakém řešení problému bych vás zkusil oslovit s testem připojení, jestli už bude vše OK. Děkuji.
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

Nürburgring GP/F & GP/D | 28.04.2013 19:30

Příspěvek od balis »

Pavle je to skoda.Ja jsem mel podobne problemy s Branem, ale podarilo se nam je vyresit tim, ze ja vzdy na zavody pripojim PS3 na tvrdo bez routeru a je po problemech.Cekani me vubec nevadilo, spis mi te bylo lito, protoze jsi v kvalde skoncil dost dobre a v zavode by si bral slusne body.Jinak zavody super.Kdybych neudelal v prvnim zavode chybu, tak jsem mozna mohl byt i dr uhy, ale na kdyby se nehraje . Dr uhy zavoe byl klasika, nekteri se zbytecne hnali dopredu a parkrat skripali plechy.Uvidime, jestli nebudou nejake protesty.Ja jsem spokojen, na svoje pronasledovatele jsem nejake bodiky najel.Tak priste. :lol:
Báli se Bálise?
derek
Příspěvky: 74
Registrován: 22.3.2012 13:30

Nürburgring GP/F & GP/D | 28.04.2013 19:30

Příspěvek od derek »

nahodte sem pak pls replay 1.sk race 2, zamomnel jsem ho sosnout..
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Nürburgring GP/F & GP/D | 28.04.2013 19:30

Příspěvek od markoduno »

poprosil bych někoho o replay 1 a 3 sk. obou závodů. Děkuji
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Nürburgring GP/F & GP/D | 28.04.2013 19:30

Příspěvek od ToyRipper »

Vysledky 1.skupiny prilozeny. Bylo to vcera drama.
Přílohy
Results group1.jpg
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Nürburgring GP/F & GP/D | 28.04.2013 19:30

Příspěvek od markoduno »

Z mé strany povedený závod. Zatím nejlepší umístění v dosavadním CUPu.
Peroxida to koplo z kvalifikace a když se chtěl vrátit zpět do, nebyl v souladu s pravidly vpuštěn na trať. Nechápu, že se naštval a odešel. To přeci nebylo nutné.
Uživatelský avatar
Substance242
Příspěvky: 141
Registrován: 20.1.2013 23:24
PSN ID: Substance242
Bydliště: Kysucké Nové Mesto
Kontaktovat uživatele:

Nürburgring GP/F & GP/D | 28.04.2013 19:30

Příspěvek od Substance242 »

Tretia skupina, prvý pretek, jeden z najlepších online GT5 zážitkov aké si pamätám, prenasledovanie giggsa a chvíľami sa priblietla aj Fabia, nebyť mierneho poškodenia (s gamepadom sa to potom zle drží na ceste) vzadu ktoré som získal 5 kôl pred koncom tak kto vie, teoreticky som mohol byť možno aj tretí. :-) Ako pozerám prvú skupinu, tak som si asi intuitívne vybral dobré auto (Petronas). Raz som pri všetkých tých veterných zákrytoch a veľkých rýchlostiach tiež trošku prepískol brzdenie a mierny buch do giggsa predo mnou.

Druhý pretek, asi som si obzeral krajinu alebo prelaďoval rádio alebo čo (v skutočnosti stav pneu a mapu), ale strááášne neskoro som zbadal že predo mnou je zle a brutálnym spôsobom rozbil auto o nevinne roztočeného a čakajúceho Hanza, ledva som sa dovliekol do boxov. Po výjazde som bol o kolo pozadu, ale rýchlosť nechýbala a tak som si povedal že každý má právo sa "unlapnuť" a znervózňoval som Laktibradu až to nezvládol a ja... ja som riskol "days of thunder" prejazd dymovou clonou... a zase rozbil auto, vyzerám v replayi ako debil. :-( Takže posledný. Sorry všetkým ktorých som sa dotkol.
laktibrada
Příspěvky: 47
Registrován: 20.12.2012 16:33
PSN ID: laktibrada

Nürburgring GP/F & GP/D | 28.04.2013 19:30

Příspěvek od laktibrada »

Tak moje hodnotenie :D - Nulovy trening a este aj na jednej z mojich nejmenej oblubenych trati v GT5, prve kolo na trati s vybranym auto som absolvoval v zavadzacom kole kvalifikacie :shock:
Takze ziadne velke ocakavania z vyvinu. Prekvapujuce 4 miesto v kvalde(v "slimacej" skupine :mrgreen: ) ale hned prve kolo chyba a v esicku schumacher vylet do piesku v spojeni s dvojitym axelom. Vysledok - strata na prveho po prvom kole 18 sekund. Sam neviem ako som sa dotiahol na zadne rady, s ktorymi som bojoval po zvysok zavodu az na neumyselne narazenie do Hanza v poslednom kole a zbytocnom pokazeni pozicii nam obom :(
Druhe kolo chyba za chybou ten sa mi nechce ani komentovat.

Inac substance vazne si ma prekvapil ze si ma trafil nakolko si mal dost casu vidiet kade ma to odhodilo :) A stale nerozumiem tomu preco ides dost cudnu stopu, ked ta dobieham a "bojujeme", vyzera to ,akoby si mi uhybal a ides uplne zlu stopu a sam sebe skodis.
precho
Příspěvky: 63
Registrován: 1.4.2012 10:10
PSN ID: precho73
Bydliště: Bratislava

Nürburgring GP/F & GP/D | 28.04.2013 19:30

Příspěvek od precho »

Vcera katastrofa. V prvom zavode ma rozbil Slovakia, v druhom hned v druhej zakrute Michal. Nastastie vdy iba jedno predne koleso, takze sa s tym dalo ist. Ale casy tomu aj zodpovedali...
Co uz, ide sa dalej. Len mi neda nenapisat toto: prosim vsetkych, aby jazdili ohladuplne a to hlavne v prvej zakrute!!!
To Slovakia: uz som vychladol a ospravedlnil si sa, takze v poho. Len este jedna vec: ked ma predbehnes mimo drahy, je slusne pustit ma naspat... To je vsetko.
Uživatelský avatar
DudySVK
Příspěvky: 102
Registrován: 4.5.2012 14:08
PSN ID: DudySVK

Nürburgring GP/F & GP/D | 28.04.2013 19:30

Příspěvek od DudySVK »

prvy zavod super, pekne preteky s eddym...
druhy zavod: bohuzial zabudol som ze sa pojde skratena verzia tak som zostrelil slovakiu VELKE SORRY este raz...a ked ze som si rozbil auto tak sa horsie ovladalo. derek nakoniec ukoncil moje trapenie a poslal ma do kitek :) derek ospravedlnenie prijmam :)
GT Academy 2012 National Finalist (UK & IE)
GT Academy 2012 National Finalist (SVK)
GT Academy 2013 National Finalist (SVK)
GT Academy Race Camp 2013
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Nürburgring GP/F & GP/D | 28.04.2013 19:30

Příspěvek od markoduno »

Přesně tak. Pokud někdo získá pozici v rozporu s pravidly, měl by ji vrátit i za cenu ztráty několika pozic. Včera jsem to udělal s Karelpipou. Také jsem tam šmiknul šikanu, div jsem ho nesestřelil. Ihned jsem mu však pozici vrátil.

Včera jsem podstoupil několik soubojů přímo v zatáčkách a musím říci, že jsme se respektovali a vzájemně si nechávali dostatek místa, aby nedošlo k poškození. Mooooc hezké to bylo ve 2 skupině ;)
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Nürburgring GP/F & GP/D | 28.04.2013 19:30

Příspěvek od speedy »

markoduno píše:...Peroxida to koplo z kvalifikace a když se chtěl vrátit zpět do, nebyl v souladu s pravidly vpuštěn na trať......
Toto je bohužel jediné možné řešení... Kdo opakovaně vleze do kvalifikace způsobí naprostý chaos ve vyhodnocení. Tahle dementní hra totiž naprosto nezvládá výsledkový servis a na fotce z livetimingu pak ukazuje naprosté nesmysly. Individuální "dotazování se" pilotů pak zabere celou věčnost. Pak stačí, aby si třeba jen jediný pilot nepamatoval svůj top čas a celá kvalda jde do kytek.... Smutné + kruté + k pláči = nepochopitelné !! Na BIG BUG jménem GT5 jsme v tomto ohledu krátký, toto "umělecké dílo" (jak to nazval sám velký K.Y.san )nás asi nikdy nepřestane překvapovat a nutí nás furt něco sešívat horkou jehlou....
-----------------
.............screw you GTseries :cry:
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Nürburgring GP/F & GP/D | 28.04.2013 19:30

Příspěvek od speedy »

včerejší kvalifikace byla pro mě zklamáním a neskutečnou frustrací z nedokonalosti onlineGT5. Proč?
Zajel jsem totiž dvě kola naprosto bez chyby a výsledný čas byl o neskutečnou 1sec pomalejší, než v přípravě. (eddie a bális můžou dosvědčit, v jejich lobby jsem dal 1:59,730) . Tato rozdílnost chování lobby se projevila i v obou závodech. Opět časy na kolo v průměru o 1sec pomalejší :evil:

BtW; věřte, že tady nebrečím ani nevěštím z křišťálové koule :!: Odjel jsem tento závod celkem 3x a byl neskutečně dobře připravený ....... o to větší je pak zklamání z mizerného bodového přídělu.
----------------------
Za takto nerovných podmínek končím se snahou o kvalitní výsledky. Budu se nadále už jen účastnit. Na nějaký týdenní tréning a čas takto ukradený rodině se vám vy tvůrci z PD můžu pěkně z vysoka vy...t .
PD moc děkuji za božíí superGT-Rsimulátor, který už dávno sklouzl od kvality ke komerci. Není náhodou, že to nazývají driving simulator místo racing....
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Nürburgring GP/F & GP/D | 28.04.2013 19:30

Příspěvek od speedy »

Další (ne)poděkování patří pilotům, kteří se již opakovaně nedostavují k závodům a ANI SVOU NEÚČAST NEOMLUVÍ.
Budu to po domluvě s vedoucími jednotlivých webteamů řešit. Navrhuji jejich vyloučení z GTCUPu. V dodatku k přihlášce se tito "srdcaři" zavázali odjet maximum možných závodů. Aspoň slušností je napsat omluvu. Až na pár aktivních pilotů nemáte ani nejmenší šajn, jaké úsilí stálo tento šampionát (jedinný svého druhu) vůbec vytvořit a kolik volného času to neustále sežere.... Nenastoupit a ani se neomluvit je hulvátství a na takové chování zvědaví nejsme.
Tečka.
Uživatelský avatar
branoeso1
Příspěvky: 176
Registrován: 22.3.2012 11:52
PSN ID: branoeso1
Bydliště: Gbely Obrancov mieru304 SK

Nürburgring GP/F & GP/D | 28.04.2013 19:30

Příspěvek od branoeso1 »

Tak v prvom rade Gratulujem jazdcom na bedničkách.
Kvalda: narozdiel od minulých sa mi podarilo nepokaziť a s výsledkom spokojnosť.
1. závod do polovice super a fajn som si zabojoval. po výmene prišiel okamih kde som narazil do Slovakia a nejako som to dokočíroval s rozbitým. omlúvam sa týmto ešte raz Slovakiovi(sry ale nejako ste to tam v tej šikane príliš zabrzdili a napriek snahe sa ti vyhnúť som do teba ťukol)
2.závod do momentu kedy sa za mňa dostal bális som kontroloval auto v celku v pohode a naraz prišiel moment a auto neovladatelne v pretáčavom šmyku mimo trať a katastrofa od tohoto momentu som bol ako vymenení a nedokázal som sa dostať do tempa a lietal som tam ako handra. neviem ale proste to nešlo a zmieril som sa s posledným miestom.
Ku pavlovi: nič sa nestalo pavle a škoda že si sa už nedokázal dostať do miestnosti a zabojovať. kvaldu si mal zmáknutú super. pošteluj ten net a odtestujeme to. tak ako vravel bális fukni to napriamo ako mi a vpodstate už s routrom nemusíš nič robiť(teda ak ho obídeš).
to speedy: je to tak ako som predpokladal a neúčasť bude pravdepodobne úmerná úspechu jazdcov v jednotlivých závodoch(máme to totiž už vyskúšané) včera som spomenul že to jazdím pre zábavu a relax a veľmi rád si s takými jazdcami ako ste vy zabojujem aj keď dobre viem že na veľa z vás asi nemám dostatočnú rýchlosť(grif). preto chcem týmto povzbudiť aj ostatných nech to nezabalujú a bojujú ďalej. všetci nemôžu byť prvý a na samom vrchole jazdeckého poľa sú karty rozdané prakticky od začiatku. je okolo šampíku dosť práce a chalani to robia pre vás všetkých. tak keď nemôžem ísť závod tak to aspoň(to je to najmenej) napíšem nemôžem, nestíham, nevíde mi to sorrrry-aby bolo jasno kto bude na rošte v predstihu a ulachčíte tým organizátorom prácu. ;)
Uživatelský avatar
Karelpipa
Příspěvky: 55
Registrován: 4.6.2012 09:45
PSN ID: Karelpipa
Bydliště: Praha

Nürburgring GP/F & GP/D | 28.04.2013 19:30

Příspěvek od Karelpipa »

- Už nevim, kdo to tam pak říkal, že GT6 na PS3 bude jen GT5 s DLC, a že to chce nový hardware, ale přesně problémy, který popisuješ by měly jít celkem lehce vyřešit i bez novýho hardware a jsou součástí obrovského seznamu nedokonalostí a nedokončených věcí, na který netřeba PS4.
- Pokud vyjde GT6 na PS3, tak právě čekám, že se tohle vyřeší. No a jestli ne....tak je konec Gran Turismu :lol:

k závodům:
- Ford naprosto marnej v soubojích, v pytli nezíská téměř nic na rychlosti (i když tak nějak bych si představoval opravdový efekt slipstreamu - obzvlast v techto rychlostech do 150mph).
- v kvaldě sem bohužel někde ve svym rychlym kole ztratil asi 0,5s. :(

- Koukal jsem v 2. závodě 2. sk. na ten _MK nálet, dost vtipný :) Já naštěstí slyšel hvizádání gum těsně předtim než si přeskočil šikanu, takže sem maličko uhnul (asi). Tohle se mi stalo vlastně včera s tebou taky, jen sem to ubrzdil (asi 5. kolo tušim) ještě za tebou přes zablokovaný kola.
- v 1. závodě 2.sk se mi moc nelíbilo, jak si SJR držel stopu i když sem byl jasně vedle něj na vnitřku zatáčky a bylo jasný, že nebudu mít kam uhnout (2x v 7. kole), ale vyhrál jsem, a tak se tolik nezlobim :P
- v 2. závodě sk. 2 to naopak SJR udělal v nájezdu do T1 v 18. kole dobře, ale monaco se tam přiřítil a poničil ho.

+ Nějaký fotky here
http://www.flickr.com/photos/84869146@N ... 379014944/
(moje) Konečné výsledky GT Cupu 2013 ke stažení zde:
http://ulozto.cz/xb8sjsKs/gt-cup-2013-k ... ofiziel-7z
Různě možné tabulky, koukněte, fanděte.

Nebo zde (pouze koukat):
https://drive.google.com/folderview?id= ... sp=sharing
Uživatelský avatar
Kuba98cz
 
 
Příspěvky: 273
Registrován: 5.4.2012 21:20
PSN ID: GT-Racing-cz_K98
Bydliště: Hořovice

Nürburgring GP/F & GP/D | 28.04.2013 19:30

Příspěvek od Kuba98cz »

Tak mě se oba závody líbily 2x bedna sem spokojen...1.závod zase ta první zatáčka do mě napálil monaco nemělo to hlavu ani patu jak sto tam přejel a ještě smě mohl poškodit... :? pozor na to...
Tak kecáš nebo jedeš?
Zamčeno