Gran Turismo 6 (před vydáním)

vše o hře
Odpovědět
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Gran Turismo 6

Příspěvek od osiwaru »

Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Gran Turismo 6

Příspěvek od osiwaru »


Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Gran Turismo 6

Příspěvek od osiwaru »

Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Gran Turismo 6

Příspěvek od osiwaru »

Suma sumárum na gtpla.net.
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Gran Turismo 6

Příspěvek od Majkl »

Blbej tah, ale tak jejich volba to udělat ještě na PS3. Ale aby za 3 roky přidali 7 nových lokací a možná tak 100 Premium aut to je hodně slabý, nejvíc mě štve asi to, že tam budou furt Standard Cars, to je největší blbost. Raději bych ocenil 500 pořádných aut (150 pořádných závoďáků třeba..)

Fyzika by měla být ale na lepší úrovni tak alespoň něco.. :) Ale celkově bída podle mě..
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Gran Turismo 6

Příspěvek od markoduno »

uvidíme, jak to bude s onlinem.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Gran Turismo 6

Příspěvek od Hanz.77 »

Stějně:
" PROJECT CARS JE BOŽÍÍÍ !!!! "
64 ONLINE HRÁČŮ V JEDNOM ZÁVODU!
NASTAVENÍ PROGRESSU POČASÍ NA KAŽDÉ TRATI!
ODPOČET NA JEZDCE PŘEDE MNOU A ZA MNOU !
atd,atd,......

:lol: :lol: :lol: :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Substance242
Příspěvky: 141
Registrován: 20.1.2013 23:24
PSN ID: Substance242
Bydliště: Kysucké Nové Mesto
Kontaktovat uživatele:

Gran Turismo 6

Příspěvek od Substance242 »

Najviac ma potešil nový model pneumatík a vytváranie vlastných online šampionátov, to by nám mohlo pomôcť. Juch! :-)

Update: To demo čo mali k dispozícii dnes na Silverstone by mohli hodiť na Store. :-) Oficiálne GT Academy demo potom v júli (červenec). A sranda ako na fórach píšu o nepodstatných hovadinách, ale nový fyzikálny model nikoho netankuje. :-)
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Gran Turismo 6

Příspěvek od osiwaru »

Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Gran Turismo 6

Příspěvek od osiwaru »

novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Gran Turismo 6

Příspěvek od novcze »

nová fyzika a snad dobrý online je asi tak jediné zajímavé na GT6 ... snad se zase nebude grindovat a půjde nějak odemknout všechna auta na začátku a rovnou do online
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Gran Turismo 6

Příspěvek od Redjous75 »

Tak co GT6-tkaři ???. :) :) .
No mě osobně snad poprve v historii ohlášování GT-ček, nové GT nechává zcela bez emocionálních pohnutek.Ani to není Tím že nejsem krom Trialu v součastnosti aktivní , ale spíš se čím dál Tím více ukazuje jakým směrem se serie vydává. Už jen samotná prezentace ( mimo to celkem nuda ), která jako do popředí svého oznámení sune vylepšenou grafiku a ,,poletující listí ?." mě příjde trochu jako přesně to očem se tu už několik měsíců bavíme - gentleman simulátor s krásnou grafárnou (která je mimochodem napříč hrami opravdu asi to nej co GT může nabídnout ). Jinak všimnul si někdo těch zadních spojlerů, které budou k dispozici ?. Ale co že jich je 20/30, jako budou mít vliv na samotnou fyziku ?. Ani zmíňka. Tratě nehodlám komentovat a ani je nijak neprezentovali krom Silverstonu, kterej v hrách hraju už někdy od roku 2001. V případě GT ale ZAPLAŤ PÁN BŮH !!!, za každou novou trať. Přepracovanej Online s vytvářením vlastních komunit a lig se jeví zajímavě, o poznání huře dopadnou asi vlastní skiny na vozy a grafika ( Tady si zase Kaz vžádném případě nechce nechat šahat na své děťátko ), natož aby mu nějakej pupkáč s bradou od hořtice kurvil jeho graficky vymodelované autíčka. Takže sbohem s nápisem na dveřích Mercedesu SLS GT3 : Redjous75 - Cup XXX . V prezentaci chybělo cokoliv více pro-závodních změn ve smyslu, časomíry, komunikace s virtuálním inženýrem, způsob vytváření fyzikálních modelů, dokonalý pit box s vlastní taktikou stanovenou třeba před závodem atd, atd, atd, atd blá, blá pořád stejná písnička. Uměl bych si představit lepší editor tratí protože to není vůbec špatný prvek ve hře i když v GT5 prostě špatně fungoval - funguje, taky tomu věnovali málo prostoru. A zase místo toho nám ukázali vnitřek Alfy a světlomet - vauuuu úplně jsem si ucrnknul :lol: , bože Kaz je vtipnej asi jako náš věšák na prádlo a ta prezentace byla opravdu příšerně odfláklá i ve smyslu ke komunikaci s novináři . Například oznamuje datum vydání hry a nic.9 sec. mlčí. Novináři čučej , pak zatleskání ve stylu leklá ryba a jedem dál. Padá listí , stříká bláto blá, blo,blu. Žádnej vtípek ve smyslu k vydání že si prezentaci zopáknou za rok kvůli doládění toho a onoho kódu atd. Takže jako je jasný že si tu placku koupím, ale zda mě to nadchne jako kdysi GT3, GT4 nebo poslední GT-Prolog o kterém si pořád myslím že ač to byl jako 1/2 díl tak byl vrcholem serie tak to opravdu nevím. Každopádně o GT-jako o životním stylu mám již nyní velké pochybnosti. Tak ale pořád může GT6 překvapit a my můžem doufat že se tak stane.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Gran Turismo 6

Příspěvek od Majkl »

Redjous75 píše:Nové GT mě nechává zcela bez emocionálních pohnutek.
Přesně tak, na každý GT jsem se těšil i docela s emocemi ale tohle je fakt o ničem :lol:
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Gran Turismo 6

Příspěvek od speedy »

je to jednoduché. Počkám až to tady někdo vyzkouší a pak možná taky pořídím. Do listopadu je času dost, stejně datum vydání ještě párkrát oddálí. To už tady všechno bylo.... klííííd :roll:
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Gran Turismo 6

Příspěvek od osiwaru »

V červenci by měli uvolnit demo.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Gran Turismo 6

Příspěvek od markoduno »

už je předprodej
http://xzone.cz/nahledps3.php3?idg=939&a_aid=48722464
cena samozřejmě není konečná
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Gran Turismo 6

Příspěvek od speedy »

Více než 1200 ohromujících vozidel, od rodinných až po super auta z dílny Ferrari, Lamborghini a Bugatti.
- Více než 30 nádherných lokací pro závodění a přes 70 variací tratí.
- Bezkonkurenční realismus a realistická grafika blížící se skutečnosti.
- V online a multiplayer módu budete soutěžit na světové scéně.
Někde už jsem tohle kdysi slyšel..... :shock: :? a pak u 800kusů vidím jen černý rám a barevné rukavice na volantu :roll:
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: Gran Turismo 6

Příspěvek od novcze »

to vypadá, že by se GT6 mohlo objevit i na PS4, když i Shuhei Yoshida tweetuje článek na IGN o možnosti verze GT6 na PS4 https://twitter.com/yosp/status/334777440721326082
Uživatelský avatar
Substance242
Příspěvky: 141
Registrován: 20.1.2013 23:24
PSN ID: Substance242
Bydliště: Kysucké Nové Mesto
Kontaktovat uživatele:

Gran Turismo 6

Příspěvek od Substance242 »

Jedna informácia, ktorá mi akosi unikla -- GT ACADEMY vraj bude prvýkrát aj pre nás, Česko a Slovensko (a Maďarsko)! Pre mňa to nič neznamená (jedine že by mi GT6 zrazu sadlo a pomohlo ukázať môj skutočný talent, hehe), ale možno niekoho z vás čaká krásna budúcnosť. :-)
Uživatelský avatar
DudySVK
Příspěvky: 102
Registrován: 4.5.2012 14:08
PSN ID: DudySVK

Gran Turismo 6

Příspěvek od DudySVK »

Substance242 píše:Jedna informácia, ktorá mi akosi unikla -- GT ACADEMY vraj bude prvýkrát aj pre nás, Česko a Slovensko (a Maďarsko)! Pre mňa to nič neznamená (jedine že by mi GT6 zrazu sadlo a pomohlo ukázať môj skutočný talent, hehe), ale možno niekoho z vás čaká krásna budúcnosť. :-)
Mne skor uniklo gt6 ale co som nepriehliadol bolo prave gt academy na SVK. Tak ja sa budem snazit vyuzit vsetky nazbierane skusenosti s minuleho roku ale nakoniec to prenecham mladsim rocnikom lebo aj vek hraje velku rolu v tejto sutazi:) V Anglicku som bol najstarsi (top 12) :D
GT Academy 2012 National Finalist (UK & IE)
GT Academy 2012 National Finalist (SVK)
GT Academy 2013 National Finalist (SVK)
GT Academy Race Camp 2013
Odpovědět